Zaman: 14 Tem 2020, 15:13

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 825 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 83  Sonraki

Karşılaşmayı kim kazanır?
Anket 18 May 2019, 21:26 tarihinde bitecek
Bursaspor 32%  32%  [ 41 ]
Beraberlik 19%  19%  [ 24 ]
Göztepe 50%  50%  [ 64 ]
Toplam oy : 129
Yazar Mesaj

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: 33.Hafta | Bursaspor - Göztepe
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2019, 14:53 

setbasi yazdı:
Malum durumlar ortada.
Göztepeli eş dost arkadaşlar kusura bakmasın.
Bu maç Bursa size Deplasman...
Özellikle Ramazan ayında olduğumuz için hatırlatmakta fayda var Bursa'da Ramazan ayı daha tutkuludur.
Deplasmana gelen arkadaşlar saygı çerçevesinde stad etrafında (ki ben kontrolden salınacağınızı sanmıyorum) hareket ederlerse sıkıntı yaşamazlar. Aksi olursa Allah korusun maç dışarda başlar.
Keşke daha farklı bir konumda karşı karşıya gelseydik.
Deplasman yapacak arkadaşlara kazasız belasız yolculuklar.

Bilader pardon da sen kimsin milletin yedigine ictigine karisiyorsun, insanlari caktirmadan kiskirtiyorsun hem de Goztepeli es dost diyorsun. Sosyal medyada eli klavye tutan yaziyor. Ergenlerin yazilarina aldiris etmemek lazim, Goztepe-Bursaspor dostlugunu bizim taraftaki kafa tayfalarin hicbirinin bozmaya niyeti yok. Ha tabi bu dedigim senin zihniyetindekiler ortami germedigi surece gecerli. Sahaya gelince takim son 3 haftadir cok net reaksiyon veriyor, en az 1 puanla donecegimizi dusunuyorum.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2019, 15:42 
Kullanıcı avatarı

rolanddeschain yazdı:
Son 3 haftada ki oyun ve mücadeleyi gösterirsek yenilmeyiz.Muhtemelen bursa girişinde bizi karşılar emniyet kimseyi salmaz şehir merkezine.

Bizim tribünde ramazan ve oruç konusunda hoşgörü hakimdir. Bursalı dostlardan ricamiz bu konuları lütfen maç başlığında konuşmayalım .Konumuz futbol , cennet cehennem değil.

2.Paragrafa katılıyorum,İddaya varım bizim taraftan içen daha çoktur boşverin bu işleri 2 oruc tuttunuz umreye gittiniz diye kendinizi sol omuzdaki melek yapmayın.Kazanan taraf biz oluruz insallah,göztepe erzurum bursa düşmeyi hak eden “tribunler” değil ama yapcak bisey yok.En fazla lig tv den değil antin kuntin canlı yayından izleriz.Dünyanın sonu değil,geleceklere kazasız belasız yolculuk

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2019, 15:46 

Dostluklar güzeldir ama konu küme düşme muhabbeti olunca önce can sonra canan bunda darılıp, alınacak bir durum yok. Kendi takımın dururken dost takım üzülmesin diye triplere girmeyede hiç gerek yok. Bursaspor normal şartlarda gol yollarında sıkıntı yaşayan bir takım yalnız o gün tribünlerde 40 bin kişinin baskısını düşünürsek golü Bursa tribünü artırır diye düşünüyorum ama Göztepenın mücadelesini unutmamalı gerçekten son haftalarda müthiş direnç gösterdiler. Bu iki durumu bir arada düşününce beraberlik daha ağır basıyor gibi. İçimden bir sesin düşenin son hafta Göztepe Ankaragücü maçıyla netleşeceğini biz yenersek Göztepenin, kaybedersek Bursanın düşeceğini söylüyor. Iki tribünde düşmeyi haketmiyor ama futbolun acı gerçekleri bunlar malesef.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2019, 15:50 
Kullanıcı avatarı

Gönül isterdi ki bu maç ortada yada uefa katılmak adına geçen bir maç olsaydı. 2 tribünde bu durumu hakketmiyor. Sonuç ne olursa olsun 2 tribünden 1 i üzülecek belkide 2 tribün birden üzülecek !
Hadi Bursaspor mali açıdan bu durumda bize ne demeli Sepil'in pintiliği Kemal özdeş'in beyinsizliğinin ceremesini çekiyoruz.

Twiterda yazdığımı buraya da yazayım
4-5 tane yeni açılmış Bursasporlu ve Göztepeli feyk hesaba denk geldim
Bursaspor - Göztepe maçı için açılmış belli.
Bursasporlu gibi olan Göztepelilere sövüyor Göztepeli olan Bursasporlulara sövüyor.
Biz bu anası babası belli olmayanlara alıştıkta bunlara kanıp hala birbirini kıranlar var acı olan bu

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2019, 16:02 
Kullanıcı avatarı

Ne cumasında içmedik deplasman yollarında ne ramazanında. Kimse kimseye iç veya içme diyemez herkes birbirine saygı duymalı.

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 33.Hafta | Bursaspor - Göztepeama
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2019, 16:17 

Bursa tribünleri kötü diyenler reaksiyon gösteremiyor diyenler olmuş kusura bakmayın da Türkiye’de Bursaspor tribünü gibi etkiye tepki hesabı , anlık hesap soracak kaç tribün var varsada biz neden hiç göremiyoruz bunları internetten yazarak twet atanlar hariç
Herkez bizi yolunda gibi görüyor burada belediye de buskide çalışıyorlar diye tribün olarak ses çıkaramamışız sözde başkandan futbolcusuna herkesin karşısında durduk.teksas olarak herşeyi yaptık yapmayada devam birde bu olay her zaman vardı daha yeni olmadı eskiden de klübde çalışanlar vardı hayla var ve o insanlarında ben hiç sus pus olduklarını görmedim .laf olsun hesabı karalamak için yazanlara bu lafım.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2019, 16:38 
Kullanıcı avatarı

Bu maça hakikaten yürek dayanmaz.
@zanitenyo isimli renktaşim bizim başlığa yazmış dil altı haplarımız ile geliyoruz.Allah yardımcımız olsun

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2019, 16:59 

Klavyeden yazan ergenlerden sonrasını okumadım :) :)
Sadece olması muhtemel bi durumdan söz ettim atara gidere de girmem...
Bir arkadaş ta laik Türkiye cumhuriyeti falan yazmış. Allah akıl fikir versin.fazla gaza gelme kardeş veya bilader sen.
Cümleten Hayırlı forumlar.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2019, 17:05 

Biletlerin çıkış tarihi ve fiyatı hakkında bilgi alabilir miyim

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2019, 17:10 
Kullanıcı avatarı

2006 senesi Pancu'nun penaltı kaçırdığı bir Konya deplasmanında 50 kişilik otobüste bir ben oruçluydum. Herkes içki de içiyordu, duman altı da oluyordu. O yüzden içen adam çıkıp bira şişelerini sağa sola atmadıktan sonra kasasıyla da içebilir. Herkesin hayat biçimi kendine nihayetinde.

Gel gelelim bu müsabakada gergin bir atmosfer olacaktır. Aksi halde ev sahibi olmamızın hiçbir anlamı kalmaz. Beste, şarkı söylenecek bir maç değil bu maç. Tam bir "ha, hu" maçı tribün için. Gerekirse rakip topçuya korner attırmayacaksın. İki taraf da birbirine küfretmediği sürece 90 dk.da olan stadyumda kalır. Kim düşerse diğeri zaten onun acısına saygı gösterecektir.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 825 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 83  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: albatros35, babazor, Bing [Bot], cozker, ekono0635, Elessar, faris87, Google [Bot], Google Adsense [Bot], kebapkolik, pepearda, Rime, SDR 1925, SeferKSK

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye