Zaman: 15 Eki 2019, 10:43

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3179 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287 ... 318  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 06 Eyl 2019, 09:53 

herkesin hataları mevcut ama dışarıya karşı birlik olmalıyız. enerjimizi gücümüzü kulübe karşı değil, düşman olarak belirleyeceğimiz tff ise tff, istanbul takımlarıyla istanbul takımları, hakemse hakem adı her neyse.

bizim kimsemiz yok işte, her şey ortada. sen ben bizim oğlan. birbirimize sahip çıkalım. daha sağ duyulu davranalım.

ya hep beraber, ya hiç birimiz.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 06 Eyl 2019, 12:20 
Kullanıcı avatarı

atalayalsan yazdı:
bazı arkadaşlar yeni nesli kazanmak ile ilgili olarak yazmışlar da, acaba samimimiyiz?

lige çıktık diye tribüne gelen yeni bir kitle oluştu, neredeyse kapıda duracak, ellerinden gelse stada sokmayacaklar, side'ye gelmeyen tribüne giremez diyenler var.

kabul edin bazı arkadaşlar sadece kendilerini göztepeli sanıyor, yeni gelenlere tahammülleri yok.

Göztepe futbol takımının nasıl efsane kadrosu varsa 2002-2007 arasında da efsane tribünü ve efsane simaları vardır. Bugün de tribünde bu kişilere gereken saygı hürmet gösterilmelidir. Bu ayrı bir konu.
Side ye gidenlerin sayısı bir elin parmağını gecmez. Bu insanların bu tip işlerle ilgisi alakası olmaz bir çoğu kıyıda köşde maçını izler evine döner.
Yanlız dediğine şu noktada katılıyorum. 2007 den sonra tribüne altınbaş ile birlikte bu mirasın rantını yemek için bir sürü yamyam eklemlendi. Bu tipler hala bu işin peşini bırakmış değiller.
Bu ayrımcılık bunların işi ne balpa da varladı ne side de ne de isyan yürüyüşünde. Dertleri hiçbir zaman göztepe olmadı olamazda.
Ben göztepeliyim diyen herkes sen ben hatta nevzat güzelırmak kadar göztepelidir.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 06 Eyl 2019, 12:55 

Ben göztepeyi alsancağın kapalısında, tek koltukta üç kişi durduğumuz, wcye gitmek imkansız olduğu için duvar diplerine işediğimiz, devre arasında arka sıralardan gelen kesif ot kokusuyla, gol yedikçe vites arttıran tribünüyle sapıkça sevdim. muhtemelen yeni nesil, modern stadlar, artan cezalar, polis kameraları, akıllı telefonlar yüzünden o günleri hiç yaşayamayacak. benim nacizane tavsiyem yeni stadta en azından bir tribünde o eski sayko delik günleri yaşayan, telefonun, selfinin yasak olduğu, bağırmayanın siktr edildiği, bütün gurupların toplandığı, 90 dk dev bayrakların sallandığı bir kurtarılmış bölge yaratalım diyorum. selficiler, ailesiyle, manitasıyla gelenler, o hafta bağırmak istemeyenler diğer üç tribüne yayılsın mesela biz o özerk bölgede 90 ları 2000 leri yeniden yaşayalım. aksi takdirde guruplar dört tribüne yayılırsa hem bütün stadı hemde eski kültürümüzü kaybedicez gibi geliyor bana.

Ha birde herkesi kucaklama muhabbetinde eyvallah herkes gelsin ama göztepeli olduğunu iddia edip altaya kskya ''inş süperlige gelirsiniz, inş stadınız olur, ksk stadı için ben de yürüyüşe katılcam'' gibi iki üç like için saçmalayan gerizekalılar gelmesin.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 06 Eyl 2019, 14:43 
Kullanıcı avatarı

Briganti yazdı:
Ben göztepeyi alsancağın kapalısında, tek koltukta üç kişi durduğumuz, wcye gitmek imkansız olduğu için duvar diplerine işediğimiz, devre arasında arka sıralardan gelen kesif ot kokusuyla, gol yedikçe vites arttıran tribünüyle sapıkça sevdim. muhtemelen yeni nesil, modern stadlar, artan cezalar, polis kameraları, akıllı telefonlar yüzünden o günleri hiç yaşayamayacak. benim nacizane tavsiyem yeni stadta en azından bir tribünde o eski sayko delik günleri yaşayan, telefonun, selfinin yasak olduğu, bağırmayanın siktr edildiği, bütün gurupların toplandığı, 90 dk dev bayrakların sallandığı bir kurtarılmış bölge yaratalım diyorum. selficiler, ailesiyle, manitasıyla gelenler, o hafta bağırmak istemeyenler diğer üç tribüne yayılsın mesela biz o özerk bölgede 90 ları 2000 leri yeniden yaşayalım. aksi takdirde guruplar dört tribüne yayılırsa hem bütün stadı hemde eski kültürümüzü kaybedicez gibi geliyor bana.

Ağzına sağlık :)

Yalnız şu yeni yetme Göztepeliler bi geri durun muhabbeti stadın çok küçük olmasından kaynaklandı. İnsanlara da hak vermek lazım 14 sene sonra tekrar çıkıyosun ama bakıyosun tribün ilk kez gelenlerle dolu, bi dumur olursun haliyle.

Bundan sonra buyursun herkese hodri meydan gelecek yıl itibariyle muhtemelen 30 bine çıkacak kapasitede yıllık ortalamayı 23-25 bin altına düşürmemek lazım. Ha artık öyle 40-50 binlik maçlarımız olamayacak ortalamayı yükseltmek için ama kötü gün dahil devamlılığı sağlamak adına bu stat büyük şans.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 06 Eyl 2019, 14:46 
Kullanıcı avatarı

1980 senesiydi meşhur maça götürmedi babam çok küçüktük ama o şampiyonluk kutlamalarını dün gibi hatırlarım yalıdaki.1984 yılı Alsancakta Sadonun golüyle 1-0 aldığımız Kayseri maçıyla milli olduk Atletico zaferini tribünden izleyen babam sayesinde.Alanyada yaşıyorum 12 yaşında oğlan var Alanyada doğdu ve Alanyada büyüdü,daha ana karnında maça götürdüm fırsat buldukçada senede 3-4 maça kesin götürürüm daha 7 yaşındayken bile efsane kadroyu ezbere biliyordu.Geçen sene oynanan 3-2 aldığımız Alanya maçına komşu deplasman yapmış Alanyadan benim oğlanla aynı yaşta oğlu var.Baba oğul anlata anlata bitiremediler Göztepe taraftarı ne öyle diyip durdular.Biz de gururlandık tabi,benim oğlandaki havaları görmeniz lazım.Demem o ki zıbınla,çocuk formasıyla olacak işler değil bunlar.Yeni stadla birlikte öğrenci bilet uygulaması yapılıp kolundan tuttuğumuz çoluk çocuk öğrenci her ne varsa tribüne sokmalıyız.Karşıdan anlatmakla Göztepeli olunmaz o havayı teneffüs edecek gol olunca yanındaki tanımadığı adama sarılacak,arkadaki adam üstüne düşecek kısaca o tribünün havasını soluduktan sonra o kendi formasını kesin alır zaten.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 06 Eyl 2019, 16:37 

nacnacnac yazdı:
Göztepelilik aşılıyalım eyvallahta bu belli bir plan içinde olmalıdır.Gelen insanlara önce Göztepelilik kültürünü aşılıyarak olur kuru kuruya gel demekle olmaz.Karambole gel demekle olmaz.Devletin Suriye politikasında yaptığı hataya düşeriz.Yeni Göztepeli olan insanlara kötü davranıldığı söyleniyor bazen bazı arkadaşlar aşırıya kaçsada genel olarak böyle düşünmüyorum.İnsanların uyarıldığı noktalar bizlerin kırmızı çizgisi olan noktalar.Herkes bu kültüre ayak uydurmalı.Entel dantel kişilerin tribüne gelmesi benim çokta ilgimi çekmiyor açıkçası.Kalabalıkta olmayıverelim.Diğer kuluplerden farklı olarak burda bir başkaldırış var, isyan var.Herkes gelemez,gelmez,gelmemeli.
Şehrin sahip çıkmasıyla alakalı olarak,kulübün tevekkül yapmaktan başka şansı yok.Futbol bir anlamda şov işi.Kulüp bu şov kısmını ne kadar uyguluyor?İnsanların ilgisini çekecek ne yapmış? Sen önce kulüp olarak kafaya oynayacaksın sonra onlar zaten sıraya girecek.Sen kulüp olarak altyapıdan çıkan çocuğun hakkını vereceksin sonra herkes çocuğunu yazdırmak için spor okulları önünde kuyruk oluşturacak.Bizim gibi olmayan aklı başında olan insan neden Göztepe'yi desteklemeye başlasın durduk yere ? :)
Konu ne ara buralara geldi ? Maç olmadığında ne konuşacağımızı dahi şaşırıyoruz.Hem güzel, hem sıkıntılı.

Nedir bu entelektüel insanlara vs düşmanlık entelektüel olunca Göztepe kültürü tutmuyor mu, Göztepeli olmak için arabeskçi mi olmak lazım illa, her yönden güçlü olmak için kalabalık olmak lazım, Göztepe tribünleri her türden insan barındırır.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 06 Eyl 2019, 22:33 
Kullanıcı avatarı

Tesis için imar düzenlemesi yılbaşına kalmış, hepinizin Allah BELASINI versin...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 06 Eyl 2019, 22:45 
Kullanıcı avatarı

Hydrozn yazdı:
Tesis için imar düzenlemesi yılbaşına kalmış, hepinizin Allah BELASINI versin...

Tunç Soyer , Mehmet Sepil'den Torbalı belediyesini mahkemeye vermemesi için ricada bulunmuştu ve bu işi ay başında halledeceğine söz vermişti. İtiraz süreside geçti, Tunç Soyer bakalım sözünü tutacak mı yada Torbalıdaki gereksizin pisliğini unutturmak için bize yalan mı söyledi, hep beraber göreceğiz.
Unutmayız.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 07 Eyl 2019, 00:12 
Kullanıcı avatarı

Parti fark etmeksizin hepsinin peşinde koştuğu şey belli,böyle düzeni Allah kahretsin.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Eyl 2019, 00:27 
Kullanıcı avatarı

Hani ne oldu gun sayiyorduk?

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3179 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287 ... 318  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: adyghe, Bambino, Bing [Bot], bunela, cozker, darkbluewhite, EF11, gelivera28, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Moskov1925, PMB10ALTI, Pozzo, protokol, seyfi, silverhawk, tribunde, şehr-i evliya

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye