Zaman: 07 Ara 2019, 20:00

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4345 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327 ... 435  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2019, 00:31 
Kullanıcı avatarı

Jossings yazdı:
hocam ben duyumumu söyledim. Aynı mahallede oturuyorum :) Gelen otobüslerin stop alanı stad çevresinde yok.Yani söyle 3 otobüs bile durup indi bindi yapamaz ki deplasman kapasitesi 1000-1500 arası olucaktır(%5). Mevcut avm sıkışlığı nedeniyle üçkuyular tarafından verilmesi imkansıza yakın. Bana söylenen sahilden gelen otobüsler direk deplasman tarafına yapılıcak otoparka giriş yapıcak.Burdan direk içeri sokulucak. Güçlü bir deplasman tribünü bize dezavantaj sağlamaz. Bizi daha da güçlendirir kanaatindeyim. Yeterki maraton fiyatları uygun olsun.

Aynı düşüncedeyiz dostum. İnönü Cad. tarafı zaten olmaz deplasman tribünü için. 2 seçenek vardı. Sahil tarafındaki kale arkasında loca tarafı veya maraton tarafı. Şu hali en mantıklısı görünüyor . Evet düşününce de doğru Sahilden gelen deplasman otobüslerini Shell ve Adnan Saygun arasındaki sokaktan direkt içeri alacaklar. Fatih kolejinin sokaktan köşeye getirip stada alacaklar herhalde. Başka olasılık yok gibi görünüyor deplasman tribünü için. Maç öncesi bizim taraftar sahilde piiz yapacaktır. Oralarda karşılaşma olasılığına dair önlem alabilirlerse giriş çıkışlarda pek sorun yaşamaz deplasman tribünü. Çok sıkışık bir alan o bölüm. Sokakları direkt caddeden itibaren kapatacaklar herhalde maç günleri. Sahil tarafından gelecek bizim taraftar da çok olacak. Bakalım nasıl organize edecekler.

En önemli konulardan biri de taraftarların maça toplu taşımalarla gelmesi. Ne İnönü cad. ne Mithatpaşa caddesi o kadar kalabalık kişisel araç trafiğini kaldırabilecek düzeyde değil. Metro, tramvay, vapur gibi araçlardan mümkün mertebe faydalanmak gerekiyor. Yoksa maç giriş, çıkışları çok sıkıntı yaratabilir.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2019, 01:49 

Russell35 yazdı:
Jossings yazdı:
hocam ben duyumumu söyledim. Aynı mahallede oturuyorum :) Gelen otobüslerin stop alanı stad çevresinde yok.Yani söyle 3 otobüs bile durup indi bindi yapamaz ki deplasman kapasitesi 1000-1500 arası olucaktır(%5). Mevcut avm sıkışlığı nedeniyle üçkuyular tarafından verilmesi imkansıza yakın. Bana söylenen sahilden gelen otobüsler direk deplasman tarafına yapılıcak otoparka giriş yapıcak.Burdan direk içeri sokulucak. Güçlü bir deplasman tribünü bize dezavantaj sağlamaz. Bizi daha da güçlendirir kanaatindeyim. Yeterki maraton fiyatları uygun olsun.

Aynı düşüncedeyiz dostum. İnönü Cad. tarafı zaten olmaz deplasman tribünü için. 2 seçenek vardı. Sahil tarafındaki kale arkasında loca tarafı veya maraton tarafı. Şu hali en mantıklısı görünüyor . Evet düşününce de doğru Sahilden gelen deplasman otobüslerini Shell ve Adnan Saygun arasındaki sokaktan direkt içeri alacaklar. Fatih kolejinin sokaktan köşeye getirip stada alacaklar herhalde. Başka olasılık yok gibi görünüyor deplasman tribünü için. Maç öncesi bizim taraftar sahilde piiz yapacaktır. Oralarda karşılaşma olasılığına dair önlem alabilirlerse giriş çıkışlarda pek sorun yaşamaz deplasman tribünü. Çok sıkışık bir alan o bölüm. Sokakları direkt caddeden itibaren kapatacaklar herhalde maç günleri. Sahil tarafından gelecek bizim taraftar da çok olacak. Bakalım nasıl organize edecekler.

En önemli konulardan biri de taraftarların maça toplu taşımalarla gelmesi. Ne İnönü cad. ne Mithatpaşa caddesi o kadar kalabalık kişisel araç trafiğini kaldırabilecek düzeyde değil. Metro, tramvay, vapur gibi araçlardan mümkün mertebe faydalanmak gerekiyor. Yoksa maç giriş, çıkışları çok sıkıntı yaratabilir.

Loca ve kale arkasının birleştiği kısım deplasman taraftarının güvenliği için en uygun yermiş, ama localar rahatsız olacağı için öyle düşünülmüş.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2019, 09:00 
Kullanıcı avatarı

Millet deplasman tribünün etkisini azaltmak için yerini değiştirir, alt üst ayırır, hatta kafeslerin içine tıkar biz ise tüm stadın tribünsel bütünlüğünü bozacak ortadan çıkan bir kazık gibi yere deplasman tribünü yaparız O daracık sokaktan deplasman otobüsü nasıl dönecek çok merak ediyorum, ister Adnan Saygun-Shell arası sok, ister eski Fatih koleji stad bitişiğinden sok fark etmez. Manevra yapacak yer yok. Hava hastanesi önü yayla gibi, rahat dönüşten sonra sokarsın stadın otoparkına rahatça, güvenlik bahane ediliyor.
Amaç ordaki loca rahatsız olmasın, numaralı ve protokol tribünü deplasman yapanlarla muhatap olmasın falan. 1- 2yıl geçtikten sonra tekrar bir dünya masraf, deplasman tribünün yerini değiştirirler. Bu kulüpte tataftarı küçümseyen ve hiç bir lafını dinlemeyen bir takım yöneticiler olduğunu düşünüyorum artık. Geç olmadan şu hatadan dönülmeli.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2019, 09:13 

Maça gelecek taraftarlarımızın çoğu önce sahilde piizlenecek veya evinden Mithatpaşa'dan gelecek, oradan stada yürüyüş yolu Adnan Saygun'la Shell arasındaki sokak ve bir sonraki sokak. Yani sizin deplasman taraftarını sokacakları yeri söylediğiniz yer, ki orası daracık yol. Bu sistemle her maç deplasman tarafıyla bizim taraf ister istemez karşılaşmış olacak. Bence hiç mantıklı değil.

Locaların olduğu kale arkasına deplasman tribununu yap. Çevre yolundan indir otobüsler geçerken orada anlık 3 dakika trafiği durdur, Fahrettin Altay'la Shell arasındaki yolu kapat. Dominos'a gelmeden bi önceki sokaktan döndür stada sok otobüsleri.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2019, 09:55 

Helikopter ile sahaya indirmedikleri sürece herkesle denk geliriz biz istediğimiz sürece sıkmayın canınızı.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2019, 11:10 
Kullanıcı avatarı

Kulübün bu işten sorumlusu ilgileneni zaten dün açık açık söylüyor.
Güvenlik açısından locaların olduğu taraf daha uygun aslında ama locadakiler rahatsız olur ve satışlar etkilenir diyor sonrada fazla mantıklı olmayan ve tatmin etmeyen başka gerekçelerle kararlarının doğruluğunu savunur birşeyler söylüyor.

1.maraton ve kale arkası tribünü bağlantısı kopacak,tribün bütünlüğü bozulacak.
2.Orada kalan yarim kale arkası kel alaka gibi kalacak.
3.tv den görünüm kötü olacak hem deplasman,hem güvenlik boşluğu.
4.Güvenlik açısından stadyum içi riskli,sürekli sürtüşme,gerginlik,sıcak temas.
5.Güvenlik açısından stadyum dışı riskli getirip,götürülme,giriş,çıkış.

Kale arkası, loca tarafı bir tampon bölge ve deplasman tarafına konacak görsel teması engelleyecek bir branda gibi birşey ile haledelebilenir bişey için çok kötü bir tercih.
Vallaha heyecanla bekledigim stadyumda bu durum canımı sıktı.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2019, 11:25 
Kullanıcı avatarı

Bizim taraftarlar aynı zamanda narlıdere, balçova, güzelbahçe, gaziemir vs.den de çok gelecek. Yani F. Altay tarafımız da çok yoğun olacaktır bizim. Kısacası deplasman tribünü nereden girecekse girsin bizim taraftarla karşılaşır. Çünkü dört bir yandan bizim taraftarlar gelecek. Deplasman yapanları direkt sahilden içeri almak için shell, adnan saygun arasını düşündüler diye tahmin ettim ama bana göre de mümkünse Loca yanındaki bölüm deplasman tribünü için daha uygun. Üstelik Loca tarafındaki sokaklar daha geniş. Başka atladığımız bir konu yoksa, sadece tek bir locanın rahatı için deplasman tribününü oraya almamak yanlış olur.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2019, 11:39 
Kullanıcı avatarı

Dusk yazdı:
Maça gelecek taraftarlarımızın çoğu önce sahilde piizlenecek veya evinden Mithatpaşa'dan gelecek, oradan stada yürüyüş yolu Adnan Saygun'la Shell arasındaki sokak ve bir sonraki sokak. Yani sizin deplasman taraftarını sokacakları yeri söylediğiniz yer, ki orası daracık yol. Bu sistemle her maç deplasman tarafıyla bizim taraf ister istemez karşılaşmış olacak. Bence hiç mantıklı değil.

Locaların olduğu kale arkasına deplasman tribununu yap. Çevre yolundan indir otobüsler geçerken orada anlık 3 dakika trafiği durdur, Fahrettin Altay'la Shell arasındaki yolu kapat. Dominos'a gelmeden bi önceki sokaktan döndür stada sok otobüsleri.

Aynen..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2019, 12:11 

localari rahatsiz etmek istemiyolarsa kale arkasinin kösesi, locanin bitisinden ceksinler iste Rize gibi bi hat olsun sana deplasman tribünü

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2019, 12:29 

STADLA İLGİLİ

1- DEPLASMAN TRİBÜNÜ YERİ YANLIŞ.
- Her açıdan bizim tribün bütünüğümüzü bozar, Atatürk Gençlik Merkezinin ordaki loca alıca beyzadeler rahatsız olucak diye Tribünün Dna ile oynamayın ve Deplasman tribünün her açıdan görüntü , güvenlik ( gelenlerin güvenliği), bütünlük yanlıştır. Ordan bir locayı eksiltir bizim diğer kale arkasına eklebilirdin. 150 bin tl gelcek diye ordan tribün bozulmaz. O en köşe locanın altı birazda kale arkasıdan alan ayırılıp deplasman tribnü yapılır

2- MARATON TRİBÜN FİYATLANDIRMASI YANLIŞ.
- Neymiş efendim Modern stadmış burası. İşte açıya göre fiyat olcakmış. Yurt dışıyla burayı karşılaştırmayın arkadaşlar işte gelcekmişim ben kalk dicekmişim yerimi otrmuşsun filan :) . Birileri böyle söylemiş olabilir bu tribünün bir yapısı var siz hayır olmaz diyeceksiniz.
MARATON tribünüde TEK fiyat yaparsın bu zamana nasıl erken gelen yer kaptı dışarda sohbeti alkolünü uzatan biraz geç girdi sistem budur.

Mahall Bomontiden ev almıyoruz , Göztepe tribünü stadına dönüyor Şahısların değil Göztepe tribünü ne isterse olmalı buna her konu dahil Fiyatlandırma , tribün dağılımı vs.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4345 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327 ... 435  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 1404, ayd06an, Başkentli, Bing [Bot], brdsh3535, dokuzonbes, Elessar, faDem, Ghost1925, Google [Bot], Google Adsense [Bot], gorkemKSK, Goztepem, kei, livane, Majestic-12 [Bot], nomoremercy, Rime, roxrox, skep0658, Stabil35, umittek, ütopikgezgin

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye