Zaman: 14 Tem 2020, 00:31

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 6259 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230 ... 626  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2019, 23:57 
Kullanıcı avatarı

Pazardan aldığın bozuk kavunu sırf para verdiğin diye yemezsin ama bize yedirmeye çalışıyorlar. Bu hafta ne olacağı belli olur. Ya inatlarından vazgeçip takımın eksik yerlerine transfer yaparlar yada takımı göz göre göre küme düşürülmesine göz yumarlar. Başkanımız ve ona akıl veren yöneticilerimiz yapmıştır hesaplarını. Her şeyin hayırlısı.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 26 Ağu 2019, 00:12 
Kullanıcı avatarı

-Burada duyumcu arkadaşlar vardı nedir duyum uçak indi mi ne zaman inecek?
-Yatıp kalkıp bekleye bekleye hasta olduk ben söyliyim.
-İlk 11'de 4-5 kişi değişmeden takımda üstündeki toprağı atamaz öyle görünüyor.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 26 Ağu 2019, 00:13 
Kullanıcı avatarı

cumartesi olası bi golsüz mağlubiyetten sonra neler olur acaba? bu senaryoyu düşünmeden duramıyorum çünkü olma ihtimali çok yüksek. bi şekilde tepki göstermemiz lazım gerek maçtan önce gerek maçtan sonra

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Ağu 2019, 10:52 
Kullanıcı avatarı

Takımın 1 ve 2 numaralı kaşarları olan ve sahada hiç bir varlık gösteremeyen Yasin ve Deniz Kadah ı şahsen sahada görmek istemiyorum. Kendilerine ait bir çiftlik kurmuşlar, on dönüm bostan, yan gel yat Osman. Beni kulüpte ne olup bittiğini bilmem, diğerlendirini sindirmişler mi, korkutmuşlar mı, çete mi kurmuşlar, beni ilgilendirmez. Ben sahada bu ikisinin LEŞ gibi futbolunu görüyorum. Bırak takıma katkı vermeyi, takım oyununa zarar veriyorlar. Kesinlikle kadro dışı kalmalılar, bunların kadroya girdiğini gören diğer topçularında moral motivasyonu bozulur.

Halil den ben artık verim alabileceğimizi düşünmüyorum. Geçen yıl yaşananlardan sonra Halil Göztepe yi kafasında bitirmiş. Uygun bir teklif geldiği anda okutulmalı.

Gassama ve Castro ile özel olarak konuşulmalı. Müthiş bir form düşüklüğü var. Düzelmiyeceklerse biraz yedek otursunlar, yerlerine biraz gençler oynasın.

Eren için konuşmak için erken ama durum iç açıcı değil. Jerome ortalıkta yok, sakatlığı hakkında bilgi yok ve korkarım ki ikinci bir Traore vakaası ile karşı karşıyayız.

Gassama formsuzsa Murat Paluli
Castro formsuzsa Alpaslan
Yasin kadro dışı olmalı, yerine Batuhan yada Yalçın
Deniz Kadah kadro dışı olmalı, yerine Hüseyin yada Yusuf Talum
Eren formsuzsa Ege

Ve bütün bunları için cesur bir Tamer Tuna lazım.

Transfer içinde herkes zaten söyleyeceğini söylemiş. Başkan ve onun yalaka yöneticileri paraya kıyıp bir 10 numara, 1 forvet kesin almalı. Ha olurda coşarlarsa ki hiç sanmıyorum, 1 sol açık ve 1 sol bek de alırlarsa ciddi rahatlar takım.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 26 Ağu 2019, 11:07 

Verethragna yazdı:
cumartesi olası bi golsüz mağlubiyetten sonra neler olur acaba? bu senaryoyu düşünmeden duramıyorum çünkü olma ihtimali çok yüksek. bi şekilde tepki göstermemiz lazım gerek maçtan önce gerek maçtan sonra

herkesin odaklanması gereken nokta bu , bırakın yasini ereni halili. biz ne yapabiliriz , ne yapıcaz bunlara çözüm bulalım. tribünden sepil gol gol gol diyerek çözülmez bu kriz.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 26 Ağu 2019, 11:11 
Kullanıcı avatarı

Gassama kızağa yerine Paluli
Leo kızağa yerine malesef Berkan
Stoper Sanneh kızağa yerine Reis yada Alpaslan

Santrafor Jerome neredeeee???

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Ağu 2019, 11:25 
Kullanıcı avatarı

ganyotçu1341 yazdı:
Verethragna yazdı:

herkesin odaklanması gereken nokta bu , bırakın yasini ereni halili. biz ne yapabiliriz , ne yapıcaz bunlara çözüm bulalım. tribünden sepil gol gol gol diyerek çözülmez bu kriz.

Ortak bir tepki verilecekse Yalı, Yankiler, Forza, Tepecik, Arma, Gültepe hepsi oturacak konuşacak böyle bir tepki verelim diyecek. Yok işi oluruna bırakırlarsa anlık oluşacak ortak tepki sloganları, bol bol isim zikredlirek sahaya edilecek küfürler ve bol bol uğultu ve yuh sesleri ile karşılaşabiliriz. Tepki olacak o kesin.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Ağu 2019, 12:02 
Kullanıcı avatarı

Hiç dikkatinizi çekti mi bilmiyorum. Gerek kamp sürecindeki videolar ve fotoğraflarda, gerekse kamp süreci bittikten sonraki fotolarda takımda bir gruplaşma var gibi görüyorum ben. Türk oyuncularımız sanki ayrı bir grup olarak takılıyor. Yasin, Halil, Serdar ve Deniz de bu grubun başını çekiyor gibi bir görüntü var. Haliyle yabancılar da kendi aralarında takılıyordur. Hadi Portekizliler, Brezilyalılar aynı dilde konuşuyor onlar idare eder de Gassama'nın Afrika Kupasında gösterdiği performansı burada gösterememesinin nedeni de yalnız kalması olabilir mi?

Transfer konusunu zaten geçtim. Bu saatten sonra gelecek oyuncular iyi bir kamp görmemişse çok faydalı olamayacaklardır ya da boşta kalmaktansa alırım paramı bakarım keyfime transferi yapacaklardır. Ya da hep düştüğümüz tuzak menajer itelemesi olacaklardır. Bu nedenle transfer iyi kamp görmüşse eyvallah ama diğer türlü olmasın daha iyi. Çünkü çok geç kaldık.

Ha bu saatten sonra ne mi yapmalıyız.

- Acilen top oynamaktan aciz üçlü Hlil, Yasin ve Deniz Kadah'ı kadro dışı bırakmalı ya da mümkünse bir an önce elden çıkarmalıyız.
- Genç oyuncuları ne yapıp edip kadroya dahil etmeli ve daha fazla şans vermeliyiz.
- Başkanın bir şekilde görünmesi lazım, diğer türlü takım başıboş kendi havasında gibi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Ağu 2019, 12:02 
Kullanıcı avatarı

Verethragna yazdı:

Maçtan önce tepki gösterilmez. Olduda çıktı 3 tane attı takım o zaman ne olucak ?
O yüzden İhtimallerle konuşamayız neticeyi görmek lazım. Göztepe tribünü 90 da desteğini verir (Ki kötü oyun olsa bile daha çoşkulu destek vererekte mesaj göndereblir ) sonuc kötü olursa alkışla mı prostesto eder tezahuratlamı eder o tribüne kalmış.

Ayrıca transfer olucak mı maç gününe kadar ona bilmiyoruz.
Süreci takip etmek lazım.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Ağu 2019, 12:11 

Takım ligin sonuna doğru meyvesini yiyeceğiz bir kamp döneminden çıktı. Formsuzluğun temelinde bu var. Bu şekilde hazırlanan 1-2 takımdan biriyiz. Eğer 3 tane ihtiyacımız olan oyuncuyu alırsak lig bizim için çok rahat geçecek inanın. Bu süreçte destekten başka çare yok. Eleştiriler yapıldı mesaj alındı. Alınmadıysa da demek ki başka durumlar var ona da yapacak bişey yok.

Bir de çoğu kulüp dernek statüsünde yönetildiği için borcun olmaması vb oralardaki başkanların yönetimlerin umrunda değil. Kısa vadeli başarılara kitlenmiş durumdalar. Dolayısıyla onlar bizden daha mı zengin v.b gibi karşılaştırmalar sağllıklı değil.

Geçmişte yapılan yanlış transferler bütçeyi doldurdu. Sezon sonunu kayıpsız atlatırsak baya bi safradan kurtulcaz. Önemli olan şimdiden gerekli çalışmaları yapmak. 10 aydır sol bek bulunamaması araştırma yapılmamasından değil tamamen bütçe kaynaklı. Scout ekibi çok iyi çalışıyor verdikleri raporlarda yer alan birkaç kişi bizim lige transfer oldu. Ne kadar başarılılar o adamların performansından sonra göreceğiz.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 6259 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230 ... 626  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], cozker, cubot, Faroz, Gagoz, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot], nmn, seyfi, shinamira

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye