Zaman: 19 Oca 2020, 21:51

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 5259 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194 ... 526  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2019, 11:44 

geçen sene bala göte ligde kaldık. Ankaragüçlü çocuk elini kaldırmasaydı şimdi 1.lig'deydik. Tamer Tuna geçen seneden ders çıkardık diyor hangi dersi çıkardılar çok merak ediyorum. Takımda aleni şekilde 10 numara eksikliği var. 1 seneden beri sol bekimiz yok 1 tane adam bulup getiremediler ucuz diye leo'yu geri getirdiler. Sponsor yok, forma reklamı alınmamış, hep bir sessizlik. Ekonomi mekonomi tamamda, bu takıma kendi cebinden para aktarmak istemiyorsan finansal katlı yapacak şeyler bulmakta senin görevin başkan.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2019, 13:35 
Kullanıcı avatarı

Sepil başkan adrenalin bağımlısı çıktı. Geçen sene atak yapmakta zorlanan takıma bu sezon 10 numara almayarak yine küme düşme heyecanı yaşamak istiyor sanırım.

Geçen sene bütün taraftar golcü gerekiyor demişti, alınmamıştı. Eren aradığımız golcü mü henüz o da belli değil. Bu sene de artık evdeki muhabbet kuşu bile 10 numara lazım diyor.

Umarım iyi bir oyun kurucu alınır, Eren de fayda sağlar. Yoksa gayet güzel olan takımımıza yine yazık olacak. Biraz şu taraftara kulak verilse daha iyi olacağız. Göztepe taraftarının futbol bilgisini sorgulamayın gözünüzü seveyim.

Not; Sepil başkan bana göre Efsane başkandır ama transfer konusunda biraz daha doğru adımlar atabilir. Eleştiririz ama hakkını da veririz. Yap bi sağlam on numara transferi Sepil başkan, sevindir şu taraftarı.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2019, 16:21 
Kullanıcı avatarı

Serdar Gürlerin 2017-2018 sezonu Osmanlıda 13 gol 6 asisti,2016-2017 sezonunda Gençlerbirliğinde 17 gol 5 asist gibi muazzam istatistikleri gözüküyor.Yine kanat pozisyonunda mı oynuyordu bu takımlarda?Yoksa santrafor mu?Eğer santrofor oynadıysa Erenle beraber ilerde denenebilir bence ve ya forvet arkasında.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2019, 16:24 
Kullanıcı avatarı

1 on numara
1 santrafor

Demiş T.T
Bakalım görcez...

Santrafor gelirse sanırım Jerome gönderilebilir diye düşünüyorum

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2019, 16:29 
Kullanıcı avatarı

Bildiğim kadarıyla Serdar eski takımlarında da kanat oynuyordu. Hazırlık maçlarından gördüğüm kadarıyla Serdar bu sene gizli golcümüz olacak. Çok ani bir şekilde arkaya sarkıyor ve özellikle onu beslemeye çalışıyor takım. Ben hazırlık kampı performanslarından memnunum. Röportajda da geçen sezon gerçek Serdarı izleyemedi Göztepe taraftarı tarzında bir şeyler diyordu. Devre arası geldi, adaptasyon, uyum, maç eksiği vs derken lig sonuna doğru açılmaya başladı. Bu sene daha etkili bir Serdar izleyeceğimizi düşünüyorum. Bir de on numara gelse hücum performansımız artar. Eğer on numara gelmezse de umarım Denizle başlamayız maçlara.

Geçen sezon Borges ilk 11 oynamayınca nasıl takımın performansı arttıysa, Deniz oynamayınca da takımın performansının artacağına inanıyorum. Denizin mücadelesinden, karakterinden şüphe duymam ama takımı yavaşlattığını düşünüyorum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2019, 17:34 

Lewis holltby bize ilaç olur.ortadan dikine kat eden hucumcu.yaşıda uygun.ama Beşiktasla anlaşamayan bizle nasıl anlasacak.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2019, 18:26 
Kullanıcı avatarı

CameronJerome yazdı:
1 on numara
1 santrafor

Demiş T.T
Bakalım görcez...

Santrafor gelirse sanırım Jerome gönderilebilir diye düşünüyorum

TT bunu soylediyse iyi haberi nerde çıktı. Habr kaynagini iletirsen sevinirim.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2019, 18:37 

tt bunu demiş
Sarı-kırmızılı yönetimin transfer görüşmesi yapmak üzere İzmir'e davet ettiği iddia edilen 33 yaşındaki futbolcu için teknik direktör Tamer Tuna, "Fernandes gündemimizde yok" dedi.

Transfer konusunda acil bir çaba içerisinde olmadıklarını ifade eden Tuna, "Sakatlıksız, taktiksel ve fiziksel açıdan iyi bir çalışma ortamını sağlayıp, çok iyi bir kamp dönemi geçirdik. Tamamen lige konsantre olmuş durumdayız" diye konuştu.
http://www.sonkaleizmir.com/haber/Gozte ... masi/66268

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2019, 21:49 

jerome için daha önce kamp görünce ve buraya alışınca bu sene ciddi yararlanma ümidimin olduğunu söylemiştim ama kamp görmemiş nerdeyse hoca geçen sene sakat sakat oynadığı için geçmedi fln demiş o yüzden ya jeromu u yollayıp maliyetli birini alacağız ya da maliyetsiz oraya yama yapacağız o yüzden Umut mayir kiralıj opsiyonu yüksek görünüyor keza bugün avcı açıklama yapmış onlar da forvet alacakmış

ayrıca hadi solbeki leo ile yamadık (keşke hücumcu bek alaydık)

ama 10 numara olmazsa olmaz boştaki josue e bile razıyım yaşı daha 28 son 2 senesi kötü düşüşte ama ondan önce 2 senesi baya iyiydi portekizli olması ve yaşı uygun olmasından uygun maliyetle denenebilecek bir isim fitim açıkcası Deniz kadah karakterli kardes saolsun ama mumkunse sadece kupa maclarında oynasın vs

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2019, 23:14 

fuar yazdı:
jerome için daha önce kamp görünce ve buraya alışınca bu sene ciddi yararlanma ümidimin olduğunu söylemiştim ama kamp görmemiş nerdeyse hoca geçen sene sakat sakat oynadığı için geçmedi fln demiş o yüzden ya jeromu u yollayıp maliyetli birini alacağız ya da maliyetsiz oraya yama yapacağız o yüzden Umut mayir kiralıj opsiyonu yüksek görünüyor keza bugün avcı açıklama yapmış onlar da forvet alacakmış

ayrıca hadi solbeki leo ile yamadık (keşke hücumcu bek alaydık)

ama 10 numara olmazsa olmaz boştaki josue e bile razıyım yaşı daha 28 son 2 senesi kötü düşüşte ama ondan önce 2 senesi baya iyiydi portekizli olması ve yaşı uygun olmasından uygun maliyetle denenebilecek bir isim fitim açıkcası Deniz kadah karakterli kardes saolsun ama mumkunse sadece kupa maclarında oynasın vs

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Josue gelecekse kimse gelmese daha iyi olur diye düşünüyorum, skor katkısı yok son 2 sezon oynadığı takımlar da.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 5259 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194 ... 526  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 1910baskent, 6parmakteksas, ag2315, Ayaz, bayern, bin959, Bing [Bot], bunela, caGe, cosh_75, Emre, Ftorres35, garajalti, gio35, Google [Bot], Google Adsense [Bot], HashHead, hsm35, Jatrah, kasadaparayok, Lusage, Moskov1925, network, PMB10ALTI, protokol, puar, Rime, Ron1n, Shearer, tribunde

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye