Zaman: 05 Nis 2020, 20:03

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 5958 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 596  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2019, 12:38 

mr.35 yazdı:
Deniz şu anda LigRadyo'da konuşuyor ; kesin olan tek şey bütçenin büyük oranda kısılacağı kararıymış. Lig düşürme ya da süperligde devam etme kararı henüz verilmemiş. Bütçe kesileceği için takım altyapı oyuncularından kurulu olacakmış, böyle olacağı için ligde büyük farklar yiyerek kaybedilen maçlar sonucunda küme düşmek yerine direkt olarak bir alt ligde yer alma alternatifi konuşulduğu için lig düşürme konusu gündeme gelmiş. Camianın görüşü alınmadan kesin bir karar verilmeyecek dedi. Taraftar süper ligde kalsın, sonuçlar önemli değil biz destek olmaya geleceğiz derse devam edebiliriz dedi.

Turkiye hentbol federasyonu ve amator branslari yakindan takip edenler oyle demiyor ama?? Zaten bizden gizli sakli yapilan bu olayin patlama sebebi sosyal medya da hentbol haberin bunu paylasmasi oldu. Simdi tepkiler gelince gaz alinmak icin boyle soyleniyor, umarim Para mevki makam ugrunda gercek Göztepeli insanlar yanlis kararlarin kisilerin yaninda olmaz.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2019, 12:42 

Son zamanlarda çıkan söylentilerden yola çıkarak, Sepil bırakıyor, Anadolu grubu hentbolu istemiyor ama geldiğinde kapatıp taraftarla kötü olmak istemiyor. O yüzden Sepil gitmeden bu iş yapılıyor. Tabi bu teori.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2019, 13:03 

zanitenyo yazdı:
mr.35 yazdı:
Deniz şu anda LigRadyo'da konuşuyor ; kesin olan tek şey bütçenin büyük oranda kısılacağı kararıymış. Lig düşürme ya da süperligde devam etme kararı henüz verilmemiş. Bütçe kesileceği için takım altyapı oyuncularından kurulu olacakmış, böyle olacağı için ligde büyük farklar yiyerek kaybedilen maçlar sonucunda küme düşmek yerine direkt olarak bir alt ligde yer alma alternatifi konuşulduğu için lig düşürme konusu gündeme gelmiş. Camianın görüşü alınmadan kesin bir karar verilmeyecek dedi. Taraftar süper ligde kalsın, sonuçlar önemli değil biz destek olmaya geleceğiz derse devam edebiliriz dedi.

Turkiye hentbol federasyonu ve amator branslari yakindan takip edenler oyle demiyor ama?? Zaten bizden gizli sakli yapilan bu olayin patlama sebebi sosyal medya da hentbol haberin bunu paylasmasi oldu. Simdi tepkiler gelince gaz alinmak icin boyle soyleniyor, umarim Para mevki makam ugrunda gercek Göztepeli insanlar yanlis kararlarin kisilerin yaninda olmaz.

Şunu gördüm şimdi ben de. Gaz almak demek bence ayıp oluyor. Deniz Durmaz’ın eksik/yanlış bir şey söyleyeceğini hiç sanmıyorum. Hentbolhaber’e güveneyim Deniz’in dediği yerine, öyle mi?

https://www.sonkaleizmir.com/haber/Gozt ... masi/63709

Sent from my iPad using Tapatalk

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2019, 13:12 

Deniz Abi, her zaman bu takımın hakkını savunmuştur, gelecekte de savunur. O'ndan ASLA şüphem yok. Ama parayı verebilen o değil işte.

Sepil,gecen seneden bu yana gidiş yolunu yapmaya başladı. Hayırlısı.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2019, 13:22 

Hentbol sevmiyorum, bütün maliyet konularında da yönetime hak veriyorum, sadece 20 tane kombine satılmış olmasını içime sindiremiyorum. Sadece burada destekleyenler dahi almış olsa 200-300 lere çıkarmış kombine sayısı. Bana kalsa sadece futbol üzerine yoğunlaşmalıyız hatta.

Ama ama ama sadece arma uğruna piksel piksel verdiğimiz destekleri, o zor günleri hatırladıkça ekonomik açıdan doğru bir karar olduğunu düşünmeme rağmen içime sindiremiyorum hentbol şubesinin bu şekilde sahipsiz bırakılmasını...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2019, 13:46 
Kullanıcı avatarı

Tahmin ettiğim gibi salonun yıkılması çok etkilemiş. Bülent Özkul salonunda 1000 kişiye oynanırken şimdi fuarda 200-300 kişiye oynanıyormuş, ambiyansta aynı şekilde. Salon gideride altyapı gideri ile birlikte en büyük gider kalemi görünüyor. Bu konuda Konak Belediye başkanı Abdül Batur un sözü vardı diye hatırlıyorum, yeni bir salon yapmak lazım demişti. Kısa vadede ise az maliyetli,daha küçük ve daha yakın bir salona geçme imkanı varsa değerlendirilmeli. Yazık günah, altyapı üstyapı 15 milli oyuncumuz var.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2019, 14:02 

Ayıptır kardeşim... Maç biteli kaç gün oldu hala ağlatıyorsunuz insanları! Hepimiz tribünde bu haldeydik o gün... Tavşanlı travmasını yaşayan insanlar olarak şu duyguları yaşamayan anlayamaz...

https://www.youtube.com/watch?v=aP1uZJN ... e=youtu.be

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2019, 14:13 
Kullanıcı avatarı

Bizim Türkiye'de bu işlerin çok zor olduğunu tahmin ediyorum. Ne doğru dürüst sponsor geliyor, ne ekstra gelir. Futbolda bile işler zorken, hentbol gibi şubeler de ekstra gider haline geliyor.

Sepil başkanın beklediklerinin karşılanmadığını hissediyorum. Tüm yük tek bir adam üzerinde ve her şey şu ana kadar ekside anladığım kadarıyla. Üstüne taraftarın destek olarak başkanı yalnız bırakmaya başlaması adamı yordu gibi görünüyor. Gözlerinde o eski enerji, heyecan yok gibi. Bu kadar emeği sarfedip sosyal medyadan sürekli laf işitince de üzülüyordur haliyle.

Hentbolde toplam 20 kombine satılmış, maçlara ilgi az, sponsor yok, adam gibi gelir yok biz buradan oturduğumuz yerden hentbol onurumuzdur diyoruz ama doğru dürüst bir şey yapan, destekleyen ya az, ya da yok. Sepilin karşılıksız olarak sürekli para basmasını bekliyoruz kulübe. Ama o da bir yere kadar. Biz de aldık piksel falan zamanında. Maçlara da gittik denk getirebildiğimizce ama o kadar. Bu takım böyle ufak tefek desteklerle ayakta duramıyor demek ki. Her şeyin Sepilden beklenmesini de doğru bulmuyorum. Sepil'e de haksızlık edildiğini düşünüyorum. Sosyal medyada herkes adama bir şeyler demeye başladı.

Geçen senelerde herkes bir stad yapılsın, bir tesis yapılsın lig falan önemli değil, Efsane Başkan falan diyordu. Bu sene düşme aşamasına geldik laf eden edene. Bazı iyilikleri çabuk unutuyoruz.

Kulübün sahibi taraftardır kompleksi oluştu bizde. Tüm hareketler sorgulanır, eleştirilir hale gelindi. Evet bu kulübün sahibi taraftarıdır bana göre de ama zaten Sepil'in de ben sahibiyim havasında takıldığını gözlemlemiyorum. Bu kulüpte ekonomik dengeler illaki gözetilmeli. Daha önce böyle konularda canımız çok yandı. Adam zengin diye de har vurup harman savurmasını bekleyemeyiz. Gerekirse taraftarlar birleşecek sponsor bulacak. Göztepeli iş adamları bir araya getirilecek falan filan.

Bu Takımın, kulübün her zaman muhteşem taraftarı vardı ama üzülerek söylüyorum hiç bir zaman muhteşem camiası olmadı. Doğma büyüme Göztepeliyim. Fanatik Göztepeliyim. Yıllardır takip ediyoruz kulübü. Belediyeler neredeyse hiç desteklemedi kulüplerimizi, iş adamları ticaret odaları vs. neredeyse hiç desteklemedi kulübü. Süper lige çıkana kadar kemikleşmiş taraftar dışında kim destekledi bu kulübü. Bir çiğdem, kokoreç muhabbeti kadar sahiplenilmiyor kulüplerimiz İzmirde. Yine doğma büyüme İzmirliyim. Biz İzmirliler sözde İzmirliyiz. Kendi değerlerine sahip çıkan kişi sayısı gerçekten az. İş adamları ve belediyeler de dahil. Kendi değerlerine sahip çıkanlar da bizleriz zaten. Göztepeliler, Karşıyakalılar, Altaylılar, Altınordular, Bucalılar vs. Hala yüksek sayıda 3 İstanbul takımlarını destekleyenler var. Amatörlerde süründük, borca battık, taraftar dışında bir tane sahiplenen, destekleyen çıkmadı. Şimdi adamın biri gelmiş imkanlar dahilinde kadro kurmaya çalışıyor, stad yapıyor, tesis, akademi yapıyor, biz hunharca eleştiriyoruz. Sepili ben de eleştiriyorum bazı konularda ama her şeyin bir sınırı olmalı. Biz yönetimle de kenetlenmeliyiz. Bu kulübü sırtlayacak olanlar yine bizleriz.

94 senelik kulübüz. Avrupa Kupalarında Türkiyeyi ilk layıkıyla temsil eden kulübüz. Bu kadar sürede bir Allahın kulu, bir belediye, bir ülke yönetimi bu kulübe ne stad, ne tesis yapmamış. Koskoca İzmirde Antrenman yapacak saha bulamıyorduk be. Süper lige çıkacakken maç yapacak stad bulamıyorduk. Bi oraya bi buraya sürüklendik güya kendi sahamızda oynadığımız maçlar için.

Şimdi gelmiş olduğumuz nokta bambaşka ama biz yine de hunharca eleştiriyoruz. Eleştiri olmasın demiyorum ama her şeyin derinlemesine irdelenmesi gerektiği kanaatindeyim.

Sepil gidebilir de. Sonra gelecek başkana da aynı şekilde davranacağız. Bu ülkede spor ekonomisini yönetebilmek zor demek ki. Tüm kulüpler batma aşamasına gelmiş. Biraz farkındalık olması gerekiyor bizlerde de.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2019, 14:48 
Kullanıcı avatarı

peşinden koştuğumuz armanın içinde bu top var, br futbol topu, 18 parçalı.

diğer branşlarımız da olabilir ama benim için önemli olan futbol.

diğer branşlarda yetiştirici olmak daha iyi, yarışmacıda olunacaksa oluruz ama futbol haricinde yarışmacı branşlar benim için önemli değil. futbolun ayakta kalması için tüm yarışmacı branşlardan vazgeçilebilir.

yetiştiricilik ise güzel bir yönetim ile zaten yarışmacılığı tetikleyecektir ama bunun için kulübün iyi yönetilmesi gerekli, şu an o iyi yönetim seviyesine ulaşamadık.

bu benim şahsi görüşüm

Eklentiler:
18parca-kare.jpg
18parca-kare.jpg [ 29.27 KIB | 583 kere görüntülendi ]

attacante
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2019, 16:27 
Kullanıcı avatarı

Atalay1925 yazdı:
Ayıptır kardeşim... Maç biteli kaç gün oldu hala ağlatıyorsunuz insanları! Hepimiz tribünde bu haldeydik o gün... Tavşanlı travmasını yaşayan insanlar olarak şu duyguları yaşamayan anlayamaz...

https://www.youtube.com/watch?v=aP1uZJN ... e=youtu.be

Ben salonda izleyemedim, antreye kaçtım. Ömrü hayatımda izlemekten korktuğum tek penaltı oldu. İçeride bekleyenleri çok iyi anlıyorum.

Hentbol bize ders olsun. Sepil ölümsüz değil. Kaynakları da sınırsız değil. Göztepe stadıyla, altyapısıyla her anlamda kendisine yetebilmeli. Bilhassa altyapıda silkinip kendimize gelmeliyiz.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 5958 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 596  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: asparagas63, Bing [Bot], Bizans1905, blacker, fba, Google [Bot], Google Adsense [Bot], gorkemKSK, Hep YEK, kei, Samsunspor1965, terso, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye