Zaman: 10 Tem 2020, 09:14

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1759 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173 ... 176  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 12 Şub 2020, 19:40 

Yönetimin yaptığı hamleler devrim niteliğinde çok önemli gelişmeler. Bu üyelik konusu kulübün önünde duran en büyük engeldi şimdi yapılacak doğru planlama ile kulüp artık kimsenin çiftliği olmayacak, bundan sonra gelenler istediği gibi at koşturamayacak. Bu yaşananlar bizim camia için şampiyonluk kadar önemli şeyler. Cemal Aydın dönemini yaşayanlar o günlerden bu zamana kadar çekilen sıkıntıları bilenler bugün bu atılan adımların hangi anlam taşıdığını çok iyi bilirler. Yönetim 3 aylık süreçte 7 yıllık yiginer saltanatını sildi süpürdü. Bundan sonra inşallah darısı yiginerin eş dostlarını kulüpten temizlemek olsun ve delege yapısı bize döndüğünde geçmişin hesabı sorulsun mümkünse. Bu sezon bu takım ligde kalsın ben artık seneye çok farklı şeylerden bahsedeceğimize inanıyorum bu yönetim ve arkasında bu kenetlenme ile kafaya oynamak artık hayal değil yeterki çarmıklı döneminde yaşanan rezillikler tekrar etmesin.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Şub 2020, 20:12 
Kullanıcı avatarı

klüp üyeliği hakkında detay verebilecek var mı? kaç para mesela yıllık? hemen başvurabiliyor muyuz?

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Şub 2020, 20:29 

nmn yazdı:
klüp üyeliği hakkında detay verebilecek var mı? kaç para mesela yıllık? hemen başvurabiliyor muyuz?

Daha sonra açıklanacakmış. Yönetim kurulu karar lazım üyelik ücreti için, muhtemelen bir kaç güne açıklanır.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Şub 2020, 20:48 

Pazdan görünmüyor ortalıkta. Duzelmedi mi hâlâ.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 Şub 2020, 18:49 

Rodrigues için istenen bonservis 6 milyon euro diyorlar.
Michalak ve Lukasik ile hemen anlaşılmalı geldikleri takımlar pek sorun çıkarmaz bence. Bu adamlar az oynayarak gelmişler. Böyle adamları nasıl buluyoruz diyordum eski oyuncumuz Ergün ve daha birçok eski oyuncularımızdan oluşan bir scout ekibimiz varmış.

Ne kadar doğru bilmiyorum ama eski başkanımız çok ciddi bir rahatsızlık yaşıyormuş.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Şub 2020, 19:01 

keriz gibi hepimizi uyuttular, yok mustafa kaplan müthiş oyuncu buluyormuş, yok listesi bulunmaz nimetmiş falan.
sülük gibi yapışan menajerler yerine ergün yücel gibi dürüst adamlarla çalışırsan çok daha iyisini bulabiliyormuşsun demek ki.

ayrıca ben bonservis verilmesi taraftarı değilim. ararsan boyd gibi gerson gibi bin tane oyuncu var, şimdiden dinamo kiev'in ağzı sulanmıştır zaten, sene sonu ya kendi kullanır yada ts-fb-gs birine 4-5 milyon euroya gönderirler. giderlerse de kendileri bilir, görüyoruz işte burada kral olmak yerine kupa maçlarında son 10 dk oyuna giriyorlar.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 Şub 2020, 19:55 

Mevcut ekonomik şartlarda bonservis vererek topçu almak neredeyse imkansız. 2 3 milyonlar artık avrupa futbolunda çerez parası ama bizde mevcut dolar kurundan 12-18 trilyon yapıyor, en kötü 600 700 bin de senelik maaş versen bir transferin maliyeti 20 Milyon TL.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Şub 2020, 20:59 

Rodriguez bizi ligde bıraksın sonra kime gitmek istiyorsa gitsin. Geçen sezon Boyd geldiğinde bunu kim bulmuş diye söylerken şimdide Saba ve Michalak diye iki tane pırpır kanat oyuncusunu kim izleyip bu takıma kazandırdıysa helal olsun. Michalak ilk Kasımpaşa maçında oyuna sonradan girdiğinde bunu çok mu aramışlar demiştim ama sağolsun beni yanılttı adamın bildiğin kanatları var ve top ayağına o kadar çok yakışıyor ki topu kanattan önüne aldığında uçacak sanıyorsunuz üstelik yaşıda 22 imiş. Michalak daha fazla piyasa yapmadan bonservisi ile alınsa iyi olur diye düşünüyorum. Aydın ve Hasan Kaya kanatta oynayacak Fener maçını kazanacaksın öyle mi? Değişmez kural futbol iyi futbolcularla oynanır. Henüz daha Rivas ve Stanajovic'i izlemedik bakalım onlar nasıl performans gösterecek?

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 Şub 2020, 21:03 

Arkadaşlar haftaya daha güzel başlamak istiyorsanız twitırda Lobjanidze, Rodrigues, Michalak yazıp aratın. Yok böyle bir keyif:)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2020, 11:07 

Bundan tam 2 hafta önce bu başlığa aşağıdakileri yazıyordum sonra sildim , dur dedim önce kendi takımın kendini kurtarsın sonra başka takımlar hakkında ahkam kesersin.

"Ankaragücü'nün 14 puanı var , geçen sene bu haftadan sonra 5G - 5B - 4M alarak 20 puan toplayıp ligi 40 puanla bitirmiş , bu sene aynı performansı gösterse ligin sonunda 34 puanı oluyor. Bu puan ligde kalmaya yetmeyebilir , bu yüzden geçen senekine göre 1 tık fazla performans gerekiyor. Ankaragücü'nün bence en kritik 4 haftası önümüzdeki 2 hafta ve son 2 hafta , Malatya deplasmanı ve Fener maçından alınacak 6 puanla son 2 haftada alacağı puanlar ligde tutunmasını sağlayabilir."

Fener maçındaki oyun tek bir maçlık oyun değilse, bu oyun içerde Sivas, Rize, Gençler ve Antalya'yı yenip deplasmandan da puanlar getirecektir.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1759 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173 ... 176  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], kandıra41, tamdoksana, tribunde

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye