Zaman: 29 Kas 2020, 19:16

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2088 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202 ... 209  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 14 Eyl 2020, 21:15 
Kullanıcı avatarı

Yine kaos, yine bilinmezlikler, yine sessizlik.

Yahu çok mu şey istiyoruz anlamıyorum ki. 3-5 iyi transfer, yıllardır bizi kanser etmiş topçuların gönderilmesi, yenilse de ısıran bir takım. Fatih Karagümrük flaş transfer yapıyor, Erzurumspor bizi deplasmanda yeniyor... Herkes bir şeyler kovalıyor. Biz napyoruz peki?

Hala İlhan, hala Cebrail, hala Korcan. Akıl alır gibi değil. Akıl sağlığımızı yitiriyoruz gerçekten.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 14 Eyl 2020, 21:20 

Dünden beri düşünüyorum, hocanın kadro tercihinin mantıklı bir açıklamasını bulamıyorum. Bazen FM de falan gazozuna maçlar denk gelir, saçma sapan kadroyla çıkarsın, gerçekten öyle bir şeydi. Ankara'da herhangi bir kişiye sorsan sana Friedrich, Kitsiou, Kulusic, Pazdan, Pinto önlerinde Lukasik der. Hadi Kulusic eski formunda değil Sarlija oynar diyelim. Adzic kamp gördü sola koydun. Sağda Orkan ve Saba 1 senedir takımda ve kamp gördüler. Yapması gereken Lukasik'in yanına birini koymaktı. Yok gerçekten mantıklı gelmiyor. Konuşulan muhabbetler zaten hiç hoş değil, iş ahlakı olan birisi takımdaki sorunları ortaya koymak için takımı sabote etmez, yönetim ile konuyu görüşür, olmuyorsa çıkar açıklamasını yapar verir istifayı gider, Fuat Çapa'nın bize ne eyvallahı var ki böyle oyunlara girsin. Eğer hakikaten girdiyse kendine yazık etmiş. Şu Sedatın danışmanlık işi inşallah doğru değildir. Gerçekten yıldık artık senelerdir saçmalık üstüne saçmalık, valla çolugum çocuğum Ankaragücü taraftarı olsun mu olmasın mı bazen tereddütte kalıyorum. Artık sır gibi saklanan şeylerden, dönen dolaplardan, ahbap çavuş ilişkisinden bıktık usandık. Fatih başkanla da ne zaman bu sefer olacak herhalde desek hata üstüne hata. Allah herkesin çarşısını pazar etsin, başkasının şeyiyle gerdeğe girmeye devam ettiğimiz sürece bu devran böyle gider. Hiç umudum yok kulüpten, baştan aşağı arınmadığımız sürece

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Eyl 2020, 23:21 

Kadronuz çok saçmaydı doğru ama ne olursa olsun Erzurumun kadro direk tff 1 kadrosuydu.. Hele ki 1 0 öne geçtikten sonra o şekilde goller yemek tam faciaydı.. Kalan maçlar da başarılar. (Korcansız maclar)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Eyl 2020, 23:50 

bAŞKent50 yazdı:
Dünden beri düşünüyorum, hocanın kadro tercihinin mantıklı bir açıklamasını bulamıyorum. Bazen FM de falan gazozuna maçlar denk gelir, saçma sapan kadroyla çıkarsın, gerçekten öyle bir şeydi. Ankara'da herhangi bir kişiye sorsan sana Friedrich, Kitsiou, Kulusic, Pazdan, Pinto önlerinde Lukasik der. Hadi Kulusic eski formunda değil Sarlija oynar diyelim. Adzic kamp gördü sola koydun. Sağda Orkan ve Saba 1 senedir takımda ve kamp gördüler. Yapması gereken Lukasik'in yanına birini koymaktı. Yok gerçekten mantıklı gelmiyor. Konuşulan muhabbetler zaten hiç hoş değil, iş ahlakı olan birisi takımdaki sorunları ortaya koymak için takımı sabote etmez, yönetim ile konuyu görüşür, olmuyorsa çıkar açıklamasını yapar verir istifayı gider, Fuat Çapa'nın bize ne eyvallahı var ki böyle oyunlara girsin. Eğer hakikaten girdiyse kendine yazık etmiş. Şu Sedatın danışmanlık işi inşallah doğru değildir. Gerçekten yıldık artık senelerdir saçmalık üstüne saçmalık, valla çolugum çocuğum Ankaragücü taraftarı olsun mu olmasın mı bazen tereddütte kalıyorum. Artık sır gibi saklanan şeylerden, dönen dolaplardan, ahbap çavuş ilişkisinden bıktık usandık. Fatih başkanla da ne zaman bu sefer olacak herhalde desek hata üstüne hata. Allah herkesin çarşısını pazar etsin, başkasının şeyiyle gerdeğe girmeye devam ettiğimiz sürece bu devran böyle gider. Hiç umudum yok kulüpten, baştan aşağı arınmadığımız sürece

+1910

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Eyl 2020, 08:35 

yalnız millet konuşmaya çekiniyor da bolingi falan harbiden bu sezon bitmez. adzic eh işte, paintsil hiç hazır değil onu pas geçiyorum, sarlija maçın başında iyi gibi gözüktü ama şöyle 2 tane salakça gol yeniyorsa ondan da bi halt olmaz. gerisi zaten atakan şahverdi erdi falan genç oyuncular. bu kaos devam etsin bu çocuklara da yazık olacak, bakın görün hoca daha ilk maçtan barut gibi olan taraftarı görmüş oldu, yarın korkudan bu gençleri sokarım hata yaparlar diyip yine tecrübelileri sahaya sürecek.

son gün transferi açıp sırf göstermelik şov yaptılar, tonla adam gitti yerine gelen aslında adzic bolingi sarlija paintsil..
enkaz gibi sıfırdan kurulması gereken takıma 4 tane adam alındı, şaka gibi. millet güzel şeylere nasıl hasret kaldıysa şu transfer başarısızlığı bile dünyanın en büyük başarısıymış gibi kutladık umutlandık.
gelinen noktada şimdi herkes en az 6-7 adam lazım demeye başladı.

ne diyim bilmiyorum hayatımda bu kadar kredisi olup tribünden bu kadar destek alıp bu kadar rezalet yönetim gösteren bi ekip görmedim. inatla da aynı armatörlük ve ahbap dost işiyle devam ediyorlar.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Eyl 2020, 10:18 

Türk sinemasının unutulmaz repliklerinden biridir "ağam bizimle eyleniy" hani şu takımı gördükten sonra rahat olun demek olsa olsa ağam bizimle eyleniy durumudur. Rahat olun diye diye düşeceğiz galiba.

Hoca tercihi mevcut şartlarda en uygunu dedik ilk maçtan olmayacak işler yaptı. Eğer söylendiği gibi amacı Korcan İlhan Cebo gibi adamları taraftarın önüne atmaksa bunun için puan kaybettiysek bu resmen ihanettir. 3 puanla veya Erzurumla ikili averajdan düşmeyeceğimizin garantisi var mı ? Hoca ne düşündü de böyle bi 11 yaptı, golü atmışken orta saha da direnç gösteren Pazdan ve Kitsuyu niye çıkardı bilmek isterim.

Taraftarın Korcan, İlhan tepkisi anlaşılabilir bir tepki. Ama sosyal medyada hakarete küfüre varan sözler doğru değil. Kaldı ki bu adamları kadroda tutmak veya oynatmak bu adamların tek başına verecebilecekleri bi karar değil. Oturup konuşup medeni bi şekilde yolları ayırmak bi yönetim becerisidir.

Transferleri değerlendirmek için erken ama artık biraz gelecek vaad eden genç oyuncu mantığından çıkıp kaliteli, kendini ispatlamış 27-28 yaşlarında isimleri getirmek lazım gibi. Sosyal medyadan ve sosyal medyadaki yancıları vasıtasıyla paylaştıkları Zinckernagel, Krmencik, Arter, Odey gibi isimler oyalama taktiği değildir ve getirebilirler inşallah.

Tüm iyi niyetimizle tüm camia olarak, taraftarlar olarak bu yönetimin başarılı olmasını gerçekten çok istiyoruz. Ama onlarında bi şapkayı önüne koyup düşünmeleri gerek en azından bu kadar transferde nerede hata yapıyoruz diye.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 Eyl 2020, 11:29 

Fankara yazdı:
Türk sinemasının unutulmaz repliklerinden biridir "ağam bizimle eyleniy" hani şu takımı gördükten sonra rahat olun demek olsa olsa ağam bizimle eyleniy durumudur. Rahat olun diye diye düşeceğiz galiba.

Hoca tercihi mevcut şartlarda en uygunu dedik ilk maçtan olmayacak işler yaptı. Eğer söylendiği gibi amacı Korcan İlhan Cebo gibi adamları taraftarın önüne atmaksa bunun için puan kaybettiysek bu resmen ihanettir. 3 puanla veya Erzurumla ikili averajdan düşmeyeceğimizin garantisi var mı ? Hoca ne düşündü de böyle bi 11 yaptı, golü atmışken orta saha da direnç gösteren Pazdan ve Kitsuyu niye çıkardı bilmek isterim.

Taraftarın Korcan, İlhan tepkisi anlaşılabilir bir tepki. Ama sosyal medyada hakarete küfüre varan sözler doğru değil. Kaldı ki bu adamları kadroda tutmak veya oynatmak bu adamların tek başına verecebilecekleri bi karar değil. Oturup konuşup medeni bi şekilde yolları ayırmak bi yönetim becerisidir.

Transferleri değerlendirmek için erken ama artık biraz gelecek vaad eden genç oyuncu mantığından çıkıp kaliteli, kendini ispatlamış 27-28 yaşlarında isimleri getirmek lazım gibi. Sosyal medyadan ve sosyal medyadaki yancıları vasıtasıyla paylaştıkları Zinckernagel, Krmencik, Arter, Odey gibi isimler oyalama taktiği değildir ve getirebilirler inşallah.

Tüm iyi niyetimizle tüm camia olarak, taraftarlar olarak bu yönetimin başarılı olmasını gerçekten çok istiyoruz. Ama onlarında bi şapkayı önüne koyup düşünmeleri gerek en azından bu kadar transferde nerede hata yapıyoruz diye.

O isimlerin gitmesini ben de istiyorum ama hakaret edersek adamlar alacaklarını alır,bizi süründürür...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Eyl 2020, 16:41 

İlhan gitmiş yolu açık olsun güle güle gitsin. Korcan, Miloş, Kulusiç ve hatta Pinto ile anlaşarak yolları ayırıp ona göre takviye yapmak lazım.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Eyl 2020, 19:56 
Kullanıcı avatarı

Fankara yazdı:
Korcan, Miloş, Kulusiç ve hatta Pinto ile anlaşarak yolları ayırıp ona göre takviye yapmak lazım.

kesinlikle katılıyorum. bu adamlarda bildiğin metal yorgunluğu var. herifler kazanmayı unuttu. kesinlikle gönderilmeliler ben takımda hiçbirini görmek istemiyorum. cebrail var bir de.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Eyl 2020, 22:23 

Bay haftası eksik bölgelere 2 3 oyuncu alırız diyorduk bay haftası da bitti.
Eksik bölgelere neden transfer yapılmıyor ısrarla?

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2088 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202 ... 209  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], fikofik, Google [Bot], Google Adsense [Bot], king10bucuk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye