Zaman: 28 Eki 2020, 00:28

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 6265 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445 ... 627  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 11 Ara 2019, 21:19 
Kullanıcı avatarı

Beto fotolarda görünmüyor, sakatlığı baya ciddi herhalde...

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 11 Ara 2019, 21:29 
Kullanıcı avatarı

iyice bi dinlensin mümkünse

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 Ara 2019, 01:47 
Kullanıcı avatarı

sezon sonu sözleşmesi biten oyuncularla şimdiden konuşulup devre arası yolları ayırabilsek keşke. skorer bir kanat ve forvet transferi bence en öncelikli yerler. sonrasında kaleci, sol bekte rekabet yaratabilecek bi oyuncu, soner ve castro gibi hem ofansif hem defansif(10 numara değil) tempolu oynayabilen bir orta saha transferleri çok iyi olur. gençlerbirliği maçından 3 puan gelirse de hedef farklı yerlere gider gibi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Ara 2019, 01:55 

2 açık kanat , 1 forvet, 1 sağ bek , 1 sol bek aramayanlar bize hayal satmasın.

En az 5 transfer lazım.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Ara 2019, 03:25 
Kullanıcı avatarı

Eyv Stad vs cok güzel hersey ancak su futbolcu secme ve onu oynatabilme stratejisini yeniden gözden geçirmeliyiz borcumuz yok diye övünmekteyiz lakin kulüp gelir gider daha doğrusu harcama dengesinde negatif bakiye sn sepil tarafından karşılanmakta.Başkanın stad ile birlikte yapacağı en büyük yatırım kesinlikle iyi bir alt yapı ve iyi bir izleme ekibi kurmak ancak bu sayede Göztepe Spor Kulübü ayaklarının üzerinde durabilir.

Zira Süper lige cıktığımızdan beri verim alamadığmız oyuncu sayısı bir hayli fazla hiç oynamadan ücret ödediğimiz bile var muhtemelen.Umut ederim ki devre arası yeni
Bir başlangıç olur nokta 3-4 transfler ile bomba gibi 2.yarı izleriz.Başkanda daha az bir rakam ile bütçeyi denkleştirmek zorunda kalır.

Kosonovic
Mehmet enes
Goufrann
Rotman
Scarione
Ngando
Muhammed Enes
Doğanay
Kerem Atagan
Serkan Bakan
Ghillas
Ömer Şişmanoğlu
Lumor
Grillo
Borges
Yasin (1.5 sezon)
Deniz Kadah
Sanneh
Batuhan
Eren
Hüseyin Bulut

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Ara 2019, 10:22 

Goztepem yazdı:
Eyv Stad vs cok güzel hersey ancak su futbolcu secme ve onu oynatabilme stratejisini yeniden gözden geçirmeliyiz borcumuz yok diye övünmekteyiz lakin kulüp gelir gider daha doğrusu harcama dengesinde negatif bakiye sn sepil tarafından karşılanmakta.Başkanın stad ile birlikte yapacağı en büyük yatırım kesinlikle iyi bir alt yapı ve iyi bir izleme ekibi kurmak ancak bu sayede Göztepe Spor Kulübü ayaklarının üzerinde durabilir.

Zira Süper lige cıktığımızdan beri verim alamadığmız oyuncu sayısı bir hayli fazla hiç oynamadan ücret ödediğimiz bile var muhtemelen.Umut ederim ki devre arası yeni
Bir başlangıç olur nokta 3-4 transfler ile bomba gibi 2.yarı izleriz.Başkanda daha az bir rakam ile bütçeyi denkleştirmek zorunda kalır.

Kosonovic
Mehmet enes
Goufrann
Rotman
Scarione
Ngando
Muhammed Enes
Doğanay
Kerem Atagan
Serkan Bakan
Ghillas
Ömer Şişmanoğlu
Lumor
Grillo
Borges
Yasin (1.5 sezon)
Deniz Kadah
Sanneh
Batuhan
Eren
Hüseyin Bulut

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bu kadar adamdan verim alamamizda Tamer Tunaninda vebali büyük..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Ara 2019, 10:45 

Kosanovic defansif olarak olmasa da kullandığı duran toplarla fayda sağladı takıma. Onun gibi top kesen bir adam görmedim bizim takımda hiç.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Ara 2019, 10:47 
Kullanıcı avatarı

Ben başkanın harcama limitleri konusundaki açıklamasına anlam veremedim. Tamam ben rakam vermedim diyor ama yüzde 30 dan yüzde 40 a çıkmasına da ses çıkarmıyor ve bir nevi onaylıyor. Yayın gelirlerindeki azalmayı örnek veriyor ama sorun o değil ki. Sorun harcama limitleri belirlenirken kulüp başına rakamların bana göre yanlış belirlenmesiydi. Bu şekilde adaletin sağlanacağına inanmıyorum ve bu harcama limitlerinden en çok 3 takımın yararlanacağı kabak gibi ortada. Gs 368 milyon, Bjk 256 milyon, Fb 206 milyon iken bizim 80 milyon limitimiz var üstelik hiç borcumuz yok. 6 şampiyonluğu olan Trabzonun limiti 88 milyon bu arada.
Bu şekilde 3 takıma karşı şampiyonluk için yarışmak hikaye, eninde sonunda ligin sonunda tepede isimlerini yazdırırlar.
Tüm bunlara başkan etliye sütlüye dokunmayım diye ses çıkarmadıysa eğer, gerek yok kulüpler birliği başkanlığına bence.
Bu kadar aleyhimize olan bir konuyu başkası onaylasın, en azından kendi ayağımıza sıktık demeyiz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Ara 2019, 11:28 

Grond yazdı:
Kosanovic defansif olarak olmasa da kullandığı duran toplarla fayda sağladı takıma. Onun gibi top kesen bir adam görmedim bizim takımda hiç.

Kosanovic deyince bilmediğim küfürler geliyor aklıma, bu adama rağmen nasıl biz o sene 6.bitirdik inanılır gibi değil. 1925 tane penaltı yaptı 192591925 kademe hatası, hayatımda gördüğüm en kötü defans net.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Ara 2019, 12:15 

zanitenyo yazdı:
Grond yazdı:

Kosanovic deyince bilmediğim küfürler geliyor aklıma, bu adama rağmen nasıl biz o sene 6.bitirdik inanılır gibi değil. 1925 tane penaltı yaptı 192591925 kademe hatası, hayatımda gördüğüm en kötü defans net.

Gerçekten asıl yapması gereken defans yönü faciaydı, çok gol yedirdi kademe hatalarıyla. Akhisar'da yaptırdığı penaltıda televizyonu kırıyordum. Kosanovic-Reis-Kadu bu defans oyuncularıyla 6.olmak büyük işti.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 6265 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445 ... 627  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], ilrimed, kasadaparayok, Lusage, ozerctnky, roxrox, seyfi

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye