Zaman: 03 Ara 2020, 08:25

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 180 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 33.Hafta | BB Erzurumspor 0 - Fenerbahçe 1
MesajGönderilme zamanı: 20 May 2019, 22:13 
Kullanıcı avatarı

2.yarıyı izledim sadece Erzurumdaki opseth nasıl futbolcu olduysa 3.ligde oynayamaz çok yetenek yoksunu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 33.Hafta | BB Erzurumspor - Fenerbahçe
MesajGönderilme zamanı: 20 May 2019, 22:17 

hepinandık yazdı:
mr.35 yazdı:
Geçen sene son maçta hiçbir iddiamız olmamasına rağmen Fb ve Gs arasındaki şampiyonluk yarışında etik olmak adına Gs maçına tam kadro çıkıp aslanlar gibi mücadele ederek penaltıdan yediğimiz golle yenildik. Şimdi roller değişti bu sefer Fb'den aynı tavrı bekliyoruz ama gördüğüm kadarıyla olmayacak, muhtemelen tamamı gençlerden kurulu bir kadro ile çıkacaklar. Fenerbahçe bu hafta bu şekilde davranırsa bundan sonra şampiyonluk yarışının son maça kaldığı hiç bir ortamda diğer takımlara söyleyecek bir şey bulamayacaktır.

utanman varsa özür dilersin sen ve mturan16.

bu boktan senede antalyayıda yenersek avrupaya gidiyoruz.

Celallenmeden önce dikkatli okursan hafta içi çıkan genç oyuncu muhabbeti üzerine böyle yazdım. Böyle yaparsa çok yanlış olur dedim. Sağolsun Ersun hoca etik davrandı .Olması gerekeni yaptınız, tebrik ederim.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 May 2019, 22:20 
Kullanıcı avatarı

Opseth'mi odun mu nasıl almışlar bu adamı. Resmen baltaladı takımı. Eduok'un 65.dakikada çıkarılması büyük hataydı. Son dakikalar her şeye rağmen Erzurum gol atabilirdi. Ama felaket kötülerdi.

Başa Dön

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 33.Hafta | BB Erzurumspor - Fenerbahçe
MesajGönderilme zamanı: 20 May 2019, 22:25 

zanitenyo yazdı:
Bozkurt1903 yazdı:
Erzurum tribünleri bu sene çok iyi iş çıkardı.Hiç istemiyorum düşmelerini.

Kime göre neye göre iyi tribün yahu, adamlar 1 tane kendi ait bestesi yok. Deplasman kovalayan sağlam bir kitlesi yok. İbrahim Erkal olmasa adamlar söyleyecek şarkı da bulamayacaklar. Göztepe ve Bursa'nın yanında erzurum 4 gömlek aşağı

Her deplasmanda deplasman tribünlerini doldurdular. İç saha da her maç full tribüne yakın oynadılar. İyi tribününden kasıtlarımız farklı, kendini eğlendirmek isteyen tribünler de var maçı yaşayanlarda var. Benim kıstasımda bu ilkenin şu an en iyi tribünü misal Eskişehir. Bu adamlar sizin ya da Bursa gibi elbet olamaz ancak bu lige renk kattıkları ortada.
Bu gün bakıyorsun Türkiye’nin başkenti Ankaragücü’nün aynı saatte aynı durumda maçı var tribünler baya baya boş.Erzurumda bu durum yaşanmadı

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 May 2019, 22:28 
Kullanıcı avatarı

Tebrikler Fenerbahçe

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 20 May 2019, 22:32 

mr35'in kesin bir ithamı yok ama asıl çıbanın başları bu başlıkta değil, bursa-göztepe maç başlığındaydı. Dünkü maç bitimi sonrası acun o kadar para topladı mutlaka bir karşılığı olacaktır falan diyen düdük makarnaları ya da buna benzer argümanları olan birkaç bursalı postu vardı. Onlar bu başlıkta yoklar şimdi ölü taklitindeler. Ya da düşmüş olmanın elemini, kederini yaşıyorlar belki sessizce. Bilmiyorum. Her neyse bizi ilgilendirmiyor artık.

Avrupa'ya gidersek teselli olacak ki, ben bu kulübün her sene avrupa kupası kurası heyecanını yaşamak istiyorum. Belki Helsinki 'yle falan eşleşiriz güzel olur Fenerbahçe'yi burada izlemek.

En son Kalamış07 tarafından 20 May 2019, 22:34 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 May 2019, 22:33 

Bu saatten sonra biraderimizsin Fenerbahçe. :)

O değil de ben bu maç Fenerbahçeli arkadaşların halini anladım, son 15 dakikada 3 yaş attım, bütün vücudum titredi ataklarda. Bana kalırsa tolgay'a bu maçtan sonra hemen kontratı ve kalan parası verilsin. Harun kalede hiç güven vermiyor. Hasan ali çok gereksiz çıkışlar yapıyor ileri. Mehmet ekici ne yapıyor ben anlamadım. Bi' jailson'u çok beğendim. Tabi işin şakası ve haddimize değil ama bir takımı destekleyince az çok onlar gibi düşünüp irdeliyorsun. :)

Tebrikler arkadaşlar.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 20 May 2019, 22:35 

Artık sezon içinde kaçıncı oldu bilmiyorum da, sırf şu maç özelinde Moses ve Ayew'in lakayıtlıklarını bizim camia iyi okusun, aklına yazsın, unutmasın.

Hayırdır ulan hıyarağaları, Dereağzı'na miniklerin idmanına geldiniz de eğlencesine top mu tepiyorsunuz?

Biri görmeden topuk paslarına giriyor, öteki Şaban'ın havaya sırık fırlatışı gibi yalandan kafaya çıkıyor - boş kaleye topa dokunamıyor; hele o son pozisyon ne o son pozisyon, ulan önde olmasak millete anlatılacak şey mi o? Moses'ın önüne yuvarlasa topu karşı karşıya kalacak Moses; ama Ayew efendi topa basıp taç çizgisine sürüyor.

Hayır malsınız ve burayı umursamıyorsunuz o yüzden böylesiniz biz biliyoruz da, ağzı olan konuşuyor işte.

2 sezon kafasını gösterdi diye kariyerli yıldız ayaklarında buraya getirilen kiralık ruhsuzları iyi süzmeli yönetim. Çok özlediysen Londra'yı defol git Moses, Sarri hocanla romantik romantik takıl sana bu şekilde ihtiyacımız yok.

Peki sen bu Ayew'i ne diye halen her maç oyuna alıp ısrar ediyorsun Ersun Hoca? Allah bilir alalım diye rapor da vermişsindir yönetime, neyse ki opsiyonu yüksek de ödeyip alamayız.

Yeter ulan vallahi yeter. Şu takımdaki 10 küsür yabancıyı topla, alayının toplamı Valbuena'nın karakteri ve sporculuğu etmez. Defolup gidin hepiniz. Böyle adamlarla kadroyu bir daha doldurmaktansa, "gençleri kaybederiz" klişesine sığınmayın, Ömer Faruk'ların jenerasyonu ile tamamlayın kadronun geri kalanını.

Artık bu dem vurduğumuz şey yeteneksizliğin çok önüne geçti çünkü. Hakikaten yeter.

Ulan bu maaş bütçeleri ile Balkan takımları, Kızılyıldız filan mücadele etse, yeminle tekrar Avrupa'nın tozunu atarlardı be.

Son not olarak da şunu düşeyim: Çok yetenekli olduğundan değil fakat Topal ve Tolgay'ın olduğu yerde Jailson'u kesecek hocanın lisansını yırtmak gerek.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 May 2019, 22:44 

Jailson hariç herkes gidebilir diğerleri otlanır gibi dolanıyor sahada mimikler tripler ayrı bir gıcık..Kımıl zararlısı Tolgay daha doğru düzgün pas atamıyor diğerlerine kızıyor falan..Bu takım komple değişmeli eskiden eser bile kalmamalı..Değişmeli dediysek önüne gelen adamı kiralık diye ucuz diye almayacaksın sonra böyle oluyor işte.

Hoca nasıl istiyorsa öyle kadro kursunlar Ersun Yanal kalacaksa iki tane bomba bek lazım ha bire yemeden içmeden orta kesecek üç tanede kalas ama hava topu bırakmayacak her gelene kafa vuracak forvet gerisi önemsiz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 May 2019, 22:46 

Freeborn yazdı:
Bu saatten sonra biraderimizsin Fenerbahçe. :)

O değil de ben bu maç Fenerbahçeli arkadaşların halini anladım, son 15 dakikada 3 yaş attım, bütün vücudum titredi ataklarda. Bana kalırsa tolgay'a bu maçtan sonra hemen kontratı ve kalan parası verilsin. Harun kalede hiç güven vermiyor. Hasan ali çok gereksiz çıkışlar yapıyor ileri. Mehmet ekici ne yapıyor ben anlamadım. Bi' jailson'u çok beğendim. Tabi işin şakası ve haddimize değil ama bir takımı destekleyince az çok onlar gibi düşünüp irdeliyorsun. :)

Tebrikler arkadaşlar.

Şu sözde kaliteli ayakları gördün. Bu gün bu Moses-Ayew- zajc-Tolgay yerine gençlerle çıksak çok daha rahat galibiyet gelirdi. Seneye işimiz yine çok zor

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 180 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], eskicarsi82, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Lular, MorMenekseler

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye