Zaman: 19 May 2019, 16:39

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 52 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
Yazar Mesaj

Power MOD
 Mesaj Başlığı: 33.Hafta | BB Erzurumspor - Fenerbahçe
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2019, 22:55 
Kullanıcı avatarı

20 Mayıs 2019
Saat:20:00
Kazım Karabekir Stadyumu

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 33.Hafta | BB Erzurumspor - Fenerbahçe
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2019, 02:05 
Kullanıcı avatarı

Memleketim Erzurum’un kümede kalıp kalmayacağını bu maçın sonucu belirler, son haftaya sarkacağını sanmam.

Kötü bir kadro ile başladılar sezona, takviyelerde pek bir etki etmedi gibi geldi bana. Oynanan oyunda en ufak bir değişiklik yok. Altıparmak, Özdilek ve son olarakta Hamzaoğlu’nun çalıştırdığı takım arasında pek bir fark göremiyorum. Orta alanda Obertan biraz etkisini göstermişti o da 2-3 haftadır sakat sanırım, belki de sezonu kapadı bilmiyorum. Onun dışında bir kaç maçta Emrah iyiydi, ileri uçtaki isimlerin pek bir katkısı olmadı takıma.

Deplasman karnesi çok kötü Erzurum’un.
Göztepe galibiyeti dışında 3 puan almışlığı yok...
Akhisar ve Göztepe galibiyetleri kümede kalma yolunda bir kazanç sağlayabilmesi için Antalya deplasmanından mutlaka 3 puanla ayrılmalıydı, o da olmadı. Bir sonraki hafta Bursa’yı da yenmesine rağmen sanki puan tablosuna hiç işlenmemiş gibi bir görüntü ortaya çıktı... 1 ay içerisinde Akhisar’ı Göztepe’yi, Bursa’yı yen ama hala en ufak bir sıçrama olmasın... Sanırsın bu takımların 10 puan gerisinde girmiş son 5 haftaya Erzurum, tuhaf oldu hakikaten...

Erzurum’un bu maçı kazandığı takdirde ligde kalma gibi bir umudu var, evet. Ama eğer Göztepe deplasmanda Bursa karşısında 3 puana ulaşırsa bu maçtan alınacak 3 puanın son hafta pek bir işe yarayacağını sanmıyorum. O yüzden her ne kadar rakipleriyle olan maçlarını kazanmış olsa da akıbetlerini belirleyecek olan Antalya ve Malatya deplasmanları Erzurum’un kaderini çizmiş gibi oldu. Bu konuda da Hamzaoğlu’nun iyi hazırlayamadığını düşünüyorum takımı. Yani Antalya deplasmanında beraberliğe razı bir oyun sana ne kazandırabilirdi? 1 puanı almamış olsan bile kafanda oluşturduğun skorlara göre bile en iyi ihtimalle Bursa ve Göztepe ile aynı puana sahip olacaktın ve rakiplerine karşı ikili averajla üstünlük kurmuş olacaktın... Şu tabloyu sezemedi Hamzaoğlu... Şimdi ne Bursa’nın Göztepe’yi yenmesi bir işine yarıyor, ne de Göztepe’nin Bursa’yı yenmesi... tek ihtimal bu maçtan 3 puanla ayrılıp rakiplerinin birbirlerini 1 puanla uğurlamalarını beklemek olacak...

Algı operasyonuna hiç girmedi şu takım, memleketim diye demiyorum ama olur da kümede kalmayı başarabilirse kocaman bir helal olsun derim.
Geçen sene Ramazan ayında Antep karşısında şoke eden bir penaltı atışları sonucu gelinmişti buralara umarım yine aynı etkiyi yaratacak bir şaşkınlık yaşattırır Dadaşlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2019, 02:12 

Fener kümede kalma işini garantiledi. Üstelik bugün Malatya'nın kazanmasıyla 5.lik şansını da (Avrupa açısından, GS'nin kupayı alması durumunda) tamamen yitirdi. O nedenle rahat ve hedefsiz çıkacaklar. Erzurum açısından hayati derecede önem taşıyan bir maç çünkü aynı hafta Bursa-Göztepe maçı da var. İki rakibin kapışması ve Fenerbahçe'nin hedefsiz gelmesi Erzurum için bulunmaz nimet.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2019, 02:15 

Bugün akşama kadar ipler bizim elimizdeydi. Yenedebilirdik ilk yarıda çok net pozisyonlar harcadık ama olmayınca olmuyor. Bugün ileride malesef beceriksizdik. Şansımız azaldı mı, azaldı. Artık ipler bizim elimizde de değil. Artık önümüzdeki hafta kazanıp Bursa Göztepe maçının berabere veya Ankaragü'nün Sivas'a yenilmesini bekleyeceğiz...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2019, 02:17 

Umarım kazanırsınız. Gayet yakışıyor Erzurum camiası süper lige. Polemikten, pislikten uzak sempatik camia.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2019, 09:25 

göztepeyle bursa dururken erzurumun ligde işi yok. bi şekilde kazanırız inşallah

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2019, 09:38 

Fenerbahçe çok rahat çıkacak maça, Erzurumspor adına da stres dolu bir maç olacak. Muhtemelen Erzurum adına her şeyin netleştiği bir maç olur.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2019, 13:41 

Kesinlikle hedefsiz kalmışken şu gençleri değerlendirmek gerekir, Özellikle ligin en kötü kalecisi bizdeyken Berke'yi en azından denemeliyiz.Bana göre hem Volkandan hemde Harun'dan iyi kaleci.
Bir galibiyet 2,9 trilyon olduğunu düşünürsek bu maddi tabloda umarım galip geliriz. Erzuruma da bizim maç sonrası başarılar, umarım düşmezler.Ancak işleri çok zor

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2019, 13:59 

Fenerbahçe'nin hem maddi katkı hemde sıralama açısından maçı bırakmayacağını düşünüyorum. Okuduğum kadarıyla dün akşam yapılan etkinlikte binlerce forma satışı ve SMS sonucunda 30 milyon TL civarında para toplanmış, sadece 1 maç kazanarak 90 dakikada bu rakamın %10'u kadar bir kazanç elde edecek kulüp. Diğer taraftan bir Anadolu kulübü olsa çok sorun olmaz ama ligi 6. , 7. sırada bitirmekle ilk 10'un dışında bitirmenin Fenerbahçe gibi bir takım için mutlaka önemi vardır.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2019, 15:40 

son 2 haftada oynadığımız oyunu oynarsak galip geliriz.. bu kadar kampanya yapılıyor her galibiyet şu kampanyaya katkıdır futbolcularında bunun bilincinde olduğunu düşünüyorum..

kazanalım göztepe yada bursadan birinide ligde bırakalım.. ligin bu tribünlere ihtiyacı var..

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 52 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 6parmakteksas, abraxas, AsoTribün, ayd06an, Bing [Bot], Bizans1905, BVB, crocodiles, Deu35, DeverOrgill, DumanKSK, ekono0635, EmirTimur, Emre, endingcredits, esgres, fikofik, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Goztepem, GreenBlack34, hodri41meydan, inadına_körfez, Jason, karsiyaka, kasadaparayok, kES, ksk_jef, KuzeyCephe1940, labebe06, Majestic-12 [Bot], maratonortası, Miroslava, MrCool, Nakah, Nizam, nos, pcinho32, pirlo35, raulmadrid, rideordie, Ron1n, Samudio, scarface3545, sniper_xxx, SorayımTayıma, TheHAFIZ, tribunde, umittek, websilent, werneke, ϜϓſϞ

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye