Zaman: 22 Ağu 2019, 20:02

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 183 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 33.Hafta | BB Erzurumspor 0 - Fenerbahçe 1
MesajGönderilme zamanı: 22 May 2019, 10:02 

Bhecfbs yazdı:
https://twitter.com/goztepecom/status/1130445166433714176?s=21

Bu yazılanlarıda elbet unutmayacağız

gereksiz düşmanlık yapıyosun.göztepeyle aramız iyidir ne izmirde ne burda bi sıkıntı yaşanmıyor bizden kimseninde bilendiği yok adamlara.1-2 trol hesap bişey yazdı diye gerek yok.bende ilk sinirlendim burda yazan bi bursalının yazısından dolayı adam bidaha giremedi zaten topice

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 May 2019, 12:45 

Delarey1925 yazdı:
Bhecfbs yazdı:
https://twitter.com/goztepecom/status/1130445166433714176?s=21

Bu yazılanlarıda elbet unutmayacağız

Kardeş gelecek sezon maçlarımızı Bornova'da değil Manisa'da oynayalım diyecek kadar ileri zekaya sahip bir hesabın yaptığı paylaşımdan tüm camiayı sorumlu tutmak ne kadar mantıklı? Sen Göztepe'yi sevmeyebilirsin saygı duyarım ama gereksiz ve mesnetsiz algı yaratmaya çalışıyorsun.

Sanırım yanlış yazmışım ya da duygularımı ifade edememişim. Açıkcası bu tarz hesapları elbet unutmayacağız dedim ama doğru olarak bir camiayı hedef almış oldum.(bu da benim yanlışım) Göztepeyi sevmeme gibi bir durumum olamaz. Bizim için düşmemesini isteyeceğimiz en güzel camiaların başında gelir.Allah nasip ederse de son hafta 3 puan alacaksınız ve bu ligde kalacaksınız.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 22 May 2019, 19:06 

Kalamış07 yazdı:
Twitterdan her yazılanı dikkate alacaksak işin içinden çıkamayız. Twitter'da benim gözlerimi kanatan asıl paylaşım budur. Aşure kazanı götlü ayew'in erzurum performansı.

https://twitter.com/karakterinho/status ... 41600?s=19

Resim

2 kere bakıyor, vermiyor topu.

Son 5 dakikada Erzurumspor 3-1 yapardı hepimiz izledik. O pozisyonlar gol olsa ve yenilsek, bu capsler uçuşuyordu şimdi, millete anlatamıyorduk bunların nası mallar olduğunu.

Göztepeliler de "izledik, size hak verdik, allah sabır versin" demiş. E biz de onu diyorduk işte. 33 hafta oldu, allah razı olsun.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 183 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 54Sakaryam, ADSmultimedia, Başkentli, Bing [Bot], Demirci67, Dordevic, Ftorres35, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hep YEK, körfezli_celik, phonix, protokol, Samsunspor1965, Tilki, voyvoda, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye