Zaman: 27 Eyl 2020, 22:52

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 226 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Sonraki

Kim Kazanır?
Galatasaray 46%  46%  [ 30 ]
Berabere Biter 20%  20%  [ 13 ]
Fenerbahçe 34%  34%  [ 22 ]
Toplam oy : 65
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 6. Hafta | Galatasaray 0 - Fenerbahçe 0
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2019, 16:39 
Kullanıcı avatarı

kronikdebug yazdı:
3-2 yenil ama böyle saçma sapan maç izlettirme kardeşim. Ver sağa ver yana ver geriye zaten Cüneyt de aman maç hızlanmasın diye elinden geleni yaptı. şansa 1 gol atıp kazansak şu maçı gram sevinmezdim gerçekten

sağa sola verseler o da iyi, nerdeyse pozisyona girecekken kaç defa taa muslera'ya kadar geriye döndük. sonra muslera degaj ve top rakipte. böyle çağ dışı futbol oynadığımız başka bir yıl hatırlamıyorum.
fener yine zor bir fikstürden çıktı ve bu deplasmanda 1 puan onlar için kayıp olmayacaktı, ama bizim gidişatımız maalesef gidişat değil. acilen bu gidişata bir çözüm bulamazsak devre arasına kadar çoktan havlu atmış oluruz lige..

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2019, 17:17 

Takıma sanırım herkesin hakkı helâldir. Gram panik yapmadık, top kontrolü ve pas hakimiyetimiz/bağımız hiç fena değildi. Tek kanat ile çıkıp oynamak zorunda kaldığımız, kulübede oyunun gidişatını değiştirebilecek tek bir oyuncumuz olmadan geldiğimiz deplasmanda, ön bölgede son hamleleri yapamadığımız için galip gelemeden dönüyoruz. Yazık oldu fakat çok büyük kayıp diyemeyiz. Ha yazık olacaksa da böyle olsun ne diyelim, o toplar bir gün girer.

Deniz'in tribine anlam veremedim. Lig başladığından beri fazlasıyla şans buldu fakat temposunu gram yükseltemedi. Gençtir, hırslıdır, olur böyle şeyler diyelim uzatmayalım. Zaten Emre, sarı karı gördüğü pozisyonda çok büyük ihtimalle Deniz'e bağırdı gibi anladım. Net olamıyorum zira Beinsports çok salakça reji seçimleri yaptı. Oyun başlıyor, bunlar halen daha tekrar gösteriyor filan. Kendilerine değinmişken; sitelerine yükledikleri 3 dakika 11 saniyelik özeti izledim de, "mağlubiyetten ucuz kurtulduğumuza" şükrettim. Ulan bu nasıl bir kolaj, nasıl bir özet? Maçı izlemeyip şu özete bakan, tüm maç Galatasaray tek kale oynadı sanır. Zor iş şöyle özet hazırlamak, tebrik ediyorum.

Sakatlandığı ana gelmeye gerek kalmadan, maç eksiği olan oyuncunun ne kadar zorlandığını Isla ile bir kez daha görmüş olduk. Rami gibi, onda da risk aldık ama öte yandan yokluklar da hocayı buna itti; Deniz'e tam güvenemedi, o konuda da haklı olduğunu gördük. Yine de, üst üste iki maçtır oyuncu değişiklik haklarımızdan birini, hazır olmadığı için maçı götüremeyen oyuncularımızı devre arasında çıkarmak suretiyle harcamak zorunda kalmak tatsız bir durum. Artık bu sakatlık işi FM'de ekrana kafa atma hissi uyandıran noktaya geldi; hepten ekseni kaydı takımın. Herkes bir an önce iyileşip döner umarım.

Kağıt üzerinde ardımızda bıraktığımız periyot kadar kritik gözükmese de, tam gazla geçmemiz gerektiği için aslında hiç hata kaldırmayacak 5 maçlık kulvara girdik. Geride kalan fikstürden fena sayılmayacak şekilde çıkışımızın değer kazanması için, şimdi pedala tamamen basma zamanı. Kariyer, isim, pasaport, maaş hiç önemli değil: Kim iyi sporcuysa, kim kendine iyi bakıp kendini dinç tutuyorsa o oynayacak; geri kalanlar kusura bakmayacak.

Bu maç özelinde Gustavo, Jailson ve Ozan'ı ayrıca beğendim. Birlikte oynadıkça daha da iyi olacaklar.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2019, 19:18 

3-0 4-0 kazanırızlardan Fener korkak oynamasa bizi yenerdiye gelmiş muhabbet iyi bari gelişme var.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 6. Hafta | Galatasaray - Fenerbahçe
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2019, 20:15 

roxrox yazdı:
1-1,2-2 falan biter ve aşırı sıkıcı bir maç olur. Son 10 senedir gs maçları aşırı zevksiz oluyor. Hani izlemesen birşey kaybetmezsin.

Bu arada ilk sayfaya yazmıstım bunu. Gs-Fb derbisi derbi degildir şişirilmiş bir karşılaşmadır.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2019, 22:13 
Kullanıcı avatarı

Numaralının arkasından batan güneşin vurduğu Kapalıdan
Kural hatası muhabbeti nedir?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2019, 22:42 

Yine mi kural hatası? Şu "dünya" derbisinden sonra insan utanır yahu. Hayır yani çıkıp ne oynayacaksın tekrar edilirse acaba? (iki takım için de konuşuyorum kimin lehine/aleyhine bilmiyorum hiç)

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2019, 23:07 

18.30 da muhtemelen Tolganın köşeye vurduğu toptan sonraki tepki ve devamı çok iyi :lol:

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Eyl 2019, 09:27 

Hem takım, hem tribün olarak çok kötüydük. Fenerbahçe beraberlik için gelmiş görüntüsü çizdi ne yaptığını biliyordu takım halinde. İstediklerini aldılar. Deplasman tribün kadroları her zaman olduğu gibi iyiydi, bizim hiçbir tepki vermememize istinaden tv başındakiler bol bol seslerini duymuşlardır tahmin ediyorum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Eyl 2019, 14:12 
Kullanıcı avatarı

Deplasman tribününe giren 2481 kişinin hakkını verdiğini düşünüyorum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Eyl 2019, 17:13 
Kullanıcı avatarı

Biz fener miyiz? Sahada hakkını verememişsin, yok hakemdi yok kural hatasıydı yürüsün gitsinler.Utanmadan bir de maç tekrarı isteyeceklerine önce top oynasın takım.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 226 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: albatros35, Altınpark, Bhecfbs, Bing [Bot], Bizans1905, Buyuurr, equalizer, gelivera28, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hear, jancker, king10bucuk, Lazarov, Lular, mecbur, minigolfmuduru, Rime, seyfi, tribunde, ultrasfanzin, Vialli, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye