Zaman: 16 Oca 2021, 08:29

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 267 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sonraki

Karşılaşmayı kim kazanır?
Anket 04 May 2019, 19:49 tarihinde bitecek
Göztepe 67%  67%  [ 22 ]
Beraberlik 9%  9%  [ 3 ]
Antalyaspor 24%  24%  [ 8 ]
Toplam oy : 33
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 31.Hafta | Göztepe 4 - Antalyaspor 1
MesajGönderilme zamanı: 05 May 2019, 20:32 
Kullanıcı avatarı

Bizim takım 2 haftadır geriye gömülüp sonuca gitme olayını iyi becermeye başladı. Jerome un asist santraforluğu ve Deniz Kadah ın forvet arkası performanslarını gördükten sonra haftalarca bizi geriden Borges ile yan pas, geri pas ve sağ ayaklı Yasin in sol kanattan içeriye girip şut çekmesine neden muhtaç edildik diye düşündüm. Tamer Tuna kadro yokluğunda bu takıma en uygun sistemi buldu gibi. 3 finalimiz daha var, ve hepsinde aynı şekilde mücadele etmek zorundayız.
Tribün olarak normaldik skorun verdiği etkiyle kimse düşmedi, ancak tribünde 3 iklimi birden yaşadık. Maç öncesi buz gibi esen bir fırtına tam maç zamanı durdu, maç sonu ise güneşten piştik. Antalya tribünü gayet iyiydi fakat onlarda hakemin aleyhlerine verdiği kararlarla düştüler.
Onun haricinde yok maç satmaymış bilmemneymiş, kişi kendinden bilirmiş işi, aynaya bakın aynaya.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 May 2019, 20:42 

maçı 90 dakika izledim. kırmızı kart haksızdı bence. 11 e 11 oynasaydı şimdi farklı şeyler konuşuluyor olabilirdi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 May 2019, 20:52 

belli bi zümre var.dertleri Göztepe.kocasını herkeslerden kıskanan kanamalı karılar gibiler.mutsuzluğumuz mutlulukları varlıkları umrumuzda değil.bokunuzla oynayın 7 düvel sıkıldı sizin afralarınızdan.

Antalyaspora kalan maçlarında başarılar kazasız belasız

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 May 2019, 21:26 

06beco yazdı:
maçı 90 dakika izledim. kırmızı kart haksızdı bence. 11 e 11 oynasaydı şimdi farklı şeyler konuşuluyor olabilirdi.

Doğru maçı izlediğinden emin misin peki reis? 1 tane antalyalı da demedi ki o kırmızı değil adam çift dalıyor 2.sarı dan kırmızı yiyor. Enteresan bir yorum yapmışsın gerçekten neyse sivas başlığına geçelim kesin almamız lazım.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 05 May 2019, 21:28 
Kullanıcı avatarı

Antalyasporlu arkadaşlara kazasız belasız dönüşler.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 05 May 2019, 21:53 

yıllardır karşılaşmamamıza rağmen poff finaline antalya'ya gelen otobüsleri girişteki amatemin orda taşlayan antalyalılar bizi takmıyor, hele göztepelilerin aklına bile gelmiyoruz ne yaparsın...

başlığa giriyorum ve aşağıda alıntıladığım postu görüyorum,cevap yazıyorum " ahaha kendini hatırlatıyor ihihi siz zaten yoksunuz swh swh" diye bir tepki alıyorum.

gunners yazdı:
Hazır 4-1 kaybetmişiz, hırsımızı Altay'lı ark tan alalım. Siz Eskişehir'e, Bursa'ya, Sakarya'ya hepsine tersosunuz onların gözünde ''olm bak git'' modunda bir kitlesiniz. Hepside defalarca fırsatları olmasına rağmen sizleri sallamadı. Antalyaspor taraftarı içinse , bizlere çok kötü bir yerde denk geleceksiniz, bunlara neden bulaştık diye üzüleceksiniz. Millet sizi unutmuş siz ısrarla nasıl salça oluruzdasınız.

dedim ya neyse ki muhattap olduğum tayfa yabancı değil... garipsemiyorum.
iyi ki varsınız.

başarılar :)

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 05 May 2019, 22:01 
Kullanıcı avatarı

göztepe sonradan açıldı heralde.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 05 May 2019, 22:59 

partizan yazdı:
yıllardır karşılaşmamamıza rağmen poff finaline antalya'ya gelen otobüsleri girişteki amatemin orda taşlayan antalyalılar bizi takmıyor, hele göztepelilerin aklına bile gelmiyoruz ne yaparsın...

başlığa giriyorum ve aşağıda alıntıladığım postu görüyorum,cevap yazıyorum " ahaha kendini hatırlatıyor ihihi siz zaten yoksunuz swh swh" diye bir tepki alıyorum.

gunners yazdı:
Hazır 4-1 kaybetmişiz, hırsımızı Altay'lı ark tan alalım. Siz Eskişehir'e, Bursa'ya, Sakarya'ya hepsine tersosunuz onların gözünde ''olm bak git'' modunda bir kitlesiniz. Hepside defalarca fırsatları olmasına rağmen sizleri sallamadı. Antalyaspor taraftarı içinse , bizlere çok kötü bir yerde denk geleceksiniz, bunlara neden bulaştık diye üzüleceksiniz. Millet sizi unutmuş siz ısrarla nasıl salça oluruzdasınız.

dedim ya neyse ki muhattap olduğum tayfa yabancı değil... garipsemiyorum.
iyi ki varsınız.

başarılar :)

Hemşerim, burası tribün forumu tabi ki herkes her başlığa olumlu veya olumsuz görüşünü bildirebilir sen de rakiplerinin konularına yazabilirsin bunda yanlış bişey yok. Objektif olmak zorunda da değilsin sonuçta burda hepimiz taraftarız, tarafız objektif olamayız ancak insanların sizi eleştirdiği konu çapınızdan büyük konuşmanız belki kendinizi çok iyi tribün olarak görüyorsunuz görebilirisiniz sıkıntı yok bize sallayarak, açık kovalayarak dışarıya da bu şekilde yansıtabilirsiniz ama hani bi laf var biz kırk kişiyiz birbirimizi biliriz diye hah işte elin oğlu bilmez ama biz sizin ciğerinizi biliriz işin özü sizin bursaya, sakaryaya, göztepeye tribün de icazet verecek ne geçmişiniz, ne şimdiniz, ne de geleceğiniz var. Bu yüzden komik duruma düşüyorsunuz küçük enişte hesabı olay bundan ibaret.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 05 May 2019, 23:45 

Altay'ın Antalya'ya mağlup olup küme düştüğü maça 2 kuzenim gitmişti. Bir tanesi o maçla Altay'a tövbe etti, diğeri hala kovalıyor.
O maçla ilgili anlattıkları; maçın öncesinden -hafızam yanıltmıyorsa- 3 tane yiyene kadar yöneticiler işi halletti, kazanacağız duyumları ile maçı izliyorlar, sonrası malum :)
Playoff'u garantileyip, Sakarya'yı düşürmek için yedeklerle maça çıkan, Kayseri Erciyes'ten gol yediğinde sevinen bir kitlenin başka takımlara çamur atması gülünç oluyor.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 05 May 2019, 23:46 

Antalyadan gelen arkadaşların ayağına sağlık. Umarım seneye tekrar karşılaşırız.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 267 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], kasadaparayok, MorMenekseler, tribunde

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye