Zaman: 26 Şub 2021, 19:23

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2444 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210 ... 245  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü | 2020 - 2021
MesajGönderilme zamanı: 22 Kas 2020, 19:55 

Hoca yetmez, yonetimde istifa etmeli. Yaz kış transfer döneminde 30 transfer yap 1 tanesi iyi çıkmasın, 13 ayda 6 hocayla çalış sadece 5 galibiyet al. Hep bi bahane üret. Pandemi dönemi düşme kalksin diye ağla her yerde camiayı küçük düşür. Sosyal medyadan transfer dönemi kadro paylaş taraftarı oyala. O kadronun da en kötülerini getir. Getirdigin her futbolcuyu şak şak cı 3 twitter hesabından övdür. Mali şeffaflık de en başta hiç bir seyi açıklama. Sonra biz nelerle uğraşıyoruz falan filan. 30 yıldır Hiç bir yönetimin görmediği taraftar siyaset stk sehir yerel medya desteğini aldı bu yönetim bi şekilde kaynakta geliyor ama her şeyi eline yüzüne bulaştır. En hafif ilk tepkide taraftara atar yap sonra atar yaptığın taraftar kodaman çıkınca r yap. Yaptıkları iyi şeyler 2 defa yasağı kaldırdılar sağolsunlar. 2 defa düşürüp ödeşecegiz anlaşılan.

Geldiklerinde hepimiz çok sevindik bizden birileri diye. Ama geldiğimiz noktada malesef yonetemiyorlar. Olmuyor. Herkes hocayı eleştiriyor ki gitsin hoca hele bugün mac sonu açıklamalarından sonra saniye durmasın. Ama esas sıkıntı yönetimde.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Kas 2020, 20:19 
Kullanıcı avatarı

Yönetimlerin suçu yok. Gider hep gelirden fazla. Türkiye'de takımlar fazla para harcıyor. Bu paralar verilmemeli futbolculara. 1 sene başarı uğruna takımların 10 senesi gidiyor. Biz başarılı olduğumuz halde gelen parayı savurduk ve düştük sonunda. Bütün takımların küçülmeye gitmesi lazım. Herkese maaş kotası konulmalı. NBA'de olan şey burada niye olmasın?

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 22 Kas 2020, 20:48 

bu takım beni sinir hastası etti. yönetim hocayı da alıp gitsin. bu kadar rezillik olmaz. taraftar içinden filan dedik ama bir işi yapamıyorsan bırakır gidersin. o kadar topçu alındı şöyle iş görecek topçu ortalıkta yok. bu haftaya kadar çok yazmamak istedim. koronaydı hakem hatasıydı filan ama 14 gün aradan sonra böyle rezalet futbol olmaz olsun. takımın ne oynadığı belli değil. herkes kafasına göre takılıyor. takımda iyi bir topçu yok orası belli ama bazıları çok göze batıyor. saba denilen arkadaşta beyin olduğundan şüphelerim var. çekici şöyle topçu voca böyle uçuyor paintsil acayip diye diye getirilen topçular rezillik. bugün adziç kadroya bile girememiş. stoperin kulusiçten ne farkı var. ayakları leş oyun zekası yok. ben gelenler içinden biraz assaneyi beğendim ki o da bulunduğu mevkide gereksiz top kayıpları ile el bombası izlenimi veriyor onun dışında borvende golcü kumaşı var. geriye kalan yabancılar beş para etmez. türkler için yoruma gerek yok. bu kadar oyuncu alacağımıza ndiaye ile guilherme gelmiş olsa bu takım şu an daha iyi yerde olurdu.veteran volkan şen ile gökhan inler bile şu adamlardan daha çok iş yapardı....

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Kas 2020, 21:52 

Mezarınızı...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Kas 2020, 22:15 

fuat çapayla yollar ayrılmış şimdi daha kötü günler geliyor yeni hoca kim olursa olsun daha kötü bi futbola herkes hazır olsun..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Kas 2020, 00:18 

Sadece gerçekleri görmek istemiyoruz olan tam olarak bu. Evet hoca ile yürümüyordu ama tek sorun gerçekten hoca mı? Bu transferleri yapanlar, bu hocayı getirenler hatasız mı? Siyasetin içine çekildiğimiz günden beri yaşananlar aynı, sadece isimler değişiyor. Allah aşkına söyleyin mevcut yönetimin gidişatının Yiğiner ve ya öncekilerden ne farkı var? Taraftar engellenmesinden den tut, tartaklamaya kadar, çağırıp çay içmesine kadar. Yine sır gibi saklanan ilişkiler, yine gizlenen alacak verecekler... Kulüpte Sedat Ağçay'ın konumunu bilen var mı? Açıklandı mı resmi olarak görevi nedir? Sadece kafamızı kuma gömüyoruz, atama ile başkan geliyor, başkan gidiyor. Üzgünüm ama bu sene ligde kalmak bize ne katacak cevaplayacak olan var mı? Seneye yine aynı şeyleri yaşamayacak mıyız? Doğruları konuşmaktan başka yapacak bir şeyimiz yok, yeni gelecek hocanın başarılı olması için dua etmekten başka. Yukarıdaki beyefendiler lutfederse kulübü bizim sanmaya devam edeceğiz. Sözün özü artık gemi yürümüyor, biz bu filmleri gördük. Nasılsa bunlar gider yerine yenisi atanır, yönetim de istifayı versin bir zahmet. Başaramadık demeyi bari bilsinler

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Kas 2020, 01:08 

Eee yönetim tüm gruplara Fuat Çapa istifa yazdırdı hocayı gönderdi bitti mi şimdi tüm sıkıntımız

Ya Allah rızası için bir defolun gidin kardeşim ya kimsede gelip sahip çıkan mı var başkası mı var edebiyatı yapmasın iki dünya biraraya gelse Fatih Mert’de Ankaragücü başkanı olacak kapasitenin olmadığını sokaktaki çocuk bilir zaten atanarak ısmarlama geliyorlar bari az biraz futboldan idarecilikten anlayan paralı adamlar gelsin bunlar hem kel hem fodul ne para var ne futboldan anlıyorlar ne yönetmekten sağdan soldan gelen paralara bak ortadaki işe bak yazık günahtır şerefsizim bu kadar iş bilmezlik olmaz yok bizdenmiş yok tribünden gelmeymiş valla doyduk kafi bu kadarı

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Kas 2020, 02:08 

yemin ediyorum bu kadar amatör bu kadar ne yaptığını bilmez bi başkan uzun yıllar bir daha gelmez gelmeyecek.
kendisi de nasıl batırdğının farkında ama “o kadar tribünden geldik bari giderken kötü anılmayım” dedirtmek için sıvamaya devam ediyor. olmuyorsa zorlamayacaksın kardeşim, bu zannediyor ki bi hoca gelecek bi oyuncu çıkacak bi anda 3-4 maç kazanıcaz, herşey yoluna girecek. balık baştan kokar, koskoca yönetimde 1 tane işin profesyoneli yok. o belediye tesisleri yenilesin, mansur transferi açsın, saray lazım oldukça para göndersin.. valla çok güzel dünya, sen de karanfil sokakta cafe işletirken bi anda ali koç’lar mustafa cengiz’ler muhattabın olsun.

bundan sonra bu heriflerden en ufak beklentim yok. gidip ahbap dost siyaset işi ünal karaman getirip dua etmeye devam ederler. plan yok program yok, bütün tribün abilerini de bağladılar, aga siz napıyorsunuz diye hesap soracak kimse yok. zamanında oğluna külüpte fm oynasın diye verilen ahmet gökçek bile bundan daha oturaklı iş yapıyordu.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Kas 2020, 13:51 

Metin Diyadin, Mustafa Kaplan, Adnan-Aykan (1 maç olsa da) M.Reşit Akçay, İbrahim Üzülmez, Fuat Çapa yönetimin 13 ayda çalıştığı getirdiği hocalar. 7. hoca tercihlerini de göreceğiz bakalım. Hoca kalitesini geçtim çünkü mevcut kadroyu futbolun ilahları bir araya gelse ligde tutamaz. Bari maliyet olarak hoca tercihinde akıllı bi iş yapın. Mesela deyin ki hoca sana para mara yok ligde tut takımı 2 milyon dolar. Sonra da gidip kongre kararı alın ve hiç biriniz aday olmayın. Sonu da amatörse de amatör. Gider mamak şehir stadında izleriz eve de yakın. 45 yaşındayım en çok alt yapıdan oyuncularla oynadığımız PTT 1. lig ve Kırmızı grupta 2. sezonumuzda altyapı oyuncularıyla oynadığımız dönemdeki mücadeleleri özlüyorum. 3. golü yesekte 4. golü yememek için çırpınan çoçukların savaşını özlüyorum. Gol atınca, galip gelince göz yaşı döken gençleri özlüyorum. Hala 10 kişiyle Gökhan Erdoğan'ın 87. dakikada Bolu'ya attığı goldeki içten gözyaşlarının videosunu izliyorum ara ara. Kenan Kenaaaan ve gol diye olmadık yerde aklıma gelip duygulanıyorum. Süper lige çıktığımızdan beri gün yüzü görmedik hep kaos hep kaos.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Kas 2020, 10:57 

Hakan Kutlu gelecekmiş galiba.
1 ay kalır sonra vedalaşırız.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2444 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210 ... 245  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: beşnumara, Bing [Bot], Deja14, gelivera28, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Moskov1925, Rime

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye