Zaman: 07 Ağu 2020, 12:04

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 6265 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 623, 624, 625, 626, 627  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 13 Tem 2020, 13:56 

Göztepenin çocuklarının hepsi artist. Bırakalım artık bu tabiri.
Bize Göztepenin savaşanları lazım. Çocukları çocuk esirgemeye verin.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Tem 2020, 14:46 

Kendiniz ünvanlandırıp daha sonra deli gibi eleştiren 7/24 çok yazan konuşan topluluktan birşey olmaz!biz bu ligde kalıcı olalım dedik şuan kısmen bunu yapmaya başladık ama ilk sezon hariç diğer 2 sezondur ben bence bu sezonuda katıyorum aslında karnımızı kaşıya kaşıya üst sıralarda bulunamadık sebebi pandemi ve yönetim zaafı,sonrası dik düşüş.

Şunu rahatlıkla anlatabilirimki biz bu ligde can sıkıntısıyla durabiliyoruz ve tribünün saçma sapan takıntıları takımı etkiliyor,mesela yedek kulübesindeki İlhan Şahine neden bu kadar giydirildiğini anlamadım kardeşim siz değilmisiniz Okan Buruk'u yollayan?saçma sapan kendi bilmişliğiniz her şeyde en iyisini bilen siz yokmu siz önce tribünde selfi yapmaya gelmeyeceksiniz sadece tribüne foto çekmeye gelen yeni statda artık bu mevcut adam gibi bağıracaksınız gerçek tribün çocukları bu tribünün zenginleri yüzünden dışarıda kaldı..o kadar sinir bozcuki burada birçoğunun yazdıkları kardeşim en iyi hocayı yolladık sizin sabırsız saçma sapan muhabbetinizden dolayı!bu takım yönetim sorunu yaşıyor Mehmet Sepil'in birazda pintiliğinden dolayı 2 sezondur almadığı forvet yüzünden takım sabote oluyor,golleri atanlar kanatlar ve stoper kardeşim Mehmet Sepil kendi işlerinden dolayı bu takımı bir takım kişilerden bilgi alarak topçu alıyor adam gibi yönetim yok bir alanya yada sivas veya başakşehir olamayışımızın sebebi birlik yok sinir bozucu,Mehmet Sepilin bilmişliği yüzünden kimse engel olamıyor!Sepil eyvallah güzel işler yaptı ama bu takım bu lige tutunacaksa bu son maçlardaki laçka oyunla değil güvenceye alıpta maçları vermeleri şikeye girer!şuanki durum inanılmaz derece rahatsız olan birisiyim aam İlhanŞahin İlhan Palut ne yapsın kardeşim malzeme bu yönetim az paralara biraz çok iş istiyor.

Ayrıca çimler neden böyle oldu,sıcak nemli havanın etkisimi bilgisi olan varmı geçen Hünkar Mutlu söyledi ama yetişemedim yanmış resmen çimler.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Tem 2020, 15:09 

tribün35 yazdı:
Ayrıca çimler neden böyle oldu,sıcak nemli havanın etkisimi bilgisi olan varmı geçen Hünkar Mutlu söyledi ama yetişemedim yanmış resmen çimler.

Maçlar yüzünden yaz ekimi yapılamadı

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Tem 2020, 15:43 

kaleratsi:bilgin için teşekkürler yalnız yazın nasıl ekim işlemi yapılıyorki?ayrıca SİS grubu personelini görüyorum maç bittikten sonra fark ettinmi bilmiyorum bu adamlar zemin içinmi kalıyor izmirde eğer öyleyse baya emek var bu işte!

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Tem 2020, 15:49 

tribün35 yazdı:
kaleratsi:bilgin için teşekkürler yalnız yazın nasıl ekim işlemi yapılıyorki?ayrıca SİS grubu personelini görüyorum maç bittikten sonra fark ettinmi bilmiyorum bu adamlar zemin içinmi kalıyor izmirde eğer öyleyse baya emek var bu işte!

çok detayını bilmiyorum ama oldukça masraflı olduğunu biliyorum. Mutlaka burada personel bırakmışlardır.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 Tem 2020, 21:21 
Kullanıcı avatarı

Matematiksel olarak ligde kalmayı garantiledik. Hepimizin eleştirdiği memnun olmadığı şeyler var ama bu kulüp 60lardaki altın çağından sonra ilk kez üst üste 4'üncü kez süper ligde oynayacak. Daha yeni eli yüzü düzgün kendine ait bir stada sahip oldu. İlk 3 sene süper ligde tutunmayı kalıcı olmayı başardık. Sepil başkan kıymetlimizdir, bu kulübün efsane başkanıdır. İnşallah o da eksikleri yanlışları görüp gerekli hamleleri yapar yeni sezonda başka bir takım oluruz vitesi yükseltip Avrupa kupalarına oynarız. Sözleşmesi biten çok oyuncumuzun olması büyük bir fırsat. İlhan Palut kalsın, hoca kendi kadrosunu kursun kadro ve idari personelde ciddi bir revizyon olsun.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Tem 2020, 21:48 
Kullanıcı avatarı

endingcredits yazdı:
Matematiksel olarak ligde kalmayı garantiledik. Hepimizin eleştirdiği memnun olmadığı şeyler var ama bu kulüp 60lardaki altın çağından sonra ilk kez üst üste 4'üncü kez süper ligde oynayacak. Daha yeni eli yüzü düzgün kendine ait bir stada sahip oldu. İlk 3 sene süper ligde tutunmayı kalıcı olmayı başardık. Sepil başkan kıymetlimizdir, bu kulübün efsane başkanıdır. İnşallah o da eksikleri yanlışları görüp gerekli hamleleri yapar yeni sezonda başka bir takım oluruz vitesi yükseltip Avrupa kupalarına oynarız. Sözleşmesi biten çok oyuncumuzun olması büyük bir fırsat. İlhan Palut kalsın, hoca kendi kadrosunu kursun kadro ve idari personelde ciddi bir revizyon olsun.
Şimdiye kadar hangi hoca tam olarak istediği kadroyu kurabildi ki, transferin son dakikasına kadar bekleyip en Ucuz adamlar alınır yine.
Başkan stad yapılmadan Avrupada oynamak istemiyoruz diyordu, e hadi bakalım stad hazır, şimdi bizi uyutmayacak hayalleri duymak istiyoruz

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Tem 2020, 21:54 

endingcredits yazdı:

Daha önce matematiksel olarak garantiledik 2 maç önce. Eksikler yanlışlar 5 yıldır düzelmiyor bu sezon, şimdi nasıl düzelecek.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 13 Tem 2020, 23:42 

Sene başında hedef 40 puan diyenler, su koyvermis, beğenmiyorlar bide,górmuyonuzmu rakiplerimizin yüzde 90i siyasetle iç içe,Allah bereket versin bu senede ligde kaldık..biraz bardağın dolu tarafına bakalim.Tek can sıkıcı olay benim için Betoyu karakterli sanmıştım,anlaşma olmayınca takımı profesyonelce sabote etti.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2020, 00:51 

Geçeriz bu kıyametten de gönlümüzde sızı kalır dedik. Mehmet Sepil'e ve öncekilere zerre güvenemedik, sindiremedik. Lakin elden ne gelir; yeni düzen bu! Romantikliği bir kenara bırakmak icap ediyor.
Van'da hayatında hiç İzmir görmemiş esnafın dükkanındaki posterlerle, ya da Kıbrıs'taki Süleyman Ağabey'in saydığı efsane kadroyla avunulmuyor endüstriyel futbolda.
İçip içip eski günleri yad etmeyle de zerre katkı sağlanmıyor. Bak; yeni düzende en azından forma alınabiliyor oğlana kilometrelerce öteden. Arabada çalanlarla marşları da ezberliyor. Ama şöyle yürekten; Senin sevgin bu düüüünyaaada diye başladığını duymadım henüz.

İlhan Palut ismi bir nebze olsun romantizm katıyor, hayaller kurduruyor, umarım kalır.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 6265 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 623, 624, 625, 626, 627  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], bunela, cozker, Google [Bot], Google Adsense [Bot], grasshopper, Jestrovic41, mavirick, Rime, Spanksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye