Zaman: 08 Nis 2020, 11:50

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1737 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 174  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 01 Ağu 2019, 11:54 

Haber başlığı gökçeğe sert gönderme, başlığa konu olan söylem herhalde, "Herkes bize oyun oynadı. Gelen destekler engellendi. Bu yönetime yapılan tamamen siyasi bir komploydu. Biz buradayız, onlar nerede? " söylemi. Kulübe geliş nedeni gökçeğe dava açılmasına engel olmak olan birisi için, saraydan talimatla, hasekinin peşinde gezerek iş yapan birisi için komik bir söylem. Yiğiner'in Ankaragücüne başkan oluşu başlı başına zaten siyasi komplo. Ayrıca yiğiner'in kastettiği Gökçek değil "eski dostlarımız" olan İstanbul ekibi

En son bAŞKent50 tarafından 01 Ağu 2019, 11:57 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Ağu 2019, 11:55 
Kullanıcı avatarı

saatliye kombine almayı düşünüyorum. hem deplasman tarafına yakın yerler tenha oluyor sakin sakin izlerim maçımı :)

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 01 Ağu 2019, 12:31 

Orhan Sal tribünden çıkan bir kardeşim sağolsun emeği çok ama biliyorum amayazmıyorum demek gazetecilik değildir.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Ağu 2019, 12:35 

Kongrenin olduğu gün bende ordaydım. Bu kadar güvenlik önlemini hemen hiç bir maçta görmedim. Sosyal medyaya bakınca çok büyük olaylar var gibi anlaşılıyor ama bi 15 dakika arbede oldu. Benim oturduğum cafe ye bile müşteriden çok polis yerleştirilmişti.

Gelelim bilet fiyatlarına. Bu fiyatlarla yiginer gerilimi artırmayı seçmiştir. Taraftarla barışmak yerine kavgayı seçmiştir. Kim ne derse desin Ankaragücü nün en büyük gücü taraftarıdır. Ama taraftarı birleştirmek yerine yönetim olarak ayrıştırırsan o stat herkese eziyet olur. Yiginer bu kafayla giderse bize cemali ve gökçegi mumla aratır.

Gelelim Orhan Sal 'ın yazısındaki yabancı konusuna. Muhtemelen ülkesine giden yabancılar pazdan ve orgil. Bein sporttan para gelince ödeme filan sözü verilmiş olabilir para da gelmeyince adamlar yapacağınız işi diye gitmiş olabilirler. Şu dakikadan itibaren yeniden aday olup seçilen yiginer özellikle maddi konularda bahane yerine çözüm üretmek zorundadır. Eski borç eski borç diye sızlanma hakkı yok zira mecvut borcu bir yılda kendi yaptı. Son yılların en kaotik sezonu bizi bekliyor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Ağu 2019, 12:49 

Bu arada bu kongre sürecinin hiç bir kazananı bence yok. En büyük kaybedeni ise yiginerle beraber metin akyüz dür. Artık hiçbir grupdan itibar göremez ve görmemeli.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 01 Ağu 2019, 13:06 

mehmet yiginerin hiç bir mazeri kalmamıştır eger o koltukta oturuyorsa hakkını vermelidir,hakkını verebilecegini sanmıyorum ,bırakın tranferi eldekileri bile tutabilecegi meçhul zaten bazı yabancı futbolcuların gittigi söyleniyor,yönetimdeki züğürt agalara göre her şey on numara beş yıldız,bu sene geçen seneki mücize olmaz, seneye tff 1.ligde aynı muhabbete devam ederiz bir an önce bu yönetim gitmelidir süper ligde paran yoksa bir hiçsin

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 01 Ağu 2019, 14:04 
Kullanıcı avatarı

Ayranı yok içmeye, kürkle gider WC'ye. "Beinsports para versing, Belediye yardım itsing, daraftar gombine alsıng" e sen ne işe yararsın sayın MY? Ligin başlamasına 2 hafta var. Hoca yok, yabancılar kaçmaya başladı, ödediğin herhangi bir maaş vs. yok. E o zaman bu kadar artistliği niye yaptın?

Valla ben daha iyi yönetirim. Belediye, taraftar, iddaa geliri falan derken en azından topçuların parasını öderim, personelimin emeğini karşılarım.

Batık-bitik dediğin bütün insanlardan daha batıksın. Bu sezon sana da bize de zor biter.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 01 Ağu 2019, 15:56 
Kullanıcı avatarı

Başkan olduğunun daha 1. Dakikasında 15 tane bahane saydı ve kombine alın , store dan ürün alın, Daha çok para verin , Daha çok alın.. yok istanbul takımları 70 milyonluk kombine satıyormuş, biz 7 milyonluk satamayacakmiymisiz.. gibi saçma sapan şeyler konuştu.

Ya baskan sen madem bırakmıyorsun, ne diye hala bin tane bahane üretiyorsun? Yoksa paran bırak git , hem ağlayacak hemde birakmayacak, büyük paradoks.

Ha yine söylüyorum , Murat agcabayla bu iş olmazdı ama Birol abinin yaptığı yönetim güçlü bir yönetimdi, keşke kendisi girseydi o zaman daha fazla etkileri olurdu.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Ağu 2019, 16:28 

kombine işi beklendiği gibi tam bi fiyasko oldu. kale arkaları ve maraton bomboş. kapalıda Satılmış gibi gözüküyor ama onlar blokeli koltuklar. anladığım kadarıyla 4-5 tane bilet alınmış. ülkede kombineyi satışa sunup da ilk gün sadece 6-7 tane satabilmek bizim yönetime yakışırdı, bunu da başardılar.

geçen sene yenikente rağmen 3 bin kombine satılmış, bu sene 5 paragraf yazıyla şöyle zor durumdayız böyle para lazım diyip zam yapıyorsun bi el kadar bilet satılmıyor. maliyet zarar falan oturup düşünsünler şimdi.

koskoca camiaya yazık oluyor.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 01 Ağu 2019, 16:45 

Sağ ve sol kapalıya yine sarı atkılıları doldururlar. TSYD maçında oluşacak tepkiye karşılık Kayseri maçında en ucuz bileti 100 TL yaparlar. Maalesef bu senaryoyu İ.M.G. döneminde izledik.

Ankaragücü taraftarı özellikle Eryaman'da en az 1 puan demektir. Bu adamlar ligin başlamasına 10 gün kala istedikleri hocayı ve futbolcuları getirsinler, taraftar olmadan ligde kalmamızın ihtimali yok.

Taraftar baskısıyla ilk iki maçı kazansak zaten kombine gelirlerinden çok daha fazlası kasaya girmiş olur ama bunu düşünecek kapasite dolmuşçu ve yancılarında maalesef yok.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1737 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 174  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], DeLorean, esescon_26, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Rime, tribunde

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye