Zaman: 02 Ara 2020, 06:04

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 6265 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 618, 619, 620, 621, 622, 623, 624 ... 627  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 09 Tem 2020, 00:52 
Kullanıcı avatarı

Ftorres35 yazdı:
Yabancı sınırı yüzünden çete dağılmamayacak gibi, 3 sene içinde 5 tane yerli oyuncuya ihtiyacımız olacak kadroda yerleri garanti olacak. Alpaslan, Serdar, Soner, Halil, Berkan uzun süre daha bizle kalır. Gelecek sene 10-11 yabancılı bir kadro kurarız büyük ihtimal sadece 8 tanesi ilk 11 olabileceği için, her sene biter tane azaltırız. Poko, Borges, Tripic, Wilczek, Gassama bunlar 2021 bitiş, Borges ve Gassama dışında üçü ile uzar/uzatılır, Beto, Titi, Napoleoni, Castro bunlardan ikisi devam eder gelecek sene sezon başlamadan 7 yabancımız olur için 3-4 civarı yabancı transferi yapılır, sol bek, stoper, forvet arkası, sağ açık, yerli sol bek bulmak zor olduğu için hata lüksümüz az sol bekte, 2022-23 sezonu zor olacak 5 tane iyi yerli lazım, yabancı hakkımızı nasıl kullanacağız acaba, sol bek, stoper, kanat, forvet arkası, forvet, merkez orta saha desen kaleci gibi önemli bir mevki var.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Soner ve Serdar kiralık. Serdar'ın satınalma opsiyonu vardı diye kalmış aklımda ancak bu sakatlık sonrası kullanacağımızı sanmıyorum. Soner'i isterim ancak Başakşehir verir mi, verirse ne kadar ister bilemem. Halil'in sözleşmesi var kalır. Bu ekipteki problem bence Alpaslan. her ne kadar yetenekleri kısıtlı olsa da hırsı ve mücadelesi ile kalmasını isterdim. ancak bu ekipteki en disiplinsiz en gevşek tip bu gibi geliyor. talibi çıkarsa satarız inşallah. Berkan kalırsa da yerine Traore'nin sağlıklısını bulabiliriz inşallah.

Öncelikle gelecek sene için yabancı sınırı muhabbeti başkanın son kazığı oldu. Yılbaşı dönemi ya da daha öncesi bunu desteklediğini açıklamıştı. kulüpler birliği başkanı olunca da hiç direnmedi. kendi uluslararası şirketinde çalışanlar için böyle bir sınır var mı acaba?

Beto gitti sanırım. kafa olarak bizimle değil. Papatya da anlaşmak üzereydik ancak pandemi sonrası o parayı veremeyiz demiş. anlaşılan bütçede küçülmeye gideceğiz.

Titi-Reis-Gassama-Borges-Mossoro-Napoleoni-Jerome-Deniz benim takımda görmek istemediğim topçular. Yaş ortalamasını epey de yükseltiyor bu ekip. Çok da bir verim alamadık bunlardan. Tripiç falan bizim aradığımız kanat değil bence. oraya yıllardır akan, orta yapan, zaman zaman da gol atan bir arap atı alamadık.

yeni sezon için katarlılar ile anlaşıldı muhabbetleri dönüyor. ne kadar doğru bilmiyorum. benim yeni sezon için kadro beklentim şu şekilde.

--------------------------------Transfer (Eren-Göktuğ-Arda)----------------------------

Transfer (Transfer)-------Transfer (Alpaslan) --- Transfer (transfer)---------Transfer (Berkan)

---------------------Transfer (Poko)----------- Soner (Castro-Yalçın)--------------------

Arap Atı (Halil)--------------- Transfer (Transfer ya da Kerem)------------Arap Atı(Transfer)

--------------------------------Transfer (Kamil+transfer)---------------------------------

tabi en başta bu kadar transferi yapabilecek bir scout ekibi. Ayrıca bu transferlerden önce takım gelecek sezon ne oynayacak, oynayacağımız futbolun mantalitesi ne olacak ona karar vermek zorundayız. İlhan hocanın 60 dakika kapan sonra karambol kovala, denk gelirse kontra kovala tarzı, topu rakibe teslim eden aciz futbola devam mı edeceğiz yoksa oyuna her dakika ortak olan, topu ayağında tutmayı seven, geri değil daima ileriyi düşünen bir mantalitede mi olacağız? yeni gelecek olanlar da burayı çiftliğe çevirmeyecek karaktere sahip topçular olmalı illa ki.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 09 Tem 2020, 01:03 

pirlo35 yazdı:
Ftorres35 yazdı:
Yabancı sınırı yüzünden çete dağılmamayacak gibi, 3 sene içinde 5 tane yerli oyuncuya ihtiyacımız olacak kadroda yerleri garanti olacak. Alpaslan, Serdar, Soner, Halil, Berkan uzun süre daha bizle kalır. Gelecek sene 10-11 yabancılı bir kadro kurarız büyük ihtimal sadece 8 tanesi ilk 11 olabileceği için, her sene biter tane azaltırız. Poko, Borges, Tripic, Wilczek, Gassama bunlar 2021 bitiş, Borges ve Gassama dışında üçü ile uzar/uzatılır, Beto, Titi, Napoleoni, Castro bunlardan ikisi devam eder gelecek sene sezon başlamadan 7 yabancımız olur için 3-4 civarı yabancı transferi yapılır, sol bek, stoper, forvet arkası, sağ açık, yerli sol bek bulmak zor olduğu için hata lüksümüz az sol bekte, 2022-23 sezonu zor olacak 5 tane iyi yerli lazım, yabancı hakkımızı nasıl kullanacağız acaba, sol bek, stoper, kanat, forvet arkası, forvet, merkez orta saha desen kaleci gibi önemli bir mevki var.

Soner ve Serdar kiralık. Serdar'ın satınalma opsiyonu vardı diye kalmış aklımda ancak bu sakatlık sonrası kullanacağımızı sanmıyorum. Soner'i isterim ancak Başakşehir verir mi, verirse ne kadar ister bilemem. Halil'in sözleşmesi var kalır. Bu ekipteki problem bence Alpaslan. her ne kadar yetenekleri kısıtlı olsa da hırsı ve mücadelesi ile kalmasını isterdim. ancak bu ekipteki en disiplinsiz en gevşek tip bu gibi geliyor. talibi çıkarsa satarız inşallah. Berkan kalırsa da yerine Traore'nin sağlıklısını bulabiliriz inşallah.

Öncelikle gelecek sene için yabancı sınırı muhabbeti başkanın son kazığı oldu. Yılbaşı dönemi ya da daha öncesi bunu desteklediğini açıklamıştı. kulüpler birliği başkanı olunca da hiç direnmedi. kendi uluslararası şirketinde çalışanlar için böyle bir sınır var mı acaba?

Beto gitti sanırım. kafa olarak bizimle değil. Papatya da anlaşmak üzereydik ancak pandemi sonrası o parayı veremeyiz demiş. anlaşılan bütçede küçülmeye gideceğiz.

Titi-Reis-Gassama-Borges-Mossoro-Napoleoni-Jerome-Deniz benim takımda görmek istemediğim topçular. Yaş ortalamasını epey de yükseltiyor bu ekip. Çok da bir verim alamadık bunlardan. Tripiç falan bizim aradığımız kanat değil bence. oraya yıllardır akan, orta yapan, zaman zaman da gol atan bir arap atı alamadık.

yeni sezon için katarlılar ile anlaşıldı muhabbetleri dönüyor. ne kadar doğru bilmiyorum. benim yeni sezon için kadro beklentim şu şekilde.

--------------------------------Transfer (Eren-Göktuğ-Arda)----------------------------

Transfer (Transfer)-------Transfer (Alpaslan) --- Transfer (transfer)---------Transfer (Berkan)

---------------------Transfer (Poko)----------- Soner (Castro-Yalçın)--------------------

Arap Atı (Halil)--------------- Transfer (Transfer ya da Kerem)------------Arap Atı(Transfer)

--------------------------------Transfer (Kamil+transfer)---------------------------------

tabi en başta bu kadar transferi yapabilecek bir scout ekibi. Ayrıca bu transferlerden önce takım gelecek sezon ne oynayacak, oynayacağımız futbolun mantalitesi ne olacak ona karar vermek zorundayız. İlhan hocanın 60 dakika kapan sonra karambol kovala, denk gelirse kontra kovala tarzı, topu rakibe teslim eden aciz futbola devam mı edeceğiz yoksa oyuna her dakika ortak olan, topu ayağında tutmayı seven, geri değil daima ileriyi düşünen bir mantalitede mi olacağız? yeni gelecek olanlar da burayı çiftliğe çevirmeyecek karaktere sahip topçular olmalı illa ki.

Serdar opsiyonu 1.25 milyon euro, Huesca lige dönecek gibi pazarlıkla bu düşürülebilir gibi ama bizde büyük sakatlık yaşayan bir daha dönemiyor şimdi alsak ocakta oynayacak yaşı 30 olmuş olacak. Sonerin alınması zor olmaz gibi opsiyonu var yüksekte değildir, Berkay Özcanı da aldılar. Katarlılar dedikodusu 1.5 yıldır var gerçek olsa çoktan bu katarlı kim diye ortaya çıkardı, şimdide Socar şirketi diyorlar birde futbolcu sözleşme görüşmeleri olmazdı mantıken yeni yönetim gelecekse onlara bırakılırdı.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Tem 2020, 01:05 

Niye yönetime bıraksınlar ki %51-49 M.Sepil'de kalır kulüp. (Dedikodular da o yönde)

Yabancı alıcıda Katar değil,Abd hamlesi bekliyorum. Yerli dedikleri de Socar.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 09 Tem 2020, 01:11 

terso yazdı:
Niye yönetime bıraksınlar ki %51-49 M.Sepil'de kalır kulüp. (Dedikodular da o yönde)

Yabancı alıcıda Katar değil,Abd hamlesi bekliyorum. Yerli dedikleri de Socar.

Öyle olsa da yine bir fikir alışverişi olur. Birde paralı ise bu şirket Soner, Serdardan daha iyi isimler istemez mi? Abdli sanmıyorum ligin yayıncısı sözleşmede yazan parayı ödemiyor böyle ortama gelmezler.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Tem 2020, 02:39 
Kullanıcı avatarı

konudan bağımsız olarak ülkenin en büyük dış yatırımcısı socardan şehrin klüpleri olarak yararlanamamak şehrin beceriksizliği mi üvey evlatlığın diğer göstergesi mi bilmiyorum

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 09 Tem 2020, 04:20 
Kullanıcı avatarı

Herkes gitsin Soner Napo Papuli Jerome Soner haric takımdan...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Tem 2020, 09:05 

lig artık bizim için zor bir duruma doğru gidiyor. Bu iş federasyon veya kulüpler birliğinin işi değildi zaten. Daha üst makamların işi. İnşallah tribüne yabancı transferi yapmayız. 8 tane çok iyi yabancı lazım bize. Gerekirse wilczek ve tripic bile gitmeli çünkü daha iyisini bulmalıyız. En az 10 gol bandını yakalayacak bir santrafor lazım malesef. Çünkü tribüne koyacağın adamın ne zaman oynayacağı belli değil 6-7 hafta aynı 8 yabancı ile oynadıktan sonra olası bir sakatlıkta ya da ceza almada tribünden gelecek adamın bize hayrı dokunasıya kadar... Dolayısıyla efe-ege-yalçın-kerem-doğu-yusuf-hüseyin-metin-celil... bu çocuklarda çıkartmamız lazım ya da sı yok. Çünkü yeni sezonda bu berkan-halil-alpaslanlara güvenirsek işimiz zor. Hele berkan orta açıyor. Dönerken götünden soluyor. Bu yönetimin kaliteli yerli transferi yapacağını düşünen taraftarlar varsa allah onlara sabır versin!

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Tem 2020, 11:48 

Alanyaspor ile pandemi sürecinden sonra 2 puan farkla başladık, düşüşün sebebi milyonları alıp lig bitti havasına giren ruhsuz oyuncular ve oyuncuları motive tutması gerekenl idari ekip ve teknik ekiptir. Sakatlıkları bahane yapmaya gerek yok . Antalya ilk 11den 8 oyuncu eksik halde Trabzondan puan alabildi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Tem 2020, 12:13 

topçusundan tribünden kapağı kulübe atmış idari kadrosuna kadar komple revizyona girmeden bu iş olmaz. Köy kıraathanesindeki ortamdan beter bir ortam var kulüpte.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Tem 2020, 12:16 

Tequlia yazdı:
topçusundan tribünden kapağı kulübe atmış idari kadrosuna kadar komple revizyona girmeden bu iş olmaz. Köy kıraathanesindeki ortamdan beter bir ortam var kulüpte.

Aynen öyle çok doğru bir sürü vasıfsız , liyakat 0

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 6265 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 618, 619, 620, 621, 622, 623, 624 ... 627  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye