Zaman: 29 Kas 2020, 19:23

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2088 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201 ... 209  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 13 Eyl 2020, 19:27 

Bu takım son sırada bitirir ligi. 7 8 gibi fuat çapa gider. Devre arası tekrar bi yasak derken aynı senaryo devam. Maalesef Ankaragücü takımının gelecek yılları çok karanlık. Kulübün tepesine çökmüş birileri var ve her sene aynı
Senaryoyu yasatiyorlar. Adam cebrail yerine kitsiuyu çıkarıyor friedrich varken korcani oynatıyor bi ton kanat oyuncusu almışsın hala ilhan 85 dakika oynuyor. Ben bu isin altında başka bisey ararim kimse kusura bakmasın

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 Eyl 2020, 19:28 

19101910 yazdı:
Bu takım son sırada bitirir ligi. 7 8 gibi fuat çapa gider. Devre arası tekrar bi yasak derken aynı senaryo devam. Maalesef Ankaragücü takımının gelecek yılları çok karanlık. Kulübün tepesine çökmüş birileri var ve her sene aynı
Senaryoyu yasatiyorlar. Adam cebrail yerine kitsiuyu çıkarıyor friedrich varken korcani oynatıyor bi ton kanat oyuncusu almışsın hala ilhan 85 dakika oynuyor. Ben bu isin altında başka bisey ararim kimse kusura bakmasın

Hepsi doğru ek olarak orta sahada adam yok en az 3 4 tane 8-10 numara alınmalı ama sadece orta sahaya adam almadık.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Eyl 2020, 19:40 

Sanırım bu iş Fatih Mert yönetimiyle olmayacak. 2 dönemdir 1 tane bile mi transfer tutmaz ?

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 Eyl 2020, 19:51 

Daha iyisini alamıyorsanız transfer yapmanın anlamı yok. Sarlija'nın Pazdan, Kulusicden bir artısı yok. 10 senedir ortasahası olmayan takım yine gitti 3 tane aynı tip ortasaha transferi yaptı. Bolingi eldeki topçuların hangisinden iyi? Bu transfer işini beceremiyoruz çok net. Geçen sezon da kime sorsan 4 ya da 5 transfer yeter diyordu gittik 15 topçu aldık, 2 si dışında verim alamadık. Ucuz diye 15 transfer yapana kadar verim alacağımız 4 transfer yapsak daha ucuza gelirdi. Hiç değilse maç kazanır kâr ederdik

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Eyl 2020, 06:58 

1 maçta fuat çapa linçleyecek değilim ama dün ne yaptı hakikaten anlamak imkansız. başka bi kaşar antrenör olsa transfer için yönetimi taraftarın önüne attı derdim ama bu adam öyle biri de değil, başkanla arası gayet iyi. yeni gelmiş olsa takıma yabancı kimsenin mevkisini bile bilmiyor dersin, 1,5 ay önce imzaladı o bahane de ortadan kalktı.

e abi dünün açıklaması nedir ya?
hadi kadro açıklanır ya bu niye yok şu oynatılmaz mı deriz ama kaleden en uca kadar ne kadar yanlış adam varsa kadroda olduğunu ben hayatımda ilk defa görüyorum. yani taraftarın umutlu olduğu tüm adamlar formsuz, oynamayacak durumda, yetersiz.. ama taraftarın artık isyan ettiği yetenek fakiri ilhan cebrail korcan kulusic ne kadar boş beleş adam varsa hepsi hazır kıta ilk 11?

fuat çapa röportaj falan çıkıp açıklama yapması lazım, ben uzun zamandır böyle skandal bi maça şahit olmadım. kredisi var diye kimseye canım cicim çekecek durumda değiliz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Eyl 2020, 12:37 

Fuat Çapa transfer ayağına dün öyle bişey yaptıysa bugün direk göndersinler hoca mı yok kafasına göre Ankaragücü’nün alın terini ıslanan formasını koz olarak kullanacak adamın burda işi yok

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 Eyl 2020, 14:02 
Kullanıcı avatarı

Cebrail maşallah sağ tarafı otoban yaptırdı. gelene geçene izin verdi, abi bir adam bu kadar mı vasat olur; bu hoca hiç mi takımı gelmeden önce izlemedi... friedrich’in maçlarını hic mi seyretmedi, adam gecen sezon takımın hataları yüzünden patladı buna rağmen muhteşem maçlar oynadı. Hala korcan ısrarı nedir anlam veremiyorum, tamam Allah razı olsun korcan zor zamanlarda vardı ama artık olmuyor be kardeşim; alt yapıdan veya diğer kalecilerden biri olsaydı bu kadar isyan eden olmazdı derdik ki daha yeni heyecanı var alışma evresinde ses etmezdik... bu hoca antartika’dan gelmedi takımı tanımaya çalışsın neredeyse 1 aydan fazladır takımın başında çalışıyor geçen yıl kim ne yapmış ne katkı sağlamış herşey ortada hazırlık maçları yaptın orada da mı göremedin. Ayrıca ilhan için artık yorumum yok muhtemelen elinde birinin kasedi falan vardır bunun başka bir açıklaması olamaz. Yeni transferlere söz söylemem yanlış olur ama cebrail, ilhan ve korcan abi gram karakteriniz varsa sözleşmenizi feshedin, sözleşmenizde bu sene’nin başlangıcı ne zamansa bu güne kadar durduğunuz parayı da versinler orta yolu bulun gidin... yazık günah... bir galibiyet gazetelerde yazan rakamlarda 2.7 m euro... yazık günah kazanacağın maçı verdin, maçı izlerken resmen soğudum...

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 14 Eyl 2020, 15:25 

Maçtan sonra resmen kendimi kaybettim. Yeni yeni kendime geliyorum. Böyle bir şey olmaz arkadaş olmamalı yani. Ben artık İlhan, Korcan, Cebrail, Kulusic görmek istemiyorum. Ender oynasın, Berke oynasın kim oynarsa oynasın ama bu adamlar oynamasın. Çok net söylüyorum eğer başkan bu işi çözüp kanserli hücreleri takımdan göndermezse, kendi ayağına sıkar. Devre arası gelmeden istifa seslerini duyarlar.
Başımızdaki hoca bozuntusu da derhal gönderilmeli. Eğer transfer yapılsın diye böyle bir kadro kurup, değişiklik yaptıysa ihanet sebebiyle, eğer bu sebeple yapmayıp takımı hala tanıyamadığı içinse hocalığının beş para etmeyeceğinden dolayı gönderilmeli. İnsanda biraz utanma olur yahu 1,5 aydır takımın başındasın hiç mi geçen sene oynanan maçlara bakmadın. Bu takımın kalecisi ve geri dörtlüsünü yazarsın kadroya, kulusicin yerine sarlija, sonra ileriye yeni transferleri atarsın olur biter. Kimse senden Erzurumspor'a 4-5 atmanı beklemiyor zaten. Sen düzgün bir kadro kur ister yen, ister yenil kimsenin sesi çıkmaz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Eyl 2020, 17:32 

https://twitter.com/ankaragucuscout/sta ... 2843184128

kadro ve transferler aynen bu şekilde olmalı

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 14 Eyl 2020, 20:38 

Takımlara bakıyorum hepsi bir şey yapmaya çalışıyor. Bunu yazarken Hatay Selim İlgaz'la gol attı Başakşehir'e.
Bizde ne var anlamadım. Looser diye bir şey var ya o bizden hiç eksik olmuyor. Dün gerçekten çok üzüldüm, binlerce insan üzüldü.
Bize gelen herkes bir şey ispatlamaya çalışıyor. Hocalar, yöneticiler, futbolcular...

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2088 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201 ... 209  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], kasadaparayok

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye