Zaman: 04 Tem 2020, 01:55

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 104 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Yeni Malatyaspor | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2020, 00:15 
Kullanıcı avatarı

Hocanın çıkardığı kadro resmen ihanettir başka açıklaması yok, istediğin transferler yapılmamış olabilir ama devre arasından sonra ilk maçın elinde ilk 11 başlatacağın 6 ismi kenarda tutuyorsun yönetime mesaj verecem diye kusura bakmasın da istifa da bir erdemdir bırak git kimsenin göz göre göre maç verme hakkı yok takımı deney tahtasına çevirmeye kimsenin hakkı yok.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2020, 17:22 
Kullanıcı avatarı

Sonunda kurtulduk...Ciddiyetsiz,laubali,hedefsiz,ne yaptığını bilmeyen bir isimdi.Kuluple aidiyet bağı olmayan isim bir daha gelmesin.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2020, 17:37 
Kullanıcı avatarı

Sergen gibi vizyonsuz adamların hocalık yapıp bu işten ekmek yemesi bile hakarettir . Futbolculuk dönemi neydi ki hocalığı ne olsun. Laubali bir şekilde çıkıp anlatıyor TV lerde yok koşmadım bilerek,yok golü attım araba yı kaptım sakatım dedim çıktım hemen vs.

İngiliz atı gibi hızlı başlıyor potansiyel var adamda ama işine saygısı olmdığı için sonunu getiremiyor.

Sanırsın FM oynuyor (PC oyunu) . Bi takımla oynayıp sıkılıp oyunu kapatıp yeni takım alırsın bu da öyle.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2020, 18:16 

Sergen hocanın profili icraatlari ortada onu bu takımın başına getirenleri sorgulamak lazım herkes işini düzgün yapsın efsane Malatyasporumuzun hali ortada bölge takımları keza öyle basit hatalarla bu kulübü harcamayın.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2020, 19:24 
Kullanıcı avatarı

Guilherme bjk transferi olmamış.
Sergen hocayı göndermişiz keşke devre sonunda gönderseydik her maçtan sonra rahat açıklamalar, hırs ve takımı benimseme konusunda sıfır olan bir hocaydı hayırlısı oldu denebilir. Ancak iyi ve hırslı bir şeyler başarmak isteyen bir teknik direktör getirmeliyiz takımın başına.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2020, 21:06 
Kullanıcı avatarı

Sergen, hakkındaki soru işaretlerini haklı çıkarttı. Çabuk sıkılır, sezonu tamamlayamaz öngörüleri gerçek oldu. Özellikle son 2 aydır söylemlerde, eylemlerde sıkıntı vardı.Dün çıkardığı kadronun da tepkisel olduğu belliydi. Hakkımızda hayırlısı olsun.

Ancak çuvaldızı da biraz kendimize batırmalıyız. Eldeki mevcut kadroyla Avrupa kupalarında 3 ön elemeye girmek, Türkiye kupasında ve ligde bir yerlere gelmek pek olası görünmüyordu. Kasımpaşa maçına kadar takım yinede iyi gitti ama devamı gelmedi. Bizim yönetimin ekonomik dengeleri gözetme kaygısını anlayabiliyorum ancak takımın kaliteli oyuncularını sürekli satar, veya teklif gelirse önünü açarız, gidebilirler dersen, transfer sorulduğunda ''kadromuz zaten iyi'' dersen, ilk fırsatta ala ala Umut Bulut'u alırsan kusura bakma ama senle de pek vizyoner hoca çalışmaz zaten. Ondan sonra böyle her sezonun belli dönemlerinde Ali Ravcı'ya kalırsın. Alt sıralarda zorda olan takımlar var, nasıl olsa düşme korkusu yaşamayız rehavetiyle şimdi umarım Samet Aybaba, Bülent Korkmaz vb vizyonsuz hocalara yönelinmez.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2020, 16:52 
Kullanıcı avatarı

Ünal Karaman ile anlaştığımız söyleniyor, belli bir kariyeri yok evet hocalığı da sorgulanır ama yönetim - hoca karşılaştırması yaptığımızda anlaşabileceğimiz en iyi hoca. En azından iyi niyetinden şüphe etmeyeceğimiz bu şehrin formasını terletmiş kaptanlığını yapmış adam gibi adam yalnız bu topçu güruhu ile başarı sağlanır mı soru işareti

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2020, 18:36 
Kullanıcı avatarı

faDem yazdı:
Ünal Karaman ile anlaştığımız söyleniyor, belli bir kariyeri yok evet hocalığı da sorgulanır ama yönetim - hoca karşılaştırması yaptığımızda anlaşabileceğimiz en iyi hoca. En azından iyi niyetinden şüphe etmeyeceğimiz bu şehrin formasını terletmiş kaptanlığını yapmış adam gibi adam yalnız bu topçu güruhu ile başarı sağlanır mı soru işareti

Kesinlikle katılıyorum yazdıklarına bir kaç tanede hırslı başarıya aç takımı gerçekten ateşleyebilecek oyuncu almalıyız.
Jahovic gitmek istiyormuş söylentileri var eger doğruysa ve giderse büyük bir kayıp olucağını düşünmüyorum yerini doldurabildigimiz ölçüde sadece devamlılığı artı olan bir oyuncu. Koşan basan bir forvet gerekiyor bize durağan forvet yerine.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2020, 22:03 
Kullanıcı avatarı

Adis gitmek istiyor ve sözde Antalyaspor ile anlaşmış fakat bana pek inandırıcı gelmedi.Giderse de kayıp değil.Ünal Karaman keza bana göre doğru isim değil,ki zaten olmadı.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2020, 22:09 

Malatyaspor44 yazdı:
Adis gitmek istiyor ve sözde Antalyaspor ile anlaşmış fakat bana pek inandırıcı gelmedi.Giderse de kayıp değil.Ünal Karaman keza bana göre doğru isim değil,ki zaten olmadı.
Tamer Tuna Adisi aramayız, belki telefonla ararız demişti, Adiste ben olmasam 30 puan olmazdı demişti. Tabi parasını verirsen yine de gider gibi.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 104 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], GurbetEller, kei, tribunde

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye