Zaman: 01 Haz 2020, 22:10

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1737 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 170, 171, 172, 173, 174
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 07 Mar 2020, 01:08 

Hoca iyi niyetli şüphemiz yok ama orta sahaya bir çözüm bulması şart. Rodriguez bu istatistiklere yansıyan oyunu hariç maç içerisinde takıma el freni görevi görüyor saba ile başlamak varken rodriguez yanlış tercihti. Kanatlarda kesinlikle saba ve michalak olmalı rodriguezi nereye monte edeceğim diye zorlamaya gerek yok kanatlar yorulunca sonradan alırsın bu kadar zor değil bu işler. Faty çok iyi bir insan olabilir ama iyi futbolcu değil sayın Reşit hocam. Tribünde iyi arkadaşımız çok o iyilik vazifesini biz görürüz sen orta sahaya bir çözüm bul en acilinden çünkü artık kredileri tükettik son 9 haftada 5 galibiyet alamazsak düşüyoruz hocam..

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Mar 2020, 08:25 

geçen hafta hocanın gönderilmesi taraftarı değildim ama bu iş olacak gibi gözükmüyor. kendisi çok iyi niyetli olabilir, futbolu iyi biliyor olabilir ama hakikaten tavırları açıklamaları ciddi antipatiklik yaratıyor. dün maç sonu sinirden ben vurdum kafayı uyudum, şimdi izledim adam maç sonu uyy uşağum hadü röpörtaj falan diye şakalaşıyor medyayla. burayı hala osmanlıspor gibi boş bi camia zannediyor ki taraftarın tepkisi falan umrunda değil.

hadi bunların hepsini geçtim, bu adamda önümüzdeki haftalarda gerekirse savaşır hakkını koparır bizi ligde tutar gibi hırs gören var mı?
2 haftadır gönderirlerse gideriz yok çantamız hazır yok bizim kaderimiz bu..vs.

acilen bu kulübün huyunu suyunu bilen bi anda hava getirecek saha kenarına baktığında takımla çırpınan bi isim gerekli. en olabilecek kişi maalesef hikmet karaman’dı kaçırdık. belki hakan keleş aklıma geliyor.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 07 Mar 2020, 09:29 
Kullanıcı avatarı

[tweet]https://mobile.twitter.com/sirtlAnkaragucu/status/1235986056153124865[/tweet]

Geçmiş olsun, kıymetli 1 puandan olmuşsunuz. İnanıyorum ki düşmeyeceksiniz, ha gayret.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 Mar 2020, 14:09 
Kullanıcı avatarı

Bu Rodrigues i bi tek ben mi begenmiyorum acaba .. Lüksemburg dan topçu mu çıkar ya, adam devamlı top eziyor faydasından çok zararı var. Takımda aşırı rahatlık var sezonun ilk yarısında sanki daha mücadeleci takım vardı. Bence bu durum hocadan kaynaklanıyor adamın kafasında küme düşmek ölüm değil gibi düşünceler var. Biz Kayseri, Konya, Malatya dan 3 ü düşer inş o gruptan biz çıkarız.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 14 Mar 2020, 03:39 
Kullanıcı avatarı

Maçı bahcelievlerde bi mekanda izledik , sonra tribünden umut aradı (kick box antrenörü) onlarda geldiler mac sonu , Kemal (cingen) abinin oğlu Alper de yanındaydı , Alperi ben hem mahalleden tanır severim , hemde tribünden. Düzgün çocuktur. Çok sarhoştu, ayakta duracak hali yoktu ama acayipte canı sıkkındı. Sonra taksiye bindirdik eve gönderdik.. sordum neyi var diye umuta, Kemal Abi ile ilgili çok kötü bir durum anlattı. Yazmaya elim varmıyor ama durumu kötüymüş. Allah Yardımcısı Olsun.

Maca bile sevinemedik.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 14 Mar 2020, 11:18 

Kardeşim, neyi varmış Kemal abinin?

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 14 Mar 2020, 22:05 

Düşersek Konya ve Gb maçı yüzünden düşeriz.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1737 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 170, 171, 172, 173, 174

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], TottiReiz, yering

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye