Zaman: 16 Eki 2019, 01:32

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3189 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 319  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 02 Haz 2019, 00:15 
Kullanıcı avatarı

Jahovic'i çok sevdik, benimsedik, bu yüzden gidişine daha doğrusu gidiş şekline çok içerledik ve sinirlendik, tamer tuna'da nasıl ki herkes gurunu bir kenara bıraktı ve başarı geldi inşallah jahovic'de de aynısı olur, bu konuda ciddi bir duyum var mı?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Haz 2019, 00:27 

Tamer Tunayla Adisin arası iyi değildi bildiğim kadarıyla Tamer hocanın isteyeceğini sanmıyorum. Tamer hoca gibi bazı şeylerin değerini anladıysa ve Jerome gidicekse dönebilir ama bize çok daha iyi bir forvet lazım. Ancak ikinci forvet olur ki orda da şuan Jerome var.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 02 Haz 2019, 02:06 

Bize kesinlikle sezon boyu ligi kaldıracak forvet lazım, Adis gelirse de en fazla yedeği olur as forvet olacağını düşünmüyorum. Biz de bir kere form tutturdu gitti konya'da form düşüklüğü yaşadı, gelirse tekrar aynı performansı göstereceğini düşünmüyorum o yüzden gelmemesi daha hayırlı olacaktır düşüncesindeyim.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Haz 2019, 02:32 

KenarMahalle yazdı:
Bize kesinlikle sezon boyu ligi kaldıracak forvet lazım, Adis gelirse de en fazla yedeği olur as forvet olacağını düşünmüyorum. Biz de bir kere form tutturdu gitti konya'da form düşüklüğü yaşadı, gelirse tekrar aynı performansı göstereceğini düşünmüyorum o yüzden gelmemesi daha hayırlı olacaktır düşüncesindeyim.

Aynen. Ligden adam alacaksak yaşlı oyuncu olsa bile yıllarca katkı vermiş oyuncuları alalım, ki zaten Adis de yaşlı.

Sent from my iPad using Tapatalk

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Haz 2019, 03:46 
Kullanıcı avatarı

adis 2. forvet olarak gelecekse gelsin yoksa gelmesin. jeromeun sözleşmesi devam ediyo satılması zor yaşlı ve kötü, ghilas malum sözleşmesi devam ediyo, deniz kadahın da sözleşmesi sanırım devam ediyo. bunlardan anca ghilası gönderirlerse 2 forvet tranfseri yaparlar. ama adisten daha kalilteli bi oyuncu almak lazım artık. pumadan güzel bi forma bekliyorum. mavi forma tasarımı üçgen tarzı çizgiler ama renk tonu değişebilir bi alternatif forma da fena olmaz be abi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Haz 2019, 13:53 

Adis lige ilk çıktığımızda da 2. Forvet gözüyle bakılmıştı ama hakkını vermişti ben konyada gerçek hırsı ve gerçek gücüyle oynadığını düşünmüyorum gelirse yine hakkını verecektir.adis ihanet etmedi başkanın hatası sonucu yolunu çizdi sadece.ghilasa jeroma bel bağlamaktansa buyursun gelsin

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Haz 2019, 14:17 

ihanetmi etmedi sezon ortası mevcut ücretinin 2 katını istedi sözleşmesinde 20 maç oynarsa otomatik uzatır yazıyordu bu maddedeye güvenme sakatım der oynamam 20 yi bulup uzatamazsın diye başkanı tehdit etti ne çabuk unutuldu bjk mailleri konyaya gıttıği gün stadda resim çekip ben en büyük kulube geldim demedimi konyanın paslı oyunu ona göre değil di başarılı olamadı onun önüne top atılcak yan orta olacak istanbul klüpleri parasızlıktan takas peşinde bizim gene durumumuz onlardan iyi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Haz 2019, 14:21 

Tamer Tuna konusunda başkana ben de kızdım egoları yüzünden ama Adis konusunda nasıl suçlayabiliyorsunuz şaşırıyorum. 4 ay sonra sözleşmesi bitecek adamı satarak 1,5 milyon euro kazandık. Ki mevcut sözleşmesinin nerdeyse 3 katını istedi Adis. Tüm süreci çok iyi yönetti başkan Adis konusunda bence. Geri dönmesini de istemiyorum artık. Yenii genç ve potansiyelli isimleri görmek istiyorum artık takımda ben...

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 02 Haz 2019, 14:49 

Ne adisi Allah aşkına bu adamın burda isminin bile konuşulmaması lazım olan oldu bitti duygusallığı bir kenara bırakıp daha güzel daha faydalı geleceği olan isimler konuşmak lazım ,
Bir de Gökhan töre konuşuluyor bir kaç takım için bunların içinde bizde varız bu adam zaten kendi kendine emekli oldu futbolu bitirmiş kafada adı birçok skandala karışmış bizim türk futbolu böyle adamlara prim veriyor daha futbolcu gözüyle bakıp futbol oynatmaya çalışılıyor çok yazik.. Alt ligde birçok pırıl pırıl oyuncular gençler var böyle adamlar yerine daha yeni isimlere şans verilmeli

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 Haz 2019, 15:19 
Kullanıcı avatarı

Başkan sürecin sadece son kısmını yönetebildi. Devre arasında kılıçlar çekildikten sonra oyuncunun kalması zarar verirdi. Ama o raddeye gelene dek hatanın büyüğü başkandadır. Kulüp tarihinin gelmiş geçmiş en iyi yabancı oyuncusuna kazma bekle aynı parayı teklif edemezsin. Mobbing uyguladığın Ghilas'la aynı parayı da veremezsin.

Saha dışında çok güzel çalışan Halil'e yaptığın gibi devre arasına gelmeden işi bitirecektin.

Daha iyisi alınabilecekse eyvallah. Koca sezonu 5 golle tamamlayan forvete güveneceksek şimdiden geçmiş olsun.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3189 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 319  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Bizans1905, Google [Bot], Google Adsense [Bot], saffet8, WinstonBlue

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye