Zaman: 06 Nis 2020, 13:08

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1737 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117 ... 174  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 30 Eyl 2019, 15:05 
Kullanıcı avatarı

Teşbihte hata olmasın; "Eşeğin hatırı yoksa sahibinin hatırı var" der bir halk deyimi...
Yönetime olan (haklı) tepkiden dolayı, dün sahada kendini paralayan futbolculara sırtını dönmek nedir yahu?
İmkanı olup ta maça gitmeyenler doğru yapmıyor! Aydın da dahil; ellerinden geleni artlarına koymadan savaşıyorlar! Daha ne istiyoruz ki?
Hatırlarsanız; 7-8 sene önce, "düşsün de kurtulalım" demiştik!
Öyle olmadığını, Gümüşhane'nin, kuş uçmaz, kervan geçmez tepesinde gayet net bir şekilde anlamıştık!

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Eyl 2019, 15:12 
Kullanıcı avatarı

Dün maç topicinde de belirtmiştim bizler ne olursa olsun bu karakterli oyuncu topluluğuna sahip çıkmalıyız . ortada , ama adamlar paralarını takır takır alıyorlar! gibi bir durumda yok iken. Dün özellikle oyuncuları gözlemledim umarım yanılırım ki pazdan da SOS uyarısı aldım, müneccimmisin değilim hissettim, gerek golden sonra gerek maç sonu gecekondunun önüne gelindiğinde elleri belinde yüzü asık , Bitse de gitsek modunda idi, hiç hayra alamet değil işte bu nedenlerden ötürü bu adamları tribünde bizim itmemiz lazım . Biz sahip çıkmaz isek bizi çukura itecek bekleyenler sırada

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Eyl 2019, 16:27 

Futbolcuların ödemeleri ne durumda, ne derece mücadele ederler bilemiyorum ama öncelikle yandık, bittik, düştük psikolojisi ile maçlara çıkmamalıyız. 6 maç oynadık, ligdeki diğer takımları da görüyoruz, kimse hiç bir şey oynamıyor. Bizim topçularımız diğer takımlarda olmayan bir şekilde sahaya ruh koyuyor ayrıca. Yeneriz, yeniliriz farketmez ama ortada bitmiş bir şey yok. Yönetime sonuna kadar tepki hakkımız, sahaya da sonuna kadar destek vermeliyiz. Oturmuş bir savunmamız var. İlhan ve Hasan da kanatlarda yeterli performansı verebilirse çoğu takımdan iyiyiz bile. Sakatlık, ceza yönünden de şansımız yaver giderse, bu savaştan da çıkarız.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Eyl 2019, 16:39 

şu altyapıda hücuma dönük kanat oyuncusu yada biraz potansiyelli forvetimiz hiç yok mu ya? en yüzüne bakılmayan hasan kaya bile kahraman olduysa bu yoklukta sahaya kimi sürsek zaten kulübün forması ruhu oynatır.

en çok başakşehir'e ahbap dost işi bedavaya verdiğimiz 2 altyapı oyuncusuna üzülüyorum. galiba milli takımlara falan da çağrılıyorlar, ben çok izlemedim ama herkes çok övüyordu onları. keşke kalsalar belki şu an ilk 11 şansı bile bulabilirlerdi. işte plan programsızlık derken bunu kastediyoruz.

berke de daha çok genç bence bu kaos futbolunda çok ezilir. diğer gençlerde çok umut yok galiba. belki alper önal olabilir ama ona da ne oldu kimse bilmiyor, çocuk antremanlarda var maçlarda yok.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Eyl 2019, 16:53 

afyon daki başakşehir maçı sonrası takım otobüsünde ismail kartal a altyapıdan adam oynat diye bağırdığımızda sosyal medyada ''ayyaşlar sarhoşlar takımı sabote ediyor'' diye milletin gazabına uğramıştık. işleyen, fizik gücü olan bir takımda çok rahatlıkla altyapıdan en az 2-3 adam serpiştirilebilir diye düşünüyorum. yeter ki korkmasın teknik heyet, yeter ki menejerlerin uşağı olmasınlar

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 04 Eki 2019, 13:20 

kubrick yazdı:
yok genç güçlüleri kastetmedim. onlar bazı zamanlarda böyle fikir ayrılıklarına düşüyor ama yıllardır tribünde olan insanlar.

benim kastettiğim metin akyüz'ün her çağırdığında tesislere giden yaşı çok düşük yeni çıkan bi grup var, onları göremedim.

network yazdı:
Camcı özcanın beraberinde gittiği gruptan bahsediyorsan , eskiden ihsan , vuralla beraber kemal abi aydın abilerin yanında duran Kemal diye bir arkadaş vardı , onlarda staddaydi. Onlarda diğer tellerin oradaydı, gecekondunun yanında. Kemal hariç diğerleri yeni çocuklar. Bu işler böyle zaten , ellerine geçen bisey oldugunuda düşünmüyorum ama işte ne diyelim.

Hepsi kendine yazık ediyor farkında değiller. Daha doğrusu farkında olanlar yönetiyor , farkında olmayanları.

Metin Akyüz camiada herkesin olduğu gibi bizimde Amca tabirimiz ile özdeşleşmiş bir isim, o bizi çağırmaz ama biz herkes sırt dönerken yönetim anlamında değil takım anlamında moral vermeye gitmiştik, olayları çalkantılı dönemde menfaate döktüler :lol:
Camcı Özcan, Kemal abinin yanında bulunuyor doğru. Eski jenerasyondan abi kardeşlerimiz ile, yeni jenerasyon lise ve üni'li gençler ile iç sahaya gelmeyip %94 bütün deplasmanlara kendi imkanlarımız ile gidiyoruz. Kimseden bi talebimiz ya da menfaatimiz yok..
Ama ; Il Nostro Tempo Verra.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 05 Eki 2019, 09:44 

sıfırınaltında yazdı:
kubrick yazdı:
yok genç güçlüleri kastetmedim. onlar bazı zamanlarda böyle fikir ayrılıklarına düşüyor ama yıllardır tribünde olan insanlar.

benim kastettiğim metin akyüz'ün her çağırdığında tesislere giden yaşı çok düşük yeni çıkan bi grup var, onları göremedim.

network yazdı:
Camcı özcanın beraberinde gittiği gruptan bahsediyorsan , eskiden ihsan , vuralla beraber kemal abi aydın abilerin yanında duran Kemal diye bir arkadaş vardı , onlarda staddaydi. Onlarda diğer tellerin oradaydı, gecekondunun yanında. Kemal hariç diğerleri yeni çocuklar. Bu işler böyle zaten , ellerine geçen bisey oldugunuda düşünmüyorum ama işte ne diyelim.

Hepsi kendine yazık ediyor farkında değiller. Daha doğrusu farkında olanlar yönetiyor , farkında olmayanları.

Metin Akyüz camiada herkesin olduğu gibi bizimde Amca tabirimiz ile özdeşleşmiş bir isim, o bizi çağırmaz ama biz herkes sırt dönerken yönetim anlamında değil takım anlamında moral vermeye gitmiştik, olayları çalkantılı dönemde menfaate döktüler :lol:
Camcı Özcan, Kemal abinin yanında bulunuyor doğru. Eski jenerasyondan abi kardeşlerimiz ile, yeni jenerasyon lise ve üni'li gençler ile iç sahaya gelmeyip %94 bütün deplasmanlara kendi imkanlarımız ile gidiyoruz. Kimseden bi talebimiz ya da menfaatimiz yok..
Ama ; Il Nostro Tempo Verra.

Kimin kim olduğuyla işim yok, tanımam etmem. Kongre öncesi yönetimin taraftarımız desteğe geldi diye paylaştığı videodaki maraton tayfası çok eğretiydi. Nereye ne zaman gidilir nerede ne laf konuşulur iyi kestirmek lazım.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 05 Eki 2019, 10:11 

bAŞKent50 yazdı:

Kimin kim olduğuyla işim yok, tanımam etmem. Kongre öncesi yönetimin taraftarımız desteğe geldi diye paylaştığı videodaki maraton tayfası çok eğretiydi. Nereye ne zaman gidilir nerede ne laf konuşulur iyi kestirmek lazım.

Evet kongre öncesi öyle bi saçmalık yapmış olan bi grup mevcut. Gelmedi senin gibi bir nefer demişler :lol: ikisi birbirinden farklı şeyler karıştırmamak lazım.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Eki 2019, 19:29 

bu ay içerisinde yeni bir kongre yapılacakmış. ya siyasi bir müdahele var ya da altından kalkamayacağına kendisinin de inandığı günlerdeyiz. Allah yardımcımız olsun

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 05 Eki 2019, 19:47 

Ya hükümet baskısıyla Ağcabağ gelecek ya da belediye destekli Metin Akyüz gelecek. Bence ikincisi olacak.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1737 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117 ... 174  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: asparagas63, Bhecfbs, Bing [Bot], Burak1905, Elessar, Google [Bot], Google Adsense [Bot], körfezlee, Onuroloji1912

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye