Zaman: 27 May 2020, 09:26

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1737 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171 ... 174  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 06 Şub 2020, 09:12 
Kullanıcı avatarı

kennedy yazdı:
Gecekondu Store isinden rahatsiz olan bir ben miyim ? Ne gerek vardi ?
kardeş söylenecek çok şey var da, söyleyince linç yiyoruz her yerden.

LYA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 06 Şub 2020, 10:58 

1910baskent yazdı:
kennedy yazdı:

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 06 Şub 2020, 11:36 

1910baskent yazdı:
kennedy yazdı:

+1910

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 06 Şub 2020, 12:55 

dünkü röportajları izledim, umudum 4-5 kat arttı. yeni getirilen sportif direktör, başkan, faruk koca.. hepsi müthiş vizyonlu isimler. mesela sportif danışman abimiz düşmenin bile plan programını yaptık diye gerçekçi konuşuyor, faruk koca gelecek senenin transferlerine şimdiden başladık bundan sonra bu kulübün transfer yasağı olmayacak diyor, fatih mert taraftarları delege yapmaya çalışıyor, altyapı baya canlandı, getirilip kiraya gönderilen gençler..vs.

kulübe hem vizyon getirdiler hem paralar düzenli ödeniyor hem de sıfırlanmış kulübü tam bir şirket gibi yönetiyorlar.

daha 4-5 ay önce hurdacılar odası başkanı falan basın sözcüsüydü, ne iş yaptığından kendisinin bile haberi yoktu. nerden nereye geldik. inşallah düşmeyiz ama olur da düşersek bu yönetimin arkasında durmak lazım.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 06 Şub 2020, 13:05 

kennedy yazdı:

hiçbir şekilde hiç bir tribün grubunun ürün satarak ticaret yapmasını doğru bulmuyorum. işin içine kâr, ticaret girerse doğru olmaz.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 07 Şub 2020, 13:18 
Kullanıcı avatarı

Sol Kapalı'ya komple bloke cezası gelmiş. Fenerbahçe maçına giremeyeceğiz. Neye göre kime göre bloke cezası veriliyor anlamış değilim. Küfür etmedim, alkollü değildim, merdivende durmadım. Hani passolig çıkınca herkese bireysel ceza verilecekti?

Bu cezayı yazan her birime tek tek 6222...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2020, 08:13 

bu hafta tribün açısından büyük sınav olacak. bence maç günü bile sadece ankaragücü kartlarına satış olması lazım. geçen sene kapalı protokol localar fenerli kaynıyordu. artık spor bakanlığıyla mı irtibata geçilir bilmiyorum, aynı rezaletler yaşanmasın.

hem tribün hem fikstür açısından kırılma maçı olacak. 1 galibiyet bizi potadan çıkarabilir, ertesi 2 hafta yine ankaradayız. yenilirsek de hedef maçınız olmadığı için yıkılmamak lazım, takım bi umut kıvılcımı yaktı. bunu taraftar olarak nasıl yukarı çekeriz bunun çalışmasını yapalım. zaten bildiğim kadarıyla gecekondu sopalı pankartları falan geri çıkaracak, görsel olarak güzel tribün olacak ama ses ve agresiflik olarak eskiye dönmemiz lazım.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2020, 09:28 

kubrick yazdı:
bu hafta tribün açısından büyük sınav olacak. bence maç günü bile sadece ankaragücü kartlarına satış olması lazım. geçen sene kapalı protokol localar fenerli kaynıyordu. artık spor bakanlığıyla mı irtibata geçilir bilmiyorum, aynı rezaletler yaşanmasın.

hem tribün hem fikstür açısından kırılma maçı olacak. 1 galibiyet bizi potadan çıkarabilir, ertesi 2 hafta yine ankaradayız. yenilirsek de hedef maçınız olmadığı için yıkılmamak lazım, takım bi umut kıvılcımı yaktı. bunu taraftar olarak nasıl yukarı çekeriz bunun çalışmasını yapalım. zaten bildiğim kadarıyla gecekondu sopalı pankartları falan geri çıkaracak, görsel olarak güzel tribün olacak ama ses ve agresiflik olarak eskiye dönmemiz lazım.

Dolu tribünler görsellik acısından guzel ama sahaya etki etmiyor. Herkes gibi benim de fikrim sadece bize açılsın. Gecekondu ve kapalılar çıktığı gün biter zaten. Gecekondunun artık bir şey yapması lazım. Büyük maçlarda hep çok köyüydüler bir de bu maçta fb bestesi söylemeyelim artık.

Kadro olarak ilerde konrad saba gerson orgill başlasa daha iyi olur sanki. En ruhsuz adam olan orgill transferler sonucu acayip savaşçı biri haline döndü. Orta sahaya kulasikin yanına milos denenmeli scarione başlarsa acayip eziliriz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2020, 09:42 

Bu hafta ctesi maç günü dahil kesinlikle Ankaragücü pasoligi dışında bilet satışı olmasın. Bizden bilet satışları ise imkanı varsa öncelik son 3 iç saha maçından birine gelenlere verilsin. Maç seçen renktaslar kusura bakmasın ama öncelik cefada armanın yanında onların olmalı, naçizane önerim biletler çıktığı gün cumaya kadar bu sezon dar kadroyla mağlubiyetlere abone olduğumuz dönemde maçlara gelenlerin, son gün ise bütün Ankaragüçlü pasoliglerin kartına tanımlama yapılması yönünde. Fener tribününe Ankara'da alışık olduğu, eski usül tribünün yarısı verme işi olmayacağına göre aramızda izleme işine girecek çok sayıda Fenerli olacaktır. Bu hafta Ankaragücü pasoligi çıkartacak olanlara özellikle maç günü dışında kesinlikle bilet satışı yapılmasın.
Fener maçında tribünler sahadan bağımsız tribün yapmalı sonuçta hedef maçımız değil kaybetme ihtimali yüksek olan bir maç o yüzden sahaya bağımlı kalmadan biz tribünlerin hakkını verelim en azından tribünlerin keyfini çıkaralım araya birde 3 puan sıkışırsa off of değmeyin keyiflere.
2006 yılıydı sanırsam cenk işler penaltıdan atmıştı Feneri 1-0 yenmiştik kadromuz kötüydü ve yenilirsek düşme konusunda en büyük aday bizdik, tribünde de çok azdık şimdi şartlar değişti yeni transferlerinde alışması ile neden yeni bir umut olmasın?

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2020, 10:22 

mustafa reşit hoca maçı tekrar tekrar izleyerek scarione ve ilhanın ilk 11 oyuncusu olamayacağını,hadi mecbur kaldın oynatmak zorundasın scarione nin malatya maçında oynadığı bölgede asla ve asla oynayamayacağını görmesi lazım,önümüzdeki hafta oynayacağımız fb ve sonrasında oynayacağımız diğer rakipler dünkü malatya ya benzemez orta sahayı ele geçirirlerse içimizden gecerler.Dünkü maçta lukasık e hayran kaldım yıllardır bizde bu seviyede bir ön libero olmadı Allah nazarlardan saklasın bence dünkü galibiyetin baş mimarı oydu getirenlerden Allah razı olsun,hucum oyuncularımız biraz egolarından arınırsa biz özellikle deplasmanda her maça favori çıkarız..

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1737 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171 ... 174  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: berk1914, Bing [Bot], eviL, Google [Bot], Google Adsense [Bot], SeferKSK, Sinan1965

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye