Zaman: 17 Eki 2021, 21:49

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 155 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Sonraki
Yazar Mesaj

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: 18.Hafta Galatasaray - Ankaragücü
MesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2019, 16:23 
Kullanıcı avatarı

Maçı bilemem de, twitter dan bazı galatasaraylılar Ankaragücü taraftarıyla karşılaşmak istiyoruz gibisinden yazıları yazmışlardı. İstedikleri fırsat ellerine geçmiş olur.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2019, 16:45 

network yazdı:
Gurbetci yazdı:
Bu deplasman bileti fiyatlari zaman zaman böyle masaya yatirilir. Ilk maci evinde oynayan mi belirlesin yani fiyatlari? Yani ilk mac Istanbul'da 80 liraya oynandiysa Ankara'daki mac da mi illa 80 lira olacakti? Böyle bir düz mantik bana yanlis geliyor.

GS yönetiminin fiyat politikasi deplasman tribününü baglamamali demissin ya, Ankaragücünün fiyat politikasi neden GS'yi baglasin? Bizim maclardaki fiyat politikasi gayet tutarli.

Tüm masraflari göz önünde bulunduruldugunda herkesin kaldirmak istemeyecegi rakamlarin ortaya ciktiginin farkindayim. Umarim yine de saglam bir deplasman tribünü gelir ki gelecektir de. Cumartesi oynanacak olmasi bu acidan cok güzel oldu.

O zaman eskiden anadolu firsatciligi diye konuşmayacaktı kimse kardeşim. Seneye düşmezsek size 200 tl yapalım. Bakalım tepkiniz aynı mi olacak. Senin izlediğin milyon dolarlık transferlerden bana ne? Ben takımımı desteklemeye geliyorum , senin politikan beni ilgilendirmez ki. Fenere gittik 40 tl verdik.

Burada gram fırsatçılık yok. Bizim tepkimiz firsatcu zihniyete
Sezon basi adamlarin fiyat politasu aynı
Biz 40 tl yaptik ama her tribüne ayni bizde kale arkasi 80 olsa soze de 80 olurdu
Burada Galatasaray kulübünun yapmis oldugu bir yanlis yok

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2019, 19:54 
Kullanıcı avatarı

Kardeşim anlamadığıniz şu , bu bizim sorunumuz değil. Siz en ucuz bilete 80 veriyorsunuz diye bizde vermek zorunda değiliz. Yönetiminiz bu fiyatlar için sizlere 'transfer yaptik' diyebilir ama bu bizi bağlamaz.. bize sizin 10 milyon dolarlık transferlerinizden ?

Adaletsizlik burada işte.

Aynı 10 milyonluk transferlerini Ankarada 39 tl ye izliyorsan , bunu bahane edemezsin.

Aynı kafalarda değiliz şu an , kendi acınızin dışına çıkın

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2019, 21:06 

network yazdı:
Kardeşim anlamadığıniz şu , bu bizim sorunumuz değil. Siz en ucuz bilete 80 veriyorsunuz diye bizde vermek zorunda değiliz. Yönetiminiz bu fiyatlar için sizlere 'transfer yaptik' diyebilir ama bu bizi bağlamaz.. bize sizin 10 milyon dolarlık transferlerinizden ?

Aynı 10 milyonluk transferlerini Ankarada 39 tl ye izliyorsan , bunu bahane edemezsin.

Vermek zorundasin bu stadyumda mac izlemenin bedeli bu. Galatasaray sadece size degil her takima 80 lira yapiyor.

Anadolu takimlarina 10 lira olan deplasmanlar istanbul takimlarina 100 lira oldugu zaman biz nasil vermek zorundaysak sen 10 kati vermek zorundasin.

Ankaragucu kendi tribunlerini dolduracagindan emin olsa 39 yapmaz 139 yapar ayrica.

Bilet fiyatlarina hakli olarak isyan eden cok gordum ama ilk defa senin gibi biz vermek zorunda degiliz banane diyeni goruyorum.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2019, 21:37 

Kalkandelen yazdı:
network yazdı:

Vermek zorundasin bu stadyumda mac izlemenin bedeli bu. Galatasaray sadece size degil her takima 80 lira yapiyor.

Anadolu takimlarina 10 lira olan deplasmanlar istanbul takimlarina 100 lira oldugu zaman biz nasil vermek zorundaysak sen 10 kati vermek zorundasin.

Ankaragucu kendi tribunlerini dolduracagindan emin olsa 39 yapmaz 139 yapar ayrica.

Bilet fiyatlarina hakli olarak isyan eden cok gordum ama ilk defa senin gibi biz vermek zorunda degiliz banane diyeni goruyorum.

Bizde maç seçme olayı yok, bilet fiyatları standart dolsa da dolmasa da. Sadece Kayseri'de oynadığımız maçlarda bilet fiyatı aşağı çekildi, o da normal karşılanmalı, insanlar haftalarca perişan oldu şehir şehir.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Oca 2019, 00:32 
Kullanıcı avatarı

Kalkandelen yazdı:
network yazdı:

Benim demek istediğimi senin anlamani beklemiyordum zaten. Senin gs , Bjk yada fb taraftarı olarak s.ke s.ke vermek zorunda oldugun parayı ben neden vereyim? Senin bahanen milyon dolarlık topçular , benim bahanem değil bu , senin topcun umrumda değil , bu sebeple vermek zorunda da olmuyoruz. Ha sen 80 yaparsan bidaha ankarada da 80den gelir girersin.

Ayrıca bizim stad doldurma gibi bir sorunumuz olmaz , 39 tl yi bu sebeple yapmıştır demekle boş bi şahıs olduğunu göstermişsin zaten. Başka yerde söyleyipte rezil olma.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 Oca 2019, 02:09 

network yazdı:

Benim demek istediğimi senin anlamani beklemiyordum zaten. Senin gs , Bjk yada fb taraftarı olarak s.ke s.ke vermek zorunda oldugun parayı ben neden vereyim? Senin bahanen milyon dolarlık topçular , benim bahanem değil bu , senin topcun umrumda değil , bu sebeple vermek zorunda da olmuyoruz. Ha sen 80 yaparsan bidaha ankarada da 80den gelir girersin.

Ayrıca bizim stad doldurma gibi bir sorunumuz olmaz , 39 tl yi bu sebeple yapmıştır demekle boş bi şahıs olduğunu göstermişsin zaten. Başka yerde söyleyipte rezil olma.
Niye ben anlamiyorum sen cok akillisinda ben gerizekalimiyim?

Mesela ben Ankaragucu kombinesi almak istiyorum ama Ankaragucu futbolculari izlemek istemiyorum sadece rakipleri izleyecegim, bana ucuza satarlar mi acaba ?

Bana bos demissin hakaret etmeden konusamiyorsun, capulcu gibi konusuyorsun.

Son olarak gecen cem yilmaz gosterisi bileti almaya gittim dedim ben cemi dinlemeyecegim oyle bos bos sahneye bakacagim, bana 100 liralik yeri 10 liraya verin, bi s.git *** salagi dediler.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Oca 2019, 08:33 

benim takımım en kötü izlenme açısından 80 liraya bana bilet satmaya çalışsa ilk ben tepki koyarım, ki yenikent'te biletler 50 liraya çıkınca bağıra bağıra indirtmiştik.

adam gelmiş burada pahalı biletin normal olduğunu, bizim de bu parayı vermemizin doğal olduğunu kabul ettirmeye çalışıyor :)

endüstriyel futbol böyle bişey işte. bu arkadaş maça gitmese yerine kastamonu ultraslan'dan adamalrın otobüs kaldırıp maça gideceğini bildiği için 80 olmuş 100 olmuş umrunda değil. ama anadolu'da işler öyle yürümüyor. deplasmana 2 bin gidiyorsan biletler 80 liraysa bu doğal olarak bin kişilere düşer.

bi sonraki maç biz gs'ye 200 tl yapsak ve istanbul'dan tek bir otobüs kalkmasa "ne de olsa 1 kere ankara'ya geliyorlar gideriz" diyen binlerce adam bulunur. arada uçurum gibi fark var, arkadaşın anlamaması çok doğal.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Oca 2019, 09:19 

endüstriyel futbol adama böyle 80 liralık bileti savundurtur işte.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Oca 2019, 10:17 

Seyir zevki açısından ve konum açısından en iyi stadda deplasman tribün bileti 35 TL'yi geçmemeli bu ülkede.

Federasyonun seyirciyi koruma gibi bir ideası olsaydı, her sezon başı tüm kulüplerle oturup max deplasman tribünü bileti bu kadar olmak zorunda diye açıklama iliştirirdi. Tabi bizim federasyon için seyirci/taraftar ; Holigan,serseri, it, kopuk ve sağılacak inek olduğu için hiç bir müdahalede bulunulmuyor.

Yöneticiler için ise her taraftar, store müşterisi, kombine alıcısı.Onların da umrunda değil

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 155 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 0616, anka06, asalet, asparagas63, bestofgeorge, Bing [Bot], burakerdim, Büyüktür1914, CREATİVE, devrimciTS, fikofik, Google [Bot], Google Adsense [Bot], HashHead, KapkaraAşk, Krevchenko, lacivertACAB, pirlo35, taktikçi, TİMİ88, tribunde, Ujfa, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye