Zaman: 25 Şub 2021, 16:55

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 825 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 34. Hafta | Göztepe 2 - MKE Ankaragücü 1
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 22:25 
Kullanıcı avatarı

Dünkü maçta tribunumuz tek kelimeyle harikaydı, dakika 74'te golü yedikten sonra eyvah dedim tavşanlı maçı gibi olaylar başlayacak diye çok korktum ama tam tersi taraftar desteğini sürdürdü ve akabinde gol geldi, Ankaragücü baskılı göründü ama bizim istediğimiz de buydu zaten, topu Ankaragücü'ne bırakıp kontradan gol bulmaya çalıştık, zaten skor avantajı bizde olmadığı dakikalarda üstün oynayan hep bizdik, 1-1'den sonra oyun üstünlüğü tekrar bizim elimize geçmişti, penaltı olmasaydı da gol atabilirdik.

Herkes yazmış gerçi ama Ankaragüclu oyunculara helal olsun, aldigin paranın hakkını vermek budur işte, zamanında son maçta fb'yi yenerek Avrupa'ya gönderdiğimiz Malatya, geçtiğimiz sene son maçta küme düştü diye trabzona kızan hikmet karaman bana göre sınıfta kaldılar.

Çok sevdigim Bursaspor camiasina da geçmiş olsun, burada son zamanlarda ortaya çıkan trollere uyup da Bursa'ya sallayan arkadaşları da hiç anlamıyorum, insanlar üzgün, kızgın, biraz anlayışlı olmak lazım

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 22:32 
Kullanıcı avatarı

Göztepe dün çok şanslıydı . Normal şartlarda biz Göztepe ile 10 maç yapsak birini kaybederdik o da en kilit maça denk geldi ,kadrosu tam bir Ankaragücü her türlü dünkü maçı alırdı Herseye rağmen Göztepe tebriği haketti başkanları bir kumar oynadı ve bu kumar taraftarlarının ömürlerinden ömür götürsede tuttu alt tarafta ki takımlar arasında ekonomisi en derli toplu takım kanımca. Bu da gelecek yıl için hanelerine artı katar..
Cebrail’e gelince bir tarafım onu savunmak istiyor yalnız yaptığı hareket heyecanına da versek olmadı maç içerisinde ki mücadelesi olmasa akıl tutulmasına neden olacak cinsten.

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 23:37 

barış yazdı:
Bu arada göztepenin kale arkasında bir grup var mı ?
Yankiler forza yalı her zaman tek çatı altındamıydı bu maç mı böyle oldu ?

Kale arkasında bir grup yok, tam tersine her maç değişen bir kitle var kombineye açılmadığı için. Gruplar sezon başından beri maratondaydı, bu maça özel bir durum yoktu.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 23:40 

Daha önce de yazdım. Ankaragüçlü kardeşler Cebrail'in pozisyonuna fazla takiliyorsunuz. Kendi basarisizligimizi gencecik bir çocuk üzerinden size mal edecek değiliz. Biz bu penaltı ile düşmedik, kendi evimizde Akhisar, Göztepe ,Erzurum maçlarında ki puan kayıpları ile de düşmedik.
Sene başında bu yönetimle devam ederek yaptık. Onunda mukayesesini kendi içimizde yapıp eskisinden daha güçlü geliriz inşallah.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2019, 00:56 

Bir videoya denk geldim bu Alparslan denen keko saçma sapan konuşmuş. Sonra baktım ki bu salata kendi taraftarına saldırıp yumruklamış 5 paralık bir adammış. Daha da derine inip soyuna baktım bunun avradı da tam buna layık bir ablaymis. Allah gönlüne göre versin kardeşimizin.

- BURSASPOR -

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2019, 01:03 

çin atasözünde dediği gibi, "g.te giren şemsiye açılmaz" diye. olan oldu biten bitti. ama şunu söylemeden geçmeyelim, ligde kalmayı en çok hakeden erzurumdu, onlarda acemiliğinden kaybettiler.
göztepeyi kutlarım ama ankaragücünü herkesin kutlaması lazım, 2 yarının 3. maçında havlu atmış bir takım bu hale nasıl geldi onu iyice okumak anlamak lazım. gurur duydum, vesile olanlardan allah razı olsun.
bursamıza gelince, düşmeyi çok istediler, istedikleride oldu, küme düştü diye sevdasından vazgeçecek olan varsa, bi zahmet s.ktirsin gitsin. biz 2. lige düştük ama vazgeçmedik, onlarda geçmezler. geçmiş olsun.
Cebrail olayını abartmaya gerek yok, anlık bir defans refleksi, yanından kaçan adamı koluyla engellemeye kalktı onada top geldi.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2019, 02:58 

EmirTimur yazdı:
Bir videoya denk geldim bu Alparslan denen keko saçma sapan konuşmuş. Sonra baktım ki bu salata kendi taraftarına saldırıp yumruklamış 5 paralık bir adammış. Daha da derine inip soyuna baktım bunun avradı da tam buna layık bir ablaymis. Allah gönlüne göre versin kardeşimizin.

Ben Alparslan ve Halilin 1 dakika bile bu formayı terletmesini istemiyorum, Alparslanın da yaptığı şovenlik bu ayrı da senin yaptığın şerefsizliğin önde gideni. Milletin karısına kızına laf söyleyecek kadar mı düştün..

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2019, 08:43 

scarface3545 yazdı:
EmirTimur yazdı:

Ben Alparslan ve Halilin 1 dakika bile bu formayı terletmesini istemiyorum, Alparslanın da yaptığı şovenlik bu ayrı da senin yaptığın şerefsizliğin önde gideni. Milletin karısına kızına laf söyleyecek kadar mı düştün..

Neyin kafası bu kardeş birbirlerine layık demişim yakıştırmışım işte. Niye bu kadar icerlendin.

- BURSASPOR -

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2019, 08:49 

EmirTimur yazdı:

Kimseyi ilgilendirmez adamın özel hayati, eşinin dostunun durumu biraz edep ve saygı.
Sen tribünde saçma sapan konuşan renkdaslarimiza bir kelime ettin mi de gelip burada kusuyorsun.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2019, 08:57 

EmirTimur yazdı:

Alpaslan'ın konuşmalarını ben de tasvip etmedim hatta maçın heyecanıyla çok cahilce konuşmuş dedim ama bu sözlerine istinaden adamın karısına laf etmek kimseye düşmez. Yaptığın büyük terbiyesizlik.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 825 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Aretias, Bing [Bot], DeLaGuarda55, funkyhouse, Giresunlu28, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Kare, mmcg, ozerctnky, Rime

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye