Zaman: 27 May 2020, 15:34

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1737 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 169, 170, 171, 172, 173, 174  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 27 Şub 2020, 22:18 

raulmadrid yazdı:
Aklı olan şu andan itibaren susar. Azıcık ileriyi görebilme yetisi olan hocayla ilgili yorum yapmaz artık. Evet hoca kendinden gıcık kaptırdı bir miktar, görünen o ki son olayda kolay yolu seçmek istemiş. Belki de yönetime 'eğer istemiyorsanız tüm kolaylığı sağlayabilirim' demiştir. Erdem göstermiştir,, bilemeyiz. Ancak bildiğim bir şey var, 4. haftada İsmail istifa derken de bu taraftar haksızdı. Gençler maçından sonra, Bu maç hocaya yazar derken de bu taraftar haksız.

Şu ligde herkes herkesi yeniyor. Ne olmuş yani 1 maç kaybettiysek? Nedir bu her maçı yenmeliyiz modu? Bir maç kaybedince camianın, futbolcunun, hocanın enerjisini dibe çekmek de ne demek? Hoca ve yeniden kurulmuş takım 4 maçta 7 puan topladı. Şu tabloya bakıp da oyuncu eleştirmek, hoca eleştirmek hiç mi hiç mantıklı değil. Herkesi futbolcularımıza ve hocaya destek olmaya davet ediyorum. Ankaragücü'nü seven böyle yapar çünkü.

Küçücük ekleme: Sosyal medyada kim olduğu belli olmadan, isimsiz hesaplardan analiz kasmaya çalışan, hocaya futbolcuya küfür eden faydasızları ben şahsen engelleyip geçiyorum. Tavsiye ederim.

Sonuna kadar katılıyorum yazdıklarınıza.

Mustafa hocaya güveniyorum, 4 maçta 7 puan, sene sonuna kadar bu performansla gidersek zaten ligte kalırız.

Destek Destek Destek

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2020, 23:02 

Devre arasında transfer tahtası açılırsa taraftara öncelikli ihtiyacımız hangi mevki anketi yapsak emininki ekseriyet merkez orta saha derdi. Profesyoneller nasıl göremedi bu eksikliği anlayamıyorum. Lukasık stano ikiside defansif oynayan önlibero. Her maç bu eksiklik göze çarpıyo. :oops:

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Mar 2020, 10:26 

bu bi bahane değil ama maalesef fikstürümüz çok kötü.
en hedef maçlarımıza transferleri yetiştiremedik, şimdi arka arkaya fener-sivas-bjk 2 hafta sonra başakşehir sonra trabzon..
eyvallah bütün takımlar bunlarla oynayacak ama bizim gibi arka arkaya böyle fikstürü olan bi rize var heralde, onların da tepetaklak olması biraz bu yüzden.

şimdi biraz geçen seneki puan durumuyla karşılaştırdım.
geçen sene 13. sıradan itibaren puanlar 28-28-27-26-22-21 diye gitmiş.
bu sene aynı sıralama 24-24-22-20-20-16.

yani baraj çok düşük gidiyor, tek avantajımız bu. bir şekilde favori olmadığımız bu büyük maçların birini içerde yada dışarda kazanıp, daha sonra en hedef rakiplerimiz (rize-antalya-göztepe-denizli-gaziantep)ten galibiyetleri toplamamız lazım. konya-kasımpaşa-rize bu formsuzlukla devam ederse 36 puan falan çok rahat yeter.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Mar 2020, 10:36 

Rodrigues kizaga cekilmeli. Daha Kasimpasa macinda konusmustuk arkadaslarla bu adam bize kafayi yedirir diye. Ne kadar begenmesek de orta uclunun ikisi Sedat Faty olmali. Scarione 10 dakika iyi oynadi diye Canteros'u disarida birakanlara selam olsun.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 Mar 2020, 11:14 

Maalesef her şeyi anlık yaşıyoruz. Kaos olmadan rahat edemiyoruz. Gerson için ilk maçında çok dengesiz, dağınık bir görüntüsü var, çok fazla top kaybı yapıyor ve takımı yavaşlatıyor yazdığımda twitter'da linç yemiştim. Futbol bilgim sorgulanıp Alihan, Sedat izlemekten köreldiğim yazılmıştı, çok büyük yıldız olduğu yazılmıştı. Yeteneğine lafım yok ama ne ölçüde kullanıyor ona bakmak lazım. Şimdi görüyoruz ki herkes aynı şeyleri yazıyor. Dün bakıyoruz bir kısım hocayı istifaya davet ederken İsmail Kartal lehine tezahürat yaptı, bakıyoruz yine bir kesim İsmail Kartal diyenleri hain ilan ederken, bir kısım gönderilme sürecinde neler yaşandığını yazıp haklı olduklarını savunuyor. Yani herkes aynı şeyi düşünmek zorunda değil ama memlekette de artık en kolay şey aynı fikirde olmadığımız kişileri hain ilan etmek. Şuan en son isteyeceğimiz şey yeni bir kriz.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Mar 2020, 13:29 
Kullanıcı avatarı

Ankaragücü varsa umut da vardır. Son haftaya kadar yarışın içerisinde kalacağımıza inanıyorum ben fikstürümüz çok zorlu olsa da.

Bu sene aşı tutmadı. Sedat'ı özledik. En azından 1-2 olumlu pas yapabiliyordu, Faty 2 haftadır kötü değil rezalet bir oyun oynuyor. Hoca takımı daha iyi tanıyor mutlaka ama açıklamalarında da biraz ölçülü olması lazım. Bize Trabzonsporlu ve Fenerbahçeli hocalar yaramıyor. Ünal Karaman da olmamıştı bizde, MRA da olacak gibi değil ama umarım yanılırım.

İsmail Kartal hakkında denilebilecek çok bir şey yok. Dünyada antrenör bitti gelsin mi deseler kabul etmem muhtemelen.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Mar 2020, 13:34 

Sadaev yazdı:
Ankaragücü varsa umut da vardır. Son haftaya kadar yarışın içerisinde kalacağımıza inanıyorum ben fikstürümüz çok zorlu olsa da.

Bu sene aşı tutmadı. Sedat'ı özledik. En azından 1-2 olumlu pas yapabiliyordu, Faty 2 haftadır kötü değil rezalet bir oyun oynuyor. Hoca takımı daha iyi tanıyor mutlaka ama açıklamalarında da biraz ölçülü olması lazım. Bize Trabzonsporlu ve Fenerbahçeli hocalar yaramıyor. Ünal Karaman da olmamıştı bizde, MRA da olacak gibi değil ama umarım yanılırım.

İsmail Kartal hakkında denilebilecek çok bir şey yok. Dünyada antrenör bitti gelsin mi deseler kabul etmem muhtemelen.

Yalnız Ünal Karaman ile takım çok iyi top oynuyordu, yanılmıyorsam Eskisehiri deplasmanda 3-1 yenmiştik son maçında, Emreciksin zamanı. Ama hoca taraftarla sorun yasamıstı, maçta da Ünal baksana kimlikleri saysana diye bagırmıstık.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Mar 2020, 21:47 

Yeni yönetimin en büyük hatası transfer konusu oldu. Lukasik, Michalak, Saba gibi adamlar riski düşük transfer olarak değerlendirilebilir. Futbolcu transfer ederken, bence en önemli kriterlerden biri oynadığı lig. Arabistan liginden, Japon liginden, Bosna liginden transfer yapmak fazlaca riskli.

Şimdi Milos'a bir bonservis verilmiş, çocuğun potansiyeli de vardır kabul ediyorum. Ama bizim için şu an, bonservis verip geleceğe yatırım yapmak mı olmalıydı amaç? O kısım tartışılır. Eğer yönetim, düşmeyi de göze alarak transfer yaptıysa ben Milos ismini kabul ediyorum. Diğer taraftan baktığımızda, Milos için harcanan para ile alt ligden ve ya ligimizden daha risksiz transfer yapılabilirdi. Üstelik en kritik bölge. Ya da Atila Turan şu maçta bile oynamayacaksa, ne gerek vardı böyle bir isme. Japon ligi kariyeri olan Gerson için konuşulan kiralama rakamı da yine hiç az değil.

Bütün bunları bir kenara bırakıp, olumsuzlukları şimdilik görmezden gelip lige konsantre olursak ligde kalabiliriz. Ben hocaya da, sahada formayı terleten futbolcularımıza da güveniyorum. Son 2 maçta biraz şanssızdık sadece.

Umutlanmak için fikstürün son maçlarına bir göz atmak bile yeterli. Son 5 maçta kenetlenmiş bir Ankaragücü camiası ligde kalacak sonuçları alır. O zamana kadar enerjiyi düşürmeyelim yeter.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Mar 2020, 22:19 
Kullanıcı avatarı

Kayseri Göztepeyi 1-0 yendi buyrun burdan yakın.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Mar 2020, 22:38 

Kayseri’nin yenmesi iyi Kardeşim bizle maçı yok işi yok ligin sonuna kadar ihtimali olsun ki kimle oynuyorsa asılsın maça erken kopsa nolacak üstümüzdeki takımlarla maçı var adamların bitik mi çıksınlar Kasımpaşa’ya Rize’ye Malatya’ya

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1737 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 169, 170, 171, 172, 173, 174  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], johnwick, Pomak_1925, Spanksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye