Zaman: 09 Mar 2021, 04:37

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2475 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214 ... 248  Sonraki
Yazar Mesaj

NO POST!
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü | 2020 - 2021
MesajGönderilme zamanı: 07 Ara 2020, 15:08 
Kullanıcı avatarı

Bu gruplara fazla mi anlam yukluyor millet?
Gruplarin ne etkisi kaldi su an ki sistemde?

Münferit takılan insanların gruplar üzerinden elestiri yapmasının bu dönemlerde izahı yok. Bundan 10 12 sene öncesine kadar gruplara 2000 er 3000er bilet iner , bugünün parasıyla cok ciddi rakamlar elde edilirdi. Su an Aylık 2000 3000 verilse ne , verilmese ne.. saçma sapan bir durum var zaten ortada.

İlla herseyi gruplardan beklemek , bekara karı boşamak gibi. Soyle 8 10 kisi bir araya gelip , kulübe gitse , tepki koysa ne olacak? Goztepe maçından sonra nasil ki hemen yaka paça gözaltına almışlar 2 kisiyi İzmir'de, aynisi olur. Bugun gruplar hadi gidiyoruz dese , yine 6222 baskısıyla karşı karşıya kalırlar.

Eskiden gidilirdi, çevik gelir kovalardı, o ana kadar yapılması gereken yapılırdı, biter giderdi. Simdi oyle degil. Arkandan evine tedbir kararı gönderiyorlar. Yani bu islerin kolaylığı kalmadı. Hemen fişleme yapılıyor, ki zaten sen organize olmadan spor şube orada oluyor.

Buyursun herkes , saat verelim , toplanıp gidelim kulübe. Gerekeni konuşalım. Ben Varım, 1 Allahın kulu da nereye diyemez. De kime ne konuşacaksın?

Eskiden takımda 2 3 yabancı olur , yerliye de gereken soylenir , gaza getirilir, motivasyon sağlanırdi. Norvecten, belcikadan, Afrika'dan gelen adama ne anlatacağız?

Yönetime cok guveniyorduk ama cok buyuk hayal kirikligi oldular. Su transferleri kim yaptıysa, hesap bizzat ona sorulmali. Çünkü bu topcularin bi açıklaması yok. Hani 13 14 transfer yapılır, en çöp transferlerde bile en az 3 4 tane iş yapabilecek topcu çıkardı. Su rezaletin açıklamasını kimse yapamaz ve bunun bahanesi olamaz.

Acilen istifa etmeli bu yönetim. Cunku sınıfta kaldılar. Iyi niyetle , Ankaraguclulukle Klup Yönetilemez. Kurumsal olacaksın, liyakat esas olacak.

Fuat Çapa ve menajer oğlunun çöp transferlerini yapıp, parayı sokağa atarsanız, taraftar da karşınızda da olur.

Çarşamba Saat 15.00 de de Klube Gidilecek. Gelmek isteyen olursa da buyursun , gelsin abiler , kardeşler.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Ara 2020, 19:19 

en kötüsü de hiçbir şey olmamış gibi resmi hesap hala antreman fotoları falan paylaşıyor takımımız konyaspor maçı için hazırlıklara başlamış cart curt takım gözümüzün önünde göz göre göre küme düşüyor hatta düştü kimsenin umrunda değil

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Ara 2020, 04:29 
Kullanıcı avatarı

Toparlan artık Ankaragücü

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 09 Ara 2020, 22:14 
Kullanıcı avatarı

Alberto yazdı:

Eyvallah Baskan. Insallah ama zor.

Bugun normalde klube gidilecekti ancak antrenman saati sabah olduğundan , Bekarevi derneğinde tribun gruplarının çoğu toplandı ve yöneticiler çağrıldı. Orada 'simdilik' konusulmasi gereken konuşuldu.

Ben kesim sebebiyle mezbaadan biraz geç çıktım ve yöneticilere yetişemedim ancak bizimkilerin intibaasi, klupte su an Fatih Mertin cok bi etkisinin kalmadığı yönünde. Yani sadece başkanlık sıfatı var kendisinde anlaşılan. Klupte Faruk koca tam anlamıyla inisiyatifi kendisi almis. (Artik insiyatif mi denir , baska bisey mi bilmiyorum)

Yöneticiler, su an istifa edilse bile kongre yapilamayacagindan, sıkıntı olacağını belirtmişler. Cunku başarısızlık sebebiyle ister istemez insanlar yönetimin acziyetini konuşuyorlar ve haliyle de istifa talebinde bulunuyorlar. (Bizler gibi)

Normalde su yonetimin başarılı olmasını cok isterdik ancak geçen sene küme dustuk (pandemi bahane oldu) , bu sene de en büyük adayız, hemde 14 15 transfer yapılmasına rağmen. Yani yazik artık, zaten insanlar normal hayatlarında buyuk sıkıntılarla uğraşıyorlar, bide takim boyle olunca , insanlar haliyle geriliyor.

Futbolcular ile de , her ne kadar çok bisey anlamayacak olsalar bile , konuşulmaya gidilecek. Yani 2 galibiyete bambaşka şeyler konuşulabilir ama takımda ufacık bir umut ışığı bile yok görünüyor.

Hayirlisi demekten bıktık. Yine de Hayirlisi diyelim

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Ara 2020, 22:39 

Fikstür çok kolaya dönüyor, tarafsız gözle izleyince ben bile neler diyorum sizi düşünemiyorum fakat konya hatay maçlarında çıkacak 4 puan veya 6 puan bambaşka havaya sokar. Biz bu sene gram top oynamadık Alanya maci hariç takım 5.sirada o yuzden aslan ümit yitirmeyin:)

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 Ara 2020, 09:11 

network yazdı:
Alberto yazdı:

Eyvallah Baskan. Insallah ama zor.

Bugun normalde klube gidilecekti ancak antrenman saati sabah olduğundan , Bekarevi derneğinde tribun gruplarının çoğu toplandı ve yöneticiler çağrıldı. Orada 'simdilik' konusulmasi gereken konuşuldu.

Ben kesim sebebiyle mezbaadan biraz geç çıktım ve yöneticilere yetişemedim ancak bizimkilerin intibaasi, klupte su an Fatih Mertin cok bi etkisinin kalmadığı yönünde. Yani sadece başkanlık sıfatı var kendisinde anlaşılan. Klupte Faruk koca tam anlamıyla inisiyatifi kendisi almis. (Artik insiyatif mi denir , baska bisey mi bilmiyorum)

Yöneticiler, su an istifa edilse bile kongre yapilamayacagindan, sıkıntı olacağını belirtmişler. Cunku başarısızlık sebebiyle ister istemez insanlar yönetimin acziyetini konuşuyorlar ve haliyle de istifa talebinde bulunuyorlar. (Bizler gibi)

Normalde su yonetimin başarılı olmasını cok isterdik ancak geçen sene küme dustuk (pandemi bahane oldu) , bu sene de en büyük adayız, hemde 14 15 transfer yapılmasına rağmen. Yani yazik artık, zaten insanlar normal hayatlarında buyuk sıkıntılarla uğraşıyorlar, bide takim boyle olunca , insanlar haliyle geriliyor.

Futbolcular ile de , her ne kadar çok bisey anlamayacak olsalar bile , konuşulmaya gidilecek. Yani 2 galibiyete bambaşka şeyler konuşulabilir ama takımda ufacık bir umut ışığı bile yok görünüyor.

Hayirlisi demekten bıktık. Yine de Hayirlisi diyelim

Abi fikstür gerçekten çok zor değil hala ama buna rağmen saçmasapan kararlar alıyorlar. Dalcı diye 2.lig takımlarından kovulan adamı getiriyolar. Bu da yapılmaz denilen her şeyi yaptı yönetim. Gerçekten merak ediyorum nasıl bu kadar hata yapıyorlar?
Acaba dün ne dediler yazabilir misiniz?

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 Ara 2020, 10:31 

bu yönetimden artık en ufak hayır gelmez.
başkan, faruk abisine ayıp olmasın diye istifa edemiyor ama taraftarın-basının karşısına çıkacak yüzü de olmadığı için bi yandan herşeyi bırakmış bi yandan da hala görevde imajı veriyor. başarısız olduğuna inanıyorsan istifa et, yok hala görevdeysen de adam akıllı çık basın toplantısı yap, transfer ekibinin görevine son verdik, en yakın kongrede bırakacağız ama şu an kongre yapamıyoruz..vs çık açıkla. insanlara biraz umut ver.

dün haber çıkmış görüştükleri 2 adam, hakan kutlu ve mesut bakkal.
böyle bi vizyondan ne başarısı gelecek allah aşkına?
yada hangi takım böyle vasat bi yönetim kadrosu varken bi anda reaksiyon gösterip üst üste galibiyet alabilir ki?

futbolcu zaten üst üste mağlup olmaktan mental olarak bitmiş, kendisini gaza getirecek taraftar faktörü yok, parasını düzenli verecek yada motive edecek bi yönetim zaten yok. yiğiner "bile" en kötü zamanda bi çıkıyordu esip gürleyip camiayı kendine getiriyordu. taraftarla itişiyordu, futbolcuyla sürtüşüyordu, kadro dışı bırakıyordu.

9 maç mağlup olmuş oyunculara hala canım cicim çekilir mi ya?
dünyanın her yerinde tepki oyunculara yönlenir, ama bu yönetim o kadar vasat ve bölünmüş görüntü veriyor ki insanlar oyunculara bile kızamıyor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Ara 2020, 14:03 

kubrick yazdı:
futbolcu zaten üst üste mağlup olmaktan mental olarak bitmiş, kendisini gaza getirecek taraftar faktörü yok, parasını düzenli verecek yada motive edecek bi yönetim zaten yok. yiğiner "bile" en kötü zamanda bi çıkıyordu esip gürleyip camiayı kendine getiriyordu. taraftarla itişiyordu, futbolcuyla sürtüşüyordu, kadro dışı bırakıyordu.

9 maç mağlup olmuş oyunculara hala canım cicim çekilir mi ya?
dünyanın her yerinde tepki oyunculara yönlenir, ama bu yönetim o kadar vasat ve bölünmüş görüntü veriyor ki insanlar oyunculara bile kızamıyor.

Kulüp dingonun ahırı gibi içerde dönen muhabbetlerin yarısı doğruysa halimiz normal yani kafasına göre sakatım deyip idmana çıkmayan futbolcular ben gidecem oynamak istemiyorum diyen paintsili bilmem nesi fuatın getirdiği emre gürallı şahverdili vocalı adzicli diğer grup herkesten ayrı gezen assaneli bolingili öteki grup sedatın akıl verdiği korcanın kulusucin başını çektiği eski tayfa transfer kovalayan erdi atakan pazdan kitsiou sanki 40 yıllık ankaragücü hocası gibi arkasını dayadığı yerlere güvenerek topçulara giden gidebilir zaten devre arası transfer yapacağız diyen ne idüğü belirsiz bir hoca olanı biteni bizle beraber izleyen silik kendi başına ses bile çıkaramaktan aciz bir başkan

kulübü partinin çiftliğine çevirip kaleci antrenörüne kadar ankaraspordan getirten futboldan taraftardan herşeyden bir haber siyasi bir figür

şu ortamda başarının ne işi var

bize müstehak yani bu olanlar sonuna kadar hakediyoruz.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 Ara 2020, 21:07 
Kullanıcı avatarı

TATÜ yazdı:
Kulüp dingonun ahırı gibi içerde dönen muhabbetlerin yarısı doğruysa halimiz normal yani kafasına göre sakatım deyip idmana çıkmayan futbolcular ben gidecem oynamak istemiyorum diyen paintsili bilmem nesi fuatın getirdiği emre gürallı şahverdili vocalı adzicli diğer grup herkesten ayrı gezen assaneli bolingili öteki grup sedatın akıl verdiği korcanın kulusucin başını çektiği eski tayfa transfer kovalayan erdi atakan pazdan kitsiou sanki 40 yıllık ankaragücü hocası gibi arkasını dayadığı yerlere güvenerek topçulara giden gidebilir zaten devre arası transfer yapacağız diyen ne idüğü belirsiz bir hoca olanı biteni bizle beraber izleyen silik kendi başına ses bile çıkaramaktan aciz bir başkan

kulübü partinin çiftliğine çevirip kaleci antrenörüne kadar ankaraspordan getirten futboldan taraftardan herşeyden bir haber siyasi bir figür

şu ortamda başarının ne işi var

bize müstehak yani bu olanlar sonuna kadar hakediyoruz.

Kibar Feyzo'da bir replik vardı "Senin dilin neler söyliy Feyzo gardaş?" diye. Bu yazı da aynı o hesap olmuş.

Melih Gökçek, Cemal Aydın, Cengiz Topel Yıldırım yanyana poz verdiğinde bu kulüp iflas etmişti zaten. O zaman da forumlarda çok yazar-çizerdim, bol bol anlattık, aklımızın yettiği kadarıyla olmaz dedik dinlemediler. Şu anki yönetimin Gökçek yönetiminden tek farkı bir Vittek dahi transfer edememeleri.

Yani ne söyleyelim, ne diyelim bilmiyorum.

Ayrıca, Hakan Kutlu şu dalcı denilen forvet çıkarıp forvet sokan adamdan 300 gömlek üstündür. Ankaragüçlü muhabbetinden dolayı demiyorum ama en azından başarılı bir Giresunspor ve MİY geçmişi var.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 11 Ara 2020, 23:11 

Antalya maçından önce grupların harçlıkları yatmış güle güle harcasınlar

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2475 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214 ... 248  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye