Zaman: 30 Mar 2020, 09:48

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 5954 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 596  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2019, 00:20 
Kullanıcı avatarı

Hentbol kararını büyük değişimin habercisi gibi geliyor bana, yakında kokusu çıkar. Hayırlısı bakalım...

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2019, 00:31 
Kullanıcı avatarı

Hentbol olayının üstünde durmalıyız !

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2019, 00:43 

cebınden 150 mılyonda hata var federasyon galiniyete 2.600 beraberliğe 1.300 mılyon veriliyor 11 galibiyet 5 beraberlik almışı 37 mılyon eder geçen yıl daha fazlaydı toplam 2 yılda 80 milyon 3 te 6 lık parası 35 mılyon ayak bastı parası 118 mılyon eder reklam sponsor. dığıtürk yayını hasılat gelırleri bu hesapta yok bu parayı kıme harcamış hangi futbolcuyu almışızda bız görmedik aldığımız futbolcuların çogu titi ve borges hariç bonservıs parası vermedik en pahalı oyuncumuz beto ve castro 1 mılyon euro alıyor başka kım var başkanın haklı olduğu konu geçen yıl euro 3-4 ytl idi şimdi ise 7 ytl fark büyüdü hele bızim gibi 10 yabancısı çöp olan takımda rodıegellaya 1mılyon 200 bın euro verdik adam 34 yaşında yinede gelmedihentbol bu ekonomık krizde yük bjk arkasında mogaz diğerlerinin arkasında belediye var bizde allh başkana zeval vermesin karağümrükteki fatihi comoli ve fb izliyor alt yapı ç,iflik olmuş denıyor bursanın bjk formasını giymiş amıgosuna haklı olarak laf söyleyen dernekler bu konuda nıye suskun

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2019, 00:53 

axo yazdı:
cebınden 150 mılyonda hata var federasyon galiniyete 2.600 beraberliğe 1.300 mılyon veriliyor 11 galibiyet 5 beraberlik almışı 37 mılyon eder geçen yıl daha fazlaydı toplam 2 yılda 80 milyon 3 te 6 lık parası 35 mılyon ayak bastı parası 118 mılyon eder reklam sponsor. dığıtürk yayını hasılat gelırleri bu hesapta yok bu parayı kıme harcamış hangi futbolcuyu almışızda bız görmedik aldığımız futbolcuların çogu titi ve borges hariç bonservıs parası vermedik en pahalı oyuncumuz beto ve castro 1 mılyon euro alıyor başka kım var başkanın haklı olduğu konu geçen yıl euro 3-4 ytl idi şimdi ise 7 ytl fark büyüdü hele bızim gibi 10 yabancısı çöp olan takımda rodıegellaya 1mılyon 200 bın euro verdik adam 34 yaşında yinede gelmedihentbol bu ekonomık krizde yük bjk arkasında mogaz diğerlerinin arkasında belediye var bizde allh başkana zeval vermesin karağümrükteki fatihi comoli ve fb izliyor alt yapı ç,iflik olmuş denıyor bursanın bjk formasını giymiş amıgosuna haklı olarak laf söyleyen dernekler bu konuda nıye suskun

Digitürk parası dediğin galibiyet, beraberlik başına verilen para, hem tff hem de digitürkten ayrı ayrı para gelmiyor.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2019, 01:17 

yayın gelirlerinin %45 galibiyet ve beraberliğe göre veriliyıormuş % 35 ise her takıma ayak bastı parası olarak veriliyor bu da her yıl 20 milyon civari yanı 118 mılyona 20 mılyon ekleyeceğiz ve 138 mılyona ulaştık kombıneler. her maç 10 bın seyırcı 17 maç 170 bın seyırcı .jotun.ıbs. türkerler sponsor desteği store geliri ortada daha yok

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2019, 01:45 

axo yazdı:
yayın gelirlerinin %45 galibiyet ve beraberliğe göre veriliyıormuş % 35 ise her takıma ayak bastı parası olarak veriliyor bu da her yıl 20 milyon civari yanı 118 mılyona 20 mılyon ekleyeceğiz ve 138 mılyona ulaştık kombıneler. her maç 10 bın seyırcı 17 maç 170 bın seyırcı .jotun.ıbs. türkerler sponsor desteği store geliri ortada daha yok

Geçen sene tüm gelirler 92 milyon tl, bu sene aşağı yukarı 80 milyon tl gelirler, daha az beraberlik ve galibiyet aldık. [img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190530/228d837f4f9771b5f3f3683c6b24ef74.jpg[/img]

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190530/1350f1ae487a4abf1a1eb8cba0f48291.jpg[/img]

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2019, 01:49 

pirlo35 yazdı:
bir kaç arkadaş cevap yazmış alıntılamadan cevap vereyim, herkes aradığı cevabı bulabilir.

1. Sepil'in bu sene sadece Hentbol için harcadığı para 4 milyona yakın. önceki yıllar şampiyon olmak için kurulan kadroya ne kadar harcandı bilmiyorum ancak şahsi fikrim şimdiye kadar 5 yılda toplam 10 milyonu geçmiştir.

2. Hentbol gibi bir branştan bu parayı nasıl amorti etmeyi düşünüyorsunuz?

3. Kar amacı gütmeli miyiz? elbette kar var mı yok mu bakmıyoruz ancak futboldan vs bir yerden başarı ile para gelecek ki bu şube de dönsün. yanlış bilmiyorsam 5 yılda Sepil'in cebinden Göztepe için harcanan para 150 milyon civarı. az çok, eldeki başarıya göre nedir yorum yapamam.

4. izmir gibi bir yerde yok mu sponsor denmiş. kardeş ev ekonomin nedir bilmiyorum da memleket 2 yıldır dibine kadar krizde. herkes bir şekilde giderlerini düzenlemeye çalışıyor. başkan da böyle bir tedbir düşünmüş, bana göre de yanlış ancak durum bu. sponsor olacak firmalar da hesap kitap, işçi çıkarmadan günü kurtarma peşinde. ekonomi freni patlamış kamyon durumunda.

5. xxx takımlar nasıl döndürüyor bu şubeyi denmiş. bahsi geçen kulüplerin sonunda belediye ibaresi var :)

6. spor kulüpleri diğer branşlarını nasıl döndürüyor sorusu akla gelebilir. özellikle istanbul takımlarının yönetim kurullarında o kadar çok zengin var ki 3'ü bir araya gelip hentbolu ayakta tutuyor, 5i toplanıp tekerlekli sandalye basketbol şubesini destekliyor vs vs. var mı bizde Sepil'den başka elini taşın altına sokan?

7. sadece Norveç deplasmanı için gider masrafı yapalım. 30 kişilik kafile gidilse adam başı gidiş gelip bilet 1000 euro olsa 30 bin euro o günün kuruyla 150bin eder. bu adamlar standart yolcu değil 15kg bagaj hakkı ile gitsin. uçak masrafları artacaktır. bu adamlar orada otelde konaklayacak, yemek yiyecek, gezecek vs. tek bir Avrupa maçının bize maliyeti en az 250bin lira. Hentbol'un geliri nedir? alt ligde en popüler branşımız olan futbolda göğüs reklamı için Folkart 1 yıla 500bin mi 750bin mi ne ödedi. Hentbol'a sponsor bulmak maalesef kolay değil.

8. 1 futbolcunun maliyeti şu bu, o para hentbolu ayakta tutar. tamam kardeş haklısın da o tutmamış futbolcu tutsa, seni üst sıralara çıkarsa getirisinin yanında maaşı devede kulak kalacak. ayrıca o adamı transfer etmesen taraftar transfer isterük diye yırtınıyor, 5. hafta kıyamet kopuyor.

9. bu şubenin başında (daha doğrusu amatör branşların tamamından sorumlu sanırım) tanımayan yoktur Deniz Durmaz var. sizce itiraz etmemiş midir? Deniz deplasmanları, pixelleri bilmiyor mu?

10. buradan ahkam kesmek kolay, işin maddi boyutu artık eskisi gibi değil. yabancılar euro ile maaş alıyor diye gönderildi, halen masraf çok ki böyle karar alınmış. tekrar ediyorum ben de bu kararı doğru bulmuyorum ancak bunu sıçramadan önce 3 adım geri atmak gibi düşünelim. stad bittikten, düzenli gelirler oturduktan sonra tekrar şubenin canlandırılması gündeme gelebilir.

hepimiz Göztepeliyiz, fazla duygusalız. Hentbol'a takımımıza bakış açımız belli. kimi taşın altına elini çok sokmuştur, kimi 1 pixel'e gücü yetmiştir. kimi maça gelip fiziksel olarak destek vermiştir. ancak maddi konular 3 aşağı 5 yukarı böyle.

Pirlo baskan cok dogru soyluyorsun ama olay sadece para ise emin ol baska yollar da denenebilirdi.

Ancak benim gordugum yonetim artik Hentbol subesiyle ugrasmamayi secmis. Eger dersen ki hentboldan nasil amorti edeceksin o parayi, o zaman bende sana sunu derim klup pazarlama konusunda basarisiz. Bu malesef yeni bir sey degil, yillardir duzenlenen 14 Haziran'lar da ayni sekilde...

Kisacasi, subeyi kapatmak sorunu cozmez.

En kotusu de klubun butun bunlari yaparken hic bir sekilde seffaf olmamasi. Hentboldan neden ve ne kadar zarar ettik bi anlatsinlar da dinleyelim.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2019, 02:35 

hadi diyelim ki klup zarar ediyor subede kuculme karari alindi. dogrudur yanlistir tartisilir. ancak sen kalkip federasyona bizim capimiz super ligde oynamaya yetmiyor bizi alt ligde oynat diye bir cumle kurarsan iste o zaman taraftari karsinda bulursun. paramiz yoksa da koy kardesim alt yapidan genc kardeslerimizi serefimizle duselim. bu taraftar yine arkanda durur. ama boyle aciz bir sekilde kelime oyunlari ile alt lige gidersek mehmet efendi o zaman tepkinin kralini gorursun.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2019, 03:08 
Kullanıcı avatarı

Böyle çok para kaçıyor düşürün bizi demek ne Göztepeliliğe yakışır ne verilen emeklere. Bütün seçenekler zorlandı mı? Sanmıyorum hiçbirşey bulunamazsa önümüz 14 haziran her türlü çabalamaya başlanır yeterki istensin. Koca İzmirde sponsor bulunamadımı diye ben sordum ev ekonomisi kriz var vs diye açıklanamaz bu durum ülkedeki darboğaz sponsor bulmayı zorlaştırır ama şehrin tek spor markasıyken eli boş kalmak klübün hatasıdır ki bir anda kimseye danışılmadan federasyona bizi düşürün demekle çokta çare aranmadığını gösteriyor.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2019, 03:41 
Kullanıcı avatarı

Küçülme sebebi olabilir mi ???

ÖZEL | TUNCAY ÖZİLHAN #GÖZTEPE takımını satın almak için Başkan MEHMET SEPİL ile görüşecek ...Eğer şartlar uyarsa ve Başkan Mehmet SEPİL kabul ederse İZMİR’in köklü camiası #GÖZTEPE takımının başına TUNCAY ÖZİLHAN geçecek ...
Via @sporundibicom

Anadolu Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan, Göztepe Kulübü’nü satın almak için Göztepe Başkanı Mehmet Sepil’le görüşecek. (@leventumit_erol) https://t.co/1PI81YhIzd

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 5954 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 596  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: asparagas63, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], kadıkaltı10, onur0690, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye