Zaman: 03 Ara 2020, 07:28

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 180 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 33.Hafta | BB Erzurumspor - Fenerbahçe
MesajGönderilme zamanı: 20 May 2019, 22:48 

Delarey1925 yazdı:
Fenerbahçe gibi mazisi yüz yılı aşan bir camia herhangi bir söylentiye,şaibeye mahal bırakmayacak şekilde mücadelesini yapacaktır.
Hakem ve VAR oyuna etki etmez ise Erzurum Fenerbahçe'yi yenemez diye düşünüyorum. Duygusal veya taraf olarak değil objektif olarak yorumum bu.

Olması gerektiği gibi mücadele ettiği için Fenerbahçe'yi tebrik ederim.
+ Erzurum belediye takımı biliyosunuz di mi Erzurum romantizmi yapan arkadaşlar. Bursa, Göztepe düşsün Erzurum kalsın diyenler vardı lafım onlara. Kasımpaşa'dan Eduok'u biz yada Bursa almak istese bilmem kaç milyon eurolardan kapı açılırdı, zaten sezon ortasında satmazlardı,ama küme düşmenin en büyük adayı, sene başında chabalala'nın 50 bin euro peşinatını aylarca ödeyemeyen Büyükşehir Belediye Erzurum nasıl olduysa Eduok'u almayı başardı.

En son Delarey1925 tarafından 20 May 2019, 22:53 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 33.Hafta | BB Erzurumspor 0 - Fenerbahçe 1
MesajGönderilme zamanı: 20 May 2019, 22:49 

izmirli harun geldiğinden beri en iyi maçını oynadı.. göztepelilik varmı kendisinde onu merak ettim. ekstra motiveydi çünkü bugün:)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 May 2019, 22:54 

ugur1907 yazdı:
izmirli harun geldiğinden beri en iyi maçını oynadı.. göztepelilik varmı kendisinde onu merak ettim. ekstra motiveydi çünkü bugün:)

Forma numarası 35 özel ilgisi olduğu kesin Karşıyaka'lı değildir heralde :D

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 May 2019, 22:56 

Göztepeli olduğunu sanmıyorum. Ama hem Bursa geçmişi hem İzmirli olmasından ötürü motive olmuş olabilir.

Başa Dön

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 33.Hafta | BB Erzurumspor - Fenerbahçe
MesajGönderilme zamanı: 20 May 2019, 23:01 
Kullanıcı avatarı

Rime yazdı:
asigo61 yazdı:
Erzurumlu Acun Ilicali lobisi devreye girer mi, bilinmez.

Belediyespor Erzurum'un Bursaspor ve Göztepe varken bu ligde yerii yok. İnşallah yarın Fenerbahçe , Göztepe'miz için hayırlı skoru alacak.

Fenerbahçe Göztepe'miz için hayırlı skoru aldı. O değilde maçı Fenerli gibi takip ettik malum sebeptende sizin takımda adamı az kanser etmiyormuş onu anladım. Kolay gelsin Fenerli arkadaşlara

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 May 2019, 23:03 
Kullanıcı avatarı

Daha öncede söylemiştim, Erzurum’un kadrosu bu ligde tutunabilecek kapasitede kesinlikle değildi. Düşmesi sürpriz olmadı ama şahsen Erzurumlu olarak üzüldüm, en azından 180 dakikalık bir kozu vardı, ne olursa olsun değerlendirmeliydi.

Akhisar maçı büyük ümit olmuştu Erzurum için... Akhisar öndeyken son 15 dakika uyudu ve kaybettiği o maç Erzurum’a bir nevi can suyu oldu. Akabinde Göztepe ve Bursa galibiyetleri de geldi ama bir türlü o rahatlığı bulamadı puan tablosunda... Bu sezonun alt sıralarda en güzel sürprizini uzun zaman sonra Erzurum yapacaktı, Göztepe’ye kısmet oldu... İzmir’de önce Akhisar’a kaybetti, ardından Erzurum’a... bir anda cehennemin ortasında kaldılar ve onları da kurtaran Başakşehir deplasmanından aldıkları galibiyet oldu...

Hakem hatalarından da çok canı yandı Erzurum’un... Diğer arkadaşlar da hak verir diye umuyorum bu konuda, hiçbir tepkileri olmadı... Sanırsın kulübün yetkili hiçbir ismi yok, futbolcuların kafalarına göre sahaya çıkıp futbol oynadığı, yenmiş/yenilmiş pek umursamadığı, hak aramak için kamuoyu oluşturma adına hiçbir girişimin olmadığı bir takım gibiydiler...

Maçın ilk yarısını izleyince Erzurum’un kazanamayacağını anlamıştım... Koca sezonu iyi/kötü her anlamda kurtarabileceğin bir maça çıkıyorsun ve hiçbir reaksiyon sergileyemiyorsun... Erzurum değil de Akhisar falan şu konumda olsaydı şahsen kaybedeceklerini düşünmüyorum.

Gelelim maçtan önce yazıp çizen algı operasyonu hastalığına yakalanmış arkadaşlara... şahsen utandıklarını falan sanmıyorum. Bu forumun kimyası 3-5 sene önce çok değişti, o değişkenlik bu tür şeylerin yazılıp çizilmesine çok fazla sebebiyet vermeye başladı, hal böyle olunca kendi takımları kazanınca her şey mübah, yumurta .öte dayanınca her türlü maskaralık gırla... Ağlamamın da bir adabı olmalı. Takımları rölantide seyredince hakem muhabbetlerinden kahpe bizansçılık oynayıp söz konusu kendi takımlarının çıkarı olunca nasıl Fenerbahçeli olunabiliyormuş görmüş olduk, bu kadar tutarsız olmamalı insan... Adam Bursa’ya gol atmışta yok gollerde sorun yokmuşta yok her şey düzmeceymişte... Ee? Ne alakası var bunun Erzurumspor ile? Bu konuda çok ayıp etti bence Göztepeli arkadaşlar... Süper lige çıktıkları günden beri iki galibiyet alınca Avrupa hesapları yapıp, iki mağlubiyet alınca Beto hariç herkese söven bir kitleleri var bu forumda, Göztepe isminin ağırlığını kaldıramıyorlar kesinlikle. Futbol bu arkadaşlar... senin ya da bir başkasının tekelinde seyretmesi adaletli bir ortam oluşturmuyor. Bugün Erzurum yenmiş olsaydı ‘biz demiştik’ öngörüsü sizi haklı falan çıkarmayacaktı yani. Zaten sizin teorilerinize kulak asarsak şayet haftaya Ankaragücü karşısında alınabilecek olası galibiyet durumumda buradaki ithamlarınızı bizzat üzerinize alınabilirsiniz o halde, doğru mu?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 May 2019, 23:06 

Maçı izleyen Göztepe'li arkadaşlar ilk yarıda Soldado'nun kaleye girecek şutunun yine bizim oyuncumuz olan adamın kafasına çarpmasında ne hissetiyse tüm sezon öyle geçti işte :lol:

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 May 2019, 23:06 
Kullanıcı avatarı

Fenerbahçe bu elindeki kadroyu nasıl elden çıkaracak acaba?

Penaltı kararı çok ağır oldu. Aynı pozisyon Erzurum’a olsaydı penaltı çıkmazdı.

VAR sistemi ligimizde tahtayı şekillendirmeye yaradı.

Rize maçında Galatasaray’a verilen penaltı kadar komik duruma düşmedi belki hakem ama koca şehirlerin emeklerini bu kadar kolay harcamak hepimiz adına üzücü.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 May 2019, 23:30 

Bu kadar kötü bir Erzurum takım performansı beklemiyordum. Fenerbahçe daha akıllı ve ayağı yere basan bir futbol oynayarak haklı bir galibiyet aldı. Aslında Valbuena sakatlanıp çıkana kadar Erzurum topla rakip yarı sahada daha çok oynuyor, zaman zaman da kale önü tehlikeleri yaratıyordu. Valbuena çıkıp da yerine Moses girdikten sonra Fenerbahçe oyun dengesini sağladı ve ilk yarının son 15 dakikasından itibaren de kaptıkları toplarla çok adamla hücuma çıkıp etkili oldular. Erzurum 80'e kadar Fener kalesine neredeyse hiç gelemedi fakat tam bu sıra yine bir değişiklik bu defa ev sahibine yaradı. Soldado çıkıp Ayew girince Fenerbahçe ileride top tutamamaya başladı. Erzurum dalga dalga geldi ama yetenek eksiği son vuruşların gol olmasına izin vermedi.

Suat Arslanboğa bu sezonun en iyi hakemlerinden biri. Bugün de çok başarılı bir maç yönetti. Tansiyonu iyi kontrol etti ve maçın ufak bir kıvılcımla alev almasını engelledi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 May 2019, 23:55 
Kullanıcı avatarı

Erzurum bu kadroyla bence çok iyi bir iş yaptı.
Çok iyi mücadele ettiler ama yetmiyecek gibi,ufakta olsa şanslarını son haftaya kadar taşıdılar.
Bence tebriği hak ettiler.
Fenerbahçe gibi bir camia için ben olumsuz bir yorum yapmamistim maç öncesi ve Fenerbahçe ligi ne kadar yukarıda bitirirse o kadar onlar için iyi olur.
ve böyle kötü bir sezonda bile yinede Avrupa kupaları na katılmak en başta Ersun Yanal'ın etiketi için çok isteyeceği bir şeydir.
Ve çok büyük bir teselli olur Fenerbahçe camiasına.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 180 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Bizans1905, fuar, Google [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye