Zaman: 15 Tem 2020, 14:41

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1763 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 02 Mar 2020, 22:48 

Arkadaşlar hoca ve takım gerçekten çok ruhsuz ve inançsız. Geçen sene bir hırs vardı bu sene o da yok. Hoca hep aynı şekilde sahay çıkıyor hiçbir ekstra şey yapmıyor. Üstüne bir de çok aşırı zor fikstürümüz olduğu için ligde kalacağımızı düşünmüyorum ben. Ayrıca bu sene tribünler de çok rahat...

En son Jaba06 tarafından 03 Mar 2020, 07:53 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Mar 2020, 23:29 

raulmadrid yazdı:
Yeni yönetimin en büyük hatası transfer konusu oldu. Lukasik, Michalak, Saba gibi adamlar riski düşük transfer olarak değerlendirilebilir. Futbolcu transfer ederken, bence en önemli kriterlerden biri oynadığı lig. Arabistan liginden, Japon liginden, Bosna liginden transfer yapmak fazlaca riskli.

Şimdi Milos'a bir bonservis verilmiş, çocuğun potansiyeli de vardır kabul ediyorum. Ama bizim için şu an, bonservis verip geleceğe yatırım yapmak mı olmalıydı amaç? O kısım tartışılır. Eğer yönetim, düşmeyi de göze alarak transfer yaptıysa ben Milos ismini kabul ediyorum. Diğer taraftan baktığımızda, Milos için harcanan para ile alt ligden ve ya ligimizden daha risksiz transfer yapılabilirdi. Üstelik en kritik bölge. Ya da Atila Turan şu maçta bile oynamayacaksa, ne gerek vardı böyle bir isme. Japon ligi kariyeri olan Gerson için konuşulan kiralama rakamı da yine hiç az değil.

Bütün bunları bir kenara bırakıp, olumsuzlukları şimdilik görmezden gelip lige konsantre olursak ligde kalabiliriz. Ben hocaya da, sahada formayı terleten futbolcularımıza da güveniyorum. Son 2 maçta biraz şanssızdık sadece.

Umutlanmak için fikstürün son maçlarına bir göz atmak bile yeterli. Son 5 maçta kenetlenmiş bir Ankaragücü camiası ligde kalacak sonuçları alır. O zamana kadar enerjiyi düşürmeyelim yeter.

Bence transferler 1.ligi düşünülerek yapıldı, bakıldığı zaman seneye kadromuzda olacak yabancı oyuncular

Saba
Ricardo
Milos
Kitsiou
Pazdan
Kulusic
Pinto
Moke

8 tane yabancı oyuncu(Kitsiou ve Pazdan belki gidebilir)
1.ligte 8 tane yabancı oynayabiliyor.

Yerlilerden de Atila, İlhan, Orkan, Cebrail, Fatih Tulkak, Korcan sözleşmeleri devam ediyor.

1.lig için sağlam kadro

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2020, 11:08 

Bu hoca değişikliği konusu bence yanlış tercih olur. M.Reşit Akçay geleli daha kaç gün oldu ki bu adamdan her maçı kazanmasını bekliyoruz. Bu takımın en büyük eksiği iyi bir 8 numarası yok malesef. Iki kanatları besleyecek iyi bir 10 numara ya da 8 numara olsa Reşit hocanın eli de güçlü olur ama eldeki malzemeye en uygun sistem kanatlardan hızlı hücum. Başka hoca demek büyük risk olur biz en büyük hatayı Metin Diyadin'i yollamakla yaptık tamam kaybettiği çok maç oldu ama gerçekten çok şanssızdık o dönemde ve hep iyi oynadığımız maçları kaybettik. Fener maçını canlı izleyen birisi olarak takımdaki o ışığı ben gördüm o günden bu zamana ne değişti bilmiyorum ama bildiğim şey takımda her maçı kazanacak potansiyel mevcut biraz da hoca kendi önüne bakıp eleştirileri dikkate alacak. Rodriguezi bence biraz kenarda tutmalı. Kitsiou M.kaplan döneminde değişik bölgelerde çok verimli oynuyordu şimdi kanatta kaybolup gitti bunları biz değil hoca görecek.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2020, 12:20 

Takım ruhunu kaybetmiş herkes bireysel bişeyler deniyor. Milos bence oyunda kaldığı sürede iyiydi lukasikle iyi ikili olacakdır. Kanatların final pasları çok yetersiz yine son vuruşlarda. orgil kendine hiç alan yaratamıyor atanımız yok sözün özü. Sivas maçı özelinde golden önce rodrigesin pas hatalarını görüp hala oyunda tutmanın mantığı neydi ilhana şükredecek hale getirdi.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 05 Mar 2020, 10:42 

Şöyle bir haber var

Manchester City'nin sahibi olan City Football Group, Süper Lig ekibi Ankaragücü’nü devralmak için görüşmelerde bulunuyor. (France Football)

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 06 Mar 2020, 21:52 

Hocanın gitmesi lazım. Hocanın gitmesi lazım. Hocanın gitmesi lazım.

Adam bizimle dalga geçiyor.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 06 Mar 2020, 22:04 

Düştü artık takım. Bas bas bağırdık bu takıma orta saha lazım. Seneye bakacağız artık.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 06 Mar 2020, 23:06 

19101910 yazdı:
Düştü artık takım. Bas bas bağırdık bu takıma orta saha lazım. Seneye bakacağız artık.

Moke, Faty falan kalacağına Djedje takımda kalsa ne vardı. Ah ulan eski başkan ah

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 07 Mar 2020, 00:44 

Su macta hocaya laf edecek hic bir sey yok bence, takim harika top oynadi 1 2 pozisyon disinda kalemize gelemedi bjk, hucumda da becerikli adam olsa 2 tane sikistiridi. Saglik olsun

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 07 Mar 2020, 00:48 
Kullanıcı avatarı

Hoca galiba sigaranın gramına yazıldı soyunma odalarında demeç öncelerinde üflüyor filozof milozof bilmeyiz biz kardeşim bize temel Türkçe demeçler ver bu camia bunları kaldıramaz yada istifanı ver

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1763 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], black1914, gattegoria, Google [Bot], Google Adsense [Bot], kei, Larendon, Pomak_1925, Süleyman7AS

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye