Zaman: 12 Tem 2020, 03:12

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 195 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 20  Sonraki

Galatasaray - Trabzonspor
Anket 11 Şub 2019, 13:33 tarihinde bitecek
Galatasaray 74%  74%  [ 20 ]
Beraberlik 7%  7%  [ 2 ]
Trabzonspor 19%  19%  [ 5 ]
Toplam oy : 27
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 21. Hafta | Galatasaray 3 - Trabzonspor 1
MesajGönderilme zamanı: 10 Şub 2019, 21:21 

@sancakbeyi_61
Gerginsiniz anliyorum takmayin kafaniza yapacak birsey yok ironisiydi!

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Şub 2019, 21:23 

bir maçta bir hatadan dolayı yer yerinden oynuyor ülkede. şu bize yapılanlar bunlara yapılsa neler olurdu çok merak ediyorum :)

bjk, başakşehir ve bu maç. üç maçta da maç başına 3-4 tane skora etki edecek aleyhimize hata yapıldı. daha ötesi var mı bunun.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Şub 2019, 21:25 
Kullanıcı avatarı

O tren kacti bosuna hakemlerden dert yanmayin. Biz adalet isterken neredeydiniz?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Şub 2019, 21:32 

Trabzonspora geçmiş olsun hakem takdir haklarını net bir şekilde Trabzon aleyhine kullandı. Malesef Türk futbolunun hastalığı bu kim daha çok ses çıkarırsa, kimin gücü diğerini bastırıyorsa sahada istediğini alıyor. Var sistemi geldi buna rağmen hakemler görüp çalmıyorsa bu hata değil art niyettir. Bir maçta var sistemine rağmen birden fazla hata olması normal değil. Galatasarayın hakemlere ihtiyacı zaten yok, normal şartlarda da kazanırdı ama hakemler işin içine girince galibiyetine gölge düştü. Umarım geçen hafta Trabzonspor Ankaragücü maçında yaşanan hakem hatalarına isyanımızı anlamıştır Trabzonspor taraftarı.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 Şub 2019, 21:33 

bhy1 yazdı:
bjk, başakşehir ve bu maç. üç maçta da maç başına 3-4 tane skora etki edecek aleyhimize hata yapıldı. daha ötesi var mı bunun.

Geçen hafta da lehinize yapıldı tabi ama onların önemi yok. Zaten düzen böyle. Siz de bu düzenin dördüncü ayağısınız. Lobisi güçlü olan güçsüz olanı eziyor işte. Siz bizi gs sizi. Bu işler böyle.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Şub 2019, 21:41 
Kullanıcı avatarı

Cagnenin arkadan faulüne ikinci sarı verilmez ilk sarı verilirdi..bizim ligde sarısı olan adam o şekil atılmadı ki aynı tarz 2 trabzon faulüne sarı çıkmamıştı..
Bizim ilk pozisyon penaltı bana da penaltı değil gibi gelmişti ama tekrarda ayağa direkt müdahale var..
Trabzonun penaltısı yendi..keşke verilseydi vicdanıma dokundu..bence.yüzde yüz penaltı..ihtiywcımız yoktu 3-2 olsaydı maç 4-2 yapardık..
Maçı hakkeden tarafdık net...penaltı verilse bu kadar birikmezdi..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 Şub 2019, 21:54 
Kullanıcı avatarı

Hakem maçın önüne geçmiş gerçekten nagatomo ve diagne bence kırmızı kart görmeliydi.Trabzonun itiraz ettiği pozisyon net penaltı.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Şub 2019, 21:57 

Tamamen ezik bir oyun anlayışıyla bol faullü oynayan, yenik durumdayken 11 kişi kendi sahasında bekleyen bir rakip vardı karşımızda. Yusuf efendinin canı yanıyormuş. Her atakta belhanda'ya sert temaslarla oynayan, tahrik edip oyundan attırmaya çalışan kendisi değilmiş gibi ahkam kesiyor. Bu maçta hakem konuşulacaksa trabzon'un maçı sadece bir sarı kartla bitirmesi konuşulur, diagne'nin 2. sarısı konuşulur. Penaltı kararlarının tamamı doğru. Bir hata varsa da sizin o rezil bildiride dediğiniz gibi:

"Hakemler de insandır hata yapabilir" :lol:

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 Şub 2019, 22:00 

Galatasaray’ı tebrik edelim. Galibiyeti hak ettiklerini düşünüyorum.

21 kişilik kadronun 11 inin altyapıdan olduğu, takımın en iyi 4 oyuncusunun sakatlık sebebiyle oynamadığı, sene başında 4. kalecimiz olan 18 yaşındaki Arda’nın kariyerinde ilk lig maçını çıktığı, rakibin devre arasında bir tek forvet transferi için verdiği bonservisi 20 oyuncuna dağıtan bir takım vardı bugün sahada. Hepsini kutluyorum.

Bunları söylememin nedeni fakir edebiyatı yapmak değil, kaldı ki ortada fakir edebiyatı yapacak bir durum da yok. Zira bu gençler ligin en iyi top oynayan takımlarının başında geliyor, hepsinin ayağına sağlık.

Şu gencecik çocuklar , aldığı 3 5 bin tl para ile figüranlık yapıp ülkedeki adaletsizliği izletiyorlar sizlere, bizlere.

Anlayana mana çok, anlamayan 3 attık 5 yedik muhabbetini yapmaya devam etsin. Ben her hafta ibretle izliyorum, payımı da alıyorum. Sizlere de tavsiyem bir de bu gözle bakın. Bakın da görün bu ülkenin gençlerinin halini. .

Hatta bir dakikalığına kendinizi onların yerine koyun. Çocuk denilecek yaştasın, liseye giderken Trabzonspor forması giyorsun, İstanbul deplasmanındasın. Eksiklerin çok olduğunu, rakibin senden daha kaliteli olduğunu da biliyorsun ama ya yenersek diye içinden geçmiyor değil. Öyle ya okulda hocalara, kızlara falan hava atacaksın. Maç çıkışı whatsap grubunda makara yapacaksın falan. Sonra çıkıyor bir tane sıfatsız tüm emeğini çalıyor. Laf olsun diye deniyorum bunları, bir çoğu bu duyguları yaşıyor şuan. Bakmayın profesyonel topçu olduklarına. Arkadaşıyla şu maç için iddiaya girse Cemil Ustada köftesine girer kadronun yarısı, ya da okul kantininde tostuna.

Velhasıl taraftar olarak kendimi geçtim, oraya giden taraftarımızı geçtim, yüreği orada atan milyonları da geçtim, ama bu çocukların hakkıyla oynayanın şerefini ...., net.

Bakma şimdi bizim yöneticiler falan Türk futbolu için üzülüyoruz vs diyecek, taraftarımızın yüzde 95 i adına konuşuyorum: böyle futbolun ***. Memleketimin takımı olmasa açıp 5 dk süper lig izlersem de ***. Bana Süper amatör lig play offları da yeter. Ama şu çocukların emeğine saygısızlık etmeyin. Sadece bizim çocuklar için demiyorum. Kirli düşünceleriniz , menfaat kokan hesaplarınız uğruna bu ülkenin gençlerinin hayallarini çalmayın, vebali büyük olur.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Şub 2019, 22:00 
Kullanıcı avatarı

Bizim canımız yandığında herşey süt limandı. Kendi canınız yanıncamı eyyamcı oldu bu hakemler? Bugün size haftaya bize bu işler böyle artık. Ligi dizayn ediyorlar dedik, hakemler yetersiz ve eyyamcı dedik, kurullar emirle kararlar cezalar veriyor dedik 17 kulüp bir araya geldiniz o kurulların ve hakemlerin arkasında durdunuz. Buyurun işte arkasında durduklarınızın silahı size döndü. Bugün trabzonu yenerdik amma yarım sıfır ama yenerdik ama işte ağzımıza bir parmak bal çalmaya kalktılar. Bir deplasmanda bunun acısı çıkar bizden.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 195 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 20  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye