Zaman: 14 Ara 2019, 19:23

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4460 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326 ... 446  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 22 Eki 2019, 21:56 
Kullanıcı avatarı

Maratonun öyle olacağı zaten belliydi umarım orta yol bulunur. Yalnıız bu deplasman tribününün girişi yok. Aşağıdan bi merdiven ayarlayıp tribünün tepesinden mi sokacaklar acaba :)

edt. O köşelere loca işi en başından beri hoşuma gitmemişti.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Eki 2019, 22:26 

extranjero yazdı:
Maratonun öyle olacağı zaten belliydi umarım orta yol bulunur. Yalnıız bu deplasman tribününün girişi yok. Aşağıdan bi merdiven ayarlayıp tribünün tepesinden mi sokacaklar acaba :)

edt. O köşelere loca işi en başından beri hoşuma gitmemişti.
Şu kısıma yapılsa, localar ile bağlantılıda değil. [img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20191022/3bb17af31a81155d631f3c9885663a0f.jpg[/img]

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 22 Eki 2019, 22:42 
Kullanıcı avatarı

Zaten o kısma yapılacaktı ama soldaki beyzadeler rahatsız olacak sanırım

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Eki 2019, 23:34 
Kullanıcı avatarı

Uzun süredir deplasmanın maraton kısmına yapılıcağı belli arkadaşlar. Bildiğim kadarıyla emniyetinde parmagı var. Spor şube gelen deplasman otobuslerini sahil üzerinden adnan saygun tarafına sokup ters yonden stadın içine vericek diye söyleniyordu. Zaten loca tarafına verilirse üçkuyular üzerinden otobuslerin girme ihtimali yok :D

En son Jossings tarafından 22 Eki 2019, 23:37 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 22 Eki 2019, 23:35 

Bilet/Kombine fiyatlarını Maximum seviyeden açıp tepki sonrası yalandan indirip yine fahiş fiyattan satışı gerçekleşmez umarım.
Bu numarayı daha önceden yedik çok kez.
[Alıntı]

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2019, 00:08 
Kullanıcı avatarı

Jossings yazdı:
Uzun süredir deplasmanın maraton kısmına yapılıcağı belli arkadaşlar. Bildiğim kadarıyla emniyetinde parmagı var. Spor şube gelen deplasman otobuslerini sahil üzerinden adnan saygun tarafına sokup ters yonden stadın içine vericek diye söyleniyordu. Zaten loca tarafına verilirse üçkuyular üzerinden otobuslerin girme ihtimali yok :D

Ben emniyet amiri olsam deplasman seyircisini otobandan sahile oradan da 16. sokaktan sağa döndürüp hava hastanesinin oradaki lambalardan gürsel aksel caddesine sokarım. Bizim taraftarı da shell benzinlik ile adnan saygun arasındaki sokaktan içeri alırım. Bizim için mithatpaşa caddesi üzerinde adnan saygun sınır olur ordan sonrası sokak içi devam ederiz. En az temas ancak bu şekilde olur.
İkinci bir nokta bahsi geçen deplasman tribününün çıktığı yer iki daracık sokak otobüsle yaklaşmaya müsait değil ve her yer apartman yürütmeye hiç müsait değil. kalabalık dağıtma gaz, toma falan kullanma açısından çok problemli.
Bir başka problemde mithatpaşa veya sahilden gelip kuzey kale arkasına girecek göztepe taraftarı adnan saygun u kapatirsan nerden girecek hava eğitm komutanlığının içine mi sokacaklar bizi.
Emniyet açısından bence en iyi lokasyon numaralı ile kuzey kale arkası arası olacaktır. O bölgeyi istemeyen emniyet gitsin kumda oynasın.

En son tombulşişe tarafından 23 Eki 2019, 00:21 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2019, 00:10 
Kullanıcı avatarı

Jossings yazdı:

Sahilden gelecek deplasman otobüsünü hava hastanesinin oradanda sokarsın. Sağın askeriye zaten, ışıklardan stada dönüşe kadar 100-150 metre anca var. Bir şekilde güvenliği sağlarsın. Gerekirse biz gireriz Adnan Saygunun ordaki tek yönden Maraton ve kale arkasına, çok zor değil. Ben bunun Locadaki 5-10 kişinin rahatı için yapıldığını düşünüyorum açıkcası.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2019, 00:15 
Kullanıcı avatarı

Locaya yakın tarafta deplasman tribünü olursa rakibin tribün olarak bizi daha çok zorlayacağını düşünmüşler. Maraton tarafındaki taraftarımız daha ateşli olacağı için rakip tribünü orada tutmayı daha doğru bulmuşlar. Şöyle bir dezavantaj var kamera o tarafı çekiyor ve deplasman tribün giriş çıkış olayını nasıl çözecekler o kadar dar alanda her yerde Göztepeliler varken. O da soru işareti.

Maratonda bağırmayan oturarak maç izleyen bir taraftar kitlesi beklentisi içerisinde gibi yönetim. Maraton tribünün fiyatlarının yüksek olacağını ima ediyorlar gibi. İnönü cad. tarafındaki kale arkası tribünün koltuksuz kapasitesi Bornova stadı kadar ve tüm ateşli taraftarı orada tutmayı planlıyorlar gibi görünüyor.

Ama bence Maraton tribün konusunda hata yaparlar yüksek ücretlendirme ve elit tribün beklentisi içerisinde olurlarsa. Çünkü Takımı ve tribünü taşıyacak bölüm maraton tribün. Bu kadar güzel stadda fiyatlandırmadan dolayı iyi tribün yapamazsak yazık olur.

Maraton tribünün ücretlendirmesi bana göre Bornova Stadı standartlarında olmalıdır. Diğer planlamalar tribün performansına ve stadyum sinerjisine zarar verir düşüncesindeyim. Locaları, VIP'i, Numarılıyı istediğin kadar pahalı yap. Maraton ve Kale arkaları Bornova standartlarında olsun. En mantıklısı bu bana göre.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2019, 00:21 
Kullanıcı avatarı

hocam ben duyumumu söyledim. Aynı mahallede oturuyorum :) Gelen otobüslerin stop alanı stad çevresinde yok.Yani söyle 3 otobüs bile durup indi bindi yapamaz ki deplasman kapasitesi 1000-1500 arası olucaktır(%5). Mevcut avm sıkışlığı nedeniyle üçkuyular tarafından verilmesi imkansıza yakın. Bana söylenen sahilden gelen otobüsler direk deplasman tarafına yapılıcak otoparka giriş yapıcak.Burdan direk içeri sokulucak. Güçlü bir deplasman tribünü bize dezavantaj sağlamaz. Bizi daha da güçlendirir kanaatindeyim. Yeterki maraton fiyatları uygun olsun.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2019, 00:30 

Jossings yazdı:
hocam ben duyumumu söyledim. Aynı mahallede oturuyorum :) Gelen otobüslerin stop alanı stad çevresinde yok.Yani söyle 3 otobüs bile durup indi bindi yapamaz ki deplasman kapasitesi 1000-1500 arası olucaktır(%5). Mevcut avm sıkışlığı nedeniyle üçkuyular tarafından verilmesi imkansıza yakın. Bana söylenen sahilden gelen otobüsler direk deplasman tarafına yapılıcak otoparka giriş yapıcak.Burdan direk içeri sokulucak. Güçlü bir deplasman tribünü bize dezavantaj sağlamaz. Bizi daha da güçlendirir kanaatindeyim. Yeterki maraton fiyatları uygun olsun.
50 metre illerdeki tribüne soksunlar işte yine sahil tarafı :) Numaralı ve Deniz Kale arkasının kesiştiği noktaya.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4460 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326 ... 446  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: ayd06an, banadonis, Bing [Bot], caGe, cosh_75, Dusk, ekono0635, extranjero, Ftorres35, gio35, Google [Bot], Google Adsense [Bot], GreenTown, Milat1914, phenomenal, pirlo35, siriusjames, terso, the10kolik, ultrasfanzin, Verethragna, çokatarım

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye