Zaman: 02 Ara 2020, 19:24

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 188 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Sonraki

Kim Kazanır?
Fenerbahçe 44%  44%  [ 16 ]
Berabere Biter 33%  33%  [ 12 ]
Beşiktaş 22%  22%  [ 8 ]
Toplam oy : 36
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 16. Hafta | Fenerbahçe 3 - Beşiktaş 1
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 07:56 

dün en çok takıldığım pozisyon, çift vuruş verilen, kaleci altayın topu eliyle tuttuğu pozisyondu, eline almasa burak golü atabilirdi, bariz gol şansı ve kırmızı kart değil mi bu pozisyon ?

penaltı pozisyonlarını zaten saymıyorum, var a bakmaya bile tenezül etmedi cüneyt çakır, klasik kadıköy deplasmanı o yüzden alışkınız.. en son guti ile 2010 yılında penaltıdan gol atmışız. bu 9 yıldaki oynanan kadıköy derbilerinde en az 10 penaltımız verilmedi, şu koşullarda iyi oynamışsın kötü oynamışsın önemi yok, evet Beşiktaş dün kötü oynadı, kötü mücadele etti, ancak şu haksızlıklara uğramasa oyunun sonucu çok farklı olurdu, o yüzden zaten kötüydünüz demek anlamsız, oyunun kader anları var, dışardan da bu şekilde net müdahele gelirse barcelona olsan ne fayda ..

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 09:20 

ϜϓſϞ yazdı:
ϜϓſϞ yazdı:
Tarafsız bir şekilde söylüyorum bjk iki tane net verilmeyen penaltısı var ikisini de Serdar Aziz yapıyor.

ekliyorum ısla'nın yaptığı ile üç net penaltısı..
kimse itiraz etmesin,
ceza sahası içinde öyle formamı çekilir arkadaş var hakemleri nerede?

FB takımının emeğinin önüne geçiyor, o penaltılar olsa belki yine de yenilirdik ama kadıköyde FB derbi kaybetmiyorun içinde sadece futbol yok beyler kusura bakmayın.
VAR çıktı artık haksızlıklar azalır dedik onu bile devre dışı bırakmayı başardı adamlar.
TS veya Sivas'ın şampiyon olmasını çok isterim.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 09:52 

haqen yazdı:
Ben anlamıyorum arkadaş şimdi ortada 3 pozisyon var ve üçünde de ortada pozisyon yokken bizim oyuncular saçma sapan işlere kalkışıyor. Ligin başından beri böyle anlamsız müdahaleler oluyorken hiç mi bunlar izletilip bu hatalardan ders alınmasına öncü olunmuyor. Yani koca maç Jaılsonun ayağının kaymasından oluşan pozisyon dışında rakibe tek ciddi pozisyon vermemişsin, oyunu sürklase edip rakibine sahayı dar etmişsin ama şu saçma sapan hareketler yüzünden bu pozisyonlar maçın önüne geçiyor. Adamlar haklı ne kadar kötü oynarsan oyna pozisyon neyi gerektiriyorsa hakem onu vermeli. Zaten Serdara ilk pozısyonda o penaltıyı verse ıkıncısını yapma ıhtımalı yok. Vermediği için devam ediyor. Aynısını iki sene önceki Kadıköydeki Galatasaray maçında gördük.

Aynen, futbolcu dediğin zeki olacak,
Bu müdaheleleri yapan futbolcu da zeki olamaz,

Son dakikada alakasız bir yerde BJK'ye duran top verdirtip gol yedirten Isla da buna dahil,

Burak o hava topunu alsa ne olacak? Dakika olmuş 50.
Salakça bir faul ile rakibi son atak olarak bütün hatlarıyla ceza sahana sokuyorsun,
2-0 bitse devre maç belki ikinci devre 4-5'e gidecekken, rakibi oyuna ortak ediyorsun,

Gerektiği yerde indir rakibini, faulu yap, sarı gör-kırmızı gör kimsenin gıkı çıkmaz,
Ama rakibin zaten kalene gelmeye mecali yok, saçma sapan faullerle, yanlış hamlelerle adamları ortak ediyorsun. Organize bir atağı olmadan maç bitiren takım haklı olarak pozisyon konuşuyor.

2 senedir bu çok basit hata yapma durumu bizim takıma yerleşti, dünyanın en komik gollerini yiyip en saçma faullerini/penaltılarını yapmak alışkanlık oldu,

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 10:07 

Bu kadar etkisiz BJK tribününü görmemiştim...
Toparlayıp eskisi gibi Kadıköy'e gelirler umarım...

Başa Dön

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 16. Hafta | Fenerbahçe - Beşiktaş
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 10:17 
Kullanıcı avatarı

jancker yazdı:
Fenerbahçe 2-0 rahat bir şekilde kazanır diye düşünüyorum. pozisyona bile giremeyiz burak yılmaz ın saçma sapan şutları falan 1 0 gerideyken yalandan kurulan baskı...böyle olur fikrindeyim .bizim için en iyi sonuç beraberlik olur. 165TL bilet fiyatları mükemmel bir dahakine de 265 olur . Türk tribünleri bitmiştir. hem de çoktan...toplu otobüslerle gidiş stada girişte izdiham. içeride karşılıklı küfürleşmeler saçma sapan el kol hareketleri. deplasman tribününde bol bol kadın ve alakasız tip. kendi aramızdaki ufak tefek mevzular.büyük ihtimal alınacak mağlubiyet.1 saat stadda beklemek stad ışıkları sönerken söylenen efkarlı besteler. sonra yine koyun gibi toplu otobüslerle dönüş.sonrası... belki sıkıntılı maç olursa sosyal medyada laf dalaşı.her şey o kadar baydı ki eskiden kadıköy öncesi 1 haftadan havaya girerdim şimdi tribün olsun futbol olsun her şeyden sıkıldım

dediklerim hemen hemen gerçekleşti 2 0 olmadı da 3 1 oldu ama hakemin eyyamcılığı klasik kadıköyde her maç gerçekleşen yanlı kararları olacak demeyi unutmuşum. mübarek 3 tane penaltı var. değil diyenle tartışmam adam yerine koymam bile. 2.golden önce diaby ye faul yok temiz de canere faul yok mu...Kaleci.Altay neden kırmızı görmedi. hadi cüneyt efendi görmedi mete denen var eyyamcısı neden uyarmadı... ha biz top oynadık mı hayır ama bu hatalar direkt etki eden hatalar.
bir de koridorlarda maç sonu efkarlı besteler olur demiştim orda biraz yanılmışım bizim tribün çağ atlamış sanırsın 0-3 galip geldik. ellerde telefon gözlerde mutluluk ve neşe.... maç esnasında bağırmaktan seslerin kısık adım atacak hallerinin olmaması lazım. ama belliki maçtan önce içip içip iyi bağırmışlar otobüslerde giderken de keza öyle. maç esnasında 90 dk iyi dinlendirmişler kendilerini. maç.sonu koridorlarda bir çoşku bir enerji patlaması. helal olsun bu siyah giyen çocuklara efkarlı besteler yerini çoşkuya bıraktı... seneye listenin başına bunların yazılması lazım

En son jancker tarafından 23 Ara 2019, 10:19 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 10:18 
Kullanıcı avatarı

Haftaya Fb'nin penaltısı verilmediğinde buraya ilk yazacak kişiler Bjk'nin 3 penaltısıda verilse yine yenerdik yaaa yazanlar olacaktır.Malesef bu işler bu böyle yürüyor.Keşke hakedilen herşey verilseydi öyle yorumlasaydık maçı.Normal şartlarda beklediğim skor buydu hafta içinde belirtmiştim zaten 2-0 veya 3-1 gibi bir skor bekliyorum diye.Fakat ne kadar kötü olursa olsun,mağlubiyeti haketmişte olsa 2 veya 3 ciddi penaltı pozisyonu es geçilecek bir durum değiil.

kaldı ki oyun ve skor üstünlüğünü penaltı golü ile ele alıp maçı sürklase ettin.Ali Koç keşke şu futbol işlerine falan girmeseydi.Resmen her anlamda sempati duyduğum adamın içinden yavaş yavaş canavar çıkmaya başlıyor.Umarım biraz önce uzaklaşır bu pislik ülke futbolundan yoksa karakteri günden güne değişecek ve önünü alamayacak bu durumun.Şaibe demeyelimde ortada rakibin lehine çalınabilecek 3 penaltı varken ve çalınsa kimse itiraz etmeyecekken çıkıp teşekkür etmek insanların miğdesini bulandırmaktan başka hiç birşeye yaramaz.

Bende Altay'ın el ile alması pozisyonuna biraz takıldım.Orada sarı bile çıkmadı sanırım.Kural neder bu pozisyonlarda bilgisi olan varmı ? Bariz gol şansı sonuçta o pozisyon ve son adam kaleci.Birileri aydınlatabilir mi ?Sanki o pozisyonda Cüney Çakır biraz insiyatif kullanıp es geçti kartı.Kaleci yardımcı hakemin ve orta hakemin kararını yanlış anlayıp yorumladığı için.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 10:20 
Kullanıcı avatarı

gg1912 yazdı:
Bu beşiktaşlıların maçtan sonra hakem diye ağlamaları ilgnç. Ofsayt olmadığı halde kaç atağı kesildi fb nin. İlla konuşturacaksınız adamı.

hakkaten enterasan insanlarsınız 3 penaltıları yenmiş sen kalkıp bizide ofsayt verildi diyorsun

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 10:30 

Emboma yazdı:
hakkaten enterasan insanlarsınız 3 penaltıları yenmiş sen kalkıp bizide ofsayt verildi diyorsun

Bu da zihinlere böyle yerleşmesin bir zahmet,
3 penaltı diye bir şey yok,

1 penaltı kesin de,
Diğer ikisi tartışılır,

Bana göre ikisi değil,

Çok benzer bir şekilde Mario Gomez Isla'nın çektiği gibi Bruno Alves'i formasındna çekip gol atmıştı olimpiyatta,
Hatırlıyorum, daha bariz olan o pozisyona bile foul değil diyenler olmuştu,

Ayrıca, Beşiktaş'ın gole dönüşen aut atışı pozisyonu da net kornerdi bu arada, Tolga ile BJK'linin pozisyonu. Tam önümüzde oldu, top BJK'liden çıktı net bir şekilde. Basit bir hata ama pozisyon gole döndü.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 10:34 
Kullanıcı avatarı

Beşiktaş tribünü inanılmaz etkisizdi.

maça gelirsek savaştık kazandık. Penaltı pozisyonunu dile getiren arkadaşlar beşiktaşın attığı golden önce kornere çıkan pozisyon verilmedi aut verildi bunları da konuşurlarsa samimiyetlerine inanılır.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 10:57 
Kullanıcı avatarı

FarFan yazdı:
Emboma yazdı:

Bu da zihinlere böyle yerleşmesin bir zahmet,
3 penaltı diye bir şey yok,

1 penaltı kesin de,
Diğer ikisi tartışılır,

Bana göre ikisi değil,

Çok benzer bir şekilde Mario Gomez Isla'nın çektiği gibi Bruno Alves'i formasındna çekip gol atmıştı olimpiyatta,
Hatırlıyorum, daha bariz olan o pozisyona bile foul değil diyenler olmuştu,

Ayrıca, Beşiktaş'ın gole dönüşen aut atışı pozisyonu da net kornerdi bu arada, Tolga ile BJK'linin pozisyonu. Tam önümüzde oldu, top BJK'liden çıktı net bir şekilde. Basit bir hata ama pozisyon gole döndü.

VAR sistemi penaltı pozisyonlarına net müdahele eder. Hakem görmediyse bile VAR odasından uyarı gelir, tıpkı attığınız penaltı pozisyonundaki gibi.. Korner ya da aut pozisyonlarında müdahalede bulunmaz, ki korner olduğu da tartışılır. Ayrıca gollerden önceki pozisyonlara kadar gidiyor isek, Ozan'ın attığı golden önce Caner'den topu faulle alması da faulun babasıdır. Bu pozisyona itiraz eden Caner sarı kart gördü üstüne.

Mario Gomez'in olduğu dönemde VAR sistemi de yoktu.. Onu hakem görmedi diyelim hadi.. Çok daha şiddetlisini Cücü'nün gözü önünde yapmalarına rağmen penaltıyı vermedi, veremedi.. VAR odası neden göremedi peki? Robecho'nun parmağını sıyırıp geçen topta penaltıyı farkettiler oysa..
Serdar Aziz'in kündesine penaltı dememek de enteresan.. Ali Koç'un hakemin yönetimini beğenmesi daha da enteresan.. Düzeni değiştirmek için gelenler düzene çoktan ayak uydurmuşlar..
Ozan'ın kendini yere atıp yandım Allah diye kıvranması sonrası El Neny'nin sarı kart görmesi ise trajikomikti. Kırmızı gösterecek diye korktuk. Ozan'ın kendini yere atarken sergilediği oyunculuk muhteşemdi.

Eklentiler:
Ekran Alıntısı22.JPG
Ekran Alıntısı22.JPG [ 42.46 KIB | 510 kere görüntülendi ]

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 188 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: ArmanınPeşinde, Bing [Bot], ekono0635, garajalti, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Michy, seyfi

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye