Zaman: 25 Eki 2021, 08:11

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 6263 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 627  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 00:29 
Kullanıcı avatarı

Ligde kalmak güzel, ama bu sezon tarihimizin en rezil sezonlarından biriydi. Son maçta düşseydik de böyle kaldığımızda da böyle.

Yine 10 oyuncunun ayrılıp 12 oyuncunun transfer edileceği bir dönem bizleri bekliyor. Sepil klasiği oldu artık. Lafa gelince istikrar, reelde ölümüne sirkülasyon. Şutlamaya çalışanlardan ve scout müsveddelerinden başlasın da; bir işe yarasın değişiklikler.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 00:36 
Kullanıcı avatarı

Şimdi trt sporda betonun bir röportajını gördüm 1 yıl daha sözleşmem var kalmak istiyorum diyor

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 00:37 

Beto 1 sene daha bizle arkadaşlar, sözleşme deva kendisi de çok mutlu zaten yaşı da olduğu için sanmıyorum başka bir kulüp yüksek rakam ödesin bize.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 00:44 
Kullanıcı avatarı

MİTHATPAŞA CAD. NO:1170 GÜZELYALI - İZMİR
Beto kardeşim emekliliğin bizimle konu kapandı.
Sen futbolu bırakana kadar Göztepemizdesin.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 00:46 
Kullanıcı avatarı

O bu değil de bu kadar stresten sonra bi çoğumuz çavuşu en az 1 hafta işemek için kullanır herhalde :D

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 00:52 
Kullanıcı avatarı

Ben Eskişehir ile oynadığımız finalde dahi bu kadar stres olmamıştım. Hakem penaltı mı diye Var'a gidince hüngür hüngür ağladığım, aynı şekilde şekilde Kadah penaltıyı atınca hıçkırıkla ağladım, en son bundan iki yıl önce kaybettiğim babam için böyle ağlamıştım. Herhalde demiyorum; kesinlikle biliyorum ki ömrümden bir on yıl gitti. Yaradana çok şükür ki ligde kaldık.

Bu gün ligde kalabildiysek bunun %95'i beto sayesindedir, %5'i diğerlerinin. O yüzden Beto kalsın, diğerleri... neyse bişey demiyorum.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 02:46 
Kullanıcı avatarı

Lige çıkan takımlar ilk sene heyecanıyla bişeyler yapar 2.sene sallantı senesidir üstüne serbest fikstürü! 2. kez çektik bu ligde kalmayla süper lig takımı olduğumuzu kanıtladık herşeye rağmen sezonun finali bu.

Bu sene böyle geçtiyse yönetimin ve oyuncuların çok büyük hatalar zinciri var. Demba badan sonra üst düzey bir golcü gerekirken,seneye Ghillas ve yaptığı skor ortada olan Denizle başladık ilk haftadan sonra Ghilası kadro dışı bırakıp Jerome u apar topar getirdiler sezon başı kampı geçirmeden sahaya girdi bir anda. Merak ediyorum kadro planlaması yaparken yedek sağ bek almadan hadi Sabri yüksek maaş alıyodu yaşı yüksekti bilmemne Tanjuyu gönderip Tayfuru o mevkiye monte etmeye çalışmak hangi aklın ürünüydü.

Leo gibi kapasitesi kısıtlı olsada yüreğiyle profesyonelliğiyle her maç elinden geleni yapan,bir maçta kadroya almayıp diğer maç 11 verdiğinde stoper sol bek farketmeden oynayan sağlam adamı gönderip Kadu,Traore gibi geçen sene iyi verim alsakta büyük sakatlıklar geçiren oyunculara güvendik kumardı zararlı çıkan biz olduk üstüne Grillo diye biri alındı şu leş senede bile forma giyemedi be.

Süper lige çıktığımızdan beri 10 numara mevkisinden verim almadan oynuyoruz Scarione tenekesi gitti yerine adam alınmadı Castro oraya devşirildi 1 hafta iyi oynadıysa 5 hafta yokları oynadı kızmak yersiz adamın mevkisi değil. Ngando böyle kısır geçen senede oynamadıysa yetersizdir niye gönderilmedi 2 senedir veya yerine adam alınmadı akıl alır gibi değil.

Çıktığımız senede dahil olmak üzere oyuncular hocalar herşey değişiyor ama 2.yarıdaki oyuncuların performans düşmesi değişmiyor. Buna çare bulmak gerekir hedefsizlik mi başka şeymi bulunup çözülmeli. Oyuncular sezon içersinde rakip kaleye şut çekmeden kaç maç bitirdi sayamadım bu gevşeklik olmasaydı bugünlere kadar kalmadan rahatça bitircektik ligi. Çok büyük dersler çıkarılıp kadroda ve yönetim kısmında işe yaramayan,sıkıntı yaratan kim varsa neşter vurulmalı şu ligde en başarısız 2 takım varsa imkanlar açısından 1 Fenerdir 2 biz her şerde hayır var deyip doğru hamlelerle yeni stadla inşallah güzel günler görürüz.
müzmin sakatlar Traore Kadu Çinemre falan uzatmayı 1 an düşünmeden başarılar dilerek ayrılmalı,takım birlikteliğini bozan,bencil, maaşı yüksek Yasin umarım yarın başka bir takımla anlaşır,Bonservis verilip alınan yararsız Borges kadayıf olmuş Selçuğun yarısı kadar oynamadı sözleşmesi devam etsede anlaşıp postalanmalı, Scarioneden kurtulduk ölü Goufranın sözleşmesi bitiyor ayı Ghilastanda kurtuldukmu hem maaş olarak hem kontenjan olarak rahatlarız.

Son olarak paf takımda oynayan Yunusa var al oynat ghilası Jeromu Denizi donunda oynatır.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 03:42 

ilhan şahin'le ilgili bilmediğimiz bir şey mi var?

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 03:56 
Kullanıcı avatarı

Arkadaş bu işte her şeyin başı scout!
İyi bir scout ekibin olursa bu yaşadıklarımızın hiç birini yaşamazsın . Harcadığın paranın hakkını kat ve kat alırsın. Sen olmadık adama dünyanın parasını verirsen bu yaşadıklarını her zaman yaşarsın. Bizde scout YOOOKKK. İlk önce bunu çözmemiz lazım . Bunu yaparsak yeni stadta zirveye oynamamak için hiç bir sebebimiz yok.

Bu seneye gelirsek başkan Tamer Tuna ile yolları ayırdığında ilk hatasını yapmış oldu. Tamer Tuna hatasını anladıktan sonra demeçlerinde başkanı çok sefer masaya çağırdı ama başkan egosuna yenik düştü cezasını hepimiz çektik. Dembaba gittikten sonra 3 ay da 1 tane forvet bulamadık neden çünkü çarkın scout kısmı çalışmıyor. Bu sistemle kaybetmeye mahkumuz çünkü çarkın ana dişlilerinden biri çalışmıyor. İlk işimiz bu olmalı. Bayırdır gibi adamları klüpten kovmakta işin 2. Kısmı olmalı.

Kadroya gelirsek kalması gerekenler
Beto , Gassama , Castro , Halil, Poko, Alparslan , Deniz kadah
(yedek) Traore (yedek)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 04:00 
Kullanıcı avatarı

Kadu-Grillo-Hakan Ç.-Traore-Tayfur-Gouffran-Ghilas %100 gitmeli.

Yasin,Borges piyasası olan yüksek maaş alan ama bize uyum sağlayamayan oyuncular gitseler 2 taraf içinde iyi olur.
Deniz çok iyi niyetli karakterli ama oyun içine katkısı ve bitiriciliği çok kötü en kötü yedek olarak düşünülebilir ama gitse daha iyi diye düşünüyorum.
Herşeyden öte topçulara kim Göztepede devam etmek istiyor diye sorulmalı öyle işe başlamalı. Küme düşen takımlardan mümkünse oyuncu almayalım alcaksanda Leoyu al bildiğimiz ot başımız ağrımaz veya alabiliyorsan Manu diğerleri sıkıntı. Hayırlı olsun.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 6263 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 627  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 1934Dgb, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], TATÜ, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye