Zaman: 20 Oca 2021, 17:28

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 267 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sonraki

Karşılaşmayı kim kazanır?
Anket 04 May 2019, 19:49 tarihinde bitecek
Göztepe 67%  67%  [ 22 ]
Beraberlik 9%  9%  [ 3 ]
Antalyaspor 24%  24%  [ 8 ]
Toplam oy : 33
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 31.Hafta | Göztepe 4 - Antalyaspor 1
MesajGönderilme zamanı: 05 May 2019, 23:58 
Kullanıcı avatarı

gunners yazdı:
Hazır 4-1 kaybetmişiz, hırsımızı Altay'lı ark tan alalım. Siz Eskişehir'e, Bursa'ya, Sakarya'ya hepsine tersosunuz onların gözünde ''olm bak git'' modunda bir kitlesiniz. Hepside defalarca fırsatları olmasına rağmen sizleri sallamadı. Antalyaspor taraftarı içinse , bizlere çok kötü bir yerde denk geleceksiniz, bunlara neden bulaştık diye üzüleceksiniz. Millet sizi unutmuş siz ısrarla nasıl salça oluruzdasınız.

Kocaeli finalinde kendi stadında sana küfür edildi neden çıkışta reaksiyon vermedin çeyrek mayfa. Hadi bırakın şu yüksekten atıp tutmayı

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 06 May 2019, 00:30 
Kullanıcı avatarı

allah hepimize sabır versin, izmire deplasmana gelenlerin ayaklarına sağlık. Göztepe başlığına gidip oraya yazmıyım hazır yazmışken şuraya da değineyim. yine belli bi kitle var izmirin diğer kulüplerinde, Bursa maçında belki sonuca göre Bursaspor küme düşecek ve aramızdaki dostluğun biteceğini düşünen kişiler var. arkadaşlar Bursa geçen sene de çok kötü durumdaydı 2. yarı maç izmirdeydi biz bursayı yendik ve maç sonunda bizim topçuları çağırıp karşılıklı GözGöz çektiler, diyeceklerim bu kadar herkese iyi geceler

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 06 May 2019, 00:32 
Kullanıcı avatarı

Kabuss1914 yazdı:
Kocaeli finalinde kendi stadında sana küfür edildi neden çıkışta reaksiyon vermedin çeyrek mayfa. Hadi bırakın şu yüksekten atıp tutmayı

Bir taneniz gelmiş yukarıda "siz mi bizi iplemiyorsunuz, hani final maçından bizi taşladınız ya" diyor.
Sen gelmişsin reaksiyon göstermiyorsunuz bize karşı diyorsun.

Lan olm siz nasıl bir nesilsiniz? Hangi mahallenin çocuğu, hangi peygamberin ümmetisiniz?
İşinize bakın olm işinize..

En son AntalyAS tarafından 06 May 2019, 00:33 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 06 May 2019, 00:33 

Briganti yazdı:

Hemşerim, burası tribün forumu tabi ki herkes her başlığa olumlu veya olumsuz görüşünü bildirebilir sen de rakiplerinin konularına yazabilirsin bunda yanlış bişey yok. Objektif olmak zorunda da değilsin sonuçta burda hepimiz taraftarız, tarafız objektif olamayız ancak insanların sizi eleştirdiği konu çapınızdan büyük konuşmanız belki kendinizi çok iyi tribün olarak görüyorsunuz görebilirisiniz sıkıntı yok bize sallayarak, açık kovalayarak dışarıya da bu şekilde yansıtabilirsiniz ama hani bi laf var biz kırk kişiyiz birbirimizi biliriz diye hah işte elin oğlu bilmez ama biz sizin ciğerinizi biliriz işin özü sizin bursaya, sakaryaya, göztepeye tribün de icazet verecek ne geçmişiniz, ne şimdiniz, ne de geleceğiniz var. Bu yüzden komik duruma düşüyorsunuz küçük enişte hesabı olay bundan ibaret.

ben de tam olarak bunu söylüyorum. biz sizin ciğerinizi biliyoruz, rant uğruna kulübü satan amigolarınızı kucakladığınızı, kongre denince başınızı öne eğdiğinizi, övüne övüne bitiremediğiniz o kitlenin %90'ının çift takımlı olduğunu, yarım mevzu yapsanız abartıp bin anlattığınızın şahidiyiz güzel hemşerim. bu yüzden ciddiye alamıyorum seni kusura bakma.

etrafımda şaşıranlar oluyor göztepeliler nasıl o taraftarı pataklayan topçuya bir şey yapamadı diye, gülüyorum. bırakın bu tribün jargonunun yazarı biziz edebiyatını... bunu anca antalyalılar yer, içine siniyorsa konyaaltı sahilinde tutti frutti oynarsınız alan çok.

30 kişi de olsak 300 kişi de benim için gocunacak bir şey yok çünkü sen de biliyorsun ki altay taraftarı için kulüp aile geleneği. yeri geldi gittik kendi ellerimizle çocuklara yemek çıkardık yine sokağa düşmedik, sizin yapamadığınızı yaptık. davamıza sahip çıktık. nefretinin sebebi de bu ya zaten...

o icazet göstermez dediğin tribünler burda bile bizim maç başlıklarına 10 senedir yok bekliyoruz,geliyoruz,gelicez vs yazıyor. nedenini düşündün mü hiç? çünkü geçtiğimiz 10 senede sadece bizden yara aldılar. sen de bilirsin izmir'de deplasman tribününe mevzu yapmanın ne kadar zor olduğunu... bizim orada yiğidi öldürürler ama hakkını verirler,sizin semtin havasından mı suyundan mı bi' ilginçsiniz yahu...

En son partizan tarafından 06 May 2019, 01:07 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 06 May 2019, 00:34 

tebrikler Göztepe.bugün siz stattan ben evden diyerekten haydi bastır şanlı Göztepe.gençliğimin katilisin bestesiyle ve şu linkte hayatımı s.ktin Göztepe sözleri de geçiyor.benim hoşuma gidiyor.

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2 ... in-goztepe

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 06 May 2019, 00:49 

partizan yazdı:
Briganti yazdı:

Hemşerim, burası tribün forumu tabi ki herkes her başlığa olumlu veya olumsuz görüşünü bildirebilir sen de rakiplerinin konularına yazabilirsin bunda yanlış bişey yok. Objektif olmak zorunda da değilsin sonuçta burda hepimiz taraftarız, tarafız objektif olamayız ancak insanların sizi eleştirdiği konu çapınızdan büyük konuşmanız belki kendinizi çok iyi tribün olarak görüyorsunuz görebilirisiniz sıkıntı yok bize sallayarak, açık kovalayarak dışarıya da bu şekilde yansıtabilirsiniz ama hani bi laf var biz kırk kişiyiz birbirimizi biliriz diye hah işte elin oğlu bilmez ama biz sizin ciğerinizi biliriz işin özü sizin bursaya, sakaryaya, göztepeye tribün de icazet verecek ne geçmişiniz, ne şimdiniz, ne de geleceğiniz var. Bu yüzden komik duruma düşüyorsunuz küçük enişte hesabı olay bundan ibaret.

ben de tam olarak bunu söylüyorum. biz sizin ciğerinizi biliyoruz, rant uğruna kulübü satan amigolarınızı kucakladığınızı, kongre denince başınızı öne eğdiğinizi, övüne övüne bitiremediğiniz o kitlenin %90'ının çift takımlı olduğunu, yarım mevzu yapsanız abartıp bin anlattığınızın şahidiyiz güzel hemşerim. bu yüzden ciddiye alamıyorum seni kusura bakma.

etrafımda şaşıranlar oluyor göztepeliler nasıl o taraftarı pataklayan topçuya bir şey yapamadı diye, gülüyorum. bırakın bu tribün jargonunun yazarı biziz edebiyatını... bunu anca antalyalılar yer, içine siniyorsa konyaaltı sahilinde tutti frutti oynarsınız alan çok.

30 kişi de olsak 300 kişi de benim için gocunacak bir şey yok çünkü sen de biliyorsun ki altay bizde aile geleneği. o yüzden sizin gibi istanbul sempatizanı kitlemiz yok. izmir'in dinamikleri biraz farklı, daha bir yıl olmadı atatürk stadına 40000 kişi çaktık. sene olmuş 2019 hala sayı muhabbeti yapıyorsun, insanlar gülüyor... o icazet göstermez dediğin tribünler burda bile 10 senedir yok bekliyoruz,yok geliyoruz,vallahi gelicez vb yazıyor. nedenini düşündün mü hiç? çünkü geçtiğimiz 10 senede sadece bizden yara aldılar. sen de bilirsin izmir'de deplasman tribününe mevzu yapmanın ne kadar zor olduğunu... bizim orada yiğidi öldürürler ama hakkını verirler ama sizin semtin havasından mı suyundan mı bi' ilginçsiniz yahu...

Lan oğlum kaale almayalım kaale almayalım dedikçe saçmalamakta üstünüze yok.
Aranızda 2000 öncesinde Altaylı bile yoktur gelmiş burada Göztepe tribünü konuşuyor.
İnter toto zamanlarınızda başkanlarınız Göztepeli çağırırdı maçlarınıza , burada 20-25 yaşında Altaylılar bize tribün kültürü öğretiyor.
hadi bizi geçtik , abiniz Karşıyakalılar anlatsın.
90 lı yıllar İzmir TSYD meşhurdur , maçlar peş peşe oynanırdı.
Siz ne sokakta ne tribünde isminiz , cisminiz okunmazdı burada holigancılık oynuyor adamlar. Ne yapmışsın ne etmişsin neredeydiniz...
Sosyal medya sonrası bir araya gelen 20 kişi tribüncü zaten, mobese yok , kamera yok , başarı yok , 90 larda neredeydi Bu aslan parçaları...
Alsancak ta ? Tren garında ? Konakta ? Sevinç Pastanesi önünde...
Yıllarca Karşıyakalılarla mevzu yaşadık , kovaladık kovalandık.
Sizi sallayan yoktu , zaten sizde yoktunuz.
Olan 50-60 Altay lıda Göztepe sempatizanıydı. İlla konuşturacaksınız.
Antalya maçında konuştuklarımıza bak.
Tövbe yarabbim.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 06 May 2019, 01:27 
Kullanıcı avatarı

hasan1987 yazdı:
tebrikler Göztepe.bugün siz stattan ben evden diyerekten haydi bastır şanlı Göztepe.gençliğimin katilisin bestesiyle ve şu linkte hayatımı s.ktin Göztepe sözleri de geçiyor.benim hoşuma gidiyor.

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2 ... in-goztepe

ah be kardeşim hafta içi işten kaçıp gitmiştik bozüyük deplasmanına 1-1 bitmişti duygulandım tekrar

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 06 May 2019, 07:36 
Kullanıcı avatarı

Antalyaspor’un maç öncesi ve maç sonrası resmi açıklamaları bence yakışmadı. Senaryosu önceden yazılmış tiyatro izledik demişler. Ne kadar mücadele ettiğimizi, taraftarların sahaya etkisini analiz edememişler. Penaltıyıda, ikinci sarı kartıda zorla aldırdığımızı görememişler.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 06 May 2019, 08:01 
Kullanıcı avatarı

HashHead yazdı:
Antalyaspor’un maç öncesi ve maç sonrası resmi açıklamaları bence yakışmadı. Senaryosu önceden yazılmış tiyatro izledik demişler. Ne kadar mücadele ettiğimizi, taraftarların sahaya etkisini analiz edememişler. Penaltıyıda, ikinci sarı kartıda zorla aldırdığımızı görememişler.
Evet ilk penaltıyı resmen tribün aldırdı. Tayfur bile el hareketiyle dışarı at pozisyonu izlesin diyor w.Reise daha orta yapma derdinde bide kontra yiyoruz üstüne. Tamer tunanın oyuncuları uyarması lazım böyle pozisyonlarda

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 06 May 2019, 09:24 

Golü erken bulmamız maçın stresini bir nebzede olsa azalttı diyebiliriz.İlk yarı itibariyle 11e 11 ken de dahil yeneceğimiz belliydi.Tv de farklı gözükmüş olabilir.Antalyaspor'un maç öncesi yaptığı açıklamalar takımlarını kötü etkiledi.Hakemin verdiği kararlar maç içinde hoca Antalyaspor'u doğruyor algısı yaratsada hemen hemen hepsi doğruydu.Antalyaspor özelinde söylemiyorum ama herhangi bir takımın bizim maçımıza şu hakem verilmeyecek tarzı söylemler gerçekten çok saçma.O zaman her takım bir hocayı istemesin,günün sonunda her hafta herkes istediği hakemle oynasın.Zaten şu hocada iyi lafını da daha hiç bir takımdan duymadım.
Sezonun en etkili tribünlerinden birini yaptığımızı düşüüyorum.Antalya tribünleride gayet göze hoş geliyordu.Ara ara iyi girdiler.Antalya'nın Göztepelilerde yeri farklıdır.Tek eleştrim yanlış görmediysem bir ara oturdular.Deplasmana gelip oturmak yakışmadı her ne olursa olsun.Bir parantezde Boffin'e.Ne çektin be kardeş.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 267 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: ag2315, Bing [Bot], extranjero, Ftorres35, gksl, Google [Bot], Google Adsense [Bot], kasabalı86, raulmadrid, samsunlu_55, tombulşişe

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye