Zaman: 22 Nis 2019, 18:04

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 206 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Sonraki

Galatasaray - Trabzonspor
Anket 11 Şub 2019, 13:33 tarihinde bitecek
Galatasaray 74%  74%  [ 20 ]
Beraberlik 7%  7%  [ 2 ]
Trabzonspor 19%  19%  [ 5 ]
Toplam oy : 27
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: 21. Hafta | Galatasaray 3 - Trabzonspor 1
MesajGönderilme zamanı: 05 Şub 2019, 13:33 

10 Şubat Pazar
Saat : 19:00
Türk Telekom Arena Stadyumu

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 21.Hafta | Galatasaray - Trabzonspor
MesajGönderilme zamanı: 05 Şub 2019, 15:11 

Ligin en önemli maçı. Lamı cimi yok. Ha bence şampiyonluk gitti ama ikincilik için mutlaka kazanmamız lazım. Bu hedef maçı da alamazlarsa zaten ilk 6'ya falan da girmesinler takılalım kafamıza göre.

Başa Dön

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 21. Hafta | Galatasaray - Trabzonspor
MesajGönderilme zamanı: 05 Şub 2019, 15:38 

Onazi yok, muhtemelen Sosa yok, Perreira yok, Novak yok, kaleci Uğurcan yok. İkisi sağ-sol bek. İkisi ortasahanın iki ön liberosu. Biri kaleci. Hepsi direk 11 oyuncusu ve hiçbirinin alternatifi yok. Rezalete dönebilir maç.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Şub 2019, 15:54 

Hüseyinn yazdı:
Onazi yok, muhtemelen Sosa yok, Perreira yok, Novak yok, kaleci Uğurcan yok. İkisi sağ-sol bek. İkisi ortasahanın iki ön liberosu. Biri kaleci. Hepsi direk 11 oyuncusu ve hiçbirinin alternatifi yok. Rezalete dönebilir maç.

Hüseyin sizin taraftan nasıl görünüyor bilmiyorum ama benim görüşüm şu ligde Başakşehir'den sonra en iyi oynayan takımsınız. Bizim yenmemiz gerekiyor ama o kadar uzun boylu değil ne rezaleti Allah aşkına :)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Şub 2019, 16:17 
Kullanıcı avatarı

Yine abuk subuk sakatlik soku yasamazsak kazaniriz. Buradan alinacak güzel bir galibiyet sampiyonluk yarisinda tutanmak icin önemli. Güzel galibiyetten kastim fark degil, su anki Trabzonspor buna izin verecek bir rakip degil, oynanacak baskili oyundan bahsediyorum. Artik cok adamla ciktigimiz ataklari bitirecek golcü de sahada olacak nihayet.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 05 Şub 2019, 16:36 

evrenultras yazdı:
Hüseyinn yazdı:

Hüseyin sizin taraftan nasıl görünüyor bilmiyorum ama benim görüşüm şu ligde Başakşehir'den sonra en iyi oynayan takımsınız. Bizim yenmemiz gerekiyor ama o kadar uzun boylu değil ne rezaleti Allah aşkına :)

Evren izlediğin veya takip ettiğin takımın çok önemli 5 ilk 11 oyuncusu yok. Yerlerine 2000 sonrası doğumlu çocuklar oynayacak şaka yapmıyorum (: Baskıyı atlatıp erken gol yemememiz lazım. Ama takımda o baskıyı kaldırabilecek, gençleri yönlendirebilecek bir tecrübe olmayacak işte. Ben 1 puana fitim. 1 puana tribünde uyuz olmamak, koyduk mu çığlıklarını duymamak için fitim yani.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Şub 2019, 16:52 
Kullanıcı avatarı

Hüseyinn yazdı:
Evren izlediğin veya takip ettiğin takımın çok önemli 5 ilk 11 oyuncusu yok. Yerlerine 2000 sonrası doğumlu çocuklar oynayacak şaka yapmıyorum (: Baskıyı atlatıp erken gol yemememiz lazım. Ama takımda o baskıyı kaldırabilecek, gençleri yönlendirebilecek bir tecrübe olmayacak işte. Ben 1 puana fitim. 1 puana tribünde uyuz olmamak, koyduk mu çığlıklarını duymamak için fitim yani.

Yeri gelmisken söyleyim: Yakin zamanda olabilecegini inanmamakla birlikte umarim bu „koyduk mu?!“ geyigi bütün tribünlerde azalarak biter. Ilk baslarda yine biraz eglendiriyordu ama yillar gectikce daha da itici geliyor bana. Oysaki rakiple ugrasmak icin her tribünün cok daha yaratici yöntemleri mevcut.

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 05 Şub 2019, 20:09 
Kullanıcı avatarı

Genel lig maçı istatitiklerinde Galatasaray'ın her ne kadar 40-30'luk galibiyet üstünlüğü bulunsa da son dönemde Trabzonspor'un üstünlüğü var. Son 9 lig maçının 6'sını Trabzonspor, 3'ünü Galatasaray kazanmış. Son 12 lig maçında ise beraberlik çıkmamış.

Ben Galatasaray'ın kazanacağını düşünüyorum, aklımdan geçen skor 2-1.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Şub 2019, 20:20 
Kullanıcı avatarı

Fernando ve ndiaye çok formsuz bu ara o yüzden bir tanesini kesip 4-4-2 ye geçebiliriz bu maç. Mitroglou ve Diagne yapıp ileride üretkenliğimizin arttığı dakikaları verimli kullanabilir takım. Bazen çok tutuk bazen de çok üretken oluyoruz maç içinde o üretken olduğumuz dakikalarda sonunu yapacak adam olmadığından skor üretemiyoruz. Alanya maçında takım ileride oynamaya başlamıştı tam Kostası çıkardı hoca orada bi yanlışlık yaptı açıkçası.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Şub 2019, 21:36 

Sosa oynarsa Trabzon kazanır.Beklerin yokluğu hücumda dezavantaj olsa da defansta çok açık verme sebebi beklerin aşırı derecede ileri çıkması aslında Trabzon da,Vakayeme A.kadir falan golü bir şekilde attırır.Sosa oynarsa ortasahada da direnip kazanır Trabzon.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 206 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: asigo61, Beluga, Bing [Bot], black1914, Denizlispor1966, Exabot [Bot], Google [Bot], kei, Lupus7, Majestic-12 [Bot], phenomenal, Ressambob, sterimar, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye