Zaman: 01 Mar 2021, 21:59

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2460 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226 ... 246  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü | 2020 - 2021
MesajGönderilme zamanı: 14 Oca 2021, 15:58 
Kullanıcı avatarı

Yine aynı söylemler, yine aynı iyi niyeti suistimal etmeler. Yok eski dosyaymış, yok bilmem kimden kalmışmış. Eylül'den beri belli mi bunlar yüzünden yasak gelebileceği? Evet. Açabilir miydin? Evet. Açtın mı? Hayır. Açacak mısın? İnşallah.

Bu kadro hiç sakat vermese ve her maça tam kadro çıkacak olsa yine de ligde kalamaz. Alper'i değil, Bonhof Nazmi'yi tekrar getirseniz de bu takım bu ligde kalamaz.

Yapılan işleri akıl kârı bulmuyorum. Yönetim yönetemiyor. 111 yıllık kulübün bilmem kaç dönemdir her yarıyılda transfer yasağı yemesi şununla bununla açıklanamaz. İnşallahı maşallahı da olmaz bu işin.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 14 Oca 2021, 22:54 

Geçen maçta gözlemci alt kat locadakiler için ceza yazmış bizimkiler baya yalvarınca silmiş gidiyormuş tam sonra üst kat locadaki misafirleri göemüş. Bunun sonucunda bugün 100 bin lira ceza yedik...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2021, 20:04 
Kullanıcı avatarı

Maçın sonunu beklemeye gerek yok. Bu tablonun baştan aşağı sorumlusu yönetimdir. Hocaya, futbolcuya, hakeme bir şey deme hakkımız yok. Haftalardır hakem doğuruyor, yönetim tepki veriyor mu? Bolingi'yi dünyanın en futboldan anlamayan adamına izletsen "Bu adam futbolcu değil neden oynuyor?" der. Yönetim teknik ekibi bu konuda uyardı mı? Yönetim Fuat Çapa'yı gönderdikten sonra adam akıllı teknik ekip getirdi mi? Getirdikleri sportif direktör ne iş yapar? Transfer tahtası neden açılamıyor? Ankaragücü 1 milyon euro için küme mi düşecek? 1 milyon euro = 4 galibiyet değil mi?

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2021, 20:21 

Sadaev yazdı:
Maçın sonunu beklemeye gerek yok. Bu tablonun baştan aşağı sorumlusu yönetimdir. Hocaya, futbolcuya, hakeme bir şey deme hakkımız yok. Haftalardır hakem doğuruyor, yönetim tepki veriyor mu? Bolingi'yi dünyanın en futboldan anlamayan adamına izletsen "Bu adam futbolcu değil neden oynuyor?" der. Yönetim teknik ekibi bu konuda uyardı mı? Yönetim Fuat Çapa'yı gönderdikten sonra adam akıllı teknik ekip getirdi mi? Getirdikleri sportif direktör ne iş yapar? Transfer tahtası neden açılamıyor? Ankaragücü 1 milyon euro için küme mi düşecek? 1 milyon euro = 4 galibiyet değil mi?

.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2021, 20:34 

Sadaev yazdı:

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2021, 21:03 

Emre'nin golünü goollll diye paylaştı resmi hesap. Kesinlikle bir şey var bu işte. Bu yönetim çok tehlikeli, 10 sene önceki halimizden bile daha beter edecekler bizi.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2021, 21:03 

Yönetim akıllansa da seneye tff 1. Ligde zirveye oynayacak bir kadro kursa bu sene geçti denizli ve biz düştük gibi gözüküyor yoksa 2023 de şampiyonluğa oynayacağız derken 1.ligimi kasddettilerde bizim yanlış anladık bence bu saatten sonra masraf edip transfer falan yapmasınlar sonra ödemesi zor oluyor

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2021, 21:09 
Kullanıcı avatarı

Olur mu kardeşim daha bu takıma enbiya katılacak Akhisarlı çocuk tek başına yüz mesut özil eder, hele Burak çamoğlu yer uçağı. Badji zaten mısır liginin altını üstüne getirmişti. Sportif direktörümüz bizzat uçakla getirtecek diğerlerini de. Ha bi de İbrahim akdağ var tabi, rakiplere korku salacak. Asıl Alperdinho yu izlediniz mi gerçek transfer o...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2021, 21:28 

Gecekondunun protest ruhu da kayıplarda.

Bu arada, önümüzdeki 5-6 maçta belli olur düşüp düşmeyeceğimiz.
E madem düşüyoruz beyfendiler zahmet etmesin. Gerekirse 11 Türk ile oynayalım ligin kalanını. Bursa vura vura geri geliyor..

Hepimiz biliyorduk bu fikstürden bu kadronun çıkamayacağını. Transfer olsa bile çıkamazdık belki ama, ligin kalanı için umut olurdu, sinerji olurdu. Şimdi önümüzdeki 2 maçta 0 puan alırsak ne olacak? Nasıl açılacak o şemsiye?

Siyasetin çocukları, kulübümüzü terk edin.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2021, 22:00 

Çok ilginç bu yenilgiden sonra yasak kalkıyor 10 numara geliyor şu geliyor gelenler süper topçu gibi haberler yayılmadı herhalde yönetimde teslim bayrağını çekti

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2460 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226 ... 246  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: beşnumara, Bing [Bot], Caranak, daynnite, DBK01, Delarey1925, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hydrozn, Khanfer, mmcg, nediyorduk, Stabil35, yirmi8, zanitenyo

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye