Zaman: 21 Eki 2020, 07:11

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 91 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 31.Hafta | MKE Ankaragücü - Çaykur Rizespor
MesajGönderilme zamanı: 01 May 2019, 15:15 

Hasan Başkan TRTSPOR'a bağlandı az önce.Ankarada ki ofisinden.Hedef bu sene ilk beş seneye direk kafaya oynayacak kadro kurmak dedi Başka bir isim bu şekilde konuşsa rüzgar yapma derdik ama Hasan Başkan'a çok güveniyoruz.Salak TRTSPOR yorumcusuda başkanın odasında soyadından dolayı koydurduğu kartal heykellerini,doldurmalarını falan göstertip Beşiktaşlılık var mı? tarzı bir şey sordu.Başkan da Rizesporlu doğdum Rizesporlu öleceğim dedi,yine gurur duyduk.Hep art niyet var, bu hafta Ankaragücü ile oynayacağız ama sonraki hafta olan Galatasaray maçını soruyorlar.Mide bulandırmaktan başka bir şey değil.
Neyse ilk 5 olur olmaz ama kazanabildiğimiz kadar kazanalım,galibiyet başı 2.6 milyon TL geliyor bizim gibi takımlar için büyük para en az 2 transfer.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 02 May 2019, 04:47 

Nash53 diye bir eleman vardı.Gelirsen haber et de Ankara'da ağırlayalım seni,atıp tutmayı pek seviyordun.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 May 2019, 15:37 
Kullanıcı avatarı

Eren ve Mert olayında da Dağdibi grubu sanırım "bizim husumetimiz devam ediyor" gibi bir açıklama yapmıştı. Ben o güzel kardeşlerimizi bekliyorum açıkcası.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 May 2019, 16:36 
Kullanıcı avatarı

Rize'ye mevcuttan fazla bilet ayrılmış gibi ben mi yanlış düşünüyorum ?

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 May 2019, 17:14 

Sadaev yazdı:
Eren ve Mert olayında da Dağdibi grubu sanırım "bizim husumetimiz devam ediyor" gibi bir açıklama yapmıştı. Ben o güzel kardeşlerimizi bekliyorum açıkcası.
Geliyolar zaten, rahmetlilerin başlığında da yazmıştım onların açıklama doğrudan Trabzon'a yönelikti ki haklı da çıktılar bence. Siz hariç dostluk mesajları verenler ertesi gününde birbirinin pankartlarını çalmadı mı? Onların bizim Trabzon meselemiz devam ediyor demesinin neyi yanlış? Gördük o günden sonra siz hariç herkes birbirine sövmeye dövmeye devam etti. Siz hariç kimse samimi değildi cenazede bile iki farklı tribününden abiler birbirine laf sokuyordu. Darlanacak bir konu yok yani, üzerinize alinmanizi gerektiren de çünkü açıklama size yönelik değil.
Bunların hepsini yapan da yine dağdibi;

https://twitter.com/RizesporFK/status/1 ... 42241?s=19

Ayrıca aynı çocuklar sezon başında kendi kardeşlerini trafik kazasından toprağa verdi sizi yine en iyi anlayacaklardan biri onlar. https://twitter.com/DagdibiTribunu/stat ... 46529?s=19

Açıklamayı konuyla alakasız,ilgisi ve bilgisi olmayanlar için daha net yapsalardı zaten bu muhabbetler yaşanmazdı. [img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190502/fc856051b54bd9289a3da164a58c667a.jpg[/img]

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 May 2019, 18:01 

üstteki @Atmaca arkadaşa katılıyorum,büyütecek bir şey değil. trabzonla olan husumeti bitirmediklerini açıkladılar, bizi ilgilendiren bir durum yok.

Keza bela olmadan sağ salim gelin sağ salim gidin.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 May 2019, 18:52 
Kullanıcı avatarı

Atmaca yazdı:
Sadaev yazdı:
Geliyolar zaten, rahmetlilerin başlığında da yazmıştım onların açıklama doğrudan Trabzon'a yönelikti ki haklı da çıktılar bence. Siz hariç dostluk mesajları verenler ertesi gününde birbirinin pankartlarını çalmadı mı? Onların bizim Trabzon meselemiz devam ediyor demesinin neyi yanlış? Gördük o günden sonra siz hariç herkes birbirine sövmeye dövmeye devam etti. Siz hariç kimse samimi değildi cenazede bile iki farklı tribününden abiler birbirine laf sokuyordu. Darlanacak bir konu yok yani, üzerinize alinmanizi gerektiren de çünkü açıklama size yönelik değil.
Bunların hepsini yapan da yine dağdibi;

https://twitter.com/RizesporFK/status/1 ... 42241?s=19

Ayrıca aynı çocuklar sezon başında kendi kardeşlerini trafik kazasından toprağa verdi sizi yine en iyi anlayacaklardan biri onlar. https://twitter.com/DagdibiTribunu/stat ... 46529?s=19

Açıklamayı konuyla alakasız,ilgisi ve bilgisi olmayanlar için daha net yapsalardı zaten bu muhabbetler yaşanmazdı.

Ben yanlış anlamışım açıklamayı, aradan zaman da geçince bize yapıldı gibi aklımda kalmış. Başsağlığı tezahüratını görmemiştim.

Kazasız belasız gelip, güzel tribün yapıp dönsün arkadaşlar. Şimdiden ayaklarına sağlık. Yanlış anlaşılma için özür dilerim.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 May 2019, 20:12 

Bilet satışı nasıl arkadaşlar?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 May 2019, 08:25 

orgill haftalardır aşırı formsuz, mustafa hoca nasıl sabrediyor anlamıyorum. sadaev kayseri'de çok iyi oynamadı ama adam pivot santrafor, hava topu gelince indiriyor, al-ver yapıyor. orgill kafa topu alamıyor, rakip de fazla ileri çıkmıyorsa stoperlerin arasında kaybolup gidiyor.

10 haftadır aynı kadro, aynı dakikada aynı değişiklikler..
rakipler artık oyunumuzu ezberledi. arada güzel hücum futbolu oynuyoruz ama antrenörlük de biraz farklı planları olmalı. yine aynı şekilde çıkarsak rize boyd'a önlem alır, orgill'e alan bırakmaz, canteros'un boşa giden paslarını izler dururuz.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 03 May 2019, 10:27 
Kullanıcı avatarı

Bu sene ilk defa maça ilginin bu kadar az olduğu bir maça denk geliyorum. Mutlaka maç saatine kadar daha hızlanacaktır bilet satışı ama bu rehavet iyi değil. Herkes ligde ipi göğüsledik havasına girdi ama bu hafta allah korusun ters skorlar ve sonuçlarla son 3 haftaya ağlaya ağlaya çıkarız. Taraftar bunun bilincinde olmalı... İçerde dışarda herseyi feda ederek gidip geliyoruz. Şu klavye başında Twitter'da şurda burda yazan renkdaşlarımızıda stada bekliyoruz.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 91 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye