Zaman: 02 Ara 2020, 18:13

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 188 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Sonraki

Kim Kazanır?
Fenerbahçe 44%  44%  [ 16 ]
Berabere Biter 33%  33%  [ 12 ]
Beşiktaş 22%  22%  [ 8 ]
Toplam oy : 36
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 16. Hafta | Fenerbahçe 3 - Beşiktaş 1
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 00:35 

Ressambob yazdı:
Yani bize düşmez ama yine bir Kadıköy derbisinde hakemin iç saha takımı lehine öne çıkması sıkmadımı artık? Hep aynı terane.

Geçen yıl berabere biten bizim maçtan sonrada aynı şeyleri söylemiştim yine aynı noktadayım. Son 20 yılda kadıköyde oynanan derbilerin yarısından fazlasında bugün yaşananlar yaşandı bu yüzden fenerin kadıköyde yenilmemesi olağan dışı bir olay değil. Derbi dediğinde zaten iç saha faktörü büyük olur, üstüne böyle şeylerde yaşanınca galip gelmek neredeyse imkansız oluyor. Beraberlik almak içinse üstün bir efor sarfetmek gerek. İyi oynamışta zaten yenermişte bu geyiğe hiç girmiyorum. Derbide skoru alan iç saha takımı zaten baskıyı kurar. Ver bakalım doğru kararları maçın hikayesi aynımı olacak görelim.

:D
Kaç kere derbilerde geriye düşüp maç çevirdik.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 00:53 

Bu beşiktaşlıların maçtan sonra hakem diye ağlamaları ilgnç. Ofsayt olmadığı halde kaç atağı kesildi fb nin. İlla konuşturacaksınız adamı.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 00:54 

2-1 den sonra ki penaltının verilmemesi sıkıntı Ali Koç un açıklaması tam skandal maçlar böyle yönetilsin tarzı : ) Rahmi bey iyileşsse de oğluna sahip çıksa sıkmaya başladı ha bu maç sabaha kadar oynansa yine Fener kazanırdı o ayrı ama sen hakeme neden sahip çıkıyorsun senin galibiyetine şaibe düşüren hakeme sahip çıkmakta ne bileyim neyin kafası oluyor

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 01:09 
Kullanıcı avatarı

Bu burak yılmaz denen sahsiyet oyundan cıkarken yaptıgı hareketler filan rezillik.kimsin lan sen

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 01:48 

Ben anlamıyorum arkadaş şimdi ortada 3 pozisyon var ve üçünde de ortada pozisyon yokken bizim oyuncular saçma sapan işlere kalkışıyor. Ligin başından beri böyle anlamsız müdahaleler oluyorken hiç mi bunlar izletilip bu hatalardan ders alınmasına öncü olunmuyor. Yani koca maç Jaılsonun ayağının kaymasından oluşan pozisyon dışında rakibe tek ciddi pozisyon vermemişsin, oyunu sürklase edip rakibine sahayı dar etmişsin ama şu saçma sapan hareketler yüzünden bu pozisyonlar maçın önüne geçiyor. Adamlar haklı ne kadar kötü oynarsan oyna pozisyon neyi gerektiriyorsa hakem onu vermeli. Zaten Serdara ilk pozısyonda o penaltıyı verse ıkıncısını yapma ıhtımalı yok. Vermediği için devam ediyor. Aynısını iki sene önceki Kadıköydeki Galatasaray maçında gördük.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 02:15 

Biz skorun da etkisiyle fena değildik, ortalama bir tribün yaptık maraton çok iyiydi.Yalnız Beşiktaş tribünü derbiler özelinde değil Kadıköy'e gelmiş en kötü tribünlerden biriydi.İlk 5 dakikanın ardından ne bir ses bir hareket vardı.İnşallah bundan sonra biletler hakkaniyetli dağıtılır, daha iyi şekilde gelirler.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 02:32 
Kullanıcı avatarı

haqen'in yazdiklari durumu mükemmel özetliyor

besiktaslilar takimin ne kadar kötü oldugunun, kazanirken bile bi bok oynamadiginin zaten farkinda, fenerin hakedip haketmemesiyle ilgili bir iddia da yok ortada

ama sen maci kendin bir penaltiyla kontrolüne almissin, ondan sonra besiktas penalti kazansa ne olurdu demenin bir mantigi yok, her macin gidisi belli anlarda yön degistirebiliyor, hadi penaltilari gectim burak daha önce 100bin kez attigi pozisyonu atabilse, mac yine degisecek, kimin o ana kadar ne oynadigindan bagimsiz

beni dehsete düsüren sey ali koc'un aciklamalari, gayet net bir tesekkür, önceki hafta görüstügü federasyon ve mhk baskanina

daha önce bize verilmediginde kiziyorduk, simdi rakibe verilmiyor, böyle iyi

yendik, ezdik, harika oynadik ne istiyorsan söyle gec, senin daha önce daha hafiflerine bile sikayet ettigin seyler rakibine olunca, isine gelince dogru yönetim mi oluyor?

FarFan da ayni tespitte bulunmus, ki cok dogru, VAR'i bile bile bu hareketler nasil yapilir, bir fenerli aptallik der, besiktaslinin da bu ne rahatlik, neye güveniyor demesine kizmayin, serdar baya free style bir oyun oynuyor, futbol kurallarindan bagimsiz (bu dengesizlikleri disinda iyi de oynuyor aslinda)

bir tac, dogru uygulanan bir VAR karari ile aylarca gündem yapan bir baskan ve taraftari, oturup suna yaygara falan diyemez, herkes biraz dönüp kendine bakmali

dün göztepe-gs macina yazmamin sebebi de buydu, herkes sadece isine geleni görüyor

gecen hafta ve bu hafta tartisilan 6 tane penalti pozisyonumuz var, ben hicbirine net ya da garanti penalti falan diyemem, hakemin takdir hakkini kullanabilecegi pozisyonlar hemen hepsi cünkü, ama hepsi de daha önce defalarca calinmis ve o gün isine gelen kimse defalarca "net" "garanti" penalti denmis pozisyonlar, biz niye agzimizi acamiyoruz söyle bir durumda, sadece size mi hak bu, mac kontrolünüzde gecti diye

gelmeye calistigim nokta fener kayriliyor veya sampiyon yapilacak falan da degil, öyle bir sey düsünmüyorum, gecen sene gs icin de düsünmüyordum, 34 mac oynuyorsun, bazen lehine bazen aleyhine hatalar oluyor, maci bu yüzden kaybettik de demiyorum hatta

ama su yöneticilerin ikiyüzlülügüne taraftarin bu kadar gönüllüce eslik etmesi sinir bozucu

tebrikler fenere, yollari acik olsun, umarim haqen'in dedigi gibi, oyuncularinin bu rahatliginin bir gün baslarina is acabilecegini görüyorlardir en azindan

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 06:27 
Kullanıcı avatarı

Bhecfbs yazdı:
Ressambob yazdı:
Yani bize düşmez ama yine bir Kadıköy derbisinde hakemin iç saha takımı lehine öne çıkması sıkmadımı artık? Hep aynı terane.

Geçen yıl berabere biten bizim maçtan sonrada aynı şeyleri söylemiştim yine aynı noktadayım. Son 20 yılda kadıköyde oynanan derbilerin yarısından fazlasında bugün yaşananlar yaşandı bu yüzden fenerin kadıköyde yenilmemesi olağan dışı bir olay değil. Derbi dediğinde zaten iç saha faktörü büyük olur, üstüne böyle şeylerde yaşanınca galip gelmek neredeyse imkansız oluyor. Beraberlik almak içinse üstün bir efor sarfetmek gerek. İyi oynamışta zaten yenermişte bu geyiğe hiç girmiyorum. Derbide skoru alan iç saha takımı zaten baskıyı kurar. Ver bakalım doğru kararları maçın hikayesi aynımı olacak görelim.

:D
Kaç kere derbilerde geriye düşüp maç çevirdik.

nasıl çevirdin acaba ? onyekuru'ya tam ceza yayı üzerinde kartlık faul yapılıyor topuğuna basılıyor ve üstüne çıkılıyor, hakem onyekuru'ya sarı kart gösteriyor. devamında feghouli'nin bileğine basılıyor top kapılıyor devam, devamında oyuncun topu elle kontrol edip beraberliği yakalıyor. sonra iki dakika var kontrolü, gol geçerli!

kadiköy'de fener yine yenilmiyor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 06:32 
Kullanıcı avatarı

Zmajevi yazdı:
Bizim yenilmemiz veya hakkımızın yenmesi dünyanın sonu değil ama futbolculardaki boşvermişlik çok can sıkıyor. 3 tane penaltılık pozisyon var, biri net oğlu net ama ne itiraz eden, ne hakkını arayan var. Pozisyonun içindeki futbolcu bile doğru düzgün itiraz etmiyor. Yatmayan maaşlar mıdır sebep, başka bir problem mi vardır bilmiyorum ama bu kadarı ayıp. VAR hakemi zaten Allahından bulsun. Serdar Aziz'in babası maçı yönetse sarı için 79 dakika beklemezdi herhalde.

Genel olarak Fenerbahçe daha istekliydi, arzuluydu, maçı da kazandı. Belki öne geçsek, belki 2-2 yapsak da maçı kazanırlardı ama böylesi hoş olmadı.

ben de bunu diyecektim. bjk takımı kendini vermedi maça kim ne derse desin sadece burak kavga etti sahada. millet şimdi gol kaçırdı diye laf edecek ama durum böyle.

bana kalırsa 3 penaltısı yendi beşiktaş'ın. açık konuşulam 3 penaltı da fener'in aldığı penaltıdan daha penaltı. ( fenerinki de penaltı doğru) cüneyt çakır iyi tempo yaptırdı ama fener iç saha avantajını kullandı baya. hele ozan'ın bir kendini yere atışı var elniny durduk yere kart gördü adam koptu oyundan zaten sonra. var hakemleri ve 4.hakem rezaletti.
serdar aziz 3 defa atılmalıydı. bildiğin trolledi maçı manipüle etti bizim geçen seneki maçta maçı trolleyip atılmayan mehmet topal gibiydi. atılmadı.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 06:39 
Kullanıcı avatarı

Farfan senin cevap nitelikli son yazdigin yorumuna cogunlukla katiliyorum.
Yalniz bu mac ozelinde degil, fikonun gelisiyle birlikte baslayan surecte direkt yonetim kaynakli olarak; liste muhabbetleri peşkes cekmeler anadolu yalakaliğı kari kiz yuzunden hep dün aksam gibiydik, yani düne has bir durum yok.Kadikoy de deplasmanda bozbaykuslar misali 8 yildir beyaz kelebekleriz.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 188 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Bozkurt1903, Google [Bot], Lusage, Milat1914

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye