Zaman: 28 Şub 2020, 15:46

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1711 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 ... 172  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 05 Eki 2019, 20:11 

cemal aydın ismi geçiyor

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 05 Eki 2019, 20:50 

önceki kongrede oldugu gibi kendileri çalıp, kendileri oynayacaksa hiç zahmet etmesinler, ben bunlara hiç güvenmiyorum yine bi film çeviriyorlar gibime geliyor,yinede hayırlısı olsun

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 06 Eki 2019, 00:57 

Perşembenin gelişi çarşambadan belliydi. Bir hırs uğruna uydurma bir genel kurul ile başaramayacağınızı bile bile kulübün geleceğiyle oynadınız, mutlu musun Yiğiner? Zamanında adam gibi o koltuğu bırakmasını bilseydin şimdi gönüllerde bir yerin olacaktı belki, onu bile beceremedin. Bu genel kurul olacaksa tek yolu var Yiğiner ve mevcut yönetimden hiç kimse tekrar aday olmamalı. Metin Akyüz'ün de içinde azıcık Ankaragücü sevgisi varsa uzak dursun.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 06 Eki 2019, 04:09 

Hayırlısıyla olurda artık yönetimi, taraftarı, camiası kendine çeki düzen verir. 2. Lige düştüğümüzde bile ayaklarım stada giderken böyle geri gitmemişti. Geçtiğimiz 10 yıl içerisinde onca badireler atlattık, yaşadık ki artık kaosu, curcunayı kafa kaldırmıyor. Bilet fiyatları falan hikaye, millet sıkılmış artık kavgadan kaostan gelmek istemiyor stada. Yönetimi desteklesen hainsin, rantçısın. Desteklemesen vefasızsın yine rantçısın. Ben karışmıyorum kardeşim tesislere gider, stada gider takımı desteklerim desen, küçük grupsun, onun bunun adamısın yine rantçısın. Yönetim desen yönetimlikten bir haber... Taraftar desen 15 yaşındaki velet almış eline klavyeyi kafasına göre ahkam kesiyor, babasının yaşı kadar tribün hayatı olan adama saygısızlık yapıyor. Fake hesaplardan iftira atanı, küfür edeni, ortalık karıştıranı... Kısacası birlik beraberlik olmayınca ne Ankaragücü'nün ne de tribünlerin tadı var, insanlar artık birlik istiyor, başarı istiyor, yıllardır kaosa başarısızlığa insanların tahammül kalmamış, hep aynı senaryolar insanlar artık yoruldu. İşini düzgün yapan bir yönetim taraftarı da arkasına alsın, kaossuz 3 sene sağlansın, bu camia elini kolunu sallaya sallaya Avrupa'ya gider. Bu kadar da keskin konuşuyorum, Ankaragücü için hayırlısı olsun.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 06 Eki 2019, 08:56 

İçinde belediye, akp ve yiğiner olmayan cümleler kurulmadıkça yeni bir yönetimin çok bir anlamı yok. Biz istiyoruz ki eski defterler açılsın, hesap sorulsun. Belediye, akp, yönetim üçgeninde geçen kısır döngüden artık midemiz bulanıyor. Anlaşılan o ki yönetimde isimler değişecek ama zihniyet değişmeyecek

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 06 Eki 2019, 10:30 
Kullanıcı avatarı

Adam ben bırakıyorum istifa ediyorum demiyor ki bu adamın gözünü hırs bürümüş sadece 1 ay önce yanına aldığı adamlardan umduğunu bulamadı başkaları ile değiştirecek bu kadar ne takım ne tribün ne şimdiye kadar kulübün gelir gider tablosunu açıklayamamışı düz mantık ile hırsızlık damgası yemek bile adamın umrunda değil .
MA sıda MY Side düşün belediyeside düşün takımın yakasından bir düşün *** keneleri

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 06 Eki 2019, 10:38 

şu son yönetim kurulu yiğiner'in en rezil ekibi olabilir. sırf murat ağcabağ'a bırakmamak için arkadaşının dayısı, şöförler odasından bilmem kimin akrabası falan ne kadar trabzonlu gsli fbli varsa doldurdu, şimdi 5 kuruş faydaları olmadığını görünce itiraf eder gibi kongre kararı alıyor.

büyük ihtimalle devre arasındaki 60-70 milyonluk transfer yasağını kaldıramayacağını gördü, günahına belediyeden ve muhalif ekipten bikaç kişi alıp ortak etmeye çalışacak. çünkü bırakacak adam fikret orman gibi çıkar bıraktım der, hala sanki yönetim kurulu varmış gibi aklınca açıklama yaptırıyor.

bence bu adamın başta olduğu hiçbir oluşumdan hayır gelmez gelmeyecek. ha öyle bi yönetim oluşturur ki birol darçın, abdullah karaata, fatih mert..vs taraftarı sakinleştirecek bi ekip olursa belki gecekondu da kendini geri çekebilir; ama bu kadar kavga gürültüden sonra bu isimler yiğiner'in başkanlığında bi işe girer mi emin değilim.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 06 Eki 2019, 11:07 
Kullanıcı avatarı

Bent Ahlat da aylardır yazıp çiziyor, Mansurla Ekremle fotoğraf paylaşıyor, ortak akıl, hesap sorma falan diye konuşup duruyor. CHP destekli aday olacaksa o da olabilir amcanın biri yerine :lol:

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 06 Eki 2019, 11:36 

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 06 Eki 2019, 23:26 

Her 2 AYDA Bir seçim olsun amcalar dayılar eksik olmasın kulübün resmi onaylanmış hesabından bile basitlik akıyor hastag '' saldırla Ankaragücü '' tamam ankarada la kelimesini kullanmak bağlaç gibide ayıp ya resmi hesapsın sen bi ağırlığın olmalı neyse umarım bent ağlatlar, cemal aydınlar tekrar dönüp dönüp almazlar hele amca dayı hiç olmaz, olacaksa ağcabay olsun bi bakalım neler oluyor yalnız o da beklenti içinde gelecekse aman uzak dursun bize alacak değil verecek adam lazım bu ara ...

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1711 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 ... 172  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 41Kocaelili, aero, ANGARA, Bing [Bot], black1914, Brute, cobain, cozker, diego34, eskicarsi82, Faroz, fenerr, forever_es_es, Ftorres35, gksl, Google [Bot], Google Adsense [Bot], ichnusa, ilrimed, jstified, kasadaparayok, KaçmayınLaan, Michy, mucohan, ocellatus, Pomak_1925, serbay, shinamira, silverhawk, tartufo bianco, tribunde, VahapÖzALTAY, çoto zeki

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye