Zaman: 23 Ağu 2019, 22:26

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 833 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 84  Sonraki

Karşılaşmayı kim kazanır?
Anket 18 May 2019, 21:26 tarihinde bitecek
Bursaspor 32%  32%  [ 41 ]
Beraberlik 19%  19%  [ 24 ]
Göztepe 50%  50%  [ 64 ]
Toplam oy : 129
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 33.Hafta | Bursaspor - Göztepe
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2019, 17:26 
Kullanıcı avatarı

İnşallah hakemin konuşulmadığı bir maç olur Mete Kalkavan veya başka bir hakemin bizim lehimize iş yaptığını görmedim Antalya maçında verdiği kararlar gayet doğruydu kimse algı yaratmaya çalışmasın.

Zor maç olacak 45 bin seyirci önünde akıllı ve sakin kalmamız lazım maçın başlarında gol yemezsek her geçen saniye işimiz kolaylaşır. Serdar'ın dönmesi çok iyi oldu Yasin de yetişecek gibi duruyor oynamasa da kulübede olsun hamle oyuncusu olarak.

Tekniğin taktiğin bittiği bir maç bu karşımızda yenilirse kesin küme düşecek berabere kalırsa da büyük ihtimalle küme düşecek bir rakip var varını yoğunu ortaya koyacaktır biz de farklı bir durumda değiliz. Tamer hoca inşallah iyi hazırlıyordur takımı.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2019, 17:48 

yapılan atama bursasporu düşürmeye yönelik bir atama , stadyuma gelen herkesin bunun bilincinde olması lazım. bu adamla maç kazandığımızı hatırlamıyorum , rakibe baktım neredeyse bütün maçlarını kazanmış bu hakemle , o yüzden bu maçı kazanmak için ne gerekiyorsa yapılmalı rize maçı gibi.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2019, 17:55 

Bu maclar icin ev sahibi olmak buyuk avantaj, ve ayrica.iki takimin hocalarini karsilastirdigimda mesut hoca, tamer hocaya gore daha kurt ve boyle stresli maclari daha cok yasamis bir hoca

Bursayi 2 adim onde goruyorum bu macta skor tahminim 1 - 0

Hakemin etkisinin olacagini pek dusunmuyorum artik, yayinci kurulus istedigini aldi.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2019, 17:56 

Başka hakemmi yoktu bunu atamışlar Mete Kalkavan tam bir Bursaspor düşmanı tetikçi olarak atamışlar resmen nefret ettiğim sinsi hakemlerin başında gelir bu maçtada bizi yakacak inşallah adaletli maç yönetir ama zerre umudum yok

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2019, 17:58 
Kullanıcı avatarı

Türkiyede hakemler kotu algisi yanlistir.Hakemler kotu degil taraflidir.Genelde aldiklari talimatlari yerine getirirler,hicbir talimat yoksa kendi fikirleri var.Adaleti talimatla yonetenlerin vicdani,ahlagi olmasi da mumkun degil malesef.
Bizim camianin hakem guvensizligi Goztepe yada baska takimla alakali degil.Bir renktasimizin da dedigi gibi Bursaspora oldum olasi dusmanlik beslediler,zirvedeysek indirmeye calistilar,ortadaysak assagiya,assagidayken dibe cektiler.Tabi lobi,siyaset ve baska hicbir avantajimiz olmadigi icin tribun harici bir tepki sansimiz olmuyor.Eskiden Unsal çimen,vahap beyaz,muhittin bosat,serdar tatli,serdar cakman,alican lakot,oguz sarvan gibileri gorunce yandik derdik yeni nesilde Aydinus,Kuddusi ,Mete,Bulent yildirim,Goçek,Cuneyt cakir gibiler de eyvah ediyoruz zaten Istanbul takimlari ile olan tum maclarimizida 30 senedir sadece bu saydigimiz isimler yonetir.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2019, 18:07 

mturan16 yazdı:
Göztepe Antalya maçında bir sürü hatalı karar veren bir hakemi Goztepenin 2 hafta sonraki maçına veren tff sivas maçının bedelini mi ödüyor. Baska hakem mi bulamadiniz

Kardeş bu kadar önemsemeyin, düşen düşer ciddiye almayın bu kadar. Sırf laf olsun diye yazmışsın, Antalya maçında hakem sayesinde Göztepe kazanadı diyen varsa su topu izlesin.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2019, 18:11 

txs yazdı:
önce hakemi sonra rakibi yenmemiz lazım antalya maçında görevini iyi yaptı üstüne bu maça göndermişler rakibin federasyona ağlamasından belliydi.

Kardeş ne ağladınız yav, Bursaspor canımız bizim ama küçük duruma düşüyorsunuz. Göztepe - Antalyaspor maçında hangi karar bize kıyak geçildi video at. At senden özür dilicem bekliyorum hadi BOŞ KONUŞMAYIN.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2019, 18:18 

http://tr.beinsports.com/lig/spor-toto- ... -mac-ozeti

Buyrun bu da maçın linki, Karşıyakalısı da , Altaylısı da , Kocaelisporlusu da, herkes yazabilir. Hangi karar hatalı? Neymiş Mete maçı Antalyadan almış bize vermiş onun sayesinde yenmişiz bunu düşman utanır demeye.. Ağlama duvarı yaptınız, skor ne olursa olsun dostluklar baki kalacak ama insanlara söz hakkı bırakmayın. Antalyaspor'u mücadele ile yendik.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2019, 18:25 

vay arkadaş tetikçiyi vermişler şu maça , olmayan yönetimin ve başkanın acil açıklama yapması lazım , bizi her maç doğrayan hakemin ne işi var bursada.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2019, 18:25 

Ligin kader maçında hakemin konuşulacağı bir maç olacağına pek ihtimal vermiyorum,
bence içiniz rahat olsun, sonuca etki eden bir hata bu tarz maçlarda ve o atmosferde düşük ihtimal. Futbol olarak baktığımızda Göztepe bi adım önde ondan Bursalı arkadaşlar hakem konusuna fazla takılıyor :) ama bu tarz maçları sahada inanan kazanır, Bursa ev sahibi büyük avantajı var takım iyi olmasa da.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 833 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 84  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 1910baskent, Agaschenko, ankaraESES, Bing [Bot], bovios, Bozkurt1903, caresarica, cobain, cozker, doctor, Dusk, equalizer, FBSK, fedayNapoli, garajalti, GolanTepeleri, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Goztepem, GreenBlack34, Hep YEK, inadına_körfez, inciraltı, Jameican1912, Jason, kabaktadı, karadeniz, kasadaparayok, Khanfer, Lupus7, nomoremercy, rapsodi, rolanddeschain, roxrox, Sartre1940, sorrento, Stabil35, Süleyman7AS, taktikçi, tribün35, tunahanfidan93, Wiltord, YoungCrew

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye