Zaman: 20 Oca 2020, 07:13

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 5267 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321 ... 527  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 14 Eki 2019, 20:10 
Kullanıcı avatarı

Diger takımların kombinelerine baktim simdi.Taraftar, stad ve sehir kosulları olarak ligde en cok Ankaragucu taraftarı ile benzesiyoruz.Onlarin maraton kombine 1050 tl olduguna gore.Bize bu sene yarı dönem yenileme 400 yeni alanlar 550 .Seneye de tam sezon 1200 tl den fazla olmaz.Bu benim tahminim.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 Eki 2019, 21:28 
Kullanıcı avatarı

''Süper ligde tayfaların merkezinin maraton olacağına inanmıyorum. Çünkü maraton fiyatları pahalı olacak (tahmin etmek zor olmasa gerek). Yönetim diyecek alın kardeşim size uygun fiyattan 17 bin bilet, diğer 10 bini de ben istediğim fiyattan satarım.''

Daha 3 hafta önce yazmışım şunu stadyumlar başlığında.

Ankaragücü ile kıyaslamak da doğru değil, bizim stat şehiriçinde ve kale arkaları curva olacak yani maratona illa seyirci bulunur.

Haa millet (sonradan olmalar) bikaçmaç izledikten sonra hevesini alır, takımda kendini salarsa o zaman belki boşluklar olur ve indirim gelebilir. İhtimal tabi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Eki 2019, 00:31 
Kullanıcı avatarı

3 bin tl fantazi bir rakam ama denesinler madem. Maç ortalaması 175 tl yapar, kupayı falan saymıyorum. O kadar kombinenin o fiyata satılacağını sanmıyorum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Eki 2019, 00:46 
Kullanıcı avatarı

Stadyum şehrin göbeğinde de olsa İzmir şehri için Maraton 2500, 3000 tl çok yanlış bir ücretlendirme olur. Stad kapasitemiz artıyor. Normal şartlarda bilet fiyatlarının düşmesi gerekirken ütopik bir artış planlamak taraftar performansına da, bilet satışlarına da zarar verir bana göre. İnsanların alım gücünü göz ardı etmemek lazım. Numaralıdır, Vip'dir oraları zaten istedikleri kadar yüksek yapabilirler ancak Maraton tribün Anadolu kulüpleri standartlarında olmalı.

Taraftar performansı takımın performansına pozitif katkı sunmakla birlikte kameraların çekeceği tribün olan Maraton tribünü takımın marka değerine de pozitif etki yapar. Bilet fiyatından ziyade Maraton tribünün katkısıyla gelecek galibiyet, sponsorluk vs. gibi konular göz ardı edilmemeli. Biletten kazanacağız derken, daha önemli kalemleri getirebilecek tribün katkısını kaybetmemek lazım. Maraton tribün katkısı Tüm Türkiye'de Göztepe'nin daha fazla dikkat çekmesine sebep olabilir. Bu da Göztepemize her şehirden ekstra taraftarlar, sponsorlar sağlayabilecek bir güç demek. Süper ligde Göztepe dendiğinde insanların aklına ilk "Göztepe'nin çok iyi taraftarı var" kavramı geliyorsa bu gücü doğru kullanmak ve bu potansiyeli başka gelirler getirebilecek şekilde değerlendirmekte fayda var.

Taraftar performansı düşerse Göztepe'nin en büyük özelliği elinden alınmış olur. Yönetimin fiyatlandırmaları planlarken bu konuları da dikkate alacağını umuyorum.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 Eki 2019, 07:20 
Kullanıcı avatarı

Tribünü tek kale arkalarına sıkıştırır maraton ve numaralı tribünü istediğim fiyattan satarım mantığıyla hareket ederse kulüp kendi ayağına sıkmış olur yeni stadla oluşacak sinerjinin içine eder.
Al Numaralıyı kaç para yapıyorsan yap ister 2000 ister 3000 TL ama maraton ve Kale arkalarını elleme
Elleme ki yeni stadın ahenkinin içine etme. Herkes senin gibi para babası değil sepil efendi o kombineyi almak için insanlar yeri geliyor üstünden başından , yeri geliyor boğazlarından kesiyor
Bunlar nasılsa keriz gibi alıyor deyip o bahsedilen rakamları kitlemeye kalkarsan boş tribünlere kendin çalar kendin oynarsın. Herkes ilk maça gelir sonra yavaş yavaş kimse kalmaz
Zaten hayat anasının ayağı gibi pahalı birde üstüne neredeyse 1 asgari ücret fiyatlarından kombine satmaya kalkarsan o kombineler elinde kalır.
Hadi doğanlarda kapasite az dı yüksek fiyattan sattın. Şimdi bahanen ne ?
o kapasitenin 4 katı kapasite var birde üstüne hala zam yapma derdindesiniz. Ayıptır gözünüz doysun. Elinizi insanların cebinden çekin. Transferde kendi yaptığınız hataları insanlara ödetmeye kalkmayın

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Eki 2019, 11:06 
Kullanıcı avatarı

Bi tribünün kemik tayfası stadının orta noktasında olmalıdır kanımca.
Bunu senelerdir gezdiğimiz stadlar , diğer tribünlerin durduğu noktalardan gelen sesleri neticesinde görmüşüzdür.

Roma'nın bayrak sallaması , Dormund'un kareografi yapması dışında kale arkasının ses olarak bütün stadı etkileme yetisi Maraton tribününe göre daha azdır.

Bursaspor'un bile görünümde muhteşem tek kat bir kale arkası tribünü var lakin ses işin içine girmedimi ne kadar etki ettiğini hepberaber gördük. Kaldıki orda son süper lig maçımızda maraton ve numaralı tribünlerine girdi kendi tribüncüleri baskı olsun diye.Bjk maratondaki tribününü dağıttı sonuç ortada. Buna karşın Eskisehir yeni stadında olması gereken yerde durduğu için daha iyi sonuç aldığını görüyoruz.

Acele bir karar alındığını düşünüyorum. Heleki Yönetim biletleri böyle yapıcak bu yüzden oraya geçicez gibi garabet bi durum varsa o dahada kötü. Göztepe tribünü yönetime istediği bilet fiyatını yaptıramıcaksa dicek bişey yok.

Bence gruplar öncesinde stadı gezmeliydi. Bu zamana kadar Yalı ne tarafa geçtiyse o tarafa geçtik ama bu sefer kale arkası değil maratona geçicez.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Eki 2019, 11:34 

Düğün evi,yas evine dönmesin.

Maraton ve kale arka fiyatları makul,öğrenci kombinesi mutlaka olsun.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Eki 2019, 12:02 
Kullanıcı avatarı

Sosyal medyada gördüğüm kadarıyla bazı arkadaşlar Yalı'nın açıklamasını yanlış anlamış. Yalı açıklamasında Yalı gençlerinin kale arkasında, Yalı grubunun ana kadrosunun Maratonda(Kapalıda) yer alacağı belirtilmiş. Ben öyle anladım en azından. Umuyorum Maraton ücretlendirmesinde bu seneki çıtayı geçmez bilet, kombine fiyatları. Üstü hata olur.

Başa Dön

Moderator
MesajGönderilme zamanı: 15 Eki 2019, 14:43 
Kullanıcı avatarı

Russell35 yazdı:
Sosyal medyada gördüğüm kadarıyla bazı arkadaşlar Yalı'nın açıklamasını yanlış anlamış. Yalı açıklamasında Yalı gençlerinin kale arkasında, Yalı grubunun ana kadrosunun Maratonda(Kapalıda) yer alacağı belirtilmiş. Ben öyle anladım en azından. Umuyorum Maraton ücretlendirmesinde bu seneki çıtayı geçmez bilet, kombine fiyatları. Üstü hata olur.

Doğru diyorsun hocam. Ben yanlış okumuşum şimdi dikkatli okuyunca anladım.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Eki 2019, 15:21 

Yalı'nın açıklamada biraz cümle düşüklüğü olduğu için insanlar komple Kale arkası olarak algılamış. Yalı Maratonda özetle. stadta açık bir yer olmadığı için Kapalı - açık kavramı yok artık :)

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 5267 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321 ... 527  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: abraxas, Ghost1925, Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye