Zaman: 28 Eki 2020, 14:56

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 224 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 19, 20, 21, 22, 23

Nasıl sonuçlanır?
Anket 06 Ara 2019, 18:44 tarihinde bitecek
Ankaragücü 27%  27%  [ 12 ]
Beraberlik 7%  7%  [ 3 ]
Göztepe 67%  67%  [ 30 ]
Toplam oy : 45
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 14.Hafta | Ankaragücü 1 - Göztepe 3
MesajGönderilme zamanı: 08 Ara 2019, 19:00 

göztepeli arkadaşlar size bişey soracam. sizde 20 yıl öncesi en aktif grup yalı ydi. tepecikliler vardı. başbakan ismail vardı. şuanki olayı çözemedim ben. geçen yıl izmirdeki maçta da çözememiştim. tribün reisi ya da amigosu ya da abisi kim. en etkin grup kim. bizdeki gibi öne çıkan bir grup ya da lideri var mı eskilerde olduğu gibi

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Ara 2019, 19:22 

06beco yazdı:
göztepeli arkadaşlar size bişey soracam. sizde 20 yıl öncesi en aktif grup yalı ydi. tepecikliler vardı. başbakan ismail vardı. şuanki olayı çözemedim ben. geçen yıl izmirdeki maçta da çözememiştim. tribün reisi ya da amigosu ya da abisi kim. en etkin grup kim. bizdeki gibi öne çıkan bir grup ya da lideri var mı eskilerde olduğu gibi

Eskiden iki grup vardi yalı kapalida açıkta ise tepecikliler vardi, sonra küçük bir grup ayrışma oldu efsane grubu cikti sonra onlarda dağıldı, ismail abi tribünü bırakmak zorunda kaldı sağlık vb nedenlerinden, yalıda 98 ruhu dediğimiz abiler de çıtayı çok yukarıda bırakınca ( ki bana göre Ata abiden sonra yeri doldurulamadi) iyi kötü aktif olarak ellerine çekince bir çok grup ortaya çıktı,
yalı grup olarak kaldı hatta bir ara çatı olarak birleşme kararı alındı sonra tekrar bir bölünme yaşandı, şuanda onde olan gruplardan yalı forza camdibililer yankiler kenar mahalle gibi bir çok grup mevcut adıni yazmayı unuttuğum var ise kusura bakmayın arkadaslar onu harici da münferitt bir çok tayfa ve semt olusumu da var kendi karesini yapan..
Ali imdat gibi bir isim öne çıkan yok ama hatri sözü sayilan bir çok tribün önderi var, hepsi toplanıp yine ortak bir zeminde açıklama yapiyorlar..
20 sene önceki gibi her tribünde belli bir grup altında toplanan yok ne yazikki..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 09 Ara 2019, 09:18 

En son bizim maçta ligin en kötü 2 takımıydık, siz kesin 18. olarak düşeriz diyordunuz bizde düşmemeye oynarız bu sene diyorduk.

Nerden nereye, umarım biz şampiyon sizde, UEFA ya gidersiniz.

Tebrikler,

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Ara 2019, 16:59 

amokachi77 yazdı:
En son bizim maçta ligin en kötü 2 takımıydık, siz kesin 18. olarak düşeriz diyordunuz bizde düşmemeye oynarız bu sene diyorduk.

Nerden nereye, umarım biz şampiyon sizde, UEFA ya gidersiniz.

Tebrikler,

Hocam siz hala en kötü takımlardan birisiniz :) 6'da 6 yapmanıza rağmen bunu diyorum, Paşa 80 dakika 10 kişi oynadı, diğer maçlarda malum zaten Beşiktaş gram top oynamıyor. Top oynayan 2 takım var Sivas ve Başakşehir ama onların gücü yeter mi bakacağız.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 224 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 19, 20, 21, 22, 23

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: aliosman, Bing [Bot], cubot, DirtySanchez, Ftorres35, garajalti, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Lusage, Schwarzes

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye