Zaman: 26 Eki 2020, 01:37

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 101 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 8.Hafta | Denizlispor 1 - Fenerbahçe 2
MesajGönderilme zamanı: 21 Eki 2019, 15:06 

frederic yazdı:
Yemin ederim artık bıktırdılar. Ne istanbulmuş valla gına geldi. Hala utanmadan emreye diz atılmış bilmem ne zırvalanıyor. Ya arkadaş insanda biraz utanma olur. Olay fenerbahçe maçı falan da değil. İlk hafta galatasaray maçı da aynıydı. Aynı bokun laciverti işte. Hadi penaltıymış 2.golde faul varmış geçelim de maç boyu oyunu durduran kabadayılık yapan hakem bozuntusu aissiatiye öyle saçma bi sarı kart verdiki izahı yok. Hakemlik falan hikaye oturtulmuş bi düzen, ülkenin yüzde sekseni üç tane takımın peşinden gidiyo sonra da konuşuluyor saatlerce ülke futbolu bilmem ne

aynısını bizim başlıkta yazmıştım.
hakemler işin bug'ını buldu, 3 istanbul'a sıkıntı çıkarak hiçbir pozisyonda (çok kör gözüne parmak olmazsa) kesinlikle var'a çağrılmıyorlar/gitmiyorlar.

bunun da en büyük öncüsü cüneyt çakır. mesela anadolu takımı çok net penaltı kazanacak yada direk kırmızılık pozisyon var. 3 pozisyon önceye dönüp ya bi elle oynama çıkarıyor ya faul çıkarıyor, anadolu takımının avantajı anında yok ediliyor.

şimdi istanbul takımı taraftarları vay şu maçta şu olmuştu diye savunacaktır mutlaka ama özellikle geçen senenin 2. yarısından itibaren var resmen devreden çıkarıldı.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Eki 2019, 15:45 

efsanekanarya yazdı:
ahmet20 yazdı:

neyse sorun değil, seneye başka ligde inşallah

İnsallah 1.lig tertemiz en zevkli lig, ayri gayri yok, herkes esit, futbolcular hakemler herkes işini yapiyor, biz 10 yılda bir gelip sözde büyükleri sampiyonluktan edelim yeter, insallah sizde en önemli rakibinizin sahasında kupa kaldirirsiniz.[/quote]

sağol , aslında sulu derbide yapmıştık biz onu ama inşallah size de başka kuluplerin yamağı olmak değil de , kendi kulubunun başarıları ile gurur duymak nasip olur bir gün, kısmet tabi[/quote]

Suluda kupa verdiler mi? inşallah susuzda da kısmet olur. Bize kısmet oldu, Denizlispor tarihini futbolu az buçuk takip edenler bilir, kendi takımımızın başarıları ile gurur duyuyoruz, takımımız unutulmaz anlar yaşatmıştır, senin Denizlispor hakkında en iyi hatırladıgından tut lig Avrupasına kadar... Küme düşme mücadelesinde evimde 1 puan alıp ligde kalacağım sonra başka takımların yumağı olacagım güldürme beni, o maçı kazansan en kral Denizlispor der senin zihniyetindekiler. Allaha şükür kimsenin yamağı olmadık, kendi işimizi kendimiz bitirdik. Şampiyon olmak istiyorsan bütçesi eti budu belli olan takımı son maç çatır çatır yenip şampiyon olacaksın. Büyük takımım ve taraftarıyım diyorsan, Anadolu takımı taraftarı karsışında ağlamayacaksın kabulleneceksin hazmedeceksin kardeşim.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Eki 2019, 16:03 

ahmet20 yazdı:

Suluda kupa verdiler mi? inşallah susuzda da kısmet olur. Bize kısmet oldu, Denizlispor tarihini futbolu az buçuk takip edenler bilir, kendi takımımızın başarıları ile gurur duyuyoruz, takımımız unutulmaz anlar yaşatmıştır, senin Denizlispor hakkında en iyi hatırladıgından tut lig Avrupasına kadar... Küme düşme mücadelesinde evimde 1 puan alıp ligde kalacağım sonra başka takımların yumağı olacagım güldürme beni, o maçı kazansan en kral Denizlispor der senin zihniyetindekiler. Allaha şükür kimsenin yamağı olmadık, kendi işimizi kendimiz bitirdik. Şampiyon olmak istiyorsan bütçesi eti budu belli olan takımı son maç çatır çatır yenip şampiyon olacaksın. Büyük takımım ve taraftarıyım diyorsan, Anadolu takımı taraftarı karsışında ağlamayacaksın kabulleneceksin hazmedeceksin kardeşim.

İyi de birader kendinle çelişiyorsun. Sen biz sizle evimizde son maçta berabere kalıp kümede kaldık demiyorsun ki :) Sizi şampiyonluktan ettik diyorsun. Övündüğün şey bu yani. Bizi şampiyonluktan ettiniz de siz mi şampiyon oldunuz ? Yahut bizim sahamızda kupayı siz mi almıştınız sizle ne alakası var bunun şimdi ? :) Böyle konuşursan sana da yamak derler doğal olarak. 2006'da ki maç hakkında da söylenecek çok şey olur ama gerek yok şimdi papağan gibi tekrarlamaya olan oldu nasıl olsa artık.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Eki 2019, 16:15 

altay o hatalı çıkışı yapmasa denizlisporun ceza sahamıza girmişliği yok nerdeyse.belirli bir oyun yapıları yok ilk yarı defans yapmaya cıkmıslar desen onu da yapamadılar ama cıkmadılar da sahalarından.kontraatak da kovalamadılar.2 hücumcu ile oynadık kadroda biz de top ayagımızda olmasına rağmen bol posizyona giremedik buna rağmen.

denizli tribünü 30.dakiklarda caddelerde rüzgar söylüyordu maç 0-0 iken ne alaka anlamadım.hepbir ağızdan ve sürekli söylediler.normalde bu beste 90 larda maç onü maç sonu ya da stad dışında falan söylenirdi.bazı anadolu tribünleri birlikte bir beste söyleyelim ses çıksın coşku gözüksün de ne olursa olsun modunda.bunun takıma faydası var mı yok mu düşünmüyorlar.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 21 Eki 2019, 16:15 
Kullanıcı avatarı

EF11 yazdı:
Bambino yazdı:
Ersun Yanal , Sarayköyspor'da oynarken..
Sarayköy / Denizli

Dostum şarjın full doluymuş. Maşallah. :D

Hangisi Ersun çıkaramadım ben. Kalecinin solundaki mi? Bize göre sağı?

Evet solundaki ta kendisi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Eki 2019, 16:46 
Kullanıcı avatarı

şöyle bi geçmiş sayfaları okudum,14 mayıs 2006 hala konuşuluyor.
dünkü maç bile 2006 ya bağlanmış .
Allah akıl fikir versin, bu nasıl bi hezimetttir.

Gustova az ittirmiş kafasını koparsaydı ı belki penaltı verilirdi.

En son Laodikya tarafından 21 Eki 2019, 16:46 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Eki 2019, 16:46 

bestofgeorge yazdı:
ahmet20 yazdı:

İyi de birader kendinle çelişiyorsun. Sen biz sizle evimizde son maçta berabere kalıp kümede kaldık demiyorsun ki :) Sizi şampiyonluktan ettik diyorsun. Övündüğün şey bu yani. Bizi şampiyonluktan ettiniz de siz mi şampiyon oldunuz ? Yahut bizim sahamızda kupayı siz mi almıştınız sizle ne alakası var bunun şimdi ? :) Böyle konuşursan sana da yamak derler doğal olarak. 2006'da ki maç hakkında da söylenecek çok şey olur ama gerek yok şimdi papağan gibi tekrarlamaya olan oldu nasıl olsa artık.

Konuya giriş: 1.sayfa en alttaki mesaj.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Eki 2019, 19:26 

Maçtan sonra başkanın vites yükseltmemiz yönündeki açıklamasına sevindim. Bunu görüyor olduğunu görmek, 3 puan geldi diye görmezden gelmediğini bilmek güzel.

Açık konuşalım; takım iki ön oyuncusundan, iki ön oyuncusundan alması gereken verimi ve yaratıcılığı alamadan galip geldi ve uzun zamandır bu böyle. Şu ortamda, iki ön oyuncusundan biri, Vedat da varken Valbuena olmaya devam etseydi neler olurdu diye düşünmeden edemiyorum. Ama geçmişe takılıp kalmamak, gerçeklerle yüzleşmek lazım; Valbuena artık yok.

Rodrigues'i beğenmiyorum evet ama bu kadar da hayalet gibi topçu olmadığı aşikâr. Arap Yarımadası'ndan topçu almanın sonucunu görmeye devam ediyoruz. Bu yüzden sıkça, sporcu futbolcuyu/iyi çalışan futbolcuyu salt yetenekli futbolcuya tercih ederim diyorum. Umarım düzelir çünkü şu hali asla kabul edilemez. Vedat demişken ona da değineyim. Enerjisi inanılmaz fakat onun bu kadar geriye gelmesini gerektiren oyun yapısı, yukarıda anlatmaya çalıştıklarım bağlamında sorunlu bir oyun yapısıdır. Ya abi anladık komple forvetsin de, bu kadar komplelik de fazla yani :)

Geçen sene başında beğenmediğimiz Dirar'ın sağ önde bindirmelerine ve muz ortalarına bu açıdan ihtiyacımız var diye düşünüyorum. Moses nasıl dönecek belli değil, hatta kalacak mı gidecek mi o bile belli değil bence... Her halükarda, sol bekin ardından sağ ve sol öne transfer yapmamız gerek bence. Deniz'in oyun yapısında büyük sıkıntıları var. Ozan'ın dribling yeteneğinin yarısı nası olmaz bu çocukta ben anlamıyorum, her topa basıp çekiyor. Sağ ayak sıfır. Ara sıra çizgiye inmesi, topu durdurmadan adam eksiltmesi lazım. Böyle giderse kambura dönüşür bu takımda.

Hasan ve Isla fiziken yukarı çıkacaklardır fakat önlerindeki isimler bu kadar titrek performans verirken onların verimi de bir yere kadar yükselebilir. Isla ile Dirar'ın geçen sene bir ara yakaladığı uyuma çok ihtiyacımız var, tekrar öyle bir şey olursa fark yaratır o iş. Hasan pozisyon hatası yapmamasıyla bile sol bekte nefes aldırdı takıma. Isla kardeş, sana da ne diyeyim, ulan şu golde kestiğin ortadan geçen hafta çok değil 1 tanecik yapaydın belki de puan kaybı yaşamayacaktık. Ah ulan.

Ve son söz, süre alamayanlar. Muhtemelen anlık durumlarını Tarsus İdman Yurdu maçında göreceğiz fakat ben pek umut duyduğum bazı isimlerin takımdaki maceralarının sonlarına geldiğini görür gibiyim. Hoca bazen labirentler içinde konuşuyor, dediklerinden her zaman %100 net mana çıkaramasam da şu an gördüğüm manzara bu. Zira takımın şu eksiklerinde bile süre alamayan, kafileye dahil olamayan oyuncularla ne yapılacağı konusunda iyi düşünmek lazım. Madem düşünülmüyorlar, kangrene dönüşmesin, uzamasın.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 21 Eki 2019, 21:45 

Sağ kanat tamamen İsla-Dirar'a emanet olacak.Başka alternatif yok,olmamalı.İsla ve Dirar tam sağlıklı hallerinde bu ligin en iyi sağ kanadını olusturuyor.

Schuld'un dediği gibi. Kruse yerine bi Valbuena olsaydı Vedat kesin ve kesin gol kralı olurdu. Hala anlamıyorum biz o adamı neden gönderdik ve yerine Kruse'yi aldık.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 21 Eki 2019, 22:11 
Kullanıcı avatarı

[quote="clad"]altay o hatalı çıkışı yapmasa denizlisporun ceza sahamıza girmişliği yok nerdeyse.belirli bir oyun yapıları yok ilk yarı defans yapmaya cıkmıslar desen onu da yapamadılar ama cıkmadılar da sahalarından.kontraatak da kovalamadılar.2 hücumcu ile oynadık kadroda biz de top ayagımızda olmasına rağmen bol posizyona giremedik buna rağmen.

denizli tribünü 30.dakiklarda caddelerde rüzgar söylüyordu maç 0-0 iken ne alaka anlamadım.hepbir ağızdan ve sürekli söylediler.normalde bu beste 90 larda maç onü maç sonu ya da stad dışında falan söylenirdi.bazı anadolu tribünleri birlikte bir beste söyleyelim ses çıksın coşku gözüksün de ne olursa olsun modunda.bunun takıma faydası var mı yok mu düşünmüyorlar.[/quote]
Özlediğim Horoz şimdi sahada mantığıyla söyleniyor olmasın. Bu arada en kötü tribündü bu seneki. Gerginlik olmuş sanırım milletin tadı kaçmış.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 101 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], inadına_körfez, king10bucuk, merdiven, Rime, Sinan1965

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye