Zaman: 25 Şub 2021, 15:53

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 825 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 34. Hafta | Göztepe 2 - MKE Ankaragücü 1
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2019, 09:20 

0616 yazdı:
EmirTimur yazdı:
Bir videoya denk geldim bu Alparslan denen keko saçma sapan konuşmuş. Sonra baktım ki bu salata kendi taraftarına saldırıp yumruklamış 5 paralık bir adammış. Daha da derine inip soyuna baktım bunun avradı da tam buna layık bir ablaymis. Allah gönlüne göre versin kardeşimizin.

Kimseyi ilgilendirmez adamın özel hayati, eşinin dostunun durumu biraz edep ve saygı.
Sen tribünde saçma sapan konuşan renkdaslarimiza bir kelime ettin mi de gelip burada kusuyorsun.

Profilim orda aç bak ne yazdıklarım ortada.

- BURSASPOR -

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2019, 09:47 

Alparslan için Ankaragücü-Göztepe maçında olacağız!

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2019, 09:49 

Bu kari kilikli alpaslan artislik yapmis ama cok talihsiz olmus, dunya kucuktur.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2019, 10:05 

JaapStam yazdı:
EmirTimur yazdı:
Bir videoya denk geldim bu Alparslan denen keko saçma sapan konuşmuş. Sonra baktım ki bu salata kendi taraftarına saldırıp yumruklamış 5 paralık bir adammış. Daha da derine inip soyuna baktım bunun avradı da tam buna layık bir ablaymis. Allah gönlüne göre versin kardeşimizin.

Alpaslan'ın konuşmalarını ben de tasvip etmedim hatta maçın heyecanıyla çok cahilce konuşmuş dedim ama bu sözlerine istinaden adamın karısına laf etmek kimseye düşmez. Yaptığın büyük terbiyesizlik.

Alparslan'ın yaptığı büyük şerefsizlik, bizim arkadaşın yaptığı da talihsiz bir açıklama olmuş.
Biz de böyle diyelim....

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2019, 10:09 

bazıları cidden sabır zorlamaya başladı.kalp kırılmasın acı taze şu bu dedikçe tepemize çıkıldı.şerefsizlik diz boyundan milletin karısına kızına laf atma boyutuna geldi.kuru sıkıya gerek yok sosyal medya çağındayız aynı lafları instagram tweeter gibi yerlerden söyleyip denk gelme talebinde bulunun kendisinden madem delikanlısınız beklemeyin sezon açılışını göztepe maçlarını şuyu buyu görelim büzüğünüzü.başlıkta kapatılsa iyi olur artık herkes baksın dalgasına bu saatten sonra

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2019, 10:15 

fornijya yazdı:
bazıları cidden sabır zorlamaya başladı.kalp kırılmasın acı taze şu bu dedikçe tepemize çıkıldı.şerefsizlik diz boyundan milletin karısına kızına laf atma boyutuna geldi.kuru sıkıya gerek yok sosyal medya çağındayız aynı lafları instagram tweeter gibi yerlerden söyleyip denk gelme talebinde bulunun kendisinden madem delikanlısınız beklemeyin sezon açılışını göztepe maçlarını şuyu buyu görelim büzüğünüzü.başlıkta kapatılsa iyi olur artık herkes baksın dalgasına bu saatten sonra

Aynen, sabır zorlayan çok.
Sizin Alparslan ve Halille olan mevzudan sonra sizin büzüğü görünce biz de korktuk başkan, buradan yazmaya karar verdik.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2019, 10:19 

biz anca özür diletibildik sen kuşan 7.65 leri ateş et kendisine alem delikanlı görsün.burda yazmayla kalmasın artisliğin

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2019, 10:51 

Alparslan şebeklik yapmış, Elazığ'dan filan takip ederim bu adamı tam bir cahil gurbetçi (gurbetçi kardeşler yanlış anlamasın hepsine değil Alparslan'a sözüm). Ancak son yaptıkları bence Göztepe taraftarıyla kavgadan sonra kendini kabul ettirme, kabul görme gayreti.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2019, 11:09 

fornijya yazdı:
biz anca özür diletibildik sen kuşan 7.65 leri ateş et kendisine alem delikanlı görsün.burda yazmayla kalmasın artisliğin

Adam çıkmış şehidin emaneti olan kardeşlik için akıllı olsunlar Dayıoğlu emmi oğlu anlamayız biz desin biz konuşunca mı sorun oldu kardeş. Onun ailesi neyse Ankaragücü de bizim ailemiz. Yok ateş et yok delikanlı görsün. Bizde topcudan dayak yenmez dayak atılır bilen de bilir.

- BURSASPOR -

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2019, 11:25 

adresi gösterdim müdür git at dayağını suratına karşı dil uzat namusuna rüzgara gerek yok.hadi selametle

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 825 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: aero, albatros35, beşnumara, Bing [Bot], black1914, burakerdim, Google [Bot], Google Adsense [Bot], inadına_körfez, kuzeyinkrali, mstf1910, pantheon

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye