Zaman: 14 Tem 2020, 14:50

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 6260 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 600, 601, 602, 603, 604, 605, 606 ... 626  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2020, 00:22 
Kullanıcı avatarı

Yeni sezonda stadyumların tam kapasite ile değilde, sosyal mesafeyi korumak adına yarısı hatta üçte bir kapasite ile seyirciye açık olacağı konuşuluyor. Başka takımları bilmem ama stadın tamamına yakına kombineli olan bizim adımıza tam bir kaos olur. Kombine fiyatlarını düşünmek dahi istemiyorum böyle bir durumda. Birde o aralıklarla tribün falanda yapılmaz ya, neyse.
Umarım şu corona belasının çaresi bir an önce bulunurda, yeni sezonda bu tarz uygulamalara maruz kalmayıp, tribünü, takımı konuşuruz yine.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2020, 09:23 
Kullanıcı avatarı

Kulüpler önce bu senenin zararlarını telafi etsin de yeni sezon zamları beri kalsın. 9 maçın 6'sı yalan oldu. Kombineler için tüm kulüpler salakta. Oynanmayan maçın yayın hakkını istemeyi biliyorlar ama.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 06 Haz 2020, 13:16 

Olması zor bence ama ne kadar düşüşte olursa olsun Nico Gaitan ismini okuyunca içim bir hoş oluyor :)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 06 Haz 2020, 19:19 

Atalay1925 yazdı:
Olması zor bence ama ne kadar düşüşte olursa olsun Nico Gaitan ismini okuyunca içim bir hoş oluyor :)
Çok kolay bence tam Gouffran kıvamına gelmiş yaş da 32 aynı, büyük ihtimal bizde 1 gol 1 asistle bitirir :)

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 07 Haz 2020, 03:55 

burası çok boş kalmış. fikirlerimi paylaşmak istedim son dönemdeki yazılan çizilenle alakalı. önce bizimle adı geçen oyuncularla ilgili düşüncelerimi paylaşayım.

alper potuk ismi çok geçiyor. şahsen istemem. uzun zamandır düşüşte ve fb'de kadro dışı kaldı bayağıdır da ayağına top değmedi. yalçın'a yüklenelim daha iyi. halil'le alpaslan'la takas falan deniyor. aman diyorum inşallah öyle bir hata yapılmaz.

şener özbayraklı bir ara yazıldı. gereksiz olur gelmesi. gassama ve murat işimizi görür sağ bek için. gassama'dan net çok daha yetersiz bir adam. murat'tan da ne kadar fazlası olabilir meçhul. umarım asparagastır bu da.

gaitan deniyor. allah dedim duyar duymaz. inşallah olur. çok faydasını görürüz.

cagne de konuşuluyor. maaşının yarısını biz yarısını gs ödeyecek şekilde yazıldı. öyle bile senelik 1.5m€'dan bahsediliyor. bizim için çok para hele şu süreçten sonra hiç mantıklı gelmiyor.

selçuk inan söylentisi de var. fiziken bitmiş bir 35'lik. istanbul ıskartası. hiç gerek yok. oynat genlerden birini daha iyi.

konuşulan dıştaki isimlerden bildiklerim bunlar. bir iki yabancı daha yazıldı ama haklarında hiçbir fikrim olmadığı için değerlendirme yapamadım. asıl olay zaten iç transfer. iç transferde gündemimiz bayağı yoğun ve karışık. kendimce bir şeyler karalayayım.

öncelikle sözleşmesi biten oyuncularımız soner (k), serdar (k), castro, beto, jerome, titi, leo, reis, napo, berkan, mossoro, deniz, kerem atagan.

soner aydoğdu... geldiğinden beri harika oynadı. takımı sahiplendi her maç elinden gelenin fazlasını verdi. devam etmek istiyoruz ama okan buruk seneye başakşehir'de istiyormuş kendisini. başkan bizzat devreye girmiş takımda tutmak için. umarım bir şekilde kalır bizde.

serdar... huesca'nın topçusu. 1.25m€ serbest kalma bedeli var ama bizim için yüksek bir rakam. serdar da kalmak isteyenlerden. ts istiyormuş onu da. umarım bir şekilde devam edebiliriz.

castro... indirime yanaşmamış. 3 sene iyi yararlandık kendisinden. indirim yapacaksa maaşında devam edelim. yapmayacaksa gönderilebilir bence.

beto... beto da indirime yanaşmayanlardan. basının dediği tabii bu. beto'nun en az 1 sene daha kalması gerektiğini düşünüyorum. hakkında konuşmaya gerek yok. olur da giderse yerine karius deniyor. hiç sanmıyorum. şahsen günay'ı isterim gidecek olursa.

jerome... maaşta indirime gitmeyi kabul etmiş. uygun bir ücretle bir yıl daha kalabilir bence. rostasyonda işimize yarar sezon boyunca. giderse de büyük bir kayıp olmaz bizim için.

titi... maaşta indirime gitmeyenlerden. elde tutmak zor olacak gibi duruyor. defansın sabit oyuncusu. takım iskeletinin önemli bir ismi. kalmalı. umarım anlaşılır da 2 yıllık bir anlaşma yapılır titi'yle.

leo ve reis... kapasiteleri belli ama indirimi kabul edip kalmak istiyormuş ikisi de. rostasyonda kullanılabilirler. yeni birine yönelip risk almaktansa bildiğimiz eski oyuncularla devam etmek daha mantıklı geliyor bana. uygun maaşlarla tutulabilirler takımda.

napo... kesinlikle kalmalı. forvet arkası ve bazen forvet oynayabilen takıma kısa sürede alışmış iyi bir isim. umarım tutabiliriz elimizde.

berkan... kesinlikle elimizde tutmalıyız. çok iyi bir profesyonel. çok net bir çizgisi var ve kesinlikle altına inmiyor. beto'dan sonra 11'e yazdığım ilk isim. umarım kalır.

mossoro ve deniz kadah gidebilir. deniz maaşta indirim yapmış ama yararlanabileceğimizi sanmıyorum. mossoro zaten olmaz seneye.

kerem atakan'a sakatlık sonrası şans vermeliyiz. çok az süre aldı. önümüzdeki senenin kamp döneminden sonra fikir sahibi olabileceğiz kendisiyle ilgili.

gelelim halil ve alpaslan'a. taliplerinin olduğu söyleniyor. alpaslan'a istanbullular ve ts, halil'e de yurt dışından talip varmış. kadromuzdaki en değerli oyuncular maddi olarak. ilhan hoca takımda kalmalarını istiyor. ben de isterim ama iyi para teklif eden olursa neden olmasın? oyuncu satışı işini bizim de yapabilmemiz lazım kasımpaşa gibi altınordu gibi. bu da vitrine çıkaran bir özellik kulüpler için. 4'er m€ gibi teklif gelirse satılabilirler.

trabzon maçını çok merak ediyorum. hedefsiz kaldık, araya da salgın boşluğu girdi. umarım bu iki handikap başımıza dert olmaz da kalan haftaları iyi geçirip ligi üst sıralarda tamamlayabiliriz.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 07 Haz 2020, 11:20 
Kullanıcı avatarı

Kulübün yönetimine Avrupa'dan büyük bir grup talipmiş...
Kaynak: Beyaz TV

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 07 Haz 2020, 15:34 
Kullanıcı avatarı

İndirimi kabul etti etmedi diye bilinen topçular için yalaniyla meshur gazete mi baz alınıyor?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Haz 2020, 17:50 

Yönetim transferden anlayan bir yönetim olsa isterse herkes gitsin dünyada yeri dolmayacak oyuncular bir elin 5 parmağı etmez. Ama bizim yönetim genelde hep karavana attı.

Bu gitmek istiyor şu kalmak istiyor haberlerine çok itibar etmiyorum. Tek istediğim takımı gençleştirin. Gençleştirmekten kastım da Avrupa şartları değil Türkiye şartları. Bir de takımın oyun yapısı değişmeli. Göztepe topu karşı takıma verip topun arkasına geçip hızlı hücuma çıkacak bir kulüp olmamalı.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 07 Haz 2020, 21:30 

Ftorres35 yazdı:
Atalay1925 yazdı:
Çok kolay bence tam Gouffran kıvamına gelmiş yaş da 32 aynı, büyük ihtimal bizde 1 gol 1 asistle bitirir :)

Yapma hocam :) Ne performans verir bilmem ama Nico Gaitan ile Gouffran kariyer olarak kıyaslanamaz bile... Son 2 senedir düşüşte tabi, yoksa adını burada yazma ihtimalimiz yok... Daha genç isimler gelsin ama yine de o ayrı... Can sıkıntısından isimler üzerine konuşuyorum sadece :)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Haz 2020, 22:20 

Atalay1925 yazdı:
Ftorres35 yazdı:
[quote="Atalay1925"]Olması zor bence ama ne kadar düşüşte olursa olsun Nico Gaitan ismini okuyunca içim bir hoş oluyor :)

Yapma hocam :) Ne performans verir bilmem ama Nico Gaitan ile Gouffran kariyer olarak kıyaslanamaz bile... Son 2 senedir düşüşte tabi, yoksa adını burada yazma ihtimalimiz yok... Daha genç isimler gelsin ama yine de o ayrı... Can sıkıntısından isimler üzerine konuşuyorum sadece :)[/quote]Son 2 transferi bedelsiz, Atletico Madridde iyi iş yapacağını düşünmüştüm, Hlebin Türkiyeye geldiği yaşta, zaten yeni asırın yalanı :)

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 6260 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 600, 601, 602, 603, 604, 605, 606 ... 626  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: altug1485, Bing [Bot], Buyuurr, Elessar, Google [Bot], Google Adsense [Bot], karadeniz, Pomak_1925, Rhcp16, saffet8, seyfi, ucanturk58, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye