Zaman: 16 Eki 2019, 03:59

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3189 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283 ... 319  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2019, 18:40 
Kullanıcı avatarı

Başkan buzlari eritecek aciklamayi yapmis. Tribunde ilk ic saha macinda baskana destegini tekrar hissettirmelidir. Baskan bence biraz daha aktif olmali , yeri geldimi gundeme dair aciklamalar yapmali. Cunku kulup calisanlarinin ne kadar vasifsiz oldugu malum. Bir taraftar-kulup kopru bagini dahi kuramayanlardan taraftar-baskan bagini kurmalarini beklemek hayalperestlik olur.
Haaa cikan dedikodular da ayri
Adamin battigini soyleyenler mi cikmadi yoksa kanser oldugunu iddaa edenler mi... Bir oldurmedikleri kaldi adami..

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2019, 18:47 

Başkan hala doğru düzgün bir futbol aklı bulamadı, ama her dedikodu için açıklama, yalanlama yapmasını bekleyemeyiz, sonra en ufak dedikodular hakkında dahi açıklama yapması beklenecek, devir dediler, hasta dediler, Castro, Yasin vs kadro dışı dediler şuan için hiç biri doğru çıkmadı.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2019, 19:08 

Sepil baskanin açıklamasından anladığım,
genç transferlere yönelmesi samimi oynatmaya yönelik transferleri yaptigi
Tamer hazırlık maçında süre verdi lig başlayınca bildiğini okuyup yine korkaklik yaptigi,
Sepilin de şuanda TD değişimi yerine garanti günü kurtarmak için topçuları aldı son hafta..
Sepil başkan uygun düzlükte Tamerle yolları ayırır..

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2019, 19:24 
Kullanıcı avatarı

mr.35 yazdı:
Kısaca diyor ki ;

* Ben taraftar olan bir başkanım , takım kötü olunca siz neler hissediyorsanız bende maçtan sonraki 24 saatimi aynı duygularla geçiriyorum.
* Göztepe başkanının camiaya küsme gibi lüksü yoktur.
* Geçen seneki kadroyu koruyup gençlerle takviye edelim ilk 3 hafta duruma bakalım dedik , olumsuz olunca transfer yaptık.
* Normal şartlar altında stadyumun 2.yarının ilk maçına yetişmemesi için bir sebep yok
* Türkiye'de ki tek işim Göztepe Spor Kulübü başkanlığı , hiç bir ticari faaliyetim yok.
* Türkiye'de siyasetten ve şehirden destek almayan tek süper lig takımı Göztepe.
* Başkan olmadan önce de sakin ve medya önünde olmayan bir hayatım vardı, şimdi de öyle. Bundan başka anlamlar (sıkıldı,bırakıyor...vs) çıkarılmasın.

Ben açıklamalarını samimi buldum. Transfer döneminde herkes elinden gelen tepkiyi koydu. Bu saatten sonra Ocak ayına kadar eldeki malzeme bu. Şöyle olsaydı , böyle olsaydı demenin teknik olarak bir faydası yok. Bize düşen takıma koşulsuz destek olup minimum 20 puanla devreyi kapatmayı başarmak.

.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2019, 19:47 
Kullanıcı avatarı

Jerome'un iyileşmesi ve son transferlerle kadro bence yeterli hale geldi. Tek soru işareti sol bek ama iyi takım olursak o zaafımızı da kapatırız oyun içinde. Artık iş Tamer hocada. Önümüzdeki haftalarda bir çıkış bekliyorum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2019, 22:02 
Kullanıcı avatarı

Başkanı yaptığı aciklamalar ve özeleştirisinden dolayı kutluyorum.

Başkan hasta , başkan devir etti , başkan yolunu buluyor , başkan küstü. Başkanı bi salalım arkadaşlar artık. Açıklanmış işte adam yaptıkları kurguları.

Başkan zaten diğer kulüp baskanlarina göre bu yolda yalniz. Bizden başkada destek olucak yok.

Milli maç dönüşü muhteşem sinerji yaratmaliyiz.
Ilk işte altyapi tesisleri için şu torbalı zatına baski yapmaliyiz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2019, 23:08 

Başkanın geçte olsa açıklama yapması güzel olumlu bir hareket.biz ona her gün çık konuş hesap ver demiyoruz.sadece taraftarın çok merak ettiği konulara açıklık getirsin yeter.yani hataları görüyorum iyi yönetemiyoruz eleştirisi olumlu bir hareket.ben artık hatalardan ders çıkarılacağını düşünüyorum.(inanıyorum) koca şehirde yalnız kaldık deyip sitem etmesi de olumlu hareket ama bu saate kadar destek olmayanlardan destek beklemek hayal.golge etmesinler başka ihsan istemez.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2019, 23:08 
Kullanıcı avatarı

Kurtar bizi şu Erenden Jeromeee

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Eyl 2019, 00:27 
Kullanıcı avatarı

başkanın 2 açıklamasıyla nasıl da rüzgar tersine döndü? Dönenlerden değiliz, bence başkanın açıklaması gereken şeyler daha farklı olmalı;

1. geçen sene bağıra bağıra küme düşüyoruz Başakşehir maçına kadar neredeydin?
2. koskoca Göztepe 10 ayda neden sol bek bulamaz?
3. vekilin transferi kapattık dedi. senden habersiz mi bu açıklama yapıldı?
4. 14 haziranda neredeydin?
5. içerdeki maçlara neden gelmiyorsun?
6. kulübü gençleştirmek 2. ligden, 1. ligden, almanya 4. liginden topçu almak mıdır?
7. transferlerin hemen hepsi bu ligin kaşarı. Alanya'nın Sivas'ın Kasımpaşa'nın yurtdışından bulduğu adamları biz neden getiremiyoruz?
8. farzedelim gençler konusunda samimisin, genç düşmanı TT ile nasıl olacak bu iş?
9. tamam takımı gençleştireceksin, Eren'i Mossoro'yu, Napolioni'yi kim aldı?
10. siyaseten destek alamıyorsan arkanda koskoca Göztepe taraftarı var, bu açıklamayı zamanında yap, seçimden önce yap bak Göztepe taraftarı o siyasilere nasıl ayar çekiyor.

hepsinden öte kulüp içi disiplinsizlik var bariz belli, senden habersiz fiyatı belirlenen kombinelerde geri adım atılır, scout bi b.ka yaramaz, sakatlık vs. hiçbir şey taraftarla paylaşılmaz. yahu bütün bunları görevlendirdiğin adamların beceriksizliği yüzünden yaşıyoruz, 1 kişiyi bile neden görevden almazsın?

samimisin başkan ona inanıyorum, ancak kulüpte görev verdiğin adamların %80'i bi b.ka yaramıyor. değiştir şunları...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Eyl 2019, 01:39 
Kullanıcı avatarı

Başkan ortalıkta görünmediği süre içerisinde psikolojik yorgunluğunu atmaya çalıştı bence. Taraftarın ondan beklentilerinin büyük olduğunu biliyordu ama Süper lig dinamiklerinden, gelir gider dengelerinden haberi yoktu. İşler beklediği gibi gitmedi muhtemelen.

Süper lige çıkınca gelirlerin, sponsorların, belediye desteklerinin artmasını bekliyordu tahminen. Bir çok şey beklediği gibi gitmedi. Alt yapı arsa vs gibi konularda sürekli aksiliklerin çıkması, doların artışı, ekonomik kriz, inşaat sektörünün çökme noktasına gelmesi, büyük umutlarla alınan Gassama, Titi, Yasin, Borges, Eren, Serdar, Gouffran, Ghilas, Scarione vs gibi pahalı oyunculardan istenen verimin alınmaması. Büyük stres yaşayarak ancak sezonun son dakikalarında ligde kalabilmek vs. O kadar emek ve harcama karşısında istenilen sonuçların alınamaması başkanın üzerindeki baskıyı arttırdı.

Bana göre bu kadar masraf yapıp, camianın da onu eleştirmesi sonucu mental olarak yoruldu. Koskoca Göztepe kulübünün bütün ekonomik yükü sadece onun üzerinde. Rekabet ettiği diğer kulüpler çeşitli şekillerde ekonomik olarak destekleniyor. Kendini yalnız hissetti. Taraftarın desteğini de tam arkasında hissedemedi.(Bunda kendisinin de hataları vardı)

Şimdi o hataları gidermek adına samimi açıklamalarla hem hatasını kabul etti, hem de şu futbol camiasında taraftardan başka kimseye güvenemeyeceğini anladı.

14 Haziran, ışık ve ses sistemleri devreye girince pahalı bir organizasyon, bu kadar gider arasında ona da ekonomik destek sağlayamadı. Muhtemelen bu gibi durumlar sebebiyle taraftar tepkisinden çekindiği için çok sevdiği takımının maçlarına bile gönül rahatlığıyla gelemiyor, 14 Hazirana da bu gibi sebeplerle gelememiş olabilir.

Vaatlerinin ve taraftarın ona olan inancının ve sevgisinin altında ligdeki başarılı sayılamayacak sezonla birlikte ezildi. Muhtemelen gurur yaptı. Belki sağlığı bile etkilenmiştir.

Ben şu son açıklamalarıyla birlikte başkanın sonuna kadar destekçisiyim. Hatalar yaparsa yine eleştiririm ancak iyi niyetinden şüphem yok. Kendisinin bir çok kişiye çok güvenmediğini de düşünüyorum bunun için transferler konusunda onu yanlış yönlendirenleri bile yollamayı göze alamadığını hissediyorum. Yerine alabilecek yeni birilerine güvenemeyeceği için. Aslında kendisi futbol için yeni bir insan. Doğru çevreyi edinemediği için ve güvensizlikler yaşadığı için hareket alanının da kısıtlandığını düşünüyorum.

Sonuç olarak şu an taraftara samimi açıklamalarla yakınlaşması bazı gerçekleri gördüğünü düşündürüyor bana. Bundan sonra bazı konularda daha rahat olacaktır. Ama yönetim konusunda geliştirmesi gerektiği konuların olduğu açık. Özellikle transferler konusunda ciddi sıkıntılar yaşayan bir kulübüz. Futboldan iyi anlayan, güvenilir birilerini yönetime dahil etmeli. Taraftara da daha çok kulak kabartmalı. Çünkü biz ne kendisinin, ne Göztepe'nin kötülüğünü istemeyiz.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3189 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283 ... 319  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 212, Adige16, Baidu [Spider], Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Pera

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye