Zaman: 26 Oca 2021, 22:18

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 267 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sonraki

Karşılaşmayı kim kazanır?
Anket 04 May 2019, 19:49 tarihinde bitecek
Göztepe 67%  67%  [ 22 ]
Beraberlik 9%  9%  [ 3 ]
Antalyaspor 24%  24%  [ 8 ]
Toplam oy : 33
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 31.Hafta | Göztepe 4 - Antalyaspor 1
MesajGönderilme zamanı: 05 May 2019, 18:31 

@Hamitbey

Kardeş bir de biz yenilsek asıl sen o zaman görürdün, burası nesli tükenmekte olan hayvanlarla dolardı. Gerçi saygılarını düşünürsek ne kadar dolabilir orası da soru işareti ya neyse

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 May 2019, 18:36 

Antalyalı dostlara kazasız belasız yolculuk diliyorum antalya sevgisi içimde yensenizde yenilsenizde başkadır.bugün biraz hakem ile uğraşılacağına maça odaklansaydınız fark bu kadar olmazdı sağlık olsun seviliyorsunuz arkadaşlar.
Ayrıca bir konuya değinmek istiyorum Amilton adlı antalyalı topçu arkadaş çıkarken hem tamer tunaya doğru hemde tribüne doğru 2. Lige düşersiniz anlamında hareket yaptı eliyle umarım yanlış anlamışızdır yakışmadı böyle bir klübün topçusuna.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 May 2019, 18:38 

tribün35 yazdı:
Antalyalı dostlara kazasız belasız yolculuk diliyorum antalya sevgisi içimde yensenizde yenilsenizde başkadır.bugün biraz hakem ile uğraşılacağına maça odaklansaydınız fark bu kadar olmazdı sağlık olsun seviliyorsunuz arkadaşlar.
Ayrıca bir konuya değinmek istiyorum Amilton adlı antalyalı topçu arkadaş çıkarken hem tamer tunaya doğru hemde tribüne doğru 2. Lige düşersiniz anlamında hareket yaptı eliyle umarım yanlış anlamışızdır yakışmadı böyle bir klübün topçusuna.

Aynen doğru anlamisin hatta yazdım önceki sayfalarda..
Topçular geçici camia ve taraftarlar kalicidir..
Bugun kafasına birşey yemediyse Üstündeki Antalyaspor formasına bu taraftarın saygısından dolayıdır..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 05 May 2019, 18:53 

Hazır 4-1 kaybetmişiz, hırsımızı Altay'lı ark tan alalım. Siz Eskişehir'e, Bursa'ya, Sakarya'ya hepsine tersosunuz onların gözünde ''olm bak git'' modunda bir kitlesiniz. Hepside defalarca fırsatları olmasına rağmen sizleri sallamadı. Antalyaspor taraftarı içinse , bizlere çok kötü bir yerde denk geleceksiniz, bunlara neden bulaştık diye üzüleceksiniz. Millet sizi unutmuş siz ısrarla nasıl salça oluruzdasınız.

Maçın özetini bir daha izledim. Durumumuz dişçiden korkan çocuğun başına gelenler gibi. Geçen sefer muayene oldun canını yaktı bu sefer aynı dişin ağrımıyor ki. Git bakalım belki dişinin ağrısı geçecek, çekmeden dolgu ile hallolacak. Ben bu hakemi istemiyorum da nedir? Sanırsın 20 milyon taraftarı olan lobyysi kuvvetli bir İstanbul takımı, atanmış hakemi beğenmiyor. Halbuki bu işe girmese maçın ilk yarısından da anlaşılacağı gibi Göztepe'yi yenmek mümkündü. Çünkü daha iyi oynuyorduk.

Avrupa ile ilgili bence gerek yok bu sezon için. Bu kadro yaşlanan 1-2 oyuncunun yerine maliyeti düşük transferler ile kasasındaki borçları sıfırlayıp 3-4 sezon sonra düşünmeli Avrupa işini. 3. Ön eleme turu için millet havuzdayken top başı yapmaya gerek yok. TR. Kupası daha gerçekçi ve direkt olarak guruplara katılma imkanı veriyor.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 05 May 2019, 19:02 
Kullanıcı avatarı

İki penaltı bir kırmızı kart olunca hakem konuşuluyor ama tüm kararlar doğru hakem güzel maç yönetti. Celutska'nın da kırmızı kart görmesi lazımdı hatta Boffin penaltı pozisyonunda sarı kart görmesi ve ikinci sarıdan atılması lazımdı hakem veremedi. Neyse bunların önemi yok maçı etkileyecek bir hakem müdahalesi olmadı sonuç olarak.

Charles kırmızı kart görene kadar Antalya baya iyiydi ama kırmızı karttan sonra dağıldılar. Deplasmandaki Başakşehir galibiyetinden sonra evimizde böyle farklı bir galibiyet almak üstümüzdeki kara bulutları dağıttı çok şükür. Ligin bitimine doğru iyi bir hava yakaladık ama henüz hiçbir şey bitmiş değil hala çok büyük küme düşme riski var inşallah son düzlükte gülen biz oluruz.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 05 May 2019, 19:15 

gunners yazdı:
Hazır 4-1 kaybetmişiz, hırsımızı Altay'lı ark tan alalım. Siz Eskişehir'e, Bursa'ya, Sakarya'ya hepsine tersosunuz onların gözünde ''olm bak git'' modunda bir kitlesiniz. Hepside defalarca fırsatları olmasına rağmen sizleri sallamadı. Antalyaspor taraftarı içinse , bizlere çok kötü bir yerde denk geleceksiniz, bunlara neden bulaştık diye üzüleceksiniz. Millet sizi unutmuş siz ısrarla nasıl salça oluruzdasınız.

bak ya neler olmuş bizim haberimiz yok :)

antalya'da yaşamasam sana kızardım belki yalan söylüyorsun diye, hatta açıklama yapmaya yeltenebilirdim ama... ederinizi biliyorum o yüzden susuyorum
--

maç öncesi as yöneticilerinin suni gerginlik yaratma fikri sepil'den çıkmıştır, akıllı adam vesselam. işler çözülmüş, bunu fazlasıyla hissettiren bir 90 dakika izledik.

hayırlı işler

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 05 May 2019, 19:18 

partizan yazdı:
gunners yazdı:

antalya'da yaşamasam sana kızardım belki yalan söylüyorsun diye, hatta açıklama yapmaya yeltenebilirdim ama... ederinizi biliyorum o yüzden susuyorum
--

maç öncesi as yöneticilerinin suni gerginlik yaratma fikri sepil'den çıkmıştır, akıllı adam vesselam. işler çözülmüş, bunu fazlasıyla hissettiren bir 90 dakika izledik.

hayırlı işler
Havuzun başında boneni giymiştin bekliyordun di mi hadi itiraf et :) Allah sizlerin yardımcısı olsun. Çok üzülüyorum size. Kimsenin sizi taktığı yokken hala kendinizi hatırlatma peşindesiniz. Yallah başka kapıya.

Başa Dön

Moderator
MesajGönderilme zamanı: 05 May 2019, 19:19 
Kullanıcı avatarı

Kulübüyle taraftarı bu kadar uyumlu camia zor bulunur.Az sayıdaki Altaylı arkadaşı kutlamak gerekli
Onlara da hak vermek lazım ama İzmir’de azınlık olmak psikolojileri bozuyor haliyle
kaale alınmak istiyorlar
Göztepeli arkadaşlar hemşerilerinize biraz daha ilgi gösterir misiniz lütfen?

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 05 May 2019, 20:02 

Her başlıkta ayar yemekten bıkmadılar.Allah'tan çıktılar da kurtulduk bunlardan. Gerçi pek kurtulduk da sayılmaz. Hala ara sıra uğrarlar başlıklarimiza. Izmır in 2 gözde kulübü karşıyaka ve goztepedir. Bunu herkes biliyor zaten. Kaale almayın azalarak bitecekler.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 May 2019, 20:02 
Kullanıcı avatarı

partizan yazdı:

--

maç öncesi as yöneticilerinin suni gerginlik 9yaratma fikri sepil'den çıkmıştır, akıllı adam vesselam. işler çözülmüş, bunu fazlasıyla hissettiren bir 90 dakika izledik.

hayırlı işler

105 yıllık camiasın stadında 1000 kişi yok. Milletin ederiyle uğraşıyorsun. Komik olmasana birader tass*k mi geçiyorsun?

Bir de herşeyi çok bilir, miş miş de mış mış.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 267 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Angora06, Atmaca, bAŞKent50, Bing [Bot], cepni, extranjero, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Milat1914, samsunum, zelomBJK

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye