Zaman: 24 Eki 2021, 23:07

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 6263 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 627  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 08:28 
Kullanıcı avatarı

Borcumuz yok, borcumuz yok diye diye çerle çöple ucu ucuna bu noktaya geldik.

Eli ayağı düzgün transferler bekliyoruz artık, bu takıma doğru dürüst bir hedef lazım bu sene.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 09:13 
Kullanıcı avatarı

Hayırlısıyla bir sezonu daha sağ salim bitirdik.Gelecek sezon için atılacak her adım düşünerek atılmalı.Yönetim bu sene yaptığı hatalardan ders çıkararak,menejerlerin oyununa gelmeden hamlelerini yapmalı.Son olarak Tamer Tuna yaptıkların unutulmaz!Umarım uzun yıllar bizde başarıyla görev yapar,2. Adnan Süvari'miz olursun.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 09:17 

Duka, geçen hafta Ankaragücüne ana avrat sövmüştü. Bu hafta da bize giydiriyor. Ne süper lig sevdanız varmış ***.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 09:37 
Kullanıcı avatarı

Erzurum mağlubiyetinden sonra değil sosyal medyada sosyal hayatta bile mümkün mertebe yorum yapmamaya karar vermiştim sezon sonuna kadar. Gün bugündür!

- Özeleştirilere geçmeden önce ilk selam VAR ve TFF'ye gelsin. Mümkün mertebede Avrupa liglerini takip ederim, VAR'ın bizdeki kadar keyfi uygulandığı bir lig görmedim. Hadi art niyet olmasın bu işin içinde diyelim, o zaman sen bu hakem ve teknisyenlere aldır adam gibi bir eğitim gerekirse bir sene sonra başlat bu VAR uygulamasını. Takımların kaderiyle neden oynuyorsunuz? Ve tabii sondan bir önceki hafta düşme hattını etkileyen maçları aynı anda başlatmayan TFF, dingonun ahırı gibi bir yer olduğunu gösterdi. Hiç bir yerde bir benzeri yoktur herhalde o kararın..

- İlk olarak bu takımın hedefsiz olamayacağını yine yeni yeniden gördük. Moral bizim takıma büyük etken, hep böyleydi zaten.. İyi giderken hedefim ilk 5 veya Avrupa diyemiyorsan, bitirebileceğimiz kadar yukarıda bitirmek istiyoruz falan diyorsan topçunda maç kaybedince canımız sağolsun diyor. Koy bir hedef, kenetle bu eksende takımı, bu illa Avrupa kupalarına katılmak gibi iyi bir hedef de olmayabilir, ilk 10 de, bütçemiz daraldı ligte kalmak istiyoruz de ona da razıyım. Ne olursunuz seneye kadromuza uygun bir hedefimiz olsun, yuvarlak laflar gevelenmesin ağızlarda..

- Herkes yazdı çizdi santrfor transferini. Aslında olay santrfor transferi de değil, lig tablosuna bakıp "tamam Rize düştü, Akhisar veya Erzurum'dan en az biri gider, e Ankaragücü mali krizde o da düşse bize sıra gelmez en kötü durumda bile" diye düşünmek. Burası Türkiye, siyasi destek alınır, hakemler yanlı kararlar vermeye başlar her şey olur.. Sen atını bu ligte sağlam kazığa bağlamak zorundasın. Yoksa son maçın 81. dakikasında düşme potasında görürsün kendini. Rakiplerinin kötülüğüne göre değil kendi kadronun yeterince derin, kaliteli ve uyumlu olmasına göre transfer yapmamaya karar vermelisin.

- İsim isim eleştirmek, bu adam süper lig topçusu mu, şunlar gitsin vs. demek istemiyorum. Umarım başkan bu seneden gerekli dersi çıkartır ve bizlerin son maçın 82.dksına kadar soktukları stresi bir daha yaşatmaz.

- Scout ekibine çok eleştiri geliyor haklı olarak, bu sene ne iş çıkartacaklar göreceğiz. Nacizane tavsiyem tecrübeli adamların bizde iş yaptığı. Alınan tüm yüksek tecrübeli adamlar Beto'sundan Demba Ba'sına Selçuk'undan Sabri'sine hiçbiri dökülmedi. Bu minvalde 1-2 transfer yaparsak çok iyi olacak inancındayım.

- Bir yorumumda sağlık ve antreman ekiplerine. Valla suç kimde bilmiyorum ama bir takımda bu kadar sakatlık (çapraz bağ kopmasından maç öncesi ısınmada sakatlığına) olması normal mi yoksa eksik kondisyon yüklenmesi vs. gibi bir kök neden mi var bilmiyorum. Bence kesinlikle üzerinde durulması gereken bir konu takımdaki bunca sakatlık.

- Son söz Mehmet Sepil'e.. Başkanım umarım gelecek sezon başlamadan "ben nerede yanlış yaptım" ekseninde bir özeleştiri yaparsınız. Bir başkanın herşeyi bilmesi mümkün değildir bu nedenle kulüp içinde doğru görevleri doğru insanlara vermeden tutun, doğru transferler yapmaya birkaç hususta yapılanları sorgulamanızı rica ediyoruz.

Umarım bu sene yaşananlar bize ve Mehmet Sepil'e ders olur ve bizi daha güçlü kılar.

Herkese sevgilerimle,

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 10:01 

çok şükür bu seneyi bu kadar olumsuzluğa rağmen kazasız atlattık. Sanmam herhalde ileriki yıllarda bu kadar saçmalayalım. Bayrama kadar herkes dinlensin. Yönetim bayramdan sonra topyekün değişime başlasın. Kadu-H.Çinemre-Grillo-Berkan(duygusal davranmaya gerek yok bu lig için düşmeme mücadelesi verne bek olur kapasitesi belli)- Traore(her sene illa sakatlanıyor)- Tayfur- Ghilas- Gouffran- Borges(bu adamı göndermek zor olacak ama bize uymadı)- Ngando(bir türlü patlayamadı)

Deniz Kadah- Yasin-Halil-Alpaslan yüksek iniş çıkışlı oyuncular(soru işareti bol)

Geri kalanı için devam edilmeli. İnşallah abuk sabuk oyuncuların alınmadığı gerekli takviyeleri zamanında yapıldığı bir sezon olur.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 10:24 

zanitenyo yazdı:
Duka, geçen hafta Ankaragücüne ana avrat sövmüştü. Bu hafta da bize giydiriyor. Ne süper lig sevdanız varmış ***.

Burada nerede giydirmek var acaba? Sen Bursa'da, "Bursa'ya da koy" şeklinde tezahürat yaptın daha geçen hafta. Sahurda uyuşturucu mu kullandın?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 10:27 

sana ne soktuysak az gelmiş oğlum.doymazsın sen kudur köpek

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 11:02 
Kullanıcı avatarı

Sözleşmesi bitenleri saymasak 11 yabancımız var. Bunların 3-4 tanesi verim alamadığımız isimler.

Son 2 maça stoperde Alpaslan'la başladığımızı görünce transferde ne kadar aptalca davrandığımız ortaya çıkıyor. Kamp şebeği koca sezon yatarak cebini doldurdu. Neden, sırf başkan öyle istedi diye.

Allah aşkına bir daha böyle duygusal-aptalca hamleler yapmayalım. Traore dahil ne kadar kronik sakat varsa gönderelim. Oyuncu alırken de sakatlık geçmişine bakalım bi zahmet.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 11:19 

VTS yazdı:
Sözleşmesi bitenleri saymasak 11 yabancımız var. Bunların 3-4 tanesi verim alamadığımız isimler.

Son 2 maça stoperde Alpaslan'la başladığımızı görünce transferde ne kadar aptalca davrandığımız ortaya çıkıyor. Kamp şebeği koca sezon yatarak cebini doldurdu. Neden, sırf başkan öyle istedi diye.

Allah aşkına bir daha böyle duygusal-aptalca hamleler yapmayalım. Traore dahil ne kadar kronik sakat varsa gönderelim. Oyuncu alırken de sakatlık geçmişine bakalım bi zahmet.

Traore 2 sezon üst üste sakatlanınca kronikmiş gibi düşünüyoruz ama bu seneki sakatlık pozisyonunu hatırlarsanız , Diagne danası adamın üzerine düştü , o pozisyonda en sağlam oyuncu bile sakatlanırdı. Sağlıklı bir Traore bu ligin en iyi 3-4 sol bekinden biri bence, arkasında da Berkan ile birlikte bence sol bek sorunumuz olmaz.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 11:23 

halille alpaslanın kalmasından yana bi kaç yorum gördüm , lütfen şaşırmayın.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 6263 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 627  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 0616, 1404, anka06, Bing [Bot], burakerdim, caGe, devrimciTS, ginola, Google [Bot], Google Adsense [Bot], ilrimed, rogermilla, roxrox, sencokyasa1925, Yenişehir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye